Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 19:43   #581
uspjeli?

dobro, hvala... ako ništa onda idem tu

e, a znaš gdje mogu vidjet kartu javnog prijevoza, jel oni imaju podzemnu?

Zadnje uređivanje deniKID : 08.04.2009. at 19:49.
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:38   #582
Quote:
deniKID kaže: Pogledaj post
uspjeli?

dobro, hvala... ako ništa onda idem tu

e, a znaš gdje mogu vidjet kartu javnog prijevoza, jel oni imaju podzemnu?
gugl je tvoj prijatelj.

al eto, kad tvoj ocito ne radi. ovo je mapa tj nekoliko njih. imaju metro.

http://homepage.univie.ac.at/horst.p...work_maps.html
__________________
I did it my way...
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 23:20   #583
hvala puno
ne snalazim se ja dobro
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 10:14   #584
@deniKID

Da si se malo potrudio i procitao par postova gore, mozda bi nasao rjesenje za svoje probleme. Za pretrazivanje hotela i ostalih turistickih informacija o Becu ne moras znati njemacki (ne znam ga ni ja) jer mnoge stranice nude pretrazivanje na ostalim jezicima. Ovo je dobronamjena kritika
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 10:32   #585
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
@deniKID

Da si se malo potrudio i procitao par postova gore, mozda bi nasao rjesenje za svoje probleme. Za pretrazivanje hotela i ostalih turistickih informacija o Becu ne moras znati njemacki (ne znam ga ni ja) jer mnoge stranice nude pretrazivanje na ostalim jezicima. Ovo je dobronamjena kritika
slažem se, ne mnoge nego sve stranice (barem one koje sam ja gledala, a gledala sam ih milijun) nude i varijantu na engl.
pilgram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:41   #586
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
@deniKID

Da si se malo potrudio i procitao par postova gore, mozda bi nasao rjesenje za svoje probleme. Za pretrazivanje hotela i ostalih turistickih informacija o Becu ne moras znati njemacki (ne znam ga ni ja) jer mnoge stranice nude pretrazivanje na ostalim jezicima. Ovo je dobronamjena kritika
sorry, mozda nisi primjetila, ova tema je spojena s mojom novo otvorenom temom, tako da za prijašnje postove nisam znao

ma ovaj hotel mi se čini ok, jest da je malo skup, al barem je blizu, a vidim da je tu i metro, tako da... sve 5
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 10:45   #587
Meni je bio o.k. i jeftin (obzirom na lokaciju) hotel Haydn na Mariahilferici. Nedaleko ima odličan narodski restoran. Dobijete puno ukusne hrane (vjerujte da ne možete pojesti porciju, pa zatražite jednu za dvoje ili da vam zapakiraju ostatak, što je praksa) i sve to za smiješno male pare. Riječ je o Schnitzelwirt na Neubaugasse 52.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 23:32   #588
bok, jel ima tko kakav hostel za preporučit, da ima parking za aute.... da se ne plača po mogučnosti
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 21:51   #589
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
bok, jel ima tko kakav hostel za preporučit, da ima parking za aute.... da se ne plača po mogučnosti
e, i meni.. al ne mora imat parking..
i još nešto.. wombat lounge hostel je 58 E za double bedroom za noć (29 E po osobi). jel to ok cijena? koliko sam uspjela vidit, hoteli budu i po 80 E po osobi pa je ovo valjda superpovoljno, ali kad promislim da je cijena 1 noćenja u hostelu u Beču cca kao za 3 noćenja u hostelu u Budimpešti..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 20:59   #590
Beč - hitno

Ljudi, znam da već ima tema za Beč, al dajte mi molim vas hitno recite da li postoji kakav parking da mogu biti sigurna preko dana? Naime idem na poslovni put na 1 dan a kasnije bi htjela i malo razgledati Beč. Znači auto bi bio parkan od cca 6 do 20h. Idem privatnim autom i ne želim tipa parkat na mjestu pa platit po satu pun kufer eura.. Jel ima tko ko zna ove stvari? I ne, hotel u kojem je seminar nema osiguran parking nego je snađi se sine... Ako niste ziher nema veze, samo pišite sve što znate jer sam već luda... Da, dal se uopće plača kod njih ko kod nas po satu pa dođe čiča pauk i odnese auto a ti se fućkaj? HVALA HVALA HVALA na odgovorima!!!!! p.s. koliko je uopće sad slovenska vinjeta???
Tinkara26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 01:09   #591
Evo ja bih ti mogao pomoc! Pogledaj si ovu stranicu kao prvo www.parkeninwien.at imas i na engleski!

