Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2022., 16:37   #1
Kolega se čudno ponaša

Bok ekipa.Imam jednu situaciju pa me zanima vaše mišljenje..Postoji jedan kolega s posla koji se jako čudno ponaša..Prema svima je top samo prema meni jako hladan i imam dojam da me mrzi..Nismo nikad imali poslovnih problema možda prije male svađe ali ništa to nije bilo strašno..Kada sam ga pitala zašto se tako ponaša prema meni on je na to rekao da ne želi razgovarati o tome.Osjetim kod njega da postoji nešto što ga muči zbog mene ali ne znam više kako da se ponašam.Dkuzila sam da često promjeni ponašanje kad se ja pojavim,postane ozbiljan..Da li je netko imao sličnu situaciju?Ne znam više kako da se ponašam u njegov blizini..Hvalaa
Ruza123 is offline  
Old 21.07.2022., 16:46   #2
Quote:
Ruza123 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa.Imam jednu situaciju pa me zanima vaše mišljenje..Postoji jedan kolega s posla koji se jako čudno ponaša..Prema svima je top samo prema meni jako hladan i imam dojam da me mrzi..Nismo nikad imali poslovnih problema možda prije male svađe ali ništa to nije bilo strašno..Kada sam ga pitala zašto se tako ponaša prema meni on je na to rekao da ne želi razgovarati o tome.Osjetim kod njega da postoji nešto što ga muči zbog mene ali ne znam više kako da se ponašam.Dkuzila sam da često promjeni ponašanje kad se ja pojavim,postane ozbiljan..Da li je netko imao sličnu situaciju?Ne znam više kako da se ponašam u njegov blizini..Hvalaa
LJES?
pals is offline  
Old 21.07.2022., 16:47   #3
Quote:
pals kaže: Pogledaj post
LJES?

Da?
Ruza123 is offline  
Old 21.07.2022., 17:01   #4
Sad bi kao stručni forumski sud trebao zaključiti da je to zato jer mu se sviđa, seksualno erotski.

Ja velim da mu očito ideš na k.
Možda si nešto napravila, možda i nisi, ali mu ne paše tvoja vibra.

Kontaktiraj što manje s njim, a kada i kontaktiraš, radi to maksimalno pofesionalno i s distancom.
__________________
I am my mother's savage daughter, I will not cut my hair, I will not lower my voice
Castell is offline  
Old 21.07.2022., 17:07   #5
Quote:
Ruza123 kaže: Pogledaj post
Da?
Ja to nikad ne bih povezala s ljubav i erotika, ne znam kako si ti? Ako te gleda na način kako muškarac gleda ženu koju želi jebati, to moraš osjetiti. Neće ti bi ti nejasno.

Ne možemo mi to znati za tebe.
pals is offline  
Old 22.07.2022., 11:19   #6
kaj god bilo, dala si mu priliku za otvoren razgovor koju je odbio.
time je, barem dok on tebi ne pristupi s istim stavom, svaka rasprava nepotrebna.

možda te želi izmanipulirati da trčiš za njim, možda te stvarno iz nekog razloga ne voli, ali to sve nije tvoja briga jer si učinila sve što si mogla.
bilo bi čak i puno bolje da te izbjegava jer te ne voli, jer ako ovo izvodi iz kao neku igru moglo bi slijediti još spletki i umiješati još ljudi.

