Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2007., 01:55   #21
vip portal sms

dali je moguce provjeriri sadrzaj poslanih poruka s vip portala ako imam korisničko ime i password??stvarno bi bio zahvalan na pomoći...unaprijed hvala
malipepy is offline  
Old 05.09.2007., 21:52   #22
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post
Aj ne seri! Bil tako gleda da imas dvoje dice i da te pilaju za mobitel sa kamerom, a ti i zena radite u ducanu za 2500 kn? Ne seri jos jednom!
Ocito si stara neozenjena pe*****na koja nema na sta trosit pare pa ti je sve ok.
Zašto se tako izražavaš? Mogao si samo reći da se ne slažeš s njegovim mišljenjem, a ne vrijeđat ga! Ja bi tebi bananu dao
Zallman is offline  
Old 07.02.2008., 15:23   #23
Naknada za uspostavu poziva na opciji Vip.friends 0 kn

Dobih poruku:
"Od 3.3.08. Vipme opcija Vip friends 0kn uvodi nakn. za uspostavu poziva prema Friends broju od 0,25 kn. I dalje uživajte u razgovorima po cijeni od 0 Kn/min. Vip"

VIPov broj mi je prvi broj, ali nakon 3. ožujka odoh ga prenijeti u TELE2 (iako imam i TELE2 broj). Ako 30 kn mjesečno nije dosta za ovu opciju (a to je još jedino što mi je kod njih povoljno), ne dam ni tih 25 lipa - ipak su mi češći kraći pozivi.
Ili ću ga jednostavno ugasiti (što je manje moguće jer taj broj ima hrpa ljudi i ostavljam ga kao kontakt).

Uglavnom - hvala na obavijesti, goodbye.
Beta ženka is offline  
Old 07.02.2008., 15:43   #24
Ne mogu vjerovati da oni uvode uspostavu poziva nakon vise od dvije godine trajanje te opcije..na ovo mogu reci samo:
rinci is offline  
Old 07.02.2008., 23:11   #25
klasična bolest u hrvata, svi bi j.......... a da im ne uđe
__________________
bez panike
apić is offline  
Old 08.02.2008., 22:36   #26
Narode, o VIP friends broju imate u drugoj temi.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=310062
Moby is offline  
Old 09.02.2008., 00:12   #27
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Narode, o VIP friends broju imate u drugoj temi.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=310062


Što sad, da otvaramo milijun tema koje se tiču jednog te istog operatora?
Ovu "vijest" s VIP.friends brojem sam stavila prva i nisam htjela otvarati novu temu baš zato da me moderatori ne kljucaju u mozak da već ima tema o VIP-u.
Beta ženka is offline  
Old 10.02.2008., 22:40   #28
Odlučio sam ovu temu zakvačiti kao sticky. Imamo već sličnu o T-Mobileu i TELE2 mreži. VIP je konačno od danas (10. veljače 2008.) jedna od sticky tema.
Moby is offline  
Old 12.02.2008., 14:01   #29
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Odlučio sam ovu temu zakvačiti kao sticky. Imamo već sličnu o T-Mobileu i TELE2 mreži. VIP je konačno od danas (10. veljače 2008.) jedna od sticky tema.
Aj, bilo je i vrijeme...
Beta ženka is offline  
Old 13.02.2008., 10:16   #30
pa evo samo da kažem koliko su Vipovci debilni.
u 9mj.prošle godine sam si uzela Homebox i sklopila plaćanje sa trajnim nalogom.u međuvremenu sam raskinula sa Dinersom i javim se u Vipov centar da im kažem da mi šalju opće uplatnice za plaćanje.Sve super,sve 5.lik napiše zahtjev za promjenom naćina plaćanja bla-bla.
i tako dođe sljedeći mjesec i ja očekujem račun i nikako da dođe.zovem službu za korisnike i kaže mi frajer da njima uredno prolaze trajni nalozi.
pa super!imam nekog dobročinitelja u Dinersu koji izgleda plaća moje račune sa poništenog računa.
raspitam se malo po svojoj firmi i prijateljima koji koriste Vip pretpaltu i 2 ljudi imaju isti problem kao i ja.kolega kaže da hodočasti već 4 mjeseca za promjenu trajnog naloga sa jedne kartice a drugu.pa zar su toliko nesposobni?
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Old 15.02.2008., 15:29   #31
VIP

Jel neko igra igricu za Clia? S koliko bodova mogu računati na Clia u ponoć?
bljuzga_st is offline  
Old 15.02.2008., 16:02   #32
nemoj se upuštat u igranje
__________________
bez panike
apić is offline  
Old 16.02.2008., 00:09   #33
Quote:
bljuzga_st kaže: Pogledaj post
Jel neko igra igricu za Clia? S koliko bodova mogu računati na Clia u ponoć?
Ovisi kolko novaca mislis potrositi na poruke.

