Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 16:40   #161
Quote:
grzzi kaže: Pogledaj post
Ima li tko ? jel vridi to što ... ne izglea mi loše.

http://www.elipso.hr/sudoperi-i-slav...glecer-bijela/

Mi ćemo uzeti istu, samo izvedba cijela inox ( bez tog fragranite umetka u bijeloj boji). Ljepša mi je bez toga

http://n0.static-elipso.com/images/big/75304.jpg
naves is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:00   #162
Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Mi ćemo uzeti istu, samo izvedba cijela inox ( bez tog fragranite umetka u bijeloj boji). Ljepša mi je bez toga

http://n0.static-elipso.com/images/big/75304.jpg
nisam je vidio uzivo, samo crnu. Ploca mi je bijela a sudoper je inox ... nadam se da ce stimati. 1900 kn izade.
grzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 08:47   #163
Diplon slavine

Pozdrav..renoviramo, pa treba misliti i o slavinama..za kadu, sudoper i lavandin (umivaonik)..i sad sam naletjela na diplon koje su mi predivne i vec sam ih bila spremna uzet kad pitam zenu tko ih proizvodi- Kina..znam da ne mora sve kinesko biti lose, ali ipak, da pitam vas za iskustva..dakle, kakve su Diplon slavine? Daju 3 god garancije (ili 2, ne znam vise)..podsjecaju me na Kiss slavine, samo sto Kiss slavina za tus dodje preko 1000kn, a ova Diplonova 300tinjak.. :/

Evo link na Kiss slavinu, slican model kakav sam vidjela i diplonovih, svidjaju mi se zbog ruckica..inace su i ove kissove povoljne, za sudoper 485kn, jedino je ta za tus preskupa i ne bih je uzimnala :/

http://www.google.hr/imgres?um=1&cli...=7&tx=57&ty=55
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 13:40   #164
Pozdrav! Evo i ja trebam mješalicu za tuš i neku slavinu za bide. Nisam se odlučio za neki konkretan model, jedino sam mislio tražiti Armal. Mi ih imamo doma u starijim kupaonama, 15-20 godina to radi bez greške. Mijenjani su neki dijelovi na nekim pipama, i sad su i dalje super. Ali vidim da gore piše da je Armal jedva među Top 10. Pa me zanima ko je sad No.1 po kvaliteti. U jednom dućanu, gospođa mi je rekla da je Nord vrh. 5 godina garancije itd. Koju marku da gledam a koju da svakako izbjegavam?
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 23:54   #165
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Evo i ja trebam mješalicu za tuš i neku slavinu za bide. Nisam se odlučio za neki konkretan model, jedino sam mislio tražiti Armal. Mi ih imamo doma u starijim kupaonama, 15-20 godina to radi bez greške. Mijenjani su neki dijelovi na nekim pipama, i sad su i dalje super. Ali vidim da gore piše da je Armal jedva među Top 10. Pa me zanima ko je sad No.1 po kvaliteti. U jednom dućanu, gospođa mi je rekla da je Nord vrh. 5 godina garancije itd. Koju marku da gledam a koju da svakako izbjegavam?
5 godina jamstva daju mnogi. Neki dan gledam u željezari na Trešnjevci neke slavine koju su masivne,solidnog dizajna, niske cijene i jamstvo 5 godina.
Čini mi se da su kod nas Grohe i Hans grohe najzastupljeniji.
Taj Nord ... ne znam baš da je među privima.
U kupaonici koju sam završio jučer sam postavljao Nord slavinu za umivaonik i tuš te wc dasku.
Slavine masivne i teške jesu ali ono što sam skužio (možda moja subjektivna procjena) da kad nakon puštanja vode na tušu zatvorim vodu iz ruže još kapa neko vrijeme dok se to kod Grohe-a ne događa tako.
Wc daska-sistem pričvrščivanja kao prije 20 godina. Imaju metalu leptir maticu ispod koje ide metalna podloška i gumica. Da nije novo kupljeno pomislio bih da su stare zalihe od prije rata.

