Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2023., 11:37   #1
Varanje kao kap što je prelila času?

Pozdrav u vezi smo 5 godina od toga 2 u braku, nije malo ali nije ni puno i imamo zajedničko dijete. Naime ja sam se udala dosta daleko i nemam mogucnost viđanja svojih prijatelja često što mi dosta fali u nasem odnosu. Zelim pisati u široko jer dosta toga utječe na moju odluku. Kad sam se vratila na posao nakon porodiljnog tu je pocelo moje nezadovoljstvo. Kao prvo nezadovoljna sam svojim poslom i plaćom. Smatram da mogu puno više ali da sam propustila priliku(druga skola, faks i sl) uz to nezadovoljstvo izgledom i materijalnim stvarima je jako puno utjecalo na mene i nisam bila zadovoljna zivotom. Moj muž ne mogu reći da je bio loš ali nije shvacao puno stvari. Ja sam imala osjecaj da sve pada na mene, dijete kuca rucak vecera cista roba itd i naravno da nisam imala volje za seksom. Od pustog umora s teskog fizickog posla i lošeg soavanja dijetata sam predložila spavanje u suprotnim sobama i po mom mužu tu je bio okidač. Ja sam se osjecala jako nesretno u našem braku i čak sam pomislila da ga ne volim više i da se želim rastaviti. Tu au bile konstantno svađe više ni sama ne znam zašto, oboje vrlo lako planemo. Unazad 2 mj saznajem da me je prevario 3 puta s 3 razlicite žene. To je sad opširna stvari ali treba se znati da je imao duple profile za drustvene mreze pod laznim identitetom. Laganje meni u facu kad bi posumnjala (jesam jednom i uvjerio me da sam luda i napao me) bježanje s posla da bi se našao s jednom. Ne znam više šta reć sve mi se miješa u glavi dok pišem. Njegov razlog je da je htio samo seks (iqko se s jednom dopisivao 2 mjeseca nakon prevare i onq je saznala za mene i htjela to nastaviti ali on je lagano prestao sve manje i manje odgovarati joj dok joj vise nikad nije odg) . Ja kad sam za to saznala sve nisam bila ljuta ni tuzna ni ne znam, jako cudan osjecaj i danas nakon 2 mjeseca ne znam sto osjecam. Otišla sam naravno odmah nakon toga i neko vrijeme mislila super rijesila se budale...ali sve više razmisljam sto sam izgubila... moze li se prevara oprostiti, mozda i moze ali moze li ovakva prevara? Drugi identitet...3 žene a bilo bi ih i više da je mogao. Hoće li se ponoviti, svi kažu da hoce. Ali ja imam dijete s tim čovjekom, proveli smo mnogo lijepih dana, on je jedini koji me na neki nacin shvaca i trpi me jer sam jako teska osoba. Tesko mi je i financijski bez njega iskreno mislim da necu uspjeti, trenutno zivim kod majke al to su toliko toksicni odnosi da ne zelim da moje dijete tu odrasta. On kaze da ce se promjeniti i predlaze bracno savjetovanje ima li tu pomoci?
Ne znam ni sama sta osjecam ali naginjem na to da mu se vratim. A tu sad opet dolazi kako ce drugi reagirati, svi znaju za to... ne zelim biti glupača ali mislim da bi bila kad bi se vratila. Zasto se onda zelim vratiti? Ne znam ima li uopce ovaj post smisla i mozda sam tribala neke detalje izbaciti a neke ubaiciti ali sam pisala doslovno sto mi je palo na um
toncicab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 11:41   #2
Što te briga kako će drugi reagirati. To je tvoj život. Ako ti možeš oprostiti to je samo tvoja stvar. Odite u bračno savjetovalište kako je predložio pa vidi što ćeš dalje.
Goldenrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 11:50   #3
I meni je upalo u oko ovo zadnje, kako će drugi reagirat..... pa šta te briga?! Ne hrane te ti drugi!!!
Ja bi rekao da se treba posvetit sebi. Naći bolji zadovoljavajuči posao. Poradit na svojm stavovima glede tih prevara. Shvatiti da vjernost nisi ni imala. Imala si samo misao da imaš vjernost. Njegovi razlozi su glupost kao i izgovori. Nebitno je koji su. Počinio je prestup. Povjerenje je narušeno. Treba raditi na sebi, da kad i ako se ponovi ne izazove čuđenje.
baboon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 12:17   #4
znas ono 3F pravilo

