Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2005., 18:39   #61
Quote:
Tigrica kaže:
evo nje opet

naravno da ti mislis kako je bolje ici na skupe tretmane kad imas novaca za to, a oni koji nemaju neka investiraju jednom zasvagda u taj masazer!
ajde stara, o'ladi.
svatko ima pravo branit svoj stav.
jebe mi se ko ima novaca a ko nema.
ako hoću ići ću u australiju na plastičnu operaciju nosa, ugradit umjetne cice, napravit liposukciju, to sve skupo platit i ostat ljenčarit na nekoj plaži, i?
i to ću sve objavit na forumu!
imaš kaj protiv?
a ti nećeš ić jer nemaš novaca i saftat ćeš se u svojim afrodita hlačicama.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 21:17   #62
koje bahacenje


mada, kad bolje razmislim, od tebe nishta novo nit neochekivano
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 21:50   #63
Imam celulit koji samo ja i jos nekoliko razdrazljivih Hrvatica mogu vidjeti. Ima ga i moja mama i tete i seka. Genetski sam i vise nego predisponirana celulitu.

Jednu stvar cu vam reci sto sigurno radi za smanjenje / uklanjanje celulita: obicne masaze i tjelovjezba.

Pokusaj svaki tjedan provesti 70-80 kilometara na biciklu i/ili trcati dnevno dva - tri kilometra ( ja trcim 3 ili vise milja) pa mi onda javi koliko ti je vidljiv celulit. Moja sreca je da volim sport i ne mogu si zamisliti zivot bez aktivnosti.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 23:42   #64
Quote:
t.star kaže:
al učinak je definitivno drugačiji
ha, možda, ja ne znam, nisam išla na jedno i drugo pa da mogu usporediti - makar tu ima toliko faktora da je teško naći "organizam" u idrntičnom stanju pa testirati jednu i drugu metodu.

meni se trenutno čini da 10 masaža za 800 kn možda jesu bolje od efekta masažera od 550 kn, ali da li je TOLIKO bolje, to je pitanje

ja sam donijela odluku da kupim masažer (oanj skuplji, quilty as charge ), vidim da djeluje i to je sve.

na neke tretmane protiv celulita nisam išla, ima nekih 10 godina (mladost ludost9.

s time što si demokratski ostavljam mogućnost da kad se jednog dana obogatim, idem na dva anticelulitna tretmana dnevno
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 09:35   #65
Quote:
t.star kaže:
ajde stara, o'ladi.
svatko ima pravo branit svoj stav.
jebe mi se ko ima novaca a ko nema.
ako hoću ići ću u australiju na plastičnu operaciju nosa, ugradit umjetne cice, napravit liposukciju, to sve skupo platit i ostat ljenčarit na nekoj plaži, i?
i to ću sve objavit na forumu!
imaš kaj protiv?
a ti nećeš ić jer nemaš novaca i saftat ćeš se u svojim afrodita hlačicama.
jebiga, mozda ona nece ici jer joj ni ne treba, za razliku od tebe koja ocito imas problema s prihvacanjem vlastitog izgleda. kaj si stvarno toliko ruzna?!
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 10:51   #66
Quote:
t.star kaže:
imaš kaj protiv?
a ti nećeš ić jer nemaš novaca i saftat ćeš se u svojim afrodita hlačicama.
uvijek! bolje hlacice nego liposukcija

inace nemam nista protiv da objavis ako ides na operaciju, ali ne tako bahato i prkosno!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 22:32   #67
Quote:
t.star kaže:
kad čitam ovo sve ne mogu vjerovat koliko neznanja...

...i još 15 minuta vježbanja kao šećer na kraju!

pa za 15 minuta se ništa ne dešava u organizmu!! treba vježbat najmanje 45! a di je sve ostalo! jao...
Oprosti,ali ovo me zaintrigiralo.


Treba vjezbati minimalno 45 minuta za STA?I odakle ti pobogu taj podatak?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 22:48   #68
pa pun ti je Forum tih i takvih podataka.


gdje su oni lijepi dani kad su nas uchili da i deset minuta tjelesne aktivnosti dnevno puno znachi za zdravlje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 22:55   #69
Quote:
Noemi kaže:
Oprosti,ali ovo me zaintrigiralo.


