Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2007., 19:03   #21
Salji marince i potuci bandu!!!
__________________
Annuit Coeptis
-Novus Ordo Seclorum-
boro1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:10   #22
a ti si neki saljivdjija aha ahahahahahha sad bi se kao trebao smijat na tu zlu glupost...ok, ajmo mudane, sta ne odes u marince pa ti nekoga ne potuces
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:27   #23
Quote:
sonic22 kaže: Pogledaj post
a ti si neki saljivdjija aha ahahahahahha sad bi se kao trebao smijat na tu zlu glupost...ok, ajmo mudane, sta ne odes u marince pa ti nekoga ne potuces
Ja sam za privatnike radim, vise se plati
Ak te zanima bit ce posla u nekim firmama kroz 4- 5mj ak imas kakve vojne obuke i dovoljno hrabrosti za malo pravog napucavanja
__________________
Annuit Coeptis
-Novus Ordo Seclorum-
boro1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:30   #24
Quote:
boro1hr kaže: Pogledaj post
Salji marince i potuci bandu!!!
rado bi ja tebe poslao tamo
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:33   #25
Quote:
sonic22 kaže: Pogledaj post
problem je sto muslimani ne vjeruju u boga i nemaju ga u sebi, a lupanje macevima po glavi je od opijuma jer da seljaci vjeruju u boga, takodjer kao i krscani, onda ne bi ni pomislili da tako nesto naprave!!!a ni jedna dr vijera...
no krscani su glede toga puno blazi, dok idioti muslimani i zidovi a bome i pravoslavci su totalno podlozni laznim pricama i vodi ih vijerski fanatkik kojeg je smjestio neki idiot...umijesto da ga umlate, oni omamljeno ne znaju sta rade
-jebo vas vas bog sve zajedno, jer to nije bog, nego sotona!!!
moj bog je u meni, u mom srcu i dusu i slavim ga koliko mogu ,postujem svoga bliznjega bez obzira navijeru, jer jedan je bog i jedan svijet i znam da nikada ne bi tako sta napravio a ni pomislio...jer vi ste sotonska stoka a ne vjernici!!
izdajice boga i cijelog svijeta...cak izdajice svoga naroda!!!!
-malo procitajte svoje biblije i sjetite se rijeci svoga boga, mozda skuzite o cemu pricam...bog ne sije mrznju i nikad nije, bog je dobar i voli sve!!!a vi?!

a šta je sa opus deieom?
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:34   #26
Quote:
Ja sam za privatnike radim, vise se plati
Ak te zanima bit ce posla u nekim firmama kroz 4- 5mj ak imas kakve vojne obuke i dovoljno hrabrosti za malo pravog napucavanja
-budi siguran, vise nego ti!!!a to tvoje lajanje ne ujeda
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:34   #27
Quote:
a šta je sa opus deieom?
reci?!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:37   #28
Quote:
sonic22 kaže: Pogledaj post
-budi siguran, vise nego ti!!!a to tvoje lajanje ne ujeda
Deal!!!
__________________
Annuit Coeptis
-Novus Ordo Seclorum-
boro1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:56   #29
Jadan nemusliman koji živi u većinski muslimanskoj zemlji. Ne može očekivati ništa osim terora. Zato muslimani na Zapadu imaju potpunu slobodu i nitko im ništa ne radi, a autohtoni kršćani su progonjeni kao stoljećima prije.
U islamu nema tolerancije, Sadam je bio korektan prema kršćanima, ali on ionako nije bio islamist. Šteta što nije ostao na vlasti da zgazi i S.Arabiju, izvor sveg zla na planeti.
Ameri za kršćane u Iraku neće ništa napraviti, da im se ne prigovori da su zato došli, nije im potreba gubiti vrijeme na to, kad im ionako samo treba nafta. Nisu došli u ime kršćanstva, nego u ime nafte, i tako i nastupaju.
Ništa ne rade ni da se teroristički krvoloci unište, toleriraju kaos.
Možda i namjerno, da nitko nema vremena brojati koliko nafte uzmu.
Kexx is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 20:16   #30
Quote:
Zasto imam osjecaj da se ovdje napada vjera?
Bas sam u blogu objavio poduze citate iz Biblije koji poticu na nasilje prema drugim vjerama.
Proucite sto u svetoj knjizi krscanstva pise prije nego napadnete drugu vjeru.
http://enemycombatant.blog.hr/

