Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2021., 13:13   #1
Koji su vam se tretmani pokazali izvrsnim, a koje smatrate bacanje novaca?

Budući da je sve više različitih kozmetičkih i medicinskih tretmana na tržištu, od prp-a, dermapena, različitih pilinga, skin boostera, profhila itd., zanima me s kojim ste tretmanima zadovoljni, a koji su vam se pokazali kao čisto bacanje novaca?

Evo ja mogu napisati svoje iskustvo. Bila sam na laserskom uklanjanju sitnih ožiljaka dva puta s erbium laserom, i nisam imala nikakve rezultate, osim osjetljivije kože. Po mom mišljenju koža mi je čak lošija nego prije na nekim mjestima i ne bih više nikad ponovila laser.

PRP- tretman krvnom plazmom nisam isprobala, ali bih voljela, iako sam čula različita iskustva, od toga da efekt traje samo par dana do toga da efekta nema.

Budući da su svi ti tretmani podosta skupi, super bi bilo da na ovoj temi dijelimo iskustva i mišljenja o svim tim tretmanima...
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2021., 19:32   #2
Botox. Čelo i crow feet.
Impala 73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2021., 21:25   #3
Samo sam dosla napisati, odlicna tema!
Nisam jos bila na nekim jakim tretmanima osim ipla prvo u salonu, potom kucni, ali je frendica -ovaj laser za oziljke - razocarana je.
Jedna je bila, kod bagatina cini mi se, lasersko uklanjanje dlacica s nogu
- zadovoljna donekle, nisu sve otisle.
Starija susjeda (63g), na blefaroplastici (nije htjela reci gdje :grr vrhunski izgleda.
Znam za jednu koja je to radila u austriji - 40g, fileri usta, faca, botox svuda (ono sva se vec popravila ), ali nije pretjerala, ne kuzi se uopce skoro.

Ja: ipl u salonu -davno je to bilo i ocito los aparat, preskupo za efekt, ali nije da ga nije bilo. Tamo di je veliki kontrast, nakon 5 tretmana, 5 godina sam bila mirna. Noge losiji efekt.

Ipl doma- e ovo mi je bila top investicija. Ne bih se usudila dat te pare, da nisam ipak vidjela u salonu da taj ipl djeluje bar donekle...nikad ne odu do kraja i zauvijek, aaaliii puno elegantnije rjesenje od cupanja i brijanja za cure koje su prosjecno ili natprosjecno dlakave.

Da imam vise para probala bih laser, ali ipl je second best i najbolji "tretman" na koji sam potrosila.
Ako se sjetim jos cega napisem.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2021., 09:41   #4
Slažem se za ipl i meni se pokazao kao odlična investicija. Imam ga već 3 godine, sada samo održavam stanje jednom u 2 mjeseca, dlačice mi na tretiranim dijelovima skoro uopće više ne rastu, možda jedna ili dvije (bikini i pazusi)

Evo jedan dosta dobar video, ako netko razmišlja o prp-u ( kao ja ) i općenito ovaj dr mi ima super videe o različitim tretmanima.

https://www.youtube.com/watch?v=DpJMt18tPZk
anchi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 07:25   #5
Botox i ipl kućni

Klasične tretmane lica tipa čišćenje i kiseline smatram beskorisnim jer imaju kratkoročni učinak i mogu se kvalitetno repetativno s boljim učinkom odraditi kod kuće za puno manje novaca.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 08:49   #6
Ja sam oduševljena hijaluronskim filerima u podočnjacima
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2021., 17:29   #7
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ja sam oduševljena hijaluronskim filerima u podočnjacima
Zar nije to tebi jako brzo splasnulo?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 18:24   #8
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ja sam oduševljena hijaluronskim filerima u podočnjacima
Molim detalje
Zlo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 21:19   #9
Lpg sam isla u 12. mj., cijeli 12. jer je bio popust. 12 tretmana plus 2 drenaze. Prvi put bila. Uopce ne koristim nikakve tretmane niti za tijelo niti za lice. Odusevio me taj Lpg, ja nisam drzala dijetu, da jesam rezultat bi bio bolji i super mi je izmasirao aparat kicmu. Sada idem prvi put jer je isto popust za lice na tretman Caci, danas bila prvi put, 6 puta se ide i vec danas vidim razliku na licu. To je mikro struja koja podize misice lica od vrata prema gore, pa ide krema kolagen, hijaluron.... da imam dovoljno para svaka 3 mjeseca bih naizmjence isla tijelo-lice.

Zadnje uređivanje neprikosnovena : 15.03.2021. at 21:21. Reason: Isp.
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 08:42   #10
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Zar nije to tebi jako brzo splasnulo?
Quote:
Zlo666 kaže: Pogledaj post
Molim detalje
sve sam pisala na temi Botox i hijal.