Sto vise poruka, vise sansi da osvojis auto
ili izglednije, ostanes bez auta i bez gaca
kiki_zg is offline  
Old 16.02.2008., 13:00   #34
Članak 1.
Priređivač nagradne igre je: VIPnet d.o.o., Vrtni put 1, 10000 Zagreb (u daljnjem tekstu: priređivač).

Članak 2.
Nagradna igra ‘60 dana 60 automobila!’ počinje 11.02.2008. u 00:00:01 sati i traje do 10.04.2008. u 23:59:59 sata.

Članak 3.
Nagradna igra održava se na području Republike Hrvatske, te se u istoj ne može sudjelovati iz inozemstva.

Svrha ove nagradne igre je promocija proizvoda i usluga priređivača.

Članak 4.
Pravo sudjelovanja u nagradnoj igri imaju svi Vip i tomato korisnici s prebivalištem u Republici Hrvatskoj, koji redovno podmiruju svoje Vip i tomato račune. Svaki sudionik (1 Vipme, 1 Vip pretplatnički ili 1 tomato broj telefona) može osvojiti nagradu samo jednom. U nagradnoj igri ne mogu sudjelovati zaposlenici VIPneta d.o.o., te članovi njihove uže obitelji (supružnici, djeca, roditelji, braća i sestre, polubraća, polusestre...).

Članak 5.
Nagradni fond sastoji se od:
· 68 automobila Renault Clio III Expression 1.2 16V
Automobil će dobitniku nagrade biti uručen s pripadajućom probnom tablicom.
Ukupna vrijednost nagradnog fonda iznosi 6.550.000,00 kn.

Članak 6.
Mehanizam sudjelovanja u nagradnoj igri

Sudjelovanje u nagradnoj igri korisnik inicira slanjem SMS poruke sadržaja 'Clio' na broj 6060. Sustav šalje povratnu SMS poruku sudioniku, kojom će se od njega tražiti upis imena. Nakon što sudionik pošalje svoje ime, primit će poruku koja će sadržavati pitanje s ponuđenim odgovorima. Točan odgovor na postavljeno pitanje zahtjeva sudionikovo znanje i vještinu. Ukoliko sudionik ne pošalje svoje ime svejedno će primiti slijedeću poruku. Na postavljena pitanja sudionici mogu odgovoriti slanjem SMS poruke, u koju upisuju broj točnog odgovora, na broj 6060.

Primjer pitanja: Koji je glavni grad Republike Hrvatske? Posalji 1 za Zagreb ili 2 za Split. Primjer odgovora: 1

Svaki sudionik koji pošalje točan odgovor na pitanje osvojit će najmanje 10 bodova, koji će biti dodijeljeni broju telefonske linije s koje je poslana SMS poruka. Pogrešni odgovori ne donose bodove. Svi se bodovi skupljaju i zbrajaju kumulativno tijekom cjelokupnog trajanja nagradne igre i nikada se ne brišu.

Cijena svake SMS poruke poslane na broj 6060 iznosi 6 kn (s uključenim PDV-om). Sve poruke koje sustav šalje sudionicima se ne naplaćuju.

Za vrijeme trajanja nagradne igre sudionici će biti u mogućnosti osvojiti dodatne bodove, što znači da je moguće osvojiti i više od 10 bodova za jedan točan odgovor na pitanje. Mogućnosti za osvajanje dodatnih bodova jednake su za sve sudionike nagradne igre, a definirane su prema različitim fazama bonusa.

Faze bonusa su:

-1. dan sudjelovanja
1. faza bonusa:
Bonus nakon svakog pitanja postaje sve veći sa svakim točnim odgovorom na pitanje. Prvi točan odgovor donosi 50 bodova, drugi 100 bodova, treći 150 bodova, četvrti 200 bodova i tako dalje (za svaki točan odgovor +50 bodova) sve do ponoći.

-2. dan sudjelovanja
Turbo vrijeme:
Za svaki točan odgovor sudionik dobiva 50 bodova. Trajanje ove faze ograničeno je na 30 minuta. Nakon proteka 30 minuta sudionik osvaja po 300 bodova za svaki drugi točan odgovor. Za prvi točan odgovor korisnik će dobiti 10 bodova, za drugi točan odgovor 300 bodova, za treći točan odgovor opet 10 bodova , za četvrti točan odgovor opet 300 bodova i tako dalje.