ignoriraj ga kad ste 1na1 i budi čisto profesionalna, u društvu budi normalna, i to je to. uvijek budi korektna, ali zbog sebe, ne zbog njih.
femanon is offline  
Old 22.07.2022., 11:21   #7
Quote:
Ruza123 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa.Imam jednu situaciju pa me zanima vaše mišljenje..Postoji jedan kolega s posla koji se jako čudno ponaša..Prema svima je top samo prema meni jako hladan i imam dojam da me mrzi..Nismo nikad imali poslovnih problema možda prije male svađe ali ništa to nije bilo strašno..Kada sam ga pitala zašto se tako ponaša prema meni on je na to rekao da ne želi razgovarati o tome.Osjetim kod njega da postoji nešto što ga muči zbog mene ali ne znam više kako da se ponašam.Dkuzila sam da često promjeni ponašanje kad se ja pojavim,postane ozbiljan..Da li je netko imao sličnu situaciju?Ne znam više kako da se ponašam u njegov blizini..Hvalaa
zaš te muči kaj te 1/100 ne voli nešto?
alphabet is offline  
Old 22.07.2022., 12:23   #8
Quote:
Ruza123 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa.Imam jednu situaciju pa me zanima vaše mišljenje..Postoji jedan kolega s posla koji se jako čudno ponaša..Prema svima je top samo prema meni jako hladan i imam dojam da me mrzi..Nismo nikad imali poslovnih problema možda prije male svađe ali ništa to nije bilo strašno..Kada sam ga pitala zašto se tako ponaša prema meni on je na to rekao da ne želi razgovarati o tome.Osjetim kod njega da postoji nešto što ga muči zbog mene ali ne znam više kako da se ponašam.Dkuzila sam da često promjeni ponašanje kad se ja pojavim,postane ozbiljan..Da li je netko imao sličnu situaciju?Ne znam više kako da se ponašam u njegov blizini..Hvalaa
Stavila si ovo na LIJES pa valjda misliš da se pali na tebe. Ne pali se. A ti na njega? Ako da, zaboravi. Ideš mu na jetricu zbog nečeg što si rekla ili napravila. Ili mu se ne sviđa tvoje ponašanje, iritiraš ga, moguće te smatra glupačom, napadnom, nametljivom ili štajaznam. Kako bilo, ne želi s tobom imati nikava posla osim onog što mora.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 22.07.2022., 14:12   #9
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Stavila si ovo na LIJES pa valjda misliš da se pali na tebe. Ne pali se. A ti na njega? Ako da, zaboravi. Ideš mu na jetricu zbog nečeg što si rekla ili napravila. Ili mu se ne sviđa tvoje ponašanje, iritiraš ga, moguće te smatra glupačom, napadnom, nametljivom ili štajaznam. Kako bilo, ne želi s tobom imati nikava posla osim onog što mora.
Najgora je ideja pretpostaviti onu tko se tuče, taj se voli.

Muški su jednostavna bića, da mu se sviđa, rekao bi joj to...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 22.07.2022., 14:21   #10
koliko dugo si na tom poslu?

jedan kolega je na jednom poslu bio isti takav prema meni (a prema svima top) kad sam bila nova jer mu je išlo na živce što nisam samostalnija (previše pitanja sam postavljala), pa su čak razmišljali da li da me ostave tamo. sama sam kasnije otišla na bolji posao.

tak da ja mislim da je najvjerojatnije nešto vezano uz posao. ne znam jeste li u istom timu... možda čak ima nekog frenda/ rodbinu koga bi stavio na tvoje mjesto. sad sam malo too much rekla (vjerojatno nije to), ali slično je bilo u mom slučaju jer mu je jako bilo žao što je prijašnji kolega otišao sa tog mjesta, čak se nadao da će se vratiti i odlazio s njim na kave.
Carmen 5 is offline  
Old 22.07.2022., 14:39   #11
Kad sam bila klinka čitala sam ljubavne romane i to je bio lajtmotiv gotovo uvijek: on nju mrzi i ne podnosi... A kasnije izgara od ljubavi. kasnije u životu, a nagledala sam se raznih pizdarija što iz prve ruke, što oko sebe i nikad to nisam uočila. Barem ne kod ljudi koji su prošli pubertet. Kad izvrtim film zašto su meni kolege išli na živce: kasnili na posao, nisu obavljali svoj dio kako treba ili uopće, uvlačili se šefovima.... Ima toga. Da netko od njih sad misli da je to zato što sam se palila na njih, hahaha wishful thinking
blue-bell is online now  
Old 22.07.2022., 14:53   #12
sjetila sam se još jedne stvari koja bi mogla biti razlog, s obzirom da je autorica stavila temu na ljes. recimo, ako ti je tip imalo napet, ako ga lajkaš, možda je on to jednostavno osjetio u tvojoj blizini i ne želi imati išta s tobom da ne bi dobila krila i pomislila da je obostrano. obično takav bude obrambeni mehanizam kod tipova koji osjećaju da se ženska koja im se ne sviđa zagrijala za njih.

u svakom slučaju, koji god razlog bio, tip ne želi imati išta s tobom, niti mu se sviđaš. i stvarno u tom slučaju jaako teško da bi ti rekao, mislim da se pališ na mene, pa te zato izbjegavam. da je problem samo poslovni to bi ti vjerojatno nešto prije priznao u odgovoru na tvoje direktno pitanje.
Carmen 5 is offline  
Old 22.07.2022., 14:57   #13
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Najgora je ideja pretpostaviti onu tko se tuče, taj se voli.

