Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2005., 17:59   #1
Thumbs down Suzavac i slični sprejevi za ženske tobice i funkcionalnost takve "samoobrane"

To je totalna glupost.
jedina funkcija toga je dobra zarada.
S time se neće povećati sigurnost žena.
Dapače.
A da o zloupotrebama i ne govorim!
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:21   #2
Iskreno govoreći, Risiću dragi, draži si mi kad citiraš vijesti na koje naiđeš.

Tada je barem u cijeloj priči moguće naći pokoji argument, neku priču... a ne samo nabačen stav bez ikakve pozadine i bez ikakvih argumenata.

Jer evo, ja ću sad napisati sljedeće:

Potpuno si u krivu.

Eto. Nadam se da sam sve objasnio.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:39   #3
Ja inače volim postaviti pitanje,
pa onda da netko ili više njih odgovori,
te tek onda da ja nastavim raspravu.

Ovako se bojim da se ne desi da ostali ne kežu "Potpuno si u pravu" i gotova rasprava....
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:43   #4
ja ga nosim kad secem peseka
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 19:07   #5
gdje se to uopce kupuje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 19:08   #6
Quote:
magic kaže:
gdje se to uopce kupuje
ja sam ga nasla u ducanu sa lovackom opremom
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 19:11   #7
Dragi Riše,

najprije sretan rođendan.

A onda ovako. Moju frendicu je napao pas. Pitbul. Pošpricala ga je sprejem koji je nosila u džepu. Tako je prošla bez ozljeda, samo s traumom zbog napada.

Toliko.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 19:44   #8
Re: Suzavac i slični sprejevi za ženske tobice i funkcionalnost takve "samoobrane"

Quote:
Gaj Julije R!s XVIII kaže:
To je totalna glupost.
jedina funkcija toga je dobra zarada.
S time se neće povećati sigurnost žena.
Dapače.
A da o zloupotrebama i ne govorim!
Nije glupost, ima svojih dobrih funkcija, kao što je i dokazano u prethodnom postu
Sigurnost je bar malo povećana, za one žene koje se znaju snači u takvim situacijama.

Eto.
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 19:57   #9
Mene je prije godinu i kusur napao jedan tip (niš ozbiljno- zašlatao me, srušio na pod, ja počela vrištati i on otrčao) i zvala sam murju (tako mi je savjetovao susjed jer to nije bio prvi slučaj u kvartu). I murjaci su mi rekli da je najbolje da idem na tecaj za samoobranu i da mi nikakav suzavac ne može puno pomoći jer se u šoku teško snaći.
Neko vrijeme sam furala suzavac u ruci kad sam se kasno vraćala kući, ali sad više ne- jer mi se ne da i jer sam nonstop živčanila. A i malo bolje pazim s kim i kad se vraćam kući.
__________________
Srce ima više soba nego kurvinski hotel.
LaMaitresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 22:24   #10
Re: Suzavac i slični sprejevi za ženske tobice i funkcionalnost takve "samoobrane"

Quote:
Gaj Julije R!s XVIII kaže:
A da o zloupotrebama i ne govorim!
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 22:26   #11
suzavac je sranje, nosim noz
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 22:56   #12
mislim da je puno kvalitetnija zastita elektro-shoker, al nije ni suzavac los. u krajnjoj nuzdi moze posluziti i obican dezodorans, koji, ako se poprska preko plamena upaljaca postaje vrlo opasan bacac plamena! (al nemojte se igrat s ovim, bez velike potrebe).
inace, mislim da je ovo dobra tema i da bi zene, u okviru nastave tjelesnog odgoja morale proci i tecaj samoodbrane, kako bi se znale kvalitetno, u par osnovnih udaraca i laganih pokreta, obranit od napadaca (muza, silovatelja) i skinut ga sa sebe
umjesto noza, radije biram bokser, ili u krajnjoj nuzdi, kljuceve nataknute na saku, s ostrim dijelom prema van
uzica za psa moze vam posluziti kao improvizirana traka za gusenje napadaca, a nije zgorega nositi sa sobom kisobran, s kojim si mozete dozvoliti cijelu varijaciju udaraca, ukljucujuci i faktor iznenadjenja s naglim otvaranjem kisobrana u facu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 22:58   #13
ja nosim svicarski noz al prvenstveno zbog otvaraca za vino...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 23:15   #14
Re: Suzavac i slični sprejevi za ženske tobice i funkcionalnost takve "samoobrane"

Quote:
Gaj Julije R!s XVIII kaže:
To je totalna glupost.
jedina funkcija toga je dobra zarada.
S time se neće povećati sigurnost žena.
Dapače.
A da o zloupotrebama i ne govorim!



