Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 20:33   #3941
CHAT OPERATER

ODGOVORNU OSOBU za honorarni rad na SMS hot i tarot liniji, tražimo. Isplata redovna radno vrijeme po dogovoru. Vise info na PP ili mail [email protected]
letitgetme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 18:53   #3942
AUPAIR U UK

CURE/DEČKI: Obitelj u Farnhamu, UK, traže svoju prvu AuPair. Obitelj se sastoji od mame, tate i 8- mjesečne curice Imogen. Mama radi par dana u tjednu pa joj je AuPair prijeko potrebna, a mala Imogen već sada odlazi u jaslice 2-3 puta tjedno. Ova pozicija AuPair se ne bi isključivo bazirala na brigu o djetetu već i na osnovnu brigu o kućanstvu (aka light housekeeping). Također, AuPair NE bi trebala raditi full-time obzirom da je mama dosta organizirana što se tiče posla i privatnog života. Osobno sam upoznala mamu i garantiram da će biti idealna host mama. Ako je itko zainteresiran (ili pozna nekog tko bi htio postati AuPair) nek mi se javi u inbox obzirom da sam ja zadužena za pronalazak savršene AuPair.
Početak rada: kraj kolovoza/početak rujna.
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 11:25   #3943
Tražim posao - Zagreb

Imam dugogodišnje iskustvo u administraciji (nabava-uvoz/vođenje skladišta).
Engleski govorim odlično, imam vozačku B kategorije.
Daktilograf I. klase (343 udarca/min).

Tražim bilo kakav normalan i pošten posao - uredski, čišćenje, kafić, prijepisi, itd.

Stalni ili povremeni, nije bitno.

Odgovorna sam, brzo učim, imam volju za radom, te posjedujem preporuke posljednja 2 poslodavca.

Isključene bilo kakve eventualne ponude tipa Herbalife, Avon, prodaja ugovora po terenu i sl., s obzirom da ljudi jedva imaju za osnovne potrebe nemam nikakve volje "gurati" nešto što ni sama ne bih kupovala.

Sve drugo na pp.
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 20:02   #3944
CATIA, SolidWorks, AutoCAD

Posjedujem znanje za rad u programima CATIA, SolidWorks te AutoCAD uz dugogodišnje iskustvo.
Ukoliko Vam svojim znanje mogu na bilo koji način pomoći, ljubazno Vas molim da me kontaktirate.
Hvala!

mail: [email protected]
maky62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 07:28   #3945
arhitektonske usluge

dipl.ing.arh., splitsko-dalmatinska županija, nudim usluge projektiranja i legalizacija, imam iskustva s rekonstrukcijama starih kamenih kuća. Ponude molim u inbox.
viridiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 16:18   #3946
Lightbulb TRAŽIM: Prevoditelj postova - s HR na ENG

Lijep pozdrav,

u potrazi sam za prevoditeljem s hrvatskog na engleski jezik. Postovi će biti dužine 200 - 800 riječi (uglavnom oko 400) i mjesečno će biti do 60 postova (računajte oko 30+ (cca svaki dan jedan)). Tematika postova jest raznovrsna, a ponajviše će se zadržavati na sportskoj tematici i lifestyle-u. Napominjem, nije potrebno pisati tekstove već raditi samo prijevod. Tekstovi će biti dostavljani u elektroničkom obliku, a način komunikacije ćemo dogovoriti kasnije.

Očekujem:
- osoba treba imati engleski u 'malom prstu'
- iskustvo pisanja(prevođenja) postova za web (poželjno)
- poznavanje SEO i Content marketinga (nije obavezno jer dobivate gotove tekstove, ali poželjno)
- puštanje prevedenog teksta kroz neki validator da se isprave gramatičke pogreške
- entuzijazam kod prevođenja
- dostupnost (duže odsustvo treba prethodno najaviti)
- dugoročna suradnja
- osnovno služenje e-mailom ili društvenim mrežama

Nudim:
- dugoročna suradnja
- plaćanje po članku
- isplata kako vama odgovara (tjedna, mjesečna, godišnja)
- stimulaciju ovisno o kvaliteti rada
- rad na zanimljivim projektima (oglasne kompanije, startup, skripte, knjige, portal) - u početku rad isključivo za portal

Molim javiti se na adresu: [email protected] ili ovdje na PP. Kandidate molim poslati nekakv portfolio i okvirnu cijenu po jednom članku (cijena neka bude što niža). Prednost imaju kandidati s nižom cijenom i iskustvom (kontradiktorno, al eto).