Par godina smo montirali puno Effepi slavine ito sve na objekte; škole,vrtići,bolnice,ambulante i slično.
Znači sve na mjesta gdje se ne pazi na njih prilikom rukovanja.
Cjenovno su bilo jeftinije od Armala. Tko ih sada prodaje ne znam.
Mislim da smo ih postavili barem 150 komada i nikada nije bilo nikakve reklamacije. Jamstvo na njih je bilo 5 godina i rečeno mi je da je u slučaju reklamacije zamjena odmah te da zbog jako jako malog broja reklamacija im se ne isplati servisirati to nego ih vraćaju u tvornicu u Italiju.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 08:53   #166
Znaci ti preporucas Effepi. A kakav je Armal u ovo vrijeme? Jer kazem, ove nase su odlicne.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:28   #167
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Znaci ti preporucas Effepi. A kakav je Armal u ovo vrijeme? Jer kazem, ove nase su odlicne.
U stečaju...
http://www.poslovni.hr/strane-kompan...zadruga-251007
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 17:54   #168
Šteta. To je bila stvarno dobra firma nekad.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 00:47   #169
zato su i propali
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:17   #170
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
zato su i propali
A ti bi preporučio?
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:50   #171
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
A ti bi preporučio?
radili su kvalitetno i nije bilo prodaje i došlo je do propasti, jel....

danas se sve radi tak...ništa više ne traje 20g.
to sam mislila, inače ne poznajem marku i ne znam što bi preporučila, ničem više ne vjerujem
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 00:16   #172
Mali off - smiješno je što Kladi ne ispravlja Danijela da je žensko.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 14:56   #173
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Mali off - smiješno je što Kladi ne ispravlja Danijela da je žensko.
sve se nadam da će uočiti nešto ispod nicka
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 17:18   #174
Da, super je firma, pipa za kadu je kod mame trajala cijelih godinu dana, a ta im je bila neki top model.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 23:19   #175
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
sve se nadam da će uočiti nešto ispod nicka
Moje isprike. Nisam skužio.

Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Da, super je firma, pipa za kadu je kod mame trajala cijelih godinu dana, a ta im je bila neki top model.
Ako pričaš o Armalu, možda im je kvaliteta pala. Kakve su ove nove nemam pojma. ali naše stare su stvarno super. Ali ionako neću kupit Armal.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 16:21   #176
Jel ima netko iskustva sa Teka slavinama ?

http://www.stolarijamraz.com/shop/in..._id=11&sort=2a
stari medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 10:36   #177
Ja bi trebao pipu za tuš. Ustvari to bi bila za kadu. neću da ima samo crijevo za tuš. Gledao sam Hansgrohe i Schmidler. Jel može neko prokomentirat dal to šta valja? Tamo di sam kupovao tuš kadu nisu imali izloženih Grohea a tu di bi kupio pločice imaju samo Schmidler i Hansgrohe.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 15:57   #178
Ima li itko IKEA pipu i ako ima može li mi reći kako se iste ponašaju tijekom godina stalne upotrebe?
Konkretno se radi o ovoj pipi sa izvlačnim dijelom za sudoper.
šesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 16:48   #179
ja imam ikeinu pipu, http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/20257891/, koja se zasad (tijekom 2 godine korištenja) "ponaša" vrlo pristojno i odgojeno. nemam joj zamjerki.
a ima i 10-godišnju garanciju (isto kao i model koji ti gledaš), pa ne očekujem probleme u skorije vrijeme.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 01:56   #180
Quote:
stari medo kaže: Pogledaj post
Jel ima netko iskustva sa Teka slavinama ?

http://www.stolarijamraz.com/shop/in..._id=11&sort=2a
Imam ja njihovu u kuhinji. 3 različita vodoinstalatera (uključujući i ove iz Mraza) je nisu znala montirati kako se spada . Još uvijek stoji takva jer ni neki za koje sam našla da su zastupnici i ovlašteni serviseri nisu znali ništa o tome kako riješiti moj problem. I eto, sad imam fensi pipu (koja stvarno lijepo izgleda i super se drži što se tiče kvalitete i održavanja), ali je još uvijek loše namontirana.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.