Ako misliš da je taj suzavac totalna glupost,aj si poprskaj jedan dobar mlaz u facu,pa bum te ja onda poslje pital dal je glupost
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 00:28   #15
prisustvovala sam jednom slucajno jednoj sceni kad je zenska tipa naspricala tim sprejom.. ostao je lezat na zemlji i oko njega se ljudi skupili..
ovdje su ti sprejevi zakonom zabranjeni, cak je zabranjeno da nekog napucas u samoodbrani.
totalno luda zemlja.

ja sam jednom bila napadnuta od strane nepoznatog ..nije to lak osjecaj.. mjesecima ti se poslije cini da ga vidis u gomili.. moras ic na sudjenje i te baze ..strahujes.. i neka ti vrazija zastita treba ..
a imala sam jednom i stalkera.. totalnog bolesnika.. i opet sudjenje.. u ovom slucaju bila sam samo dodatni svjedok ali nevjerojatnih budala na svijetu ima zato ...cure se trebaju znat branit..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 07:55   #16
Quote:
Ona007 kaže:
prisustvovala sam jednom slucajno jednoj sceni kad je zenska tipa naspricala tim sprejom.. ostao je lezat na zemlji i oko njega se ljudi skupili..
ovdje su ti sprejevi zakonom zabranjeni, cak je zabranjeno da nekog napucas u samoodbrani.
totalno luda zemlja.
a meni tip koji mi ga je prodao rekao da je bezopasan... kao pas se od njega samo okrene i ode

i jos sam mu rekla da imam malog peseka i sto ako pospricam i njega slucajno... rekao nije bed, nece mu nista bit :2up:
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 08:06   #17
Quote:
Ona007 kaže:
prisustvovala sam jednom slucajno jednoj sceni kad je zenska tipa naspricala tim sprejom.. ostao je lezat na zemlji i oko njega se ljudi skupili..
ovdje su ti sprejevi zakonom zabranjeni, cak je zabranjeno da nekog napucas u samoodbrani.
totalno luda zemlja.

ja sam jednom bila napadnuta od strane nepoznatog ..nije to lak osjecaj.. mjesecima ti se poslije cini da ga vidis u gomili.. moras ic na sudjenje i te baze ..strahujes.. i neka ti vrazija zastita treba ..
a imala sam jednom i stalkera.. totalnog bolesnika.. i opet sudjenje.. u ovom slucaju bila sam samo dodatni svjedok ali nevjerojatnih budala na svijetu ima zato ...cure se trebaju znat branit..
glejte cure, u tim sprejevima vam je obican suzavac, koji malo grize za oci, izazove privremeno sljepilo, a kod osjetljivijih silovatelja i blazu alergijusku reakciju....a ako frajer ostane lezati na zemlji, to je vjerojatno zato sto je dobio kvalitetan udarac nogom u medjunozje, prstima u oci i dlanom u vrat il ga je zenska dobro nasprejala s pipsom
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 08:40   #18
Quote:
Ona007 kaže:
cak je zabranjeno da nekog napucas u samoodbrani.
totalno luda zemlja.


nije zabranjeno, nego se odgovara pred zakonom. i u hrvatskoj je tako. pretpostavljam da nigdje u civiliziranim zemljama ljudi ne mogu ubiti nekoga i slobodno odshetati uz chasnu rijech da je bila samoobrana.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 08:42   #19
Quote:
magic kaže:
nije zabranjeno, nego se odgovara pred zakonom. i u hrvatskoj je tako. pretpostavljam da nigdje u civiliziranim zemljama ljudi ne mogu ubiti nekoga i slobodno odshetati uz chasnu rijech da je bila samoobrana.
pa ne moras ga odmah ubiti, jednostavno ga onesposobis...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 08:46   #20
komentirala sam onin post u kojem se maltene chudi britaniji u kojoj je ah zamislite zabranjeno ubijeti u samoobrani.


ubojstvo se svuda zakonski sankcionira. a presuda je drugo pitanje. al sudjenje postoji.


tko prezhivi samoubojstvo, takodjer ga cheka sudjenje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.