Muški su jednostavna bića, da mu se sviđa, rekao bi joj to...
Da. Ili joj na neki način pokazao.
Muški imaju puno manju potrebu bit diplomatični, kad im netko iz nekog razloga ne sjedne najbolje, ponašaju se točno kao njezin kolega.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 22.07.2022., 15:25   #14
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
sjetila sam se još jedne stvari koja bi mogla biti razlog, s obzirom da je autorica stavila temu na ljes. recimo, ako ti je tip imalo napet, ako ga lajkaš, možda je on to jednostavno osjetio u tvojoj blizini i ne želi imati išta s tobom da ne bi dobila krila i pomislila da je obostrano. obično takav bude obrambeni mehanizam kod tipova koji osjećaju da se ženska koja im se ne sviđa zagrijala za njih.

u svakom slučaju, koji god razlog bio, tip ne želi imati išta s tobom, niti mu se sviđaš. i stvarno u tom slučaju jaako teško da bi ti rekao, mislim da se pališ na mene, pa te zato izbjegavam. da je problem samo poslovni to bi ti vjerojatno nešto prije priznao u odgovoru na tvoje direktno pitanje.

I zbog ovog što je tema na ljesu i na osnovu onog što je prethodno pisala na nekim drugim temama jer sam potaknut time što si opisala malo prošao po njenim postovima u zadnjih par mjeseci, rekao bih da si na dobrom tragu.

Uvijek su tu neki zamišljeni pogledi, netko joj se sviđa i svaki dan ga pogledava, al ne usudi se priči.. obično je i neki momak u priči koji ni ne zna za to i dobije se romantična dušica koja se vrlo lako pretvori u opsesivnu frikušu. Dovoljno je samo nasmijat se, uputit koji kompliment i već se zagolica mašta. Možda je kolega bio ljubazan, pristojan, a ova je to protumačila na jedan sasvim drugi način. U filmovima je to puno puta opisano na komičan način kako takve ujutro pripreme doručak tom (ne)sretniku u kojeg su zacopane (najčešće šef ili nadređeni), svako malo dolaze u ured pitati kako je i jel mu treba šta donijet, trpaju se da pomognu gdje stignu samo da budu u njegovoj blizini. Jest da je obično sprdnja, al vjerujem da toga ima po firmama i nekako sam dojma da nije daleko od te situacije.

Muškarci takve primijete i brže nego žene nas jer se one jednostavno ne znaju skrivati i to nekako ostaviti po strani, okupirati se nečim drugim nego im je on na pameti 0-24. Gore od zatelebanog muškarca su samo zatelebane žene. Ako su mu fizički privlačne, trpit će ih dok ne dobije malo vagine, pa odjebati po kratkom postupku. Ali ako nisu, e onda se ponašaju kao gore navedeni kolega. A ako bi stvarno rekao šta je razlog tome, zna da će je možda i rasplakati. On je zapravo ljut i razočaran što se neka takva zakačila baš za njega, a nema muda reći istinu
Nick Marshall is offline  
Old 22.07.2022., 15:32   #15
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
koliko dugo si na tom poslu?

jedan kolega je na jednom poslu bio isti takav prema meni (a prema svima top) kad sam bila nova jer mu je išlo na živce što nisam samostalnija (previše pitanja sam postavljala), pa su čak razmišljali da li da me ostave tamo. sama sam kasnije otišla na bolji posao.

tak da ja mislim da je najvjerojatnije nešto vezano uz posao. ne znam jeste li u istom timu... možda čak ima nekog frenda/ rodbinu koga bi stavio na tvoje mjesto. sad sam malo too much rekla (vjerojatno nije to), ali slično je bilo u mom slučaju jer mu je jako bilo žao što je prijašnji kolega otišao sa tog mjesta, čak se nadao da će se vratiti i odlazio s njim na kave.
Dugo već..Rekao je da sam u poslu top i da super radim
Hvala na savjetu❤️
Ruza123 is offline  
Old 22.07.2022., 15:33   #16
Quote:
Nick Marshall kaže: Pogledaj post
I zbog ovog što je tema na ljesu i na osnovu onog što je prethodno pisala na nekim drugim temama jer sam potaknut time što si opisala malo prošao po njenim postovima u zadnjih par mjeseci, rekao bih da si na dobrom tragu.

Uvijek su tu neki zamišljeni pogledi, netko joj se sviđa i svaki dan ga pogledava, al ne usudi se priči.. obično je i neki momak u priči koji ni ne zna za to i dobije se romantična dušica koja se vrlo lako pretvori u opsesivnu frikušu. Možda je kolega bio ljubazan, pristojan, a ova je to protumačila na jedan sasvim drugi način. U filmovima je to puno puta opisano na komičan način kako takve ujutro pripreme doručak tom u kojeg su zacopane (najčešće šef ili nadređeni), svako malo dolaze u ured pitati kako je i jel mu treba šta donijet, trpaju se da pomognu gdje stignu samo da budu u njegovoj blizini.