Prvi puta sam stavljala pa je logično da nije trajalo dugo ali skroz su nestali tek krajem godine... i još uvijek mi nisu podočnjaci skroz kao prije tretmana tako da ću sigurno ići opet!
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 14:47   #11
nije tretman iz salona (mada se vani radi i u salonima), nego DIY.

facial cupping – strahota. prvo sam mislila da mora da je to zbog moje osjetljive kože, ali onda sam vidjela na netu da dosta žena piše da kako god pažljivo i ispravno radile cupping, završe sa modricama ili pucanjem kapilara (prođe sve za tjedna dana).

srećom sam isprobavala na jako malom dijelu lica, ali neke žene koje su si navečer napravile cupping cijelog lica, ujutro su bile u šoku kad su vidjele cijelo lice u modricama

neke žene se kunu u to, ali stvarno treba biti oprezan

ja više ne mislim ponavljati
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 14:51   #12
Nije možda baš tretman (ja sam od onih što baš te razne tretmane svim i svačim smatra bacanjem novca) - Lash lift. Nikakav rezultat ni kod jedne kozmetičarke, osim što se vidjela neka promjena nakon Manuele Picard, ali tek kad bi još i maskaru stavila. A nisu mi trepavice baš neko groblje. Uglavnom, nikad više, jer sam kod jedne ostala i bez dijela trepavica.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2021., 21:51   #13
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post
Budući da je sve više različitih kozmetičkih i medicinskih tretmana na tržištu, od prp-a, dermapena, različitih pilinga, skin boostera, profhila itd., zanima me s kojim ste tretmanima zadovoljni, a koji su vam se pokazali kao čisto bacanje novaca?

Evo ja mogu napisati svoje iskustvo. Bila sam na laserskom uklanjanju sitnih ožiljaka dva puta s erbium laserom, i nisam imala nikakve rezultate, osim osjetljivije kože. Po mom mišljenju koža mi je čak lošija nego prije na nekim mjestima i ne bih više nikad ponovila laser.

PRP- tretman krvnom plazmom nisam isprobala, ali bih voljela, iako sam čula različita iskustva, od toga da efekt traje samo par dana do toga da efekta nema.

Budući da su svi ti tretmani podosta skupi, super bi bilo da na ovoj temi dijelimo iskustva i mišljenja o svim tim tretmanima...
Ne mogu vjerovati da nisi imala nikakve rezultate 😮 baš sam mislila na jesen ići. Možeš li mi reći kod koga si bila?
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2021., 11:39   #14
Mene jako privlači hydrafacial. Netko bio?
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 17:55   #15
Meni botox u čelo.

Probala sam filere u nazolabijalne - ne znam, nisam primjetila neku razliku. Probala sam filer u usne, doduše jako malo, samo 0,5 ml, opet - ništa specijalno. Jako kratko mi je to trajalo. I boli Pa zasad ne bih više to stavljala.
Lash lift mi je isto bio bezveze.

Puder obrve su mi isto super, ja sam bila jako zadovoljna.

Od kućnih tretmana, investicija No.1 mi je LED maska za lice! Ne znam to opisati, ali ukratko ta maska je čudo. Poboljšava teksturu, smanjuje pore, daje onaj fini plumping glow izgled koži, smanjuje bore, briše pigmentacijske mrlje...opsjednuta sam Definitivno preporučam svima.
sabedoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 19:53   #16
Quote:
sabedoria kaže: Pogledaj post
Meni botox u čelo.

Probala sam filere u nazolabijalne - ne znam, nisam primjetila neku razliku. Probala sam filer u usne, doduše jako malo, samo 0,5 ml, opet - ništa specijalno. Jako kratko mi je to trajalo. I boli Pa zasad ne bih više to stavljala.
Lash lift mi je isto bio bezveze.

Puder obrve su mi isto super, ja sam bila jako zadovoljna.

Od kućnih tretmana, investicija No.1 mi je LED maska za lice! Ne znam to opisati, ali ukratko ta maska je čudo. Poboljšava teksturu, smanjuje pore, daje onaj fini plumping glow izgled koži, smanjuje bore, briše pigmentacijske mrlje...opsjednuta sam Definitivno preporučam svima.
Koja marka i gdje si je kupila?
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 20:42   #17
FaceLite, kupila u Medikoru.
sabedoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 13:27   #18
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
nije tretman iz salona (mada se vani radi i u salonima), nego DIY.

facial cupping – strahota. prvo sam mislila da mora da je to zbog moje osjetljive kože, ali onda sam vidjela na netu da dosta žena piše da kako god pažljivo i ispravno radile cupping, završe sa modricama ili pucanjem kapilara (prođe sve za tjedna dana).

srećom sam isprobavala na jako malom dijelu lica, ali neke žene koje su si navečer napravile cupping cijelog lica, ujutro su bile u šoku kad su vidjele cijelo lice u modricama

neke žene se kunu u to, ali stvarno treba biti oprezan

ja više ne mislim ponavljati
Isuse nikad se ne bih usudila sama raditi cupping. Dobro si i prošla!

Ja sam zadovoljna s kućnim ipl-om, lash liftom, a i maderoterapija mi je pokazala super rezultate.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 18:55   #19
Microneedling kod kozmeticara, ne bih se usudila sama. Jos ulijeva aktivnice dok me bocka...rezultat je odlican, svi oko mene primjete. Jedini minus sto ne traje dugo, oko tri tjedna
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 14:19   #20
Dermapen lica, celulita i strija

Definitivno najbolji tretman ikada, a rezultati su vidljivi odmah
Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.