if you dont feed me, fuck me or finance me your opinion doesn`t matter

idite na bracno savjetovanje a ti poradi na sebi da zavolis samu sebe. a posao se uvijek moze promjeniti. potrebno je samo malo (ili puno) truda.


a dal ce on varati dalje ili ne....vrijeme ce pokazati
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 12:55   #5
Je li njegovo odlaženje s posla da se nađe s njom ikako moglo ugroziti njegovu poziciju? Ono, dobiješ otkaz jer si odlazio ranije naći se s ljubavnicom? Ja bih to uzela u obzir ako bih se ikada našla u tvojoj situaciji. To je dosta neozbiljno ugrožavanje egzistencije sebi i svojoj obitelji. A što se preživljavanja bez njega tiče - stisni zube i pokušaj stavljati nešto sa strane, potraži dodatan posao. Primjera radi, nije sramota čistiti stanove , a izvor je prihoda. Možda možeš i dobiti i neku jednokratnu novčanu pomoć pa da ti bar to malo pomogne sad za prvu ruku.

Ovako na brzinu bih rekla da su ti jako male šanse da se bez obostranog truda išta promijeni na bolje Ali ti također moraš raditi na sebi, a to ide korak po korak i puno lakše kada imaš bar nekakav mir u glavi bez njegovih sranja. Uostalom, jeste li pokrenuli pitanje alimentacije? Ako niste kreni odmah s time! Sretno!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 13:07   #6
Sad u toj situaciji razdvojenosti malo idealiziraš svoj brak, to je normalno. Ali i tebi je bilo teško pa nisi tražila utjehu u seksu s drugima. Nije se njemu dogodilo jedanput, to je serijski varalica, dupli profili, katastrofa koji prijetvoran lik.
Ne bih mu se vratila, jer bi me crv sumnje uvijek izjedao. Napravila si već jedan korak, ako se vratiš to ti je samo korak unazad.
Vjerujem i da bi bila zadovoljnija ako bi si poboljšala materijalne uvjete,pa možda da ideš u tom smjeru.
__________________
"Dijete je otac čovjeka."
Lavinija26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 13:15   #7
vama dvoje treba bračno savjetovanje jer nećete moći sami.
tebi svakako treba bolji posao i na tom možeš odmah početi raditi.
također vašoj obitelji treba jedna razumna raspodjela poslova. ako oboje radite, i domaćinstvo treba biti ravnomjerno podijeljeno. RAVNOMJERNO, ne samo da on baca smeće jednom tjedno.

čini mi se da vaši problemi nisu dubinski nego se dogodio nesretan niz - jedno je povlačilo drugo - zato jer ne znate lijepo sjesti i reći "gle smeta me ovo-i-ovo", podijelit osjećaje i zadaće u životu.

navijam da si date još jednu šansu, ali samo JEDNU i to poštenu. ti njemu moraš reć što želiš, i on tebi. i ako opet negdje zapne treba lijepo sjest i pričat, a ne tražiti druge žene i slične gluposti.