Ovisi di ti je taj seminar tj. u kojem bezirku! Ako je u centru i okolo centra (ove plave zone na gornjem linku) onda ti se placa! Ako je van te plave zone onda ti je besplatan! E sad, najjeftinije bi ti bilo parkirat ga negdje van plave zone pa s podzemnom ili tramvajem ili busom do hotela.
Mozes mi rec u kojem si hotelu pa cu ti ja nac najblizi parking i put kako do hotela ako ces tu opciju ;-)

S tim da ti uvijek preostaje i mogucnost podzemne garaze...koje ces u centru dosta i platit.

Slovenska vinjeta ti dodje 35€ polugodisnja!

Austriska 7,5€ 10 dana!

Ako bude jos pitanja...tu sam

Zadnje uređivanje shvabo_bech : 27.05.2009. at 01:18.
shvabo_bech is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 08:34   #592
Ma seminar je u nekom hotelu na Mariahilferstrasse, ali hotelski parking ne dolazi u obzir... Tako da je to pretpostavljam fakat centar Ali nema veze, može biti i malo van ruke pa ću skočiti na U-bahn il tramvaj..
Tinkara26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 15:40   #593
Quote:
Tinkara26 kaže: Pogledaj post
Ma seminar je u nekom hotelu na Mariahilferstrasse, ali hotelski parking ne dolazi u obzir... Tako da je to pretpostavljam fakat centar Ali nema veze, može biti i malo van ruke pa ću skočiti na U-bahn il tramvaj..

E a onda bi ti najbolje bilo parkirat negdje u 15.Bezirku (Rudolfsheim-Fünfhaus)

Jer ti je tamo par stanica U-Bahna (U3) s kojim si za cas na Hilferici!
shvabo_bech is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 18:10   #594
aaaaaaa hrpa informacija, ali ja ne mogu naći hotel koji je povoljan (čitaj: jeftin) na svim ovim linkovima.
Da li mi netko može preporučiti konkretan hotel ili dva, za recimo 50€ noć (za dvije osobe), ili apartman? ima li toga? Ne mora biti u centru grada, a niti u gradu.
Gdje agencije smještaju ljude kada imaju vikend aranžmane gdje je put i hotel za 800kn? Jel barem to netko zna?

hvala!
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 16:27   #595
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
aaaaaaa hrpa informacija, ali ja ne mogu naći hotel koji je povoljan (čitaj: jeftin) na svim ovim linkovima.
Da li mi netko može preporučiti konkretan hotel ili dva, za recimo 50€ noć (za dvije osobe), ili apartman? ima li toga? Ne mora biti u centru grada, a niti u gradu.
Gdje agencije smještaju ljude kada imaju vikend aranžmane gdje je put i hotel za 800kn? Jel barem to netko zna?

hvala!
Evo npr na http://www.venere.com/hotels/vienna/...3,20090614,2,1 imas Hotel geblergasse cca 2km od centra 59Eur.
Na trip advisoru je dobio vrlo dobre ocjene. To je onako nesto jeftinije od hotela. Teško ces naci hotel za 50 Eur.

Preko nasih agencija bi ti moglo biti jos jeftinije samo traži baš određeni hotel ako ga imaju...

Ako trebaš još kakvu informaciju viči

Pozz

Zadnje uređivanje civic12 : 05.06.2009. at 16:37.
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:42   #596
hvala ti.. idem baciti pogled
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 19:46   #597
Imam jedno pitanje, možda malo glupo...

Htjela bih otići u Beč na tjedan dana krajem 7. mjeseca, a putovnica mi ističe u 11. mjesecu ove godine. Pa me zanima moram li vaditi novu putovnicu za taj put ili ne? Jer je za UK npr. nužno da putovnica bude valjana još barem 6 mjeseci od ulaska u zemlju. A u mom slučaju bi vrijedila još 4 mjeseca.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 13:27   #598
nemoraš..sigurno.. =)
frendica je išla i vrijedila joj je još mjesec ili dva dana..i prošla bez po frke..
p.s. Šta češ U Beču u 7.mj?heh
__________________
The Joker: It's a funny world we live in. Speaking of which, do you know how I got these scars?
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 00:24   #599
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
nemoraš..sigurno.. =)
frendica je išla i vrijedila joj je još mjesec ili dva dana..i prošla bez po frke..
Hvala na odgovoru!

Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
p.s. Šta češ U Beču u 7.mj?heh
Razgledavat!
Ja sam ti patološki ovisna o gradovima, arhitekturi, muzejima i sl. Da imam love otišla bih u Pariz , ali u sadašnjim okolnostima zadovoljiti ću se i Bečom.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:42   #600
Da li mozda neko zna da li mogu u becu negde da se kupe muzicke kutije suveniri
I da li neko zna najeftiniji nacin prevoza iz Beca do Ljubljane ako iskljucimo autostopiranje.
spirodj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.