Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2012., 20:27   #1
Audi A6 motor izbacuje crn dim

Postovani forumasi danas sam mjenjao zupcasti remen na audi A6 V6 2,5 tdi 120 kw 2003 godina automatik mjenjac.Sada imam problem kad ubacim u rikverc ili u D na manjim usponima gasi se i izbacuje crn dim,mada smo obiljezili polozaje bregastih osovina i radilice i bosch pumpe i poravanali da li ima mogucnost da motor nije uzubljen kako treba.
Molio bih vas kako da pravilno motor uzubim da li postoji neka sema jer na remenicama nema nikakvih oznaka ni zareza da se dovede na palenje kako treba.
Ako je neko imao slican problem bio bih vam jako zahvalan na pomoci jer sutra ponovo idem mehanicaru da to popravim.
Interesuje me da li to moze izazvati stetne posljedice ako odvezem auto nekih 10 km natrag u radionicu
adblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 20:39   #2
Bez spajanja na komp ga nebuš dobil u fazu. Barem je tak na mojem C4, a vrlo vjerojatno i na tvojem......

Štetne posljedice? Na 10 km nema, na dulje staze bi bilo....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 23:45   #3
Remen se mijenja sa specijalnim alatom kojim blokiraš zubčaste kotače od bregastih osovina. To ste očito uspjeli nekako dobro napraviti pošto motor radi. Dakle problem je u pumpi, nije u toleranci što se početka ubrizgavanja tiče. Trebaš podesiti pumpu, a to ide samo sa dijagnozom tako ta čitaš parametre i onda okrečeš pumpu.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 00:21   #4
Zajebali ste fazu
__________________
pozzzz
Denisae91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 00:52   #5
Quote:
adblue kaže: Pogledaj post
Postovani forumasi danas sam mjenjao zupcasti remen na audi A6 V6 2,5 tdi 120 kw 2003 godina automatik mjenjac.Sada imam problem
kod takvog posla i na takvom motoru netreba ništa prepustit slučaju .
postoje alati za bregaste i štift za radilicu . nego nisam baš siguran da ste fulali fazu . kad fulaš na bregastoj tuče ko lud . čuli bi . na pumpi da ste okrenuli za zub mislim da nebi ni sastavil . no sve je moguće . ovak na slijepo možemo samo nabadat . nego daj si pogledaj da vam nije izbilo koje crijevo od turbine

Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
što se početka ubrizgavanja tiče. Trebaš podesiti pumpu, a to ide samo sa dijagnozom tako ta čitaš parametre i onda okrečeš pumpu.
kam ju okrećeš ?
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 01:05   #6
Okrećeš je na desno ili lijevo i tako štimaš početak ubrizgavanja.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 01:21   #7
si siguran da zaokrećeš pumpu?
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 02:03   #8
Iskreno baš i ne.
Kod 4 cilindra sam siguran da da (ne PD), ali V6 TDI ili moraš blokirati pumpu dok mijenjaš remen, ako ne onda treba mogućnost da se vrti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 02:33   #9
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Remen se mijenja sa specijalnim alatom kojim blokiraš zubčaste kotače od bregastih osovina. To ste očito uspjeli nekako dobro napraviti pošto motor radi. Dakle problem je u pumpi, nije u toleranci što se početka ubrizgavanja tiče. Trebaš podesiti pumpu, a to ide samo sa dijagnozom tako ta čitaš parametre i onda okrečeš pumpu.
Neznam sta je tacno,sutra moram ponovo sve skinuti i vidjeti da li je ozbubljen dobro tj da li se obiljezene tacke poklapaju,motor na leru radi u prekidima i kad dodas gas izbacuje crn dim,pri kretanju unaprijed ili unazad ugasi se.Ne tuce mnogo al osjeti se kao da gubi dotok goriva a i kazaljka obrtomjera varira.
adblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 08:29   #10
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Iskreno baš i ne.
Kod 4 cilindra sam siguran da da (ne PD), ali V6 TDI ili moraš blokirati pumpu dok mijenjaš remen, ako ne onda treba mogućnost da se vrti.
koliko mene sjećanje služi a služi me dobro pumpa ima blokadu a korekcija se radi na vijcima remenice pumpe . remenica je prošlicana i predviđena za to . pumpa se sigurno ne zakreće kod tog motora .to zakretanje cijele pumpe je davna prošlost . pa već se ni na 4 cilindra ne vrti

Quote:
adblue kaže: Pogledaj post
Neznam sta je tacno,sutra moram ponovo sve skinuti i vidjeti da li je ozbubljen dobro tj da li se obiljezene tacke poklapaju,motor na leru radi u prekidima i kad dodas gas izbacuje crn dim,pri kretanju unaprijed ili unazad ugasi se.Ne tuce mnogo al osjeti se kao da gubi dotok goriva a i kazaljka obrtomjera varira.
definitivno ste fulali negdje . ali , dok god radi tako kak radi mimate pravo na popravni . pa kad ste postavili fazu nadam se da ste izvrtili motor na ruku .
pa kak su se onda poklapali štrihovi ?
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 13:08   #11
Dal ti auto vuce isto ko i prioje, tj dal kod niskih okretaja osjecas da motor nije vise toliko brutalan???
A kod visih okretaja ti se cini da je sve dobro.

TDI 4 cilindarski motori imaju jednu foru, koju ak neznas... Mislim da je i na TDI R5 isto.