Muškarci takve primijete i brže nego žene nas jer se one jednostavno ne znaju skrivati i to nekako ostaviti po strani. Gore od zatelebanog muškarca su samo zatelebane žene. Ako su mu fizički privlačne, trpit će ih dok ne dobije malo vagine, pa odjebati po kratkom postupku. Ali ako nisu, e onda se ponašaju kao gore navedeni kolega. On je zapravo ljut i razočaran što se neka takva zakačila baš za njega, a nema muda reći istinu
Znamo se ja i on dosta dugo već.Pirmjetila sam ja dosta pogleda s njegove strane,i kolege su mi govorili da mu se sviđam ali nije bitno..Hvala na odgovoru❤️
I ne,nisam napadna prema muškarcima
Ruza123 is offline  
Old 22.07.2022., 15:35   #17
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
sjetila sam se još jedne stvari koja bi mogla biti razlog, s obzirom da je autorica stavila temu na ljes. recimo, ako ti je tip imalo napet, ako ga lajkaš, možda je on to jednostavno osjetio u tvojoj blizini i ne želi imati išta s tobom da ne bi dobila krila i pomislila da je obostrano. obično takav bude obrambeni mehanizam kod tipova koji osjećaju da se ženska koja im se ne sviđa zagrijala za njih.

u svakom slučaju, koji god razlog bio, tip ne želi imati išta s tobom, niti mu se sviđaš. i stvarno u tom slučaju jaako teško da bi ti rekao, mislim da se pališ na mene, pa te zato izbjegavam. da je problem samo poslovni to bi ti vjerojatno nešto prije priznao u odgovoru na tvoje direktno pitanje.
Hvala na savjetu
Ruza123 is offline  
Old 22.07.2022., 15:36   #18
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Da. Ili joj na neki način pokazao.
Muški imaju puno manju potrebu bit diplomatični, kad im netko iz nekog razloga ne sjedne najbolje, ponašaju se točno kao njezin kolega.
U pravu si,hvala na odgovoru 😊
Ruza123 is offline  
Old 22.07.2022., 15:41   #19
Quote:
Ruza123 kaže: Pogledaj post
Znamo se ja i on dosta dugo već.Pirmjetila sam ja dosta pogleda s njegove strane,i kolege su mi govorili da mu se sviđam ali nije bitno..Hvala na odgovoru❤️
I ne,nisam napadna prema muškarcima

Rekoh ja, odavde sve kreće. Ljudska mašta je čudo, koliko se u samo jednoj informaciji može toga iskonstruirati i u glavi si nešto stvoriti. Još ako kolege dodatno zakuvaju priču kad nešto vide, pa ako ti na to i trzaš, otvara se neograničen prostor za buduće neugodnjake na radnom mjestu. Kolege isto znaju bit zajebane i nisu baš od pomoći, ako vide da je netko labilnijeg karaktera ili ga je lako "obrlatiti" to se debelo iskorištava. Zato jako pazi kako i kome daješ informacije i otvaraš se.

I na kraju da bi se normalno funkcioniralo i da bi se posao odradio kako spada ponovno se moramo izraziti narodski, koliko god to ljudima išlo na živce i koliko god tvrdili da se jako dobro upariti na poslu jer ovi koji rade s tobom te najbolje razumiju. Iliti u prijevodu "ne seri tamo gdje jedeš".
Nick Marshall is offline  
Old 22.07.2022., 15:51   #20
Quote:
Nick Marshall kaže: Pogledaj post
Rekoh ja, odavde sve kreće. Ljudska mašta je čudo, koliko se u samo jednoj informaciji može toga iskonstruirati i u glavi si nešto stvoriti. Još ako kolege dodatno zakuvaju priču kad nešto vide, pa ako ti na to i trzaš, otvara se neograničen prostor za buduće neugodnjake na radnom mjestu. Kolege isto znaju bit zajebane i nisu baš od pomoći, ako vide da je netko labilnijeg karaktera ili ga je lako "obrlatiti" to se debelo iskorištava. Zato jako pazi kako i kome daješ informacije i otvaraš se.

I na kraju da bi se normalno funkcioniralo i da bi se posao odradio kako spada ponovno se moramo izraziti narodski, koliko god to ljudima išlo na živce i koliko god tvrdili da se jako dobro upariti na poslu jer ovi koji rade s tobom te najbolje razumiju. Iliti u prijevodu "ne seri tamo gdje jedeš".
Hvala na savjetu,poslušati ću ga
Ruza123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger