Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 12:22   #61
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne ja nisam zatucana MUCICE

da ste rekle da idete gledat stripere shvatila bi no ovako mi je to ..ono.. JADNO
Zašto jadno???
Meni je, recimo, jadno gledati stripere. Mislim da su ženska tijela neusporedivo ljepša, a da se svašta od njih i naučiti dok se savijaju tamo oko štange.

I hvala Bogu da oduvijek imam takav odnos s dečkima da možemo ići svugdje zajedno, isprobavati stvari koje nas zanimaju, istraživati, izmijenivati misli, želje... potpuno neopterećeno.

Nemoj se sada izvlačiti. Lijepo si pokazala da nekim stvarima nisi dorasla. Kao i nekim partnerima.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Old 27.06.2007., 12:25   #62
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne ja nisam zatucana MUCICE

da ste rekle da idete gledat stripere shvatila bi no ovako mi je to ..ono.. JADNO
a što fali gledat striptizete? skužaj al ovo stvarno ne razumijem... ajd objasni, pozorno slušam..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 12:31   #63
ja nisam dorasla? hvala lijepa imam jako dobar odnos sa svojim deckom i kad me zvao da iz zajebancije idemo pogledat neki show na Mallorci nisam htjela. Sta cu ja tamo sa hrpom napaljenih likova?
Niti gledam stripere, rekla sam samo da bi to mogla razumiti.
Nit mislim da je lijepo da musko ili zensko podriguju, i to nisam nigdje napisala. Cure drage, bolje citajte. Napisala sam da mi se to gadi.

Sta fali gledanju striptizeta? Nista ako je neka prigoda tipa momacko (za stiptizete) ili djevojacko (za stripere)..u intimnom krugu drustva u 4 zida. al bas konkretno ici u srce grada sa hrpom dedeka oko sebe- nebi fala. I nije mi opet ponavljam jasan decko koji bi tako odveo curu.
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 12:37   #64
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
Sta fali gledanju striptizeta? Nista ako je neka prigoda tipa momacko (za stiptizete) ili djevojacko (za stripere)..u intimnom krugu drustva u 4 zida. al bas konkretno ici u srce grada sa hrpom dedeka oko sebe- nebi fala. I nije mi opet ponavljam jasan decko koji bi tako odveo curu.
a jel ti ikad palo na pamet da žene idu gledat ženske striptizete jer je i njima gušt.. i da recimo muške stripere ne bi ni mrtve pogledale? il da vole gledat live vlastitog primjerka mužjaka kako se nervozno koprca pri pogledu na curetak na štangi? il kastriraš pri samoj pomisli?
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 12:44   #65
pa ja zeno draga razumijem da neke to vole i zato bas kazem da ja to ne shvacam jer ja to ne volim i vecina cura koju znam ne voli. a ako je to njoj gust neka ide..al neka pazi di ide jerbo je svugdje skupo. princess je medju jeftinijima.
neka mi decko ide gledat ako mu je gust. bio je i on sa deckima u princessu i zato znam cijene jer mi je rekao cim je doma dosao. isto tako je rekao da je to rupa. i sad, ako neko oce vrhunski striptiz neka ide u Bec. Bar ce imat sta vidit.
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 12:55   #66
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
pa ja zeno draga razumijem da neke to vole i zato bas kazem da ja to ne shvacam jer ja to ne volim i vecina cura koju znam ne voli. a ako je to njoj gust neka ide..al neka pazi di ide jerbo je svugdje skupo. princess je medju jeftinijima.
neka mi decko ide gledat ako mu je gust. bio je i on sa deckima u princessu i zato znam cijene jer mi je rekao cim je doma dosao. isto tako je rekao da je to rupa. i sad, ako neko oce vrhunski striptiz neka ide u Bec. Bar ce imat sta vidit.
ali ti nisi pričala o tome je li striptease bar rupa, ili bečki babylon...