Uglavnom, nakon izmjene zupcastog, dogodi se da auto vise nema tolikog okretnog momenta u niskim okretajima, da trosi vise goriva i da moze dimiti crno.

Pa makar je majstor blokirao bregastu i makar se crtice poklapaju.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 14:00   #12
Pretpostavljam da misliš na ono da se remeni istežu za vrijeme rada pa kad mjenjaš moraš za pol zuba "naprijed" stavit tako da kad se našpana bude kak treba...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 14:08   #13
di je tu njemačka preciznost i napredak kroz tehniku, ako moraš nešto micat zub naprijed nego je propisano.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 14:16   #14
Hebiga neznam za preciznost al znam da je na nekim dizlima tako (neznam za vw grupaciju) "radni prostor" je od "pol zuba" ranije do "zub" kasnije svako odstupanje smrda rad motora, zato kad cajhnaš na već korištenom istegnutim remenu položaje koji je već za pol zuba ili cjeli prema kasnije i kad španer nategne remen ode ti "van gabarita" i eto sranja, tome i služe alati za "fiksiranje i nuliranje" bregaste i radilice tako da su te dvije točke uvjek u ispravnom položaju kad novi remen dolazi gore, nakon toga ili od oka ili idealno preko dijagnostike staviš pumpu u fazu s ostatkom i kad se našpana bude kak treba i kroz cjeli radni vjek remena...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 15:42   #15
Quote:
koliko mene sjećanje služi a služi me dobro pumpa ima blokadu a korekcija se radi na vijcima remenice pumpe . remenica je prošlicana i predviđena za to . pumpa se sigurno ne zakreće kod tog motora .to zakretanje cijele pumpe je davna prošlost . pa već se ni na 4 cilindra ne vrti
Vidiš, mene ne služi. Znam da se negdje mora podesiti. Sigurno je treba podesiti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:23   #16
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
Dal ti auto vuce isto ko i prioje, tj dal kod niskih okretaja osjecas da motor nije vise toliko brutalan???
A kod visih okretaja ti se cini da je sve dobro.

TDI 4 cilindarski motori imaju jednu foru, koju ak neznas... Mislim da je i na TDI R5 isto.

Uglavnom, nakon izmjene zupcastog, dogodi se da auto vise nema tolikog okretnog momenta u niskim okretajima, da trosi vise goriva i da moze dimiti crno.

Pa makar je majstor blokirao bregastu i makar se crtice poklapaju.
kakvu foru ? jedina fora je da nema fore . ima samo pravilno postupanje po serv manualu i upotreba namjenskih alata ( ne inprovizacije ) . kada tako odradiš izmjenu nemaš brige . druga je stvari drugi par opanaka to kaj je prije izmjene auto bio gurnut u for npr radi ko zna čega ( teško je sastavljal radi lošeg motora ) pa sada oper teže pali . to nema veze sa izmjenom zupčastog ili sa izvođačem posla . dakle postoji samo jedan jedini i ispravan postupak izmjene remena .



i na kraju nezaobilazni




Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Vidiš, mene ne služi. Znam da se negdje mora podesiti. Sigurno je treba podesiti.
hehe ma ni ja nisam skoro ni jednog radil , prošle godine jednog i to je bilo na silu jer se pumpa vode razišla . a kad iim zbrojiš kaj sve košta čovjek počme mucat i ode sa govornom manom
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:32   #17
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
hehe ma ni ja nisam skoro ni jednog radil , prošle godine jednog i to je bilo na silu jer se pumpa vode razišla . A kad iim zbrojiš kaj sve košta čovjek počme mucat i ode sa govornom manom
To je zapravo klasika kod svih skupljih automobila sa jačim i većim motorom
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:39   #18
Quote:
hehe ma ni ja nisam skoro ni jednog radil , prošle godine jednog i to je bilo na silu jer se pumpa vode razišla . a kad iim zbrojiš kaj sve košta čovjek počme mucat i ode sa govornom manom
Ja sam imao sreće što sam radio samo jedan. Inače sam promjenio x remena, ali ovaj je definitivno najgori od najgorih. Lakše je na RS6 bilo zamijeniti remen nego na V6 TDI.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:40   #19
To je klasika kad se kupuje auto izvan svojih mogućnosti pa kad bilo kaj ode onda je kuku, lele, što je gore zamjena remanja je za mene osobno normalni servis u radnom vjeku auta, aposlutno je idotski kupit auto kojem to nemreš servisirat financijski al eto balkanluk pašaluk...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 16:56   #20
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ja sam imao sreće što sam radio samo jedan. Inače sam promjenio x remena, ali ovaj je definitivno najgori od najgorih. Lakše je na RS6 bilo zamijeniti remen nego na V6 TDI.
ma krivo sam se izrazil gore . ne da ga nisam radil , nego u zadnje vrijeme
ih slabo ima za izmjenu . inače sam ih dosta odradil i meni je osobno drag motor za radit .hehehe kaj tu ide matrijalaaaaaa . kaj se to ljepo da naplatit . a kd se bregaste pojeduuuuuu o ho ho . sve košta ko dragi kamen .
a voze ih jazavci dok god može migat . k.rac od ulaganja . dok ne stane . a kad stane kakva je to onda kuknjava . ništa draže nego 6ticu vidjet na šlepi. onda znaš da nebu pobegel i onda im niš ni skupo
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.