-3. dan sudjelovanja
Zlatno pitanje:
U ovoj fazi bonusa, svaki točan odgovor na svako drugo pitanje donosi povećanje od dodatnih 250 bodova. Za prvi točan odgovor sudionik će dobiti 10 bodova, za drugi točan odgovor 250 bodova, za treći točan odgovor 10 bodova, za četvrti točan odgovor 500 bodova i tako dalje.

-4. dan sudjelovanja
3-5-10:
U ovoj fazi, dodatni bodovi dodjeljuju se svim sudionicima koji za redom točno odgovore na 3, 5 ili 10 pitanja. Ukoliko točno odgovore na 3 pitanja dobit će 1.000 bodova. Nakon toga, za sljedećih 5 točnih odgovora dobit će 10.000 bodova, a za 10 sljedećih točnih odgovora nakon toga, dobit će 100.000 bodova. Nakon toga, a sve do ponoći, svakih 10 točnih odgovora donose po 10.000 bodova.

-5. dan sudjelovanja
Na peti dan sudjelovanja, ciklus započinje ponovno, tj. od bonusa za prvi dan.

Na kraju svakoga dana (u 23:59:59 sata), sudionik s najvećim brojem bodova, koji je taj dan poslao barem jednu SMS poruku, bit će proglašen dobitnikom automobila. U slučaju da postoje dva ili više sudionika koji imaju isti broj bodova, dobitnikom nagrade smatrat će se onaj koji je prvi prikupio taj broj bodova. Dodatan automobil poklonit će se svake nedjelje onom sudioniku koji unutar tjedan dana (koji završava te nedjelje) pošalje najbrži točan odgovor na jedno od postavljenih pitanja. Vrijeme koje se računa počinje teći od trenutka kada sustav pošalje poruku korisniku, a završava u trenutku kada se SMS poruka s korisnikovim odgovorom vrati u sustav. Vrijeme će biti izraženo u tisućinkama sekunde i bit će spremljeno u sustavu radi kasnijeg uvida. U slučaju da postoje dva ili više sudionika koji pošalju točan odgovor u istom vremenu, dobitnikom nagrade smatrat će se onaj koji je prvi poslao poruku. U slučaju da korisnik odbije nagradu ili ne dostavi svoje osobne podatke do 13:00 sati slijedećeg dana od dana u kojem je osvojio nagradu, sljedeći sudionik sa traženim kriterijima smatrat će se dobitnikom nagrade.

Svaki sudionik nagradne igre može slanjem SMS poruke sadržaja ‘Stop’ na broj 6060 ili pozivom Službi za korisnike na besplatan broj 091 7760 obustaviti daljnje primanje poruka sa postavljenim pitanjima, te sudjelovanje u nagradnoj igri.

Članak 7.
Sve obveze s osnove poreza na dodanu vrijednost snosi VIPnet, kao priređivač nagradne igre. Dobitnik ne snosi nikakve obveze, naknade ili garancije koje su izravno povezane s nagradom.

Nagrada se ne može zamijeniti za novac.

Članak 8.
U nagradnoj igri ‘60 dana 60 automobila!’ sudionik može neograničeno puta poslati SMS poruku na broj 6060 s područja Republike Hrvatske.

Članak 9.
Priređivač će podijeliti ukupno 68 nagrada, koje će biti podijeljene po završetku nagradne igre '60 dana 60 automobila!'. Dobitnici će biti obaviješteni o osvajanju nagrade telefonskim pozivom ili putem SMS poruke Vip Službe za korisnike, te će ujedno prigodom poziva ili SMS porukom dati i svoje osobne podatke. Osobne podatke potrebne za preuzimanje nagrade dobitnici moraju dostaviti najkasnije do 13:00 sati slijedećeg dana od dana u kojem su osvojili nagradu. Ukoliko ne dostave osobne podatke u utvrđenom roku, dobitnici gube pravo na osvojenu nagradu, a prvi sljedeći sudionik u nizu za osvajanje nagrada smatrat će se dobitnikom predmetne nagrade. Sve nagrade će biti podijeljene na zajedničkoj dodjeli nagrada, koju će Priređivač organizirati najkasnije u roku od 45 dana po završetku nagradne igre. Dnevni dobitnici nagrada, te točan datum održavanja završne dodjele nagrada bit će objavljeni na web stranici www.60dana.com

Članak 10.
Ukoliko je dobitnik nagrade osoba mlađa od 18 godina, nagrada će biti uručena roditelju ili skrbniku maloljetnog dobitnika kojeg će dobitnik odrediti.

