Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2010., 14:36   #21
mi ne koristimo vlažne maramice. ni za sebe, ni za dijete, ni za kućanstvo. jesmo li mi čudni???????
obične maramice i toaletni papir. salvete platnene, čak i platnene maramice, blazinice s vodom za dijete, krpe pamučne i mikrofibraste s vodom za pranje. mi smo eko-baby friendly
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 16:00   #22
ne koristim baš 10 vrsta , ali ima toga....dakle:

toalet papir regina (iako razmišljam probati ove vlažne zewa.....nisam ih nikad vidjela, pa se ni ne sjetim kad kupujem)
salvete
hipp baby vlažne maramice
hygiea intimne maramice
zewa obične maramice
asepsoleta vlažne maramice za ruke
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 18:57   #23
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
valjda sam navikla na malo češće čišćenje (izmjenjujemo se ) pa se nisam previse ni zagledala u te druge stvari poput maramica za pod ili prašinu...
ali čine se praktičnima pa ću baciti pogled... možda spasi ljude koji vole to sve za 5min obavit
Mene spašava... Kad dođem doma u 7 navečer i jednostavno NE ŽELIM ništa čistiti do vikenda

Tko ima vremena, naravno da neće koristiti maramice...

One su spas za nas koje smo po cijele dane na poslu preko tjedna


I ne, maramice ne mogu zamijeniti čišćenje - ali vrlo dobro mogu 'osvježiti' (ne)čist stan
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 19:00   #24
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
mi ne koristimo vlažne maramice. ni za sebe, ni za dijete, ni za kućanstvo. jesmo li mi čudni???????
obične maramice i toaletni papir. salvete platnene, čak i platnene maramice, blazinice s vodom za dijete, krpe pamučne i mikrofibraste s vodom za pranje. mi smo eko-baby friendly
Da



U principu ja vrlo malo kozmetičkih maramica upotrebljavam

Uglavnom sam koncentrirana na maramice za čišćenje
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 19:10   #25
ja koristim samo one najobičnije maramice, paket maramica od 10-20 mini paketića za 4 kn u lidlu. pa si ti misli
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 19:15   #26
baby vlažne maramice
i maramice za čišćenje; sve moguće vrste , jedino za staklo još nisam našla odgovarajuće
__________________
And the she'd say it's OK I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry
jesenja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:11   #27
Quote:
jesenja kaže: Pogledaj post
jedino za staklo još nisam našla odgovarajuće
Potpis!

Niti jedne staklo-maramice ne valjaju


Btw, pita me MM kako mi ne dosadi toliko pisati o kozmetici

Lijepo sam mu objasnila da pišem o kućanskim poslovima
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:35   #28
Od vlaznih maramica za skidanje sminke sam odustala, vise nema niti jednih koje mi pasu.

Koristim vlazni wc papir, jednog uvijek nosim u torbi i ako treba njime brisem i ruke i povrsine.

Koristim papirnate maramice, kuhinjske rucnike i suhi wc papir i ovisno u kojoj prostoriji sam u stanu u bilo koje od toga ispusem nos. Platnene maramice za nos ne koristim od osnovne skole.

Imam i maramice za brisanje poda, dobro otapaju cak i ljepilo koje ostane jer se ono sto se zalijepi na noge stola da ne struzu po parketu malo pomaklo i zasralo taj isti parket.

Dezinficijens mi je u gelu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 01:20   #29
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
- dm suhe maramice/krpice za prašinu - fantastične su, sve pokupe u jednom potezu, nezamjenjive za čišćenje tv i kompjuterskih ekrana
Aba kakve su ti to?? Daj sliku, moram sad i to nabaviti!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 09:44   #30
cure moze savjet?
koje to vlazne maramice koristite? ja bi neke bez mirisa
probala sam dosta ovih iz dm-a, neznam tocno nazive, ali sve mi imaju odvratan miris... po alkoholu, nekakvim sumskim jagodama, malinama, ili cemu vec jel postoje ijedne BEZ mirisa? ikakvog? moze i intimne, moze i obicne, ma bilo kakve samo da su vlazne i da ne mirisu
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 11:57   #31
Možda, babylove zelene? One su meni odlične za sve i svašta, i nisu jako vlažne, taman koliko trebaju biti! Jedne od boljih!
A mislim da nemaju miris, ili? Neka me netko prosvijetli
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:17   #32
meni mirišu
sad sam ih išla pomirisati, čisto da provjerim, jer sam bila uvjerena da imaju miris.
i imaju. bar meni

ove:
http://www.codecheck.info/img/53545/2
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:50   #33
Quote:
jesenja kaže: Pogledaj post
jedino za staklo još nisam našla odgovarajuće
jesi možda probala Denk mit za staklo...meni su one odlične, super očiste sve packe na staklu i ne ostane niš onak razmuljano...
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:01   #34
Hmmm... ja nisam baš čovjek od maramica... ali sam zato danas otišla u DM pa si uzela par vrsta