ti reče
ovo
Quote:
da ste rekle da idete gledat stripere shvatila bi no ovako mi je to ..ono.. JADNO
i ovo
Quote:
a mene vise zanima kakva je to cura sta se smuca po striptiz klubovima i decko koji ju tam vodi??
nisi dosljedna ..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 12:59   #67
da da! sve stoji. nije mi jasno da decko zeli svoju curu voditi po rupama. bilo bi mi jasno da je odvede na neki show u Bec di plesu (gole) zene i di ce biti jos parova osim njih. al otici nu rupu u zg mi nije i dalje jasno da su otisli.
gledanje erotskog showa u Moulin Rougu u Parizu je jedno a gledanje "sisatih i debelih" baba je drugo. al ako to ona voli neka joj je.
sto ti nije jasno u tom sta sam napisala?
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 13:02   #68
Quote:
Sandra October kaže: Pogledaj post
a jel ti ikad palo na pamet da žene idu gledat ženske striptizete jer je i njima gušt.. i da recimo muške stripere ne bi ni mrtve pogledale? il da vole gledat live vlastitog primjerka mužjaka kako se nervozno koprca pri pogledu na curetak na štangi? il kastriraš pri samoj pomisli?
Neke žene vole gledat samo sebe.
mwm is offline  
Old 27.06.2007., 13:04   #69
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
da da! sve stoji. nije mi jasno da decko zeli svoju curu voditi po rupama. bilo bi mi jasno da je odvede na neki show u Bec di plesu (gole) zene i di ce biti jos parova osim njih. al otici nu rupu u zg mi nije i dalje jasno da su otisli.
gledanje erotskog showa u Moulin Rougu u Parizu je jedno a gledanje "sisatih i debelih" baba je drugo. al ako to ona voli neka joj je.
sto ti nije jasno u tom sta sam napisala?

ma meni samo nije jasno da svakim postom trubiš u drugi rog.. de matere mu ubodi jedan pa ga se drži
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 13:05   #70
ja cijelo vrijeme govorim isto samo sto sad nasirko objasnjavam sta je po meni ok a sta ne . a ti bolje citaj i bolje ces shvatit.
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 13:16   #71
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ja cijelo vrijeme govorim isto samo sto sad nasirko objasnjavam sta je po meni ok a sta ne . a ti bolje citaj i bolje ces shvatit.
daj ne seri sad...
zatucana si, konzervativna i netolerantna do boli.
da nisi iz zadra?

objašnjenja tipa 'ne shvaćaš što sam napisala' ostavi za 2ke koje su manje imteligemtne od tebe. ovako samo ispadaš smiješna.

ako ti ne voliš gledati ženski striptiz, ne pali te pogled na golo žemsko tijelo ili pogleda na tvog dragog narajcanog na drugu ili se jedostavno osjećaš neugodno na takvom mjestu, onda napiši baš to.
i nitko ti ovdje neće palamudit da nisi normalna.

ali... ne pljuj po onima koji se vole poigrat i na taj način...
pakleni_patuljak is offline  
Old 27.06.2007., 13:22   #72
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
daj ne seri sad...
zatucana si, konzervativna i netolerantna do boli.
da nisi iz zadra?

objašnjenja tipa 'ne shvaćaš što sam napisala' ostavi za 2ke koje su manje imteligemtne od tebe. ovako samo ispadaš smiješna.

ako ti ne voliš gledati ženski striptiz, ne pali te pogled na golo žemsko tijelo ili pogleda na tvog dragog narajcanog na drugu ili se jedostavno osjećaš neugodno na takvom mjestu, onda napiši baš to.
i nitko ti ovdje neće palamudit da nisi normalna.

ali... ne pljuj po onima koji se vole poigrat i na taj način...
Prava Dama nema što tražiti po takvim rupama.