ako te uz sav trud opet prevari nemoj mu davati više šansi - a do tada, nadam se, imat ćeš i bolji posao za financiranje svog života.
femanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 13:48   #8
Zašto, o zašto ljudi ne koriste odlomke??
Tako lijepo bi se dalo čitati, i skoncentrirati se na napisano.
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 14:20   #9
Prvo, postavi sebi pitanje da li bi mogla da živiš sama sa sobom, ako bi oprostila. Da li bi sebi oprostila što si oprostila?
Drugo, verovatno ćeš se pretvoriti u lošu verziju sebe, jer toliko nezadovoljstvo ne može da prodje tek tako. Treće, zašto bračno savetovalište nije predloženo pre, nego tek posle dogadjanja? On je sad u pokajničkoj fazi, za koju ne znaš koliko će trajati. Opet, to je tvoj život, živećeš ga ti i samo ti. Ti ćeš snositi posledice sopstvenih odluka. Želim ti sreću.
P.S. Dati mu šansu je kao dati mu drugi metak, jer te je prvim promašio...pa da te overi.
Lady Marmelade is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 14:46   #10
Quote:
Lady Marmelade kaže: Pogledaj post
Prvo, postavi sebi pitanje da li bi mogla da živiš sama sa sobom, ako bi oprostila. Da li bi sebi oprostila što si oprostila?
Ja sam prije dojma da si ona ne može oprostiti što mu nije oprostila nego da je obrnuto. Uostalom, oprost je oslobođenje sebe. Oprostiti ali ne zaboraviti je drugo.
Quote:
Lady Marmelade kaže: Pogledaj post
Drugo, verovatno ćeš se pretvoriti u lošu verziju sebe, jer toliko nezadovoljstvo ne može da prodje tek tako.
Ovo je totalno promašena teza, bez ikakvog argumenta. Nezadovoljna je prvenstveno svojim poslom i tu je došlo do domino efekta.

Quote:
Lady Marmelade kaže: Pogledaj post
Treće, zašto bračno savetovalište nije predloženo pre, nego tek posle dogadjanja? On je sad u pokajničkoj fazi, za koju ne znaš koliko će trajati.
Nije bitno zašto nije prije, bitno je da je sada. Možda uopće nije u pokajničkoj fazi nego želi da oboje shvate koliko su oboje pogriješili da je došlo do toga.
Quote:
Lady Marmelade kaže: Pogledaj post
Opet, to je tvoj život, živećeš ga ti i samo ti. Ti ćeš snositi posledice sopstvenih odluka. Želim ti sreću.
Točno. I tu si po mom mišljenju trebala stati.
Quote:
Lady Marmelade kaže: Pogledaj post
P.S. Dati mu šansu je kao dati mu drugi metak, jer te je prvim promašio...pa da te overi.
Ne daje ona šansu samo njemu, nego je daje sebi i svom braku. I možda onim prijedlogom baš on njoj daje šansu? Odbijala je sex, preselila se u drugu sobu itd. On se tome protivio. Nije sva krivnja na njemu. Možda se trebao tada rastati, ali nije. Ostao je s njom i trpio njezinu tešku narav i financirao što treba. Ovdje nije sve crno bijelo. Ja mu vjerujem da je tražio samo sex jer ga nije imao doma i jer je imao više žena. Bilo bi puno gore da se zaljubio i imao jednu ljubavnicu i na taj način vodio dvostruki život. Oboje su griješili i oboje to mogu popraviti ako oboje to žele.
Goldenrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 14:47   #11
Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
Pozdrav u vezi smo 5 godina od toga 2 u braku, nije malo ali nije ni puno i imamo zajedničko dijete. Naime ja sam se udala dosta daleko i nemam mogucnost viđanja svojih prijatelja često što mi dosta fali u nasem odnosu. Zelim pisati u široko jer dosta toga utječe na moju odluku. Kad sam se vratila na posao nakon porodiljnog tu je pocelo moje nezadovoljstvo. Kao prvo nezadovoljna sam svojim poslom i plaćom. Smatram da mogu puno više ali da sam propustila priliku(druga skola, faks i sl) uz to nezadovoljstvo izgledom i materijalnim stvarima je jako puno utjecalo na mene i nisam bila zadovoljna zivotom. Moj muž ne mogu reći da je bio loš ali nije shvacao puno stvari. Ja sam imala osjecaj da sve pada na mene, dijete kuca rucak vecera cista roba itd i naravno da nisam imala volje za seksom. Od pustog umora s teskog fizickog posla i lošeg soavanja dijetata sam predložila spavanje u suprotnim sobama i po mom mužu tu je bio okidač. Ja sam se osjecala jako nesretno u našem braku i čak sam pomislila da ga ne volim više i da se želim rastaviti.


