Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 22:36   #41
medijski partner o susidu

"Prodali igrače za 100 milijuna kuna, pisalo se da su prestigli Hajduk u svemu, a sada se bore za goli život"

ovi_jedan is offline  
Old 21.11.2016., 22:42   #42
Nije to medijski partner, to je članak prenesen iz SN.

Zanimljivo je da Četničke novosti u tom članku pišu da i Duka želi otići putem arbitraže.
Ali oni su sve samo ne pouzdan izvor. Plus nam Duka ne treba dok ne prodamo Kalu. Plus možda i ne bi htio doći da bude rezerva, čak vjerojatno ne bi ako ima neku ponudu iz inozemstva.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 22.11.2016., 00:10   #43
Postoji li jos tko da podrzava Slovenca osim onog klauna koji pise o nekim urotama?

Volio bih cuti razloge. Ja sam prvi za dugorocna rjesenja, ali ovaj treba letiti odmah. Da je Hari na klupi svi bi zazivali instant smjenu, a ovaj Slovenac nije nista bolji od njega.

Svaka utakmica, svaki dan treninga ce ostaviti traga na igracima i onaj tko ga naslijedi tokom zimske stanke (osim ako ovi nisu totalno ludi i zadrze ga) ce imati problema s vracanjem pouzdanja i ucenjem osnova taktickog postavljanja i kretanja. O rusenju vrijednosti svim igracima vise ne treba ni pisati.

Znam da vjerojatno nije moguce trenutno izvuc nekoga tko bi mogao biti dugorocno rjesenje, ali uvjeren sam da bi se dalo naci prijelaznih do zimske stanke.

I jel Kos nasao kojeg sponzora, ili mu NH treba nac?
illyrians is offline  
Old 22.11.2016., 05:59   #44
Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post
Postoji li jos tko da podrzava Slovenca osim onog klauna koji pise o nekim urotama?

Volio bih cuti razloge. Ja sam prvi za dugorocna rjesenja, ali ovaj treba letiti odmah. Da je Hari na klupi svi bi zazivali instant smjenu, a ovaj Slovenac nije nista bolji od njega.

Svaka utakmica, svaki dan treninga ce ostaviti traga na igracima i onaj tko ga naslijedi tokom zimske stanke (osim ako ovi nisu totalno ludi i zadrze ga) ce imati problema s vracanjem pouzdanja i ucenjem osnova taktickog postavljanja i kretanja. O rusenju vrijednosti svim igracima vise ne treba ni pisati.

Znam da vjerojatno nije moguce trenutno izvuc nekoga tko bi mogao biti dugorocno rjesenje, ali uvjeren sam da bi se dalo naci prijelaznih do zimske stanke.

I jel Kos nasao kojeg sponzora, ili mu NH treba nac?
Ja nisam za smjenu ako je alternativa neki novi Hari Vukas ili sličan vojnik kluba. Ali svesrdno se nadam da Branco traži zamjenu.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 22.11.2016., 08:21   #45
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
A sorry, ima san nekog likana fejsu koji mi je bija pisa da je Woodoo na forumu, pa sam bija uvjeren da si ti...

My fault! Lika san skinija s fejsa pa sam bija uvjeren da si počeja mene nešto napadat iz neke ljutnje... Ali valjda napadaš iz nekih samo tebi poznatih razloga... Who cares!

Doduše, taj lik je još na fejsu, pa to sigurno nisi ti!
Napadam te jer si me skinuo sa fejsa?
Riječi ne postoje.
Nadam se da ovo nisam pročitao i da je ipak san.
Ako nije, kad se odljutiš zbog imena na dresu, nastavi sa pošalicama
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 22.11.2016., 09:13   #46
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Napadam te jer si me skinuo sa fejsa?
Riječi ne postoje.
Nadam se da ovo nisam pročitao i da je ipak san.
Ako nije, kad se odljutiš zbog imena na dresu, nastavi sa pošalicama
Vidin da si zapeja nešto za mene... pa ako baš želiš, možemo bit BFF! Moramo još nabavit one privjeske za lančić koje se mogu spojit...
zagor1715 is offline  
Old 22.11.2016., 10:30   #47
Mir s Vama....
__________________
Lukšaoil ❤️
‐-----------------
Ti kao krilo Hajduka moraš svaku drugu utakmicu imati gol ili asist. (I.L.)
spirou is offline  
Old 22.11.2016., 11:08   #48
ovi zagor je nekad bija normalan
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 22.11.2016., 11:16   #49
Quote:
veslo od lule kaže: Pogledaj post
ovi zagor je nekad bija normalan
Triba bit lud da budeš normalan!