Inače koristim:

-vlažne toaletne maramice (kad smo na kampiranju )
-vlažne maramice za intimnu higijenu (uvijek ih imam)
-vlažne maramice za naočale (imam ih po cijeloj kući ali ih uvijek zaboravim koristiti)

Sad sam si još uzela maramice za lice (nisu mi se prije svidjele jer sam se osjećala nekako slijepljeno nakon čišćenja s njima ali idem im dati opet šansu)
A papirnate maramice koristim ali ih nikad nemam pa ovisim o frendicama
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:11   #35
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
koristim običan wc papir (ne vlažni, iako razmišljam oo tome da i njega probam )
kaj i to postoji? jel to u roli

obavezno maramice u torbi
- obične papirnate za surlu
- nivea baby tamnoplave za zmazane tramvajske ruke ( ali to samo kad su malo zmazane, kad je ljeto i uj fuj, onda prvo pranje pa s njima ) i za sve moguće i nemoguće na kampiranju al onda ide ono oooogromno pakiranje u torbu
-wc papir, zewa
- za očale one žute iz dm-a kaj stoje kraj kase

iako je mama počela kupovati te papirnate ručnike, ne znam koji joj je, dosad su krpe bile idealne. pomodila se valjda

prozore i dalje perem : voda, deterdžent, krpa, pa ajax staklo plus novinski papir, nema mi do toga
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:23   #36
au ja sam ovisnik o vlažnim maramicama.bez baby maramica ne mogu živit,koristim ih u sve svrhe! za lice,kao intimne,za osvježenje katkad,nekad u autu njima prebrišem svu plastiku.za lice trenutno imam i one iz bipe My i predobre su,za skidanje šminke i baš su ugodne,u torbi i u autu uvijek imam (osim običnih suhih) ili baby maramice ili intimne i one dezinfekcijske za ruke.u wc-u, osim papira naravno, obavezno baby maramice.u kuhinji role isto obavezno. za kuhinje i sl. čišćenje vlažne ne koristim. e da imam i one maramice (suhe) u kutiji i stvarno često dobro dođu,npr. kad mi se ne da tražit paketiće maramica a i samo ih izvučem i uvijek znam gdje su
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:23   #37
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
mi ne koristimo vlažne maramice. ni za sebe, ni za dijete, ni za kućanstvo. jesmo li mi čudni???????
obične maramice i toaletni papir. salvete platnene, čak i platnene maramice, blazinice s vodom za dijete, krpe pamučne i mikrofibraste s vodom za pranje. mi smo eko-baby friendly
Bravo!
Pa ne treba kupovati sve što čovjek vidi, samo proizvodimo smeće. Kako je ono Sokrat rekao kad se zagledao u dućan, nešto u stilu: toliko stvari koje mi nikada neće trebati.

Da samo znate koliko su te vlažne maramice štetne, nikad ih ne biste koristili.
__________________
www.akne.mojblog.hr
_Tyche_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:30   #38
Quote:
_Tyche_ kaže: Pogledaj post
Bravo!
Pa ne treba kupovati sve što čovjek vidi, samo proizvodimo smeće. Kako je ono Sokrat rekao kad se zagledao u dućan, nešto u stilu: toliko stvari koje mi nikada neće trebati.

Da samo znate koliko su te vlažne maramice štetne, nikad ih ne biste koristili.
Koliko?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:39   #39
rijetko koristim vlazne maramice. samo kada putujem, onda ponesem jedan paket za ruke i lice, jedan toaletnih vlaznih i jedan intimnih. i to je to
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:52   #40
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Koliko?
lajkam komentar

ontopic:

ne koristim ih previše jer čistim old school, ali dobro dođu za brzinsko skidanje šminke ili u kampu te na putovanjima
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.