Mislim da bi 99 posto muških počelo barem razmišljati o ljubavnici (ako već ne bi realizirali prevaru) da pored sebe ("pored sebe") imaju vječito nezadovoljnu ženu koja ih na kraju otjera u drugu sobu.

Ne znam jel ti to što pomaže...al imaš i ti putra na glavi.

Ništa te ne košta isprobati bračnu terapiju, pogotovo zato jer ti alternative ovom bračnom životu nisu neke. Uvijek se možes razvesti....

Evo, krenite na terapiju bez toga da živite zajedno, pokušajte tako...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 15:05   #12
Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
Pozdrav u vezi smo 5 godina od toga 2 u braku, nije malo ali nije ni puno i imamo zajedničko dijete. Naime ja sam se udala dosta daleko i nemam mogucnost viđanja svojih prijatelja često što mi dosta fali u nasem odnosu. Zelim pisati u široko jer dosta toga utječe na moju odluku. Kad sam se vratila na posao nakon porodiljnog tu je pocelo moje nezadovoljstvo. Kao prvo nezadovoljna sam svojim poslom i plaćom. Smatram da mogu puno više ali da sam propustila priliku(druga skola, faks i sl) uz to nezadovoljstvo izgledom i materijalnim stvarima je jako puno utjecalo na mene i nisam bila zadovoljna zivotom. Moj muž ne mogu reći da je bio loš ali nije shvacao puno stvari. Ja sam imala osjecaj da sve pada na mene, dijete kuca rucak vecera cista roba itd i naravno da nisam imala volje za seksom. Od pustog umora s teskog fizickog posla i lošeg soavanja dijetata sam predložila spavanje u suprotnim sobama i po mom mužu tu je bio okidač. Ja sam se osjecala jako nesretno u našem braku i čak sam pomislila da ga ne volim više i da se želim rastaviti. Tu au bile konstantno svađe više ni sama ne znam zašto, oboje vrlo lako planemo. Unazad 2 mj saznajem da me je prevario 3 puta s 3 razlicite žene. To je sad opširna stvari ali treba se znati da je imao duple profile za drustvene mreze pod laznim identitetom. Laganje meni u facu kad bi posumnjala (jesam jednom i uvjerio me da sam luda i napao me) bježanje s posla da bi se našao s jednom. Ne znam više šta reć sve mi se miješa u glavi dok pišem. Njegov razlog je da je htio samo seks (iqko se s jednom dopisivao 2 mjeseca nakon prevare i onq je saznala za mene i htjela to nastaviti ali on je lagano prestao sve manje i manje odgovarati joj dok joj vise nikad nije odg) . Ja kad sam za to saznala sve nisam bila ljuta ni tuzna ni ne znam, jako cudan osjecaj i danas nakon 2 mjeseca ne znam sto osjecam. Otišla sam naravno odmah nakon toga i neko vrijeme mislila super rijesila se budale...ali sve više razmisljam sto sam izgubila... moze li se prevara oprostiti, mozda i moze ali moze li ovakva prevara? Drugi identitet...3 žene a bilo bi ih i više da je mogao. Hoće li se ponoviti, svi kažu da hoce. Ali ja imam dijete s tim čovjekom, proveli smo mnogo lijepih dana, on je jedini koji me na neki nacin shvaca i trpi me jer sam jako teska osoba. Tesko mi je i financijski bez njega iskreno mislim da necu uspjeti, trenutno zivim kod majke al to su toliko toksicni odnosi da ne zelim da moje dijete tu odrasta. On kaze da ce se promjeniti i predlaze bracno savjetovanje ima li tu pomoci?
Ne znam ni sama sta osjecam ali naginjem na to da mu se vratim. A tu sad opet dolazi kako ce drugi reagirati, svi znaju za to... ne zelim biti glupača ali mislim da bi bila kad bi se vratila. Zasto se onda zelim vratiti? Ne znam ima li uopce ovaj post smisla i mozda sam tribala neke detalje izbaciti a neke ubaiciti ali sam pisala doslovno sto mi je palo na um
Po ovome napisanom ja bi ti rekla da otpišeš muža. Onima što prevare nikad NE TREBA OPROSTITI!