PS ovo vrijedi samo za Zapadne imperijaliste koi zele "civilizirati" muslimanski svijet.
-svako ko vjeruje u boga, znat ce da on nikome ne zeli zlo i da kaze, ljubi bliznjega kao samoga sebe, oprosti bliznjemu, okreni mu i dr obraz ako te osamari...a to sto su ljudi toliko naivni i slijede idiote to je njihova stvar srca i izdaje boga...idali su boga i svi idu u pakao!!
nece u raj, val halu, il gdje vec...to jeamo obmana!!
kako mozes u raj ako si se raznjeo hahaahhahah to je bolesno!!
no necu ulazit u stvar interesa i amerike koja je tamo radi nafte a ne terorista!vode se navodno vijerski ratovi u svijetu, NE NEKO SU PAMETNI VODJE, KOJI ZELE SAMO INTERES I BRIGA IH ZA SVE, NAROD PRIDOBILI NA TAJ NACIN I ISKORISTIO BOGA ZA NJIHOVU MOC...da se prisjete bozijih rijeci , znali bi da grijese, a ne bi ludo slijedili nekoga i uopce nerazmisljajuci!
bog je jedan...svi smo isti narod od krvi i mesa i trebamo postivat drugu relikiju i nacin zivota.jer ako ne postujemo druge, kako cemo sebe!!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 20:23   #31
Quote:
sonic22 kaže: Pogledaj post
-svako ko vjeruje u boga, znat ce da on nikome ne zeli zlo i da kaze, ljubi bliznjega kao samoga sebe, oprosti bliznjemu, okreni mu i dr obraz ako te osamari...a to sto su ljudi toliko naivni i slijede idiote to je njihova stvar srca i izdaje boga...idali su boga i svi idu u pakao!!
nece u raj, val halu, il gdje vec...to jeamo obmana!!
kako mozes u raj ako si se raznjeo hahaahhahah to je bolesno!!
no necu ulazit u stvar interesa i amerike koja je tamo radi nafte a ne terorista!vode se navodno vijerski ratovi u svijetu, NE NEKO SU PAMETNI VODJE, KOJI ZELE SAMO INTERES I BRIGA IH ZA SVE, NAROD PRIDOBILI NA TAJ NACIN I ISKORISTIO BOGA ZA NJIHOVU MOC...da se prisjete bozijih rijeci , znali bi da grijese, a ne bi ludo slijedili nekoga i uopce nerazmisljajuci!
bog je jedan...svi smo isti narod od krvi i mesa i trebamo postivat drugu relikiju i nacin zivota.jer ako ne postujemo druge, kako cemo sebe!!
Ljepo receno.
Onaj koji ratuje zato sto zeli prosiriti svoju vjeru i nemoze podnjeti da netko ne vjeruje u sto i on izdaje svoju vjeru.
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:00   #32
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
Kako Muslimani u Iraku tretiraju kršćane
Moze jedno pitanje?
Zamisli da je Iraq krscanska zemlja i da je okupirana od muslimanske Amerike a sve na osnovu laznih optuzbi o posjedovanju oruzja za masovno unistenje.Zamisli da su ti americki muslimanski okupatori pocinili tolika zvjerstva kakve smo mogli vidjeti u Iraqu,od Abu Greiba pa do bombardovanja napalm bombama,fosfornim bombama,kasetnim bombama,bombama teskim i po 7 tona itd. kako bih u tom slucaju bilo nekom irackom muslimanu koji je totalna manjina medju morem krscana,kako bih mu bilo tu zivjeti ??

Ja mislim da krscani super zive u tome dijelu svijeta sobzirom sta se u ime krscanstva vec godinama tamo radilo i jos uvijek se radi !!!


