Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 21:13   #1
Latinica,1.11.2010. (Sanader-model jedne vladavine)

Uzivajmo...
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:17   #2
Ma daj me nemoj trovat sa Makazom...pa dala bi još 10 mandata Sanaderu samo da nju više nikad ne vidim.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:30   #3
Jel Latin dao izvor za zahtjev EU-a za njegovim odlaskom 10-ak dana prije nego je to i napravio? Nije da se to prvi puta čuje, samo ovdje je bilo rečeno nešto konkretnije. Pjesnički doživljaj ili postoji kakav izvor?
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:50   #4
super mi je kad ljudi koji su s nekim hodali po obiteljskim ručkovima, posjećivali se doma, vodili djecu skupa u cirkus itd...sada na tv iznose svoje impresije
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:55   #5
Škare objašnjava Latinu kako je Tuđman bio manje autoritativan nego Sanader. Neprocjenjivo.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:18   #6
Kako je jebeno dobra ova PR ženska....
Franooe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:21   #7
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Uzivajmo...
pustio sam čitavih dvije minute.. i ja da plaćam pretplatu za to?
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:22   #8
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Kako je jebeno dobra ova PR ženska....
pa i nije baš neka
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:25   #9
mogli su bar reda radi dovest i nekog od vladajućih, bar da bude na broju ako ništa drugo
biciklist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:31   #10
odličan prilog o medijima u sanaderovo vrijeme
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:38   #11
Trebali su dovest Butkovica. Pricat o medijima u Sanaderovo vrijeme, a ne njega dovest je podbacaj
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:42   #12
Latin po starom. Svi su s jedne strane (ljevicarske) i u studiju nema nikoga tko moze dati kontru. Osim toga, lazu ko psi. Kaze Latin da je dolaskom koalicije 2000. konacno pocela sloboda medija, pocelo se pisati o svemu, a prije se nije moglo (sto je laz) i da oni nikom nisu sredili otkaz, a onda od ponovnog dolaska HDZ-a na vlast poceli su otkazi novinarima. I onda jos to potvrdi Maras i govori da je dosta spinova. A upravo je SDP napravio masovnu cistku po svim medijima i sad radi spin. Za zbljuvat se kakvi ljudi
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:44   #13
odlicna emisija, o medijima iako nista novo, isto ko i prije sanadera i a poslije sanadera nis nije bolje postalo...
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:48   #14
može li netko od lokalnih podvrditi navode da je uvaženi ministar licko medvjeđi doktor Mile radio istovremeno full time na dva radna mjesta
te tako kršio zakon i oštetio državu
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:55   #15
Talking

Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Škare objašnjava Latinu kako je Tuđman bio manje autoritativan nego Sanader. Neprocjenjivo.

tumacim kako je Njofra manje bahat od Sanadera, sto i nije bas neki domet!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 22:58   #16
Talking

Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
odlicna emisija, o medijima iako nista novo, isto ko i prije sanadera i a poslije sanadera nis nije bolje postalo...
prvih desetak minuta me zavaralo da Latin posjeduje klicu novinarskog profesionalizma...
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:05   #17
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Latin po starom. Svi su s jedne strane (ljevicarske) i u studiju nema nikoga tko moze dati kontru. Osim toga, lazu ko psi. Kaze Latin da je dolaskom koalicije 2000. konacno pocela sloboda medija, pocelo se pisati o svemu, a prije se nije moglo (sto je laz) i da oni nikom nisu sredili otkaz, a onda od ponovnog dolaska HDZ-a na vlast poceli su otkazi novinarima. I onda jos to potvrdi Maras i govori da je dosta spinova. A upravo je SDP napravio masovnu cistku po svim medijima i sad radi spin. Za zbljuvat se kakvi ljudi
Nisu htjeli doći, valjda ih je sramota stati pred narod i optužbe. Maček je poslal SMS u kojem kaže da je podvrgnut žestokim napadima, a jedini krimen mu je kaj je uspješni privrednik. Koji sociopat čovječe.


Quote:
Grom kaže: Pogledaj post
može li netko od lokalnih podvrditi navode da je uvaženi ministar licko medvjeđi doktor Mile radio istovremeno full time na dva radna mjesta
te tako kršio zakon i oštetio državu
Kaj misliš da nije? Brijem da je radio još 5 poslova u isto vrijeme. Kladim se da mu to nije jedina loša stvar koju je napravio u ova 2 mandata.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:09   #18
Drago mi je što su barem opleli EPH...

Ali fascinanto je što su doslovno rekli "da krao je,ali je i deustašizirao"...
Ni manje ni više nego deustašizirao,samo od kojih ustaša da mi je znati...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:11   #19
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
odličan prilog o medijima u sanaderovo vrijeme
Takve stvari se nisu događale ni 90-ih. Milinović saziva sastanak di uvjerava novinare kak je njegova reforma odlična stvar za Hrvatsku.

Najgore je ono s Hypom di je Sanader u društvu Hebranga prijetio Margetiću da bu ga zgazil. Također Šuki the morž namješta otkaz njegovoj majci jer priča o aferi u Hypu.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:19   #20
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Drago mi je što su barem opleli EPH...

Ali fascinanto je što su doslovno rekli "da krao je,ali je i deustašizirao"...
Ni manje ni više nego deustašizirao,samo od kojih ustaša da mi je znati...
civilizirao..."da, krao je,ali je i civilizirao (HDZ)" u istoj rečenici HDZ i riječ "civilizirati"
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.