Jer to znači da te ne voli a ni ne poštuje te! Onaj tko voli i poštuje svog muža/ženu neće nikad prevariti tu osobu! Svi imamo nekad problema i o tome treba naravno treba porazgovarati sa osobom sa kojom si u braku! A ne okolo jebati jer ne dobivas dovoljno seksa!

Ne slažem se sa ovima što predlažu bračno savjetovanje, jer zašto bi itko želio ostati u braku sa nekim tko te je već više puta varao? Takve stvari se ne opraštaju!

Ne treba ti takva osoba. Znam da ga još voliš ali on očito tebe ne i za tebe je zato bolje da nastaviš život bez njega i upoznas nekoga tko će te istinski voljeti i poštovati a i tako se i ponašati prema tebi!

A djetetu će sigurno biti bolje imati rastavljene roditelje nego imati roditelje koji su u lošem braku. Jer osjete djeca lošu atmosferu. Rastava ne treba biti bauk, to je bilo prije tako ali ne više.
Carla99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 15:23   #13
Kao što sam rekla ne živimo baš blizu, nekih 250 km smo udaljeni. Volila bi pokusati nesto bez da moramo odmah početi živjeti ponovno ali uz toliku udaljenost je teško. Žao mi je djeteta da putuje svako drugi vikend toliko , što se tiče alimentacije bilo je (skoro) kako je dogovoreno.
On sam kaže da se ne želi vraćati na staro i ako će biti tako da bolje da se razvedemo. S čim se ja slažem jer stvarno moramo OBOJE poraditi na nama i svak na sebi.

Ako odbacimo tuđa mišljenja (koja utjecu na mene jako i znam da to nije dobro) ja mislim da bi stvari mogle biti dobre ali nikad nista nece biti isto.
Nakon sto se saznalo da me je prevario izgubio je mnogo bliskih prijatelja i to ljudi koji su meni bili dragi, znaci nema vise zakednickih druženja. Možda se i to može izgladiti, vremenom...

Promjena posla je svakako u planu, kad bi mi se vratila imala bi više mogućnosti (veci grad)

Isto tako moram napomenuti da se ja smatram na neki način kriva za ovo. Stvarno od kad sam rodila seksualni život mi nije bio na pameti uopće, jednostavno nemam želje za tim i ne mislim da ću imati i tu opet nastaje problem... poradila bi na tome ali mi nije na listi prioriteta (prvo je povjerenje ) uglavnom sta sam htjela reci je to da sam mu u više navrata znala reći ako ti fali (seksa) plati kurvu pa .... ne znam ni sama sta sam s tim htjela i jesam li htjela da se ostvari ali bi to rekla samo da mene pusti na miru

I oprostite na besmislenom pisanju čas sam vamo čas tamo ali teško mi je misli sročiti u riječi
toncicab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 15:39   #14
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Mislim da bi 99 posto muških počelo barem razmišljati o ljubavnici (ako već ne bi realizirali prevaru) da pored sebe ("pored sebe") imaju vječito nezadovoljnu ženu koja ih na kraju otjera u drugu sobu.
Prilično dobro sumirano. Jako je teško dok pokraj sebe imaš nekog konstantno nezadovoljnog, do te mjere da ništa što radiš nije dovoljno dobro. Pa ti se brak svede na to da te žena otjera iz bračne sobe. Jel tome braku došao kraj? Vječito pitanje u muškoj glavi kad se ovako nešto dogodi.

