Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2006., 14:34   #81
Quote:
kobayashimaru kaže:
Tebi su možda glupe pizdarije i to ti je možda dovoljno da ideš vrijeđat odma... na previše sam takvih ljudi naišao... možda ti prvi padneš.
Ajde vidiš da se svi 'ajebavaju pusti ju na miru!
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 07.05.2006., 14:40   #82
Pa dal ju ja držim?! Ne volim kad se svi zayebavaju. Ne valja to.
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Old 07.05.2006., 14:43   #83
zašto ne?
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 07.05.2006., 14:45   #84
zajebancija ne vodi nikud. malo je dobro, puno je bolje, ali previše je previše. Ima je previše.
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Old 07.05.2006., 14:47   #85
whatever! BOOJAKASHA
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 07.05.2006., 15:41   #86
http://www.val.hr/znanje/2012.html
JaBitTe is offline  
Old 07.05.2006., 19:19   #87
Quote:
JaBitTe kaže:
Yeeeeeeeee.
Sad moj život ima smisla,
ljuuubaf
Emo§ion:D is offline  
Old 07.05.2006., 21:24   #88
To jes stranica do Jacka987 sa http://galaksija.com
pa si odma i tamo mozete otic ako vas bas zanima 2012
IsusBog is offline  
Old 07.05.2006., 22:17   #89
Quote:
IsusBog kaže:
To jes stranica do Jacka987 sa http://galaksija.com
pa si odma i tamo mozete otic ako vas bas zanima 2012
A čuj šta je s onim spikama da će nas nešto pogoditi sada 25.?
Emo§ion:D is offline  
Old 07.05.2006., 22:31   #90
Quote:
A čuj šta je s onim spikama da će nas nešto pogoditi sada 25.
Meni se cini da je 25.5. roadjendan druga tita
IsusBog is offline  
Old 07.05.2006., 22:33   #91
Quote:
IsusBog kaže:
Meni se cini da je 25.5. roadjendan druga tita
Da, ali su pričali i da će nas pogoditi nekakav kamen iz svemira?

Dajte ljudi fakat me bedirate, ok 2012., ali ne želim umrijeti s 17
Emo§ion:D is offline  
Old 07.05.2006., 23:42   #92
Quote:
pigmalion kaže:
meni su super ove spike o 2012 godini. čak se zna i točan datum, a to je 20.12.2012.
što se tiče kolapsa magnetnog polja, predviđanja kažu da će se zamijeniti sjeverni i južni pol. bit će veselo...
Da, u doglednoj budućnosti obrnuti će se sjeverni i južni MAGNETNI (a ne geografski) pol. To će značiti slabljenje, a ne nestanak Zemljinog magnetskog polja, od poremećaja kojom se tom prigodom očekuju, uglavnom su ispadanja sustava napajanja strujom, telefonije i računalnih mreža, te gubici podataka u računalima, prestanak rada navigacijskih uređaja....
No to nije nešto što će početi 20.12.2012. u 7 sati i završiti istog dana do 11 sati. To je proces, a ne događaj.
Galileo is offline  
Old 08.05.2006., 10:48   #93
Quote:
pigmalion kaže:
imaš kaj protiv? u zadnje vrijeme jako puno slušamo o 2012. godini. mislim da se ne trebamo bojati, to je tak i tak izvan naše moći. treba se zezat.
Sjećam se kad smo puno slušali o 2000... i eto nas sad.
Samo čekam kad će harakiri mafija početi sa ritualnim masovnim samoubojstvima radi tog i tog datuma
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Old 08.05.2006., 16:44   #94
Quote:
kobayashimaru kaže:
Nikad nisam živio veselo, ne znam hoću li ikad. Ali jedva čekam taj smak. Volim inače neke globalne katastrofe. Tad se svi ljudi nekako stisnu zajedno, sve drugo se zaboravi, razlike i problemi, i svi se bore protiv zajedničkog neprijatelje. To je za mene utopija. Nekako se osjećam toplo oko srca. Smak će bit vrhunac toga.
Voliš neke globalne katastrofe? Ti kao imaš iskustva s globalnim katastrofama pa znaš kako to je? Kad bi trebala nastupit globalna katastrofa, nastali bi takvi neredi - razbijanja, pljačkanja, ubijanja, i SVAKO SRANJE KOJE TI MOŽE PAST NA PAMET jer ako ćemo svi krepat za par dana, zašto ne radit sranja tih par dana? Ako su ta pljačkanja, ubijanja i razbijanja po tebi zbližavanje ljudi (Tad se svi ljudi nekako stisnu zajedno), onda si jednostavno glup.
__________________
The truth is out there...
konj111 is offline  
Old 08.05.2006., 22:51   #95
Netočno. Izgleda da nikad nisi iskusio ni najobičniju poplavu pa ne znaš kako je kad ljudi surađuju. Pljačka se u filmovima (Američkim)... LOL
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Old 09.05.2006., 11:03   #96
aha, i u seriji o New Orleansu koji se nedavno vrtila taman kad je dnevnik na HRT-u, valjda su mislili da je to baza, jel?
ljudi nisu u dubini duse dobri i krasni znas.
crazyGauss is offline  
Old 09.05.2006., 12:50   #97
Quote:
crazyGauss kaže:
aha, i u seriji o New Orleansu koji se nedavno vrtila taman kad je dnevnik na HRT-u, valjda su mislili da je to baza, jel?
ljudi nisu u dubini duse dobri i krasni znas.
Ljudi su onakvi kakvim ih se odgoji i kakvim ih život nauči...
Svaka katastrofa ne zove se bez vraga katastrofa,a ljudska ljubav i zajedništvo, ako do te i slične i dođe neće niti stići doći do izražaja..
Uostalom, kasno je tad, što se sada radi kada milijuni umiru od gladi, bolesti, kada se majkama oduzimaju djeca?
Samo traži još više love, blaga i srebra..
Šta će ti onda zajedništvo, kada ga niti sada nema
Mislim da drugo nismo niti zaslužili, žao mi je jedino zbog činjenice da ja volim, imam obitelj, prijatelje, ljude koje volim i koji vole mene, lijep život i kakve takve planove, dakle, žao mi je što će biti uništen moj i slični životi, ali svemu kad tad dođe kraj, pa ako ne može tradicionalnim putem, onda neka ga ovako ..
Emo§ion:D is offline  
Old 09.05.2006., 18:20   #98
Ne shvaćate uopće bit. Ne znate za koncept povećavanja kohezivnosti u grupi kada se ona suoči sa zajedničkim neprijateljem? Možda i treba da ljude kao tako ogavno zatvorenu i konzervativnu vrstu pobije nešto.
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Old 09.05.2006., 20:13   #99
Quote:
kobayashimaru kaže:
Ne shvaćate uopće bit. Ne znate za koncept povećavanja kohezivnosti u grupi kada se ona suoči sa zajedničkim neprijateljem? Možda i treba da ljude kao tako ogavno zatvorenu i konzervativnu vrstu pobije nešto.
Ti si toliko naporan i negativan i ne čudim se što si nesretan i jadan i zato ideš na ignore!
Emo§ion:D is offline  
Old 12.05.2006., 17:07   #100
Ja sam Mr. negative. A ti ne kužiš.
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.