Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 15:35   #321
Cupanka, mozes li?
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:18   #322
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Cupanka, mozes li?
Mogu
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:45   #323
Onda je sve rijeseno, pocni si polako slagati.. dali imas dovoljno predmeta ili da napravim poziv za donacije?
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 14:30   #324
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Onda je sve rijeseno, pocni si polako slagati.. dali imas dovoljno predmeta ili da napravim poziv za donacije?
Ok,imam dovoljno,hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 11:05   #325
Evo obzirom na nastalu situaciju želim pitati dali će aukcije biti i dali da šaljem predmete,čisto da nebi bilo da sam trebala slati a nisam ?
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:56   #326
Cupanka, pričekaj sa slanjem. Vjerojatno će ova aukcija biti prolongirana zbog 'više sile' kod sva tri moderatora. Javit ćemo kada da pošalješ materijal za aukciju.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 11:50   #327
Aukcije se do daljnjega neće održavati zbog iznenadnog odlaska Pume s moderature, a Corduroyeve i moje spriječenosti trenutačnim privatnim obavezama i problemima.

Administracija poduzima sve korake kako bi se novonastala situacija na pdf-u što prije sredila kako bismo što prije nastavili s dosadašnjim aktivnostima.

Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:35   #328
Dragi moji,kad bi aukcije trebale krenuti,neke udruge koje su bile na redu lagano se gase zbog financijskih problema.....
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 13:44   #329
predlažem da se ljudi sami organiziraju, da se napravi red aukcija i da svatko sam postavi i moderira svoju. o čemu je već bilo govora. jer imamo samo jednu aktivnu modicu, a aukcije su ogroman posao.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:09   #330
Upravo se na moderatorskom raspravlja o novom načinu organiziranja i vođenja aukcija, nešto na tragu ovoga što je lily0 rekla. Uskoro se javljamo s rješenjem ili barem prijedlogom rješenja.

U ime moderatora,

FD
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:00   #331
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Dragi moji,kad bi aukcije trebale krenuti,neke udruge koje su bile na redu lagano se gase zbog financijskih problema.....
Istina pred kojom mnogi zatvaraju oci i okrecu glavu!

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
[COLOR="green"]
Administracija poduzima sve korake kako bi se novonastala situacija na pdf-u što prije sredila kako bismo što prije nastavili s dosadašnjim aktivnostima.
Vrijeme je novac o kojem mnoge zivotinjice ovise...

3 mjeseca kasne aukcije!
S obzirom da admini ne znaju/ne zele preuzeti tu odgovornost, treba pustiti da se sami organiziramo. Pravila su jasna!!

Za 3-4 dana mi necemo imati s cim nahraniti 18 macaka od tog 13 macica

.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.10.2014., 09:25   #332
situacija je ljudima alarmantna. modovi požurite. nek se napravi redoslijed i nek si ljudi postavljaju aukcije. o tome se pričalo još prošle sezone. pa koliko treba za donijeti takvu odluku? a ljudima i životinjama gori. te aukcije su momentalno jedini način da se dođe do love za životinje. ne pišem to zbog sebe jer ja više neću pripremati aukcije. ne mogu skupiti stvari. a ni ne stignem jer sve radim sama.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 13:38   #333
Promjena u organiziranju aukcija

Od ove jeseni aukcije će pripremati zainteresirani forumaši ili udruge.

Na ovoj temi će se javiti svi zainteresirani za ovaj oblik prikupljanja donacija, pa ćemo zajedno napraviti raspored aukcija. Nakon toga će oni koji imaju predmete za nečiju aukciju zainteresiranom forumašu poslati putem inboxa ili maila fotografije predmeta i sve detalje vezano uz njega (opis, cijena, tko plaća poštarinu... ).

Sam aukcija izgled topica za aukcije neće se mijenjati. Znači:

- u prvi post se kopiraju pravila vezana za aukciju

- u drugi post ide tekst o štićenicima za koje se skupljaju donacije

- od trećeg posta se postavljaju predmeti (10 fotografija po postu).

- fotografije trebaju biti veličine 320x240 pixela

- na aukciji se može ponuditi maksimalno 180 predmeta

- nadmetanje treba svakodnevno pratiti i ažurirati višu ponudu za pojedini predmet.

- po završetku aukcije treba napraviti rekapitulaciju kupljenih predmeta i iskazati ukupnu sumu donacija.



Moderatori su tu da pomognu savjetom ili ispravljanjem onoga što forumaš nakon sat i pol više ne može popraviti u postu, kao i da vode računa da se aukcija vodi prema pravilima.


Sada se javite svi koji su zainteresirani za aukciju da dogovorimo termine.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 14:29   #334
Javljamo se ja i mojih 16 čupavaca ,no bez obzira što sam se prva javila,neka ide prvi onaj kojemu je hitnije,kome gori,vjerujem da se oni budu kasnije javili
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:54   #335
weeeeeeeee
Bilježimo se

Bit će kuna za
.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 10:23   #336
Cupanka i Udruga RINA, napišite kome je hitnije i javite koliko vam oprilike treba vremena da složite aukciju tako da napravimo neki okvirni raspored.


Oni koji nemaju dovoljno predmeta za aukciju neka se također jave, jer će oni koji imaju predmete znati kome ih mogu donirati.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 16:26   #337
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
NOVA PRAVILA O AUKCIJAMA KOJA ĆE STUPITI NA SNAGU 1.1.2014. godine.


Razlog
: poboljšanje kvalitete i brzine odvijanja aukcija.


1 - Aukcija će se odvijati od 1.1. do 1.7. te od 1.9. do 31.12. U 7 i 8 mj. neće biti aukcija.


2 - Predlagatelj aukcije će imati mogućnost većeg sudjelovanja u njezinom sastavljanju i radu. Naime, ukoliko predlagatelj aukcije sam uploada na bilo koji foto server SAV INVENTAR (u formatu 320*240 pixela) i pošalje to sa jasnim i urednim popisom sa podacima o početnoj cijeni, donatoru i kontaktu na forumu, na aukcijski mail - [email protected], imati će pravo na 200 ponuđenih aukcijskih predmeta.


- Ukoliko predlagatelj nema mogućnost, volju ili želju to učiniti, ostaje mu pravo od dosadašnjih 180 aukcijskih predmeta.


- Uz to svatko može tražiti pomoć i kratke instrukcije od moderatora kako uspješno izvršiti upload.


3 - Za vrijeme trajanja prve aukcije, u roku od dva tjedna, ODMAH će se primati predmeti za drugu aukciju, i to do završetka trajanja prve, te će tako vremenski odmak između dvije aukcije biti manji, te će posljedično biti moguće odraditi više aukcija sveukupno godišnje.


4 - Što se tiče kašnjenja slanja aukcijskog inventara, tolerirati će se maksimalno 24h kašnjenja, nakon kojih osoba ili udruga gubi pravo na aukciju u tom terminu, i odlazi na kraj reda i dobiva prvi idući slobodan termin dok njegov termin preuzima prvi idući aukcioner koji ima mogućnost što brže poslati inventar i pripremiti se.


5 - Ista udruga ili osoba imati će pravo dobiti aukcijski termin maximalno 2x godišnje, s time da mora biti minimalno 4 mj. razmaka između dvije aukcije.


6 - Aukciju može dobiti i voditi Udruga, kako i privatna osoba - zaštitar sa plave šape itd. Moderatori zadržavaju dužnost održavanja urednosti aukcije i usmjeravanje bidova, te izradu ZAVRŠNOG OBRAČUNA bidanja, dok tekuće stanje za vrijeme trajanja aukcije može obračunati sam aukcioner.


Za sva dodatna pitanja, molimo obratiti se moderatorima, na aukcijski mail ili račun.
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Od ove jeseni aukcije će pripremati zainteresirani forumaši ili udruge.

Na ovoj temi će se javiti svi zainteresirani za ovaj oblik prikupljanja donacija, pa ćemo zajedno napraviti raspored aukcija. Nakon toga će oni koji imaju predmete za nečiju aukciju zainteresiranom forumašu poslati putem inboxa ili maila fotografije predmeta i sve detalje vezano uz njega (opis, cijena, tko plaća poštarinu... ).

Sam aukcija izgled topica za aukcije neće se mijenjati. Znači:

- u prvi post se kopiraju pravila vezana za aukciju

- u drugi post ide tekst o štićenicima za koje se skupljaju donacije

- od trećeg posta se postavljaju predmeti (10 fotografija po postu).

- fotografije trebaju biti veličine 320x240 pixela

- na aukciji se može ponuditi maksimalno 180 predmeta

- nadmetanje treba svakodnevno pratiti i ažurirati višu ponudu za pojedini predmet.

- po završetku aukcije treba napraviti rekapitulaciju kupljenih predmeta i iskazati ukupnu sumu donacija.



Moderatori su tu da pomognu savjetom ili ispravljanjem onoga što forumaš nakon sat i pol više ne može popraviti u postu, kao i da vode računa da se aukcija vodi prema pravilima.


Sada se javite svi koji su zainteresirani za aukciju da dogovorimo termine.

Pravila ostaju ista ili se sve skoro mijenja?
.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 17:39   #338
Pravila se mijenjaju vezano za organizaciju aukcije. Ovih će dana promjene koje sam jučer napisala u postu biti unešene u pravila. Moderatori su već neko vrijeme zauzeti hitnim ažuriranjem svih sadržaja na forumu, od njegovog početka do danas, tako da su svi pdf-ovi trenutačno malčicu zapostavljeni. No, aukcije se mogu početi pripremati.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 17:43   #339
Izbor poslužitelja

Važno!

Budući da se pokazalo da su fotografije s Tinypica i Imageshacka nepouzdane, bilo zbog recikliranja, brisanja ili promjene formata, radije ih izbjegavajte - naputak administracije. Trenutačno se pregovara oko toga koje će poslužitelje koristiti na forumu. Većina moderatora potvrdila je da im se imgur pokazao kao pouzdan i jednostavan poslužitelj, na kojem se može jednostavno složiti i album.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 21:13   #340
Kad krećemo? Kad starta prva aukcija?
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.