Fascinantno je kako i dalje žene rade istu stvar i nikako da skuže da će to razmrdati brak uvijek i svaki put!
Hallon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 15:52   #15
Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
seksualni život mi nije bio na pameti uopće, jednostavno nemam želje za tim i ne mislim da ću imati i tu opet nastaje problem... poradila bi na tome ali mi nije na listi prioriteta uglavnom sta sam htjela reci je to da sam mu u više navrata znala reći ako ti fali (seksa) plati kurvu
Onda te tehnički nije prevario nego te samo poslušao.
Goldenrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 16:10   #16
Quote:
Goldenrose kaže: Pogledaj post
Onda te tehnički nije prevario nego te samo poslušao.
A u nekoj teoriji nije potrošio ni puno novaca
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 16:42   #17
Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
Ja sam imala osjecaj da sve pada na mene, dijete kuca rucak vecera cista roba itd i naravno da nisam imala volje za seksom.
Primjetila sam da dosta forumasica kad otvore teme na ovom podforumu spomenu ovo u prolazu kao da nije vazno, a zapravo je ovo najvaznije i srz problema. Ti nemas PARTNERA nego drugo dijete

Vi oboje imate poslove, ali uz posao ti se sama brines o djetetu, kuhas i cistis za sve, nemas vremena za sebe, nemas prijatelje u tom gradu... Pa ko bi normalan bio sretan i zadovoljan u takvom braku? I onda onda jer si nesretna i jer ti se on gadi jer ga vidis kao dijete, a ne kao partnera, zelis da odjebe u drugu sobu i onda on nade ljubavnice jer mu fali sex.

Ukratko, nije problem prevara, to je simptom problema. Problem je sto on ne sudjeluje u zajednickom zivotu i odgoju djeteta.

Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
Tesko mi je i financijski bez njega iskreno mislim da necu uspjeti
Mislim da je u ovome kljuc zasto mu zelis oprostiti. Moj savjet je usredotoci se na nalazenje bolje placenog posla ili nesto sa strane, tek onda ces moci realno sagledati da li ti zelis jos uvijek biti s tim covjekom ili ne, kad ti vise on nije potreban financijski. Sta on uopce pozitivno doprinosi tvom zivotu osim novca?

Quote:
toncicab kaže: Pogledaj post
Moj muž ne mogu reći da je bio loš ali nije shvacao puno stvari.
E ovdje mislim da si u krivu, muskarci imaju talent za praviti se glupi kad im to odgovara. Ono, oprosti draga, vidim da nakon sto dodes s fizicki istrpljujuceg posla moras sama kuhati, prati i brinuti se o djetetu, ali ja jadan nisam shvatiooo da ce te to toliko istrpiti da neces imati nimalo energije za nista drugo. Da si ti meni to barem reklaaa pa bi ja znaooo

Auorice, muz ti se pravi da ne shvaca neke stvari jer kad bi priznao da shvaca, onda bi ti se tek zgadio jer bi ti shvatila da on zna dobro koliko je tebi tesko, ali ga nije briga sve dok je njemu dobro.

Ti trebas dobrooo razmisliti o svom braku. Nemoj donositi nagle odluke.
wadle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 17:18   #18
Quote:
gđica smokvica kaže: Pogledaj post
znas ono 3F pravilo

if you dont feed me, fuck me or finance me your opinion doesn`t matter
Odlično
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2023., 19:14   #19
Oboje ste krivi.
On, zato što ti ništa nije pomagao i varao te.
Ti, zato što uopće nisi željela sex i još si mu rekla da si plati kurvu ako želi.

Kako dvoje odraslih ljudi koji su vjerojatno u tridesetim godinama života, ne shvaćaju što znači brak, dijete i obaveze?

Očito je važno samo se vjenčati i roditi, da se ispuni neka norma, a kako će taj brak izgledati, nije bitno.
E pa sada lijepo jedite što ste si skuhali.
__________________
Le monde a commencé sans l'homme et il s'achèvera sans lui
eagle29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2023., 09:44   #20
Quote:
gđica smokvica kaže: Pogledaj post
znas ono 3F pravilo

if you dont feed me, fuck me or finance me your opinion doesn`t matter
Znas ima i ono: ako ti ne das dat ce neka druga.
Ugodan boravak kod mame
__________________
Trubim po svadbama
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.