Članak 11.
Sudjelovanjem u nagradnoj igri ‘60 dana 60 automobila!’, sudionici su suglasni da, ukoliko postanu dobitnici nagrade, njihovi osobni podaci (ime, adresa, slika, telefonski broj, video materijal i sl.) mogu biti objavljeni i korišteni od strane Priređivača bez naknade u tiskanim, zvučnim, slikovnim i video materijalima.

Članak 12.
Vipnet zadržava pravo izmjene vremenskih rokova nagradne igre, te se obvezuje pravodobno obavijestiti sve sudionike nagradne igre o izmjenama. Pravila nagradne igre, te ostale informacije s tim u svezi sudionici mogu pronaći na web stranicama www.vipnet.hr i www.60dana.com. Informacije o nagradnoj igri sudionici mogu također dobiti od Službe za korisnike pozivom na besplatan broj 091 7760.

Članak 13.
Igranjem nagradne igre sudionici prihvaćaju pravila i mehanizam igre, a u slučaju spora nadležan je Općinski sud u Zagrebu.

Članak 14.
Nagradna igra može se prekinuti samo ukoliko nastupe okolnosti za koje priređivač nije odgovoran, odnosno koje nije mogao spriječiti, otkloniti ili izbjeći. U slučaju prekida nagradne igre, obavijest o tome bit će objavljena na www.vipnet.hr i www.60dana.com.
La Havre is offline  
Old 16.02.2008., 21:54   #35
Cure i dečki, o nagradnoj igri imamo posebnu temu. Ovdje povlačim crtu. Tko dalje bude raspravljao o Clio-nagradnoj igri, brišem mu postove.
Moby is offline  
Old 21.02.2008., 16:42   #36
Rade li novi mobiteli kodirani na VIP sa Tomato karticama? Nekad jesu...
charlotte is offline  
Old 21.02.2008., 17:25   #37
Quote:
charlotte kaže: Pogledaj post
Rade li novi mobiteli kodirani na VIP sa Tomato karticama? Nekad jesu...
Naravno da rade.
ojpi is offline  
Old 27.02.2008., 13:13   #38
ne cini ti se..
preskupi su za ono sto nude
pogotovo su skupi za business clanove..
recimo neki mob u vip paketu kosta 1000kn prek poslovnog sa 10 000 bodova dode oko 1500 kn

u principu par 100 kn vise..
a1978 is offline  
Old 10.04.2008., 15:53   #39
Prošle godine u 8.mjesecu sam uzela u vip vodafone mobile connect karticu sa 128MB jer tad nisam puno koristila net, i u prosincu sam se prebacila na 1GB koji je navodno bio 150 kn preko opcije carnet ali račun mi nikad nije bio manji od cca 180kn (trošila sam nekih 500-600MB)
prilikom kupnje uređaja su mi rekli da ako uzmem 128mb ili 512mb da plaćam 50kn za uređaj a ako uzmem 1gb ili 3 gb da se ne plaća. Ali kad sam se prebacila na 1GB opet su mi nastavili naplaćivati tih 50kn.
Prije mjesec-dva, kad su uveli da nema više paketa 128mb te korisnike su prebacili na 512mb, sa 512 na 1 GB, a ja koja sam imala 1GB mene su prebacili na 3GB i zamislite, naplatili su mi "Mjesečna naknada za Mobile Broadband 1GB" i "Mjesečna naknada za Mobile Broadband 3GB" i plus 50kn za uređaj!
neznam jel to neka greška ali ispada kao da koristim obje tarife i obje su i naplatili! mislim ono..
a tek ona teta u vipu (kad sam prebacivala na tarifu 1GB) na tom papiru (ugovoru, računu, potvrdi il šta je već) napisala je da je minimalno trajanje ugovora preostalo 979 dana a ja potpisala ugovor na 24 mjeseca!!
neznam tko tu koga... ali jedva čekam da istekne ugovor i bye bye VIP!
__________________
Follow the Reaper
sanja53 is offline  
Old 10.04.2008., 21:22   #40
nazovi ih i traži da ti objasne. ja isto imam problema s njima. pokrivenost signalom im je loša, iako oni obećavaju pokrivenost GPRS vezom u cijeloj Hrv.
poslala sam i mail, da bi oni meni odgovorili kako na mom području nemaju u planu ništa raditi u vezi signala. sramota za jednu mrežu koja je toliko godina u Hrv. što će mi 3GB kad ne mogu iskoristiti ni 1GB?
kika25 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.