Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2014., 14:31   #21
Malo novosti, mamek se sakrio i neko vrijeme je nije nigdje bilo, vjerujem da je negdje novo leglo, ili nova hranilica.
Lily - centar Zg, najbolja slika mame je ona iz prvog posta, nažalost ne prilazi mi više otkada smo susjeda i ja hvatale miceke, pametnica je, zapamtila mi je.
Jučer sam ju ponovo vidjela na istom krovu, po kiši...danas je nema cijeli dan.
Čim ju opet vidim pokušati ću slikati. Tu sam ako mogu pomoći pri lovu, a poslje i financijski.
Teta čuvalica je imala par upita za malene ali je vrlo oštra i izbirljiva što se tiče novih vlasnika pa su zasada još kod nje...
nije na faceu, nisam stavljala mob jer miceki nisu kod mene, al na pm se javljam i šaljem,

Zadnje uređivanje wereallmadhere : 02.09.2014. at 14:34. Reason: zaboravih..
wereallmadhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:41   #22
Oho ekipa kakve vjesti imam!! daklem, mali frajer koji je nestao je bio cijelo vrijeme kod nekog dragog studenta u zgradi do, pošto je on morao kući (negdje s mora je) poljepio je kvart sa slikicama i pitao dal je netko izgubio macu, to je vidjela naša draga teta čuvalica pa su sad braća i seka na okupu :
Teta čuvalica se naravno zaljubila u svo troje, u frajera pogotovo i daje ih u ruke samo i isključivo dobro probranima, podobnima i sposobnima sljedeći tjedan ću napokon otići o nje da ih vidim i pofotkam!

E sad, mamek je vani, novo leglo nismo našli ni vidjeli, vidjeti ćemo kad bi ju lovili jer ako ima (a ima - jer joj je trbuhić splasnuo) nove malecke onda ju nemremo sad loviti a male prepustiti na milost/nemilost.

Ja sam imala okršaj sa babom iz ulaza jer hranim mamu,osim prijetnji i zastrašivanja mene (koja sam kao po njenom: vlasnik te napuštene životinje jer ju hranim, pa moram snositi odgovornost za nju i njoj dostaviti dokaz da je ta životinja zdravstveno ispravna ???!!!???) - wtf? odjebala sam ju , rekla da je to slobodnoživuća mačka i nek me ne davi sa svojim glupostima, hraniti ću ju kad hoću i kako hoću a bome i di hoću - jer nakon što ona pojede ja maknem zdjelice i sl. ne onečišćujem nikakkve površine ili ostavljam da nekaj trune... al mi je naravno bacila bubu u glavu..pa mačkarice koliku odgovornost snosite vi koje požrtvovno pomažete ? kako je išta od toga definirano nekim zakonom ili pravilnikom?
wereallmadhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:34   #23
jadna mamica. za pomoć u lovu obrati se udruzi sos cat, kao što sam već napisala, jer su u tome jako vješti. ulovili su jednoj udimiteljici macu koju su ona i susjeda koja ju hrani dugo pokušavale. i rado su se i bez komplikacija odazvali. za kastraciju ćeš, vjerujem, skupiti. ja ti mogu dogovoriti za 200 kn.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.