Slika ispod,ovo su ti sto arapskim krscanima zagorcavaju zivot a ne muslimani:
http://img123.imageshack.us/img123/6706/00195rl2.jpg
Parmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:21   #33
ne vidom neko rijesenje osim...poslat u svijet najveceg covjeka kojeg imaju i koji je sposoban ucinit ovo...otici na glavnu svijetsku televiziju, pozvat sve ljudei velikane svijeta dati dodju uzemlju, da pogledaju svaku rupu izavuku se i traze atomsko oruzije, ako se mogu raznijet ondaneka se teroriti borci za svoju zemlju itoga trena predaju, neka najstrucniji ljudi vode sud i raspravu...tako ce se pokazati mir, mozgovno rijesenje i u tomtrenutku ce se moratsve zautavit irijesit na sudski nacin...ok,svijet ne voli muslimane radi amerike i zidova pa ce kaznit teroriste al nece kaznit sve muslimane jer su pristali na ovo rijesenje. teroristi ce se zrtvovat za svoju zemlju, drzava ce vam biti pregledana i ustanovit ce da je sve ok, ako nema oruzije i morat ce se svi povuci iz zemlje. JER JE SVE OK I RIJESILO SE NA PRAVNI NACIN!!!
budale vode ratove, pameti pisu i tuze...budite pametniji, inace ce budale vladati svijetom!!!!moja teorija koja je moguca...
-tako i mi isto trpimo, al smo sad pod povecalom, zajedno sa cijelim balkanom i sam ose prepucavamo, no optuzbe i sramota stize, tocemo morat prihvatit kao pametni ljudi i krenit u novu buducnost vi zajedno...
istina ce se kad tad saznat...spora je al ucinkovita!!!
dopustit kao i mi na nar rovare po zemlji , al takodo bivas mir i vise netko nece moci nesmetano krasti naftu i uzimat ono po sto je dosao jer ce se svijet okrenit i vidit sve a onda...sjebat ih pametno ,bez zrtava a ne raznijet se i lupat macevima po celu i prijetit se papi koji vam daje savjet no ne smije to otvoreno reci...nesto kao ja sto kazem!!pregrizite govnoi nadvladajte sebe
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:22   #34
Quote:
Parmak kaže: Pogledaj post
Moze jedno pitanje?
Zamisli da je Iraq krscanska zemlja i da je okupirana od muslimanske Amerike a sve na osnovu laznih optuzbi o posjedovanju oruzja za masovno unistenje.Zamisli da su ti americki muslimanski okupatori pocinili tolika zvjerstva kakve smo mogli vidjeti u Iraqu,od Abu Greiba pa do bombardovanja napalm bombama,fosfornim bombama,kasetnim bombama,bombama teskim i po 7 tona itd. kako bih u tom slucaju bilo nekom irackom muslimanu koji je totalna manjina medju morem krscana,kako bih mu bilo tu zivjeti ??

Ja mislim da krscani super zive u tome dijelu svijeta sobzirom sta se u ime krscanstva vec godinama tamo radilo i jos uvijek se radi !!!


Slika ispod,ovo su ti sto arapskim krscanima zagorcavaju zivot a ne muslimani:
http://img123.imageshack.us/img123/6706/00195rl2.jpg
u ime krščanstva??

e stvarno si podlegao cionističko-imperijalističkoj propagandi,

ono što se radi u iraku ne čini se u ime krščanstva,nego u ime imperijalizma,
koji ima za cilj ostvarivanje antikristove vladavine na zemlji.

ako se čini u ime krščanstva,zašto ne poslušaju vatikanovo riješenje za irak?
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:30   #35
svi bi trebali sve prijavit i obrazlozit zasto se dogadja...u protivnom slijedi kazna!
svijetski zatvor napravit i svijetsku policiju i vojsku koja bi hvatala takove ljude koji idu za interesom i narod okrecu protiv svih...moralo bi se sve pravno rijesavatkao u hagu, alda su sve zemlje u sudu a ne samo podmukle i tako uspostavit mir u svim zajednicama i drzavama!!!
nema vjerskih ratova, nema interesa , nafte, itd.
sve bi se odma prijavilo, cim bi se nesto poduzelo i naravno dozivotne kazne za izdaju naroda i pokusaja manipulacije...nema oprosta!!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:59   #36
Nije ni cudo sto svijet ide u kurac kad ima toliko Islamistickih terorista i njihovih podzavatelja koji misle kao cine dobro svijetu sto staju na njihovu stranu

doci ce posteno vrijeme pa ce te svi vi dobiti svoje
__________________
Annuit Coeptis
-Novus Ordo Seclorum-
boro1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:16   #37
Quote:
boro1hr kaže: Pogledaj post
Nije ni cudo sto svijet ide u kurac kad ima toliko Islamistickih terorista i njihovih podzavatelja koji misle kao cine dobro svijetu sto staju na njihovu stranu

doci ce posteno vrijeme pa ce te svi vi dobiti svoje
podržavam ih u svakom slučaju,i ja mislim da će doći pravednije vrijeme,ali tada su tvoji imperijalisti,cionisti i svi vi koji ih podržavate najebali
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:41   #38
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
podržavam ih u svakom slučaju,i ja mislim da će doći pravednije vrijeme,ali tada su tvoji imperijalisti,cionisti i svi vi koji ih podržavate najebali
a, do tada ćete se koncentrirati na ubijanje nevinih civila i djece...?
Sarmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:45   #39
nevinih???? oh kako to strašno zvući,oni koji su stradali u djećijim vrtićima u bagdadu od strane NATO bombi su ipak bili manje nevini(ta ipak se radi o arapskoj djeci) ,jeli tako?
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:55   #40
Trenutno najveći pogrom stanovništva se ne dešava u Iraku, već u Sudanu. UN-ova službena procjena millijun ubijenih. Vodi se rat za brisanje cijelog jednog domicilnog muslimanskog naroda od strane pravih muslimana - Arapa i to crnih. Ne vidim da forumski muslimani na to reagiraju, a i zašto bi jer politički je korektno uvijek podržavati Arape..
Ferrari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.