Treba vjezbati minimalno 45 minuta za STA?I odakle ti pobogu taj podatak?
Ne znam na sto je ona mislila, ali znam da je izasla nova FDA regulativa.
FDA (food and drug admin) predlazu da svi odrasli zdravi ljudi trebaju vjezbati min. 30 min. na dan (vecinu dana u tjednu) radi zdravlja srca, a svi koji hoce smrsaviti, tonirati se i sl. trebali bi svakodnevno ili vecinu dana u tjednu vjezbati rigorozno (daklem ne samo setnja).
Vjerojatno postoji naputak negdje na netu ako netko hoce potraziti.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 22:58   #70
Nakon 15 minuta vjezbanja organizam pocinje sagorijevati masti.
Guyton,fiziologija covjeka,ako se dobro sjecam


Za sagorjevanje masnoca idelane su dugotrajnije tjelesne aktivnosti nizeg intenziteta.Listala sam neki dan u gym casopic za body buildere i kazu da je upravo brza setnja idealna za tu namjenu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 23:05   #71
Noemi, ne znam gdje si do sada bila


ali NA SVIM TOPICIMA gdje se pishe o vjezhbanju pishu da je manje od 45 minuta vjezhbanja/trchanja/shtogod maltene beskorisno.


Imash kompletno objashnjenje na Zhenskom kutku - topik 'mrshavimo zajedno'. spominje se frishko na Zdravlju, topik 'potroshnja kalorija'.


da sam ikad imala ikakvu volju bavljenje tjelesnom aktivnoshcu, proshla me je kad sam ishchitala kakvu sve opremu moram nabaviti i koliko vremena moram utroshiti
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 23:09   #72
Bit ce da me fax,godine bavljenja sportom i instruktorski iz aerobika nisu naucili dovoljno pa bjezim s teme
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 23:34   #73
Quote:
Noemi kaže:
Nakon 15 minuta vjezbanja organizam pocinje sagorijevati masti.
Guyton,fiziologija covjeka,ako se dobro sjecam


Za sagorjevanje masnoca idelane su dugotrajnije tjelesne aktivnosti nizeg intenziteta.Listala sam neki dan u gym casopic za body buildere i kazu da je upravo brza setnja idealna za tu namjenu.
Uopce ne sporim to sto kazes. Velim samo ono sto sam ja nedavno procitala. Bitna je razlika izmedju setnje i brze setnje. To su vec dvije razlicite kategorije.
Mislim da je svaka aktivnost dobra. I da je intenzitet i duljina vjezbe individualna stvar.
15 min dnevno za nekog tko nikada nije vjezbao je veliki korak.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 23:36   #74
Quote:
magic kaže:


da sam ikad imala ikakvu volju bavljenje tjelesnom aktivnoshcu, proshla me je kad sam ishchitala kakvu sve opremu moram nabaviti i koliko vremena moram utroshiti
Nes' ti izgovora.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 08:27   #75
zashto bih trebala izgovor

pa nije da ne perem zube ili tako neshto zhivotno...samo ne vjezhbam.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:06   #76
da, da, magic, nemoj ti njima takve izgovore davati
meni se cini da je postalo drustveno neprihvatljivo da ne vjezbas. jos se pocnu kao brinuti za tebe, za tvoje zdravlje i ostalo.
a kladim se da si 'fittija' od mnogih koji vjezbaju.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:07   #77
pa, obzirom na moje godine, gotovo sam uvjerena u to

hvala na razmijevanju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 22:40   #78
Quote:
Karmela kaže:
Uopce ne sporim to sto kazes. Velim samo ono sto sam ja nedavno procitala. Bitna je razlika izmedju setnje i brze setnje. To su vec dvije razlicite kategorije.
Mislim da je svaka aktivnost dobra. I da je intenzitet i duljina vjezbe individualna stvar.
15 min dnevno za nekog tko nikada nije vjezbao je veliki korak.

15 minuta dovoljno je da se zapocne proces sagorjevanja masnoca.
A intenzitet vjezbanja se mjeri pulsom,ne brzinom koraka.

Ali vidim da vjezbas,pa onda nema potrebe da tu trkeljam dalje o tome jer vjerujem da to sve znas.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 00:02   #79
Quote:
Noemi kaže:
15 minuta dovoljno je da se zapocne proces sagorjevanja masnoca.
A intenzitet vjezbanja se mjeri pulsom,ne brzinom koraka.

Ali vidim da vjezbas,pa onda nema potrebe da tu trkeljam dalje o tome jer vjerujem da to sve znas.
Iskreno, svaki dan naucim nesto novo od ljudi koji su skolovani u materiji i/ili koji imaju vise iskustva.
Tvoji postovi na temu tjelovjezbe su zaista dobri. Ne znam da li se jos uvijek aktivno bavis sportom, ali vjerujem da je sport vazan dio tvoga zivota.
Respect
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 13:12   #80
celulit,mršavljenje i akupunktura

Pomaže li što? Ima li tko iskustva sa time, koliko košta akupunktura za mršavljenje?
martiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.