Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2014., 11:00   #21
Bok! Treba li i dalje koji kavez? Sačuvala sam od svojih pokojnih dio, tako da sigurno imam nešto, no moram iskopati, na dnu je prenatrpane špajze. Također imam i puno tunela, pa se manji kavezi mogu povezati za više prostora.

Nažalost udomiti ne mogu, nemam više mjesta u stanu za nastambe kakve smo imali za njih, došla je maca nakon njh i sada su tu njene grabalice.
lapdog is offline  
Old 23.04.2014., 17:56   #22
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Bok! Treba li i dalje koji kavez? Sačuvala sam od svojih pokojnih dio, tako da sigurno imam nešto, no moram iskopati, na dnu je prenatrpane špajze. Također imam i puno tunela, pa se manji kavezi mogu povezati za više prostora.

Nažalost udomiti ne mogu, nemam više mjesta u stanu za nastambe kakve smo imali za njih, došla je maca nakon njh i sada su tu njene grabalice.
Kaveze za sada imam nekakve. Dva su nešto veća a tri manja ali se nadam da će krenut udomljenja. Krenuli su neki upiti ali ništ da se izrealizira osim jednog vrlo sumljivog pa ih toj osobi ne dam. Javim ti ak zaškripi, hvala.
astral walker is offline  
Old 24.04.2014., 11:06   #23
Lap, aj molim te ipak iskopaj te kaveze ak nije problem. Fakat nisam mislila da bu tak teško udomiti hrćke. Poziv tu i tamo koji kapne ali i dalje ništ od realizacije. Oni kaj bi igračke za djecu ne vole kaj hrćci po danu spavaju i kaj ih se ne smije buditi, onda su tu oni kaj bi ih sve uzeli i to pod hitno (valjda zmija gladna) pa onda oni kaj se ne pojave i sve tako. Nikako da netko normalan nazove i dođe. Jebo te kao da je to obaveza na 100 godina.
Kod mojih hrćaka bar znaš da nisu skotni jer su svi odvojeni. One koje kupiš u nekom pet centru svi su redovno skotni tj. skotne a najćešće si djecu pojedu u par dana. Kod mene nebu bilo tih trauma.
091 944 6821
astral walker is offline  
Old 24.04.2014., 11:26   #24
Dok dragi dođe s posla da pomogne, inače sve bude palo na mene.

Koliko kuglica treba vilu?
lapdog is offline  
Old 24.04.2014., 11:39   #25
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Dok dragi dođe s posla da pomogne, inače sve bude palo na mene.

Koliko kuglica treba vilu?
Ma svi su poraspoređeni ali tri su u premalom prostoru. Sve skupa ih je 5. Nadam se da sve više nebu povečavao broj je bum nekog koknula!
astral walker is offline  
Old 24.04.2014., 20:39   #26
Bila sam već u 2 navrata SMSala nekome s teme ali valjda imam krivi broj pa pretpostavljam da poruka nije došla do ovdje: naime poruka je bila da ih slobodno oglasite na našem portalu oglasa http://tarraland.com/oglasi/ . Volonterka će vam odobriti ispunjeni oglas čim će biti uz kompjuter.

Naravno, oprez je i na našem portalu oglasa potreban; jer je također svima javan, no ipak češće naiđu pravi ljubitelji životinjica.

Također slobodno koristite šprancu ugovora koji imate s desne strane na našem portalu, ako se odlučite da ga trebate ... tad ga samo izmjenite iz kunić u hrčak ,i ostale sitnice, no vjerujem da je iskoristiv jer baš definira specifičnosti koje su drgačije od ugovora kod mačaka i pasa (zato smo ugovor i stavili javno - da pomognemo dodatno svim oglašivačima )
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Old 24.04.2014., 21:46   #27
Quote:
nina.73 kaže: Pogledaj post
Teta čuvalica šalje poruku da su svi jako dobro.
Obzirom da smo je molili samo za privremeno čuvanje znači da oni i dalje traže svoj dom.
nina.73 kaze:
Danas sam posijetila malce za koje sam molila pomoć.
Oni su smješteni i zaista uživaju no gospođa ih je zaista uzela da pomogne i nemože ih zadržati.
Zato ljubitelji ovih slatkih bića javite se udomite kojeg.
Svi su jako maleni,zapravo bebe.
Baš nisu bili raspoloženi za slikanje jer su bili u dubokom snu pa smo ih morali buditi.











daliah is offline  
Old 25.04.2014., 15:42   #28
Quote:
TarraLand kaže: Pogledaj post
Bila sam već u 2 navrata SMSala nekome s teme ali valjda imam krivi broj pa pretpostavljam da poruka nije došla do ovdje: naime poruka je bila da ih slobodno oglasite na našem portalu oglasa http://tarraland.com/oglasi/ . Volonterka će vam odobriti ispunjeni oglas čim će biti uz kompjuter.

Naravno, oprez je i na našem portalu oglasa potreban; jer je također svima javan, no ipak češće naiđu pravi ljubitelji životinjica.

Također slobodno koristite šprancu ugovora koji imate s desne strane na našem portalu, ako se odlučite da ga trebate ... tad ga samo izmjenite iz kunić u hrčak ,i ostale sitnice, no vjerujem da je iskoristiv jer baš definira specifičnosti koje su drgačije od ugovora kod mačaka i pasa (zato smo ugovor i stavili javno - da pomognemo dodatno svim oglašivačima )
Budem hvala
astral walker is offline  
Old 29.04.2014., 10:16   #29
Svi hrćci i dalje na broju.
astral walker is offline  
Old 28.05.2014., 13:14   #30
nina.73:
"Od pet hrčaka koje smo spasili iz loših uvijeta ostao nam jedan.
Gospođa koja i je prihvatila i brinula o njima zadržala je čak tri ova malena pametna stvorenja.
Ja sam jučer uzela dva natrag i jedno navečer odmah udomila.
Ostao je još dekić za koji hitno tražim lijep dom,jer uz toliki broj pasa baš i nije moguće dražati tako nešto.
Nemam vremena adekvatno brinuti o njemu,a stalno ga držati zatvorenog nije humano.
Ljubitelji javite se i udomite ovo posebno mazljivo, pitomo maleno biće."







Sretno udomljena curica:

daliah is offline  
Old 25.08.2014., 19:01   #31
Jel udomljen i drugi? Ja sam sve udomila i sebi ostavila jednoga kaj ima probleme s ravnotežom malo. Zove se Josip. :-D
astral walker is offline  
Old 25.08.2014., 19:45   #32
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Jel udomljen i drugi? Ja sam sve udomila i sebi ostavila jednoga kaj ima probleme s ravnotežom malo. Zove se Josip. :-D
Bravo, astral!
Decko je jos uvijek kod Nine, ali smo mu u medjuvremenu nabavili novu kucicu, tako da moze da uziva dok ceka svoje udomitelje.



daliah is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.