:ulje: :benzin: :šibica:
mwm is offline  
Old 27.06.2007., 13:50   #73
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
daj ne seri sad...
zatucana si, konzervativna i netolerantna do boli.
da nisi iz zadra?

objašnjenja tipa 'ne shvaćaš što sam napisala' ostavi za 2ke koje su manje imteligemtne od tebe. ovako samo ispadaš smiješna.

ako ti ne voliš gledati ženski striptiz, ne pali te pogled na golo žemsko tijelo ili pogleda na tvog dragog narajcanog na drugu ili se jedostavno osjećaš neugodno na takvom mjestu, onda napiši baš to.
i nitko ti ovdje neće palamudit da nisi normalna.

ali... ne pljuj po onima koji se vole poigrat i na taj način...
ne nisam iz zadra..jos jedan dokaz da si prelijena citat .. a fino mi pise ispod imena da sm iz Zagreba

nisam zatucana ni ne tolerantna... samo sam normalna

fino ti mwm kaze (ne mogu doduse vjerovat da ovo pisem al tako je)
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 14:01   #74
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne nisam iz zadra..jos jedan dokaz da si prelijena citat .. a fino mi pise ispod imena da sm iz Zagreba

nisam zatucana ni ne tolerantna... samo sam normalna

fino ti mwm kaze (ne mogu doduse vjerovat da ovo pisem al tako je)
nek mi netko kaže da ovaj gore post puca od ironije...

moooooooooooooooolim vas
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 27.06.2007., 14:33   #75
ma samo letimično poprati postove od šinjorine vekmar pa će ti sve bit porilično jasno....
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Old 27.06.2007., 15:03   #76
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
nisam zatucana ni ne tolerantna... samo sam normalna


naravno, glavno obilježje zatucanih ljudi je da misle kako su oni normalni, a svi koji imaju drugačije stavove - izopačeni.

naravno, mucice, ti si samo normalna

vekmar, zatucana si i plitka, jako. vidi se to i u ostalim tvojim postovima, ne samo na ovoj temi
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 27.06.2007., 15:12   #77
Dajte ljudi, nemojte biti tak grubi.

Njoj samo...
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
nije jasno da decko zeli svoju curu voditi po rupama.
Cure su ipak fina i produhovljena bića, za njih je samo Beč, Pariz, a ne nekakve selendre tipa Zagreb...

Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
bilo bi mi jasno da je odvede na neki show u Bec di plesu (gole) zene i di ce biti jos parova osim njih. al otici nu rupu u zg mi nije i dalje jasno da su otisli.
To vam je ona deviza - gole žene u Startu su prostota, ali Milonska Venera u Louvreu to može.

Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
gledanje erotskog showa u Moulin Rougu u Parizu je jedno a gledanje "sisatih i debelih" baba je drugo. al ako to ona voli neka joj je.
sto ti nije jasno u tom sta sam napisala?
hahahahahahahah

Vekmar dušo, imaš ti špigl doma???
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Old 27.06.2007., 15:19   #78
ja nikako da shvatim da je svadjanje (ovaj diskutiranje) sa vama pretakanje iz supljeg u prazno.
anyway uzivajte narode

imam spigl i jako sam zadovoljna sa onim sta vidim za razliku od nekih ocito pa svoje frustracije pretacu ovdje. meni to stvarno nije potrebno.

a lali i ostali..koji toliko zelite sebe prikazat ko dubokoumne osobe .. stvarno prezentirate zagrebacku intelektualnu scenu na njenom nivou.

ja idem za svojim plitkim temama
vekmar is offline  
Old 27.06.2007., 15:25   #79
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ja idem za svojim plitkim temama
konačno jedna pametna i od tebe
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Old 27.06.2007., 15:31   #80
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ja nikako da shvatim da je svadjanje (ovaj diskutiranje) sa vama pretakanje iz supljeg u prazno.
anyway uzivajte narode

imam spigl i jako sam zadovoljna sa onim sta vidim za razliku od nekih ocito pa svoje frustracije pretacu ovdje. meni to stvarno nije potrebno.

a lali i ostali..koji toliko zelite sebe prikazat ko dubokoumne osobe .. stvarno prezentirate zagrebacku intelektualnu scenu na njenom nivou.

ja idem za svojim plitkim temama
A znaš da su tu ljubomorne na Cure-s-Mode.
mwm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.