Pokraj ovakve klupske politike i kako se sve ovo odvija, sve manje i manje vidin svitla na kraju tunela! A još san ja uvik bija optimist...
zagor1715 is offline  
Old 22.11.2016., 11:18   #50
Quote:
veslo od lule kaže: Pogledaj post
ovi zagor je nekad bija normalan
Ne veslaš baš nešto u zadnje vrime
Chibuky is offline  
Old 22.11.2016., 11:31   #51
Quote:
Chibuky kaže: Pogledaj post
Ne veslaš baš nešto u zadnje vrime
slabo slabo,muka mi je od hajduka i njegovih navijaca
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 22.11.2016., 11:32   #52
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Triba bit lud da budeš normalan!

Pokraj ovakve klupske politike i kako se sve ovo odvija, sve manje i manje vidin svitla na kraju tunela! A još san ja uvik bija optimist...
zanimljivo je kako su par miseci nakon promine uprave stvari postale crne i besperspektivne a do tad su cvitale ruže i sve je bilo haj lajf i jurili smo prema duploj tituli i proliću u ligi prvaka
mate vidović is offline  
Old 22.11.2016., 11:41   #53
Quote:
mate vidović kaže: Pogledaj post
zanimljivo je kako su par miseci nakon promine uprave stvari postale crne i besperspektivne a do tad su cvitale ruže i sve je bilo haj lajf i jurili smo prema duploj tituli i proliću u ligi prvaka
Meni je to zabrinjavajuće... naćin promjene mi se nije svidija, ali prihvatija sam ga, naćin promjene trenera mi se nije svidija, ali prihvatija san i to, sad nakon određenog vrimena klub može NH-u zahvalit da ima sponzora na prsima, ostali su svi doslovno nestali, igra je u rasulu, previše igrača je došlo za koje se sutra nema novac za platit... pari da se ne razmišlja o riješavanju dugova, nego se ide udovoljavat Pušnikovin zahtjevima, mene je strah... puno!

BTW: Kad već svi toliko volite zajebavat, šta kažete na to da se nije produžija ugovor za zlatne pločice Hajduka? Ajmo insajderi...
zagor1715 is offline  
Old 22.11.2016., 11:43   #54
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Triba bit lud da budeš normalan!
ko je lud da bude normalan
papundek1981 is online now  
Old 22.11.2016., 11:45   #55
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Meni je to zabrinjavajuće... naćin promjene mi se nije svidija, ali prihvatija sam ga, naćin promjene trenera mi se nije svidija, ali prihvatija san i to, sad nakon određenog vrimena klub može NH-u zahvalit da ima sponzora na prsima, ostali su svi doslovno nestali, igra je u rasulu, previše igrača je došlo za koje se sutra nema novac za platit... pari da se ne razmišlja o riješavanju dugova, nego se ide udovoljavat Pušnikovin zahtjevima, mene je strah... puno!
u rič potpisujen osim da ne mogu slovenca nikako prihvatit
papundek1981 is online now  
Old 22.11.2016., 11:47   #56
Quote:
veslo od lule kaže: Pogledaj post
slabo slabo,muka mi je od hajduka i njegovih navijaca
Nema opravdanja, večeres ili jesi ili nisi

Mene triba tirat na Poljud puškon (pušnikovon) u zadnje vrime. Nakon onih egzistencijalnih melodrama s Burićen kad nebi više zna kako sidit na stolici i kad bi prosurfa cili intenet do kraja utakmice, ovo me sad ubija na drugi način. Iman osjećaj da igrači ne mogu smislit zlovenca i da ga buše samo tako. Ne svi, doduše onda i nastane ovaj kaos na terenu. Kao da mu vraćaju za ovo konstanto sranje po njima na konferencijama nakon utakmica. Ne slušaju ga, ne centriraju, ne trče, ne shvaćaju svoje zadtake i uloge na terenu, ne shvaćaju koji dres nose, nisu ni B klasa. Oni više vole da im se titraju jajca.
Chibuky is offline  
Old 22.11.2016., 11:57   #57
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
u rič potpisujen osim da ne mogu slovenca nikako prihvatit
Pa prihvatija san... nisan se slaga s promjenom!
zagor1715 is offline  
Old 22.11.2016., 12:07   #58
Mozda ima neko ko nije vidia

https://www.facebook.com/NogometneIk...0632661105483/
ovi_jedan is offline  
Old 22.11.2016., 12:41   #59
ma trener je sigurno flop ali ić sad kontra uprave jer je dovela krivog trenera je pretjerivanje. ne kažen da je ova uprava bogom dana, vidit ćemo to još ali kako neki tu sad deru po njima... bogte neće, brbić/vučević su doveli vukasa i špacu za trenere ali tad od ovih koji zamiraju kosu dovođenje pušnika nije bilo čut ni rići kritike... alo, špacu i vukasa! a dida s kompjutoron?
mate vidović is offline  
Old 22.11.2016., 12:43   #60
Quote:
ovi_jedan kaže: Pogledaj post
medijski partner o susidu

"Prodali igrače za 100 milijuna kuna, pisalo se da su prestigli Hajduk u svemu, a sada se bore za goli život"


A dije teta Višnja ???
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.