Hvala
Tempo-iT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:46   #3947
Pozdrav!

Student sam koji traži neku vrstu fizičkog posla (skladištenje i slično), privremeno ili čak stalno ako netko može ponuditi. Prebivalište mi je u Zagrebu, pa bih molio moguće poslodavce da se jave na PP Molio bih samo konkretne i ozbiljne ponude, bez MLM-a ili sličnih prijevara.

Hvala!
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:53   #3948
Nudim poslić 'rewritanja' članaka na engleskome jeziku. Potrebno fluentno znanje pisanoga engleskog, znači 0 gramatičkih pogrešaka.

Imam nekih 20etak članaka od 500-1000 riječi koje treba ponovno napisati svojim riječima, dakle sinonimi i formulacija rečenica, sadržaj identičan. Osobno sam ih napisao desetak i za svaki mi je trebalo oko 30 min, prvi će vam trebati vjerovatno sat - sat i pol i onda ide automatizirano jer su svi iste tematike i vrlo lagani za odraditi.

Plaćam 20kn po 1000 riječi, napominjem, za 1000 riječi će vam trebati cirka 30 min efektivno.

Slobodno vi i proširite članak ako hoćete za veću zaradu, i to se da, lako se doda 300-400 riječi samo na okolišanje i 'pjesničku slobodu'.

PayPal ili uplata na račun u banci birajte.

Više na PM.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:34   #3949
TRAŽI SE AVON LADY\GENTLEMAN!

Traži se 5 AL/AG. Honorani posao. Kataloška prodaja kozmetike i modnih dodataka. Područje Zagreba i Zagrebačke županije.

Budite sami sebi šef i postanite nezavisni Avonov suradnik. Iskoristite svoju ljubav prema ljepoti i kozmetici i pretvorite svoj hobi u posao!
Učlanjenje je BESPLATNO. A uz fleksibilno radno vrijeme možete uživati još u mnogim drugim pogodnostima. Besplatna dostava, različite razine popusta (do 35%), motivirajuće nagrade za vaš trud i uspijeh ili mogućnost da oformite vlastiti tim. Što više energije uložite u vaše poslovanje, to ćete više zaraditi. Uz proizvode visoke vrijednosti i kvalitete kojima zadovoljava potrebe žena svih dobnih skupina diljem svijeta, Avon također nudi i odlične mogućnosti zarade i ostvarenja vlastite karijere unutar same kompanije.

Ako želite postati dio mog tima ili ako imate bilo kakvih pitanja, možete mi se javiti u inbox ili na e-mail: [email protected].

Ne propustite priliku za zaradu i pridružite se Avonu već danas!
koalica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 12:59   #3950
Imate apartman/e u Zagrebu a nemate vremena, ne stižete ili ne znate strani jezik...Kao osoba s dugogodišnjim iskustvom u turizmu te iskustvom u davanju usluga u privatnom smještaju nudim uslugu: check in, check out, pomoć pri bookingu, odlazak po goste na aerodrom pri dolasku i odlasku, odlazak po goste na autobusni kolodvor pri dolasku i odlasku te čišćenje po potrebi. Vašim gostima ostavljam svoj broj telefona te im stojim na usluzi za sve daljnje upite tijekom njihova boravka u Vašem apartmanu.
Molim upite na PP.
Hvala.
siouxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 15:02   #3951
Nudim posao zavarivanja - postupak sigma

Pozdrav forumašima i administratorima!

Dakle, nudim posao zavarivačima sigmom, svi koji znaju postupak varenja molio bih da se jave privatno ili na mail: [email protected].
U početku mi trebaju 4 radnika te do kraja sljedećeg tjedna još 16, radi se u Čakovcu u hali, vare se profili i konstrukcije, firma bi snosila trošak stanovanja, hranu bi morali riješavati sami, i ono glavno: satnica bi se kretala od 42-45 kn, to je ono što vi dobijete na ruke, napominjem da će možda biti i prekovremenih sati što vam je naravno plaćeno. Ukoliko možete garantirati za sebe javite se jer ćete prije početka obavljanja posla morati dati probu, ukoliko padnete na probi firma ne snosi troškove putovanja. Mislim da je to uglavnom to za sada, ukoliko imate nekih pitanja ili nejasnoća imate mail pa se slobodno javite.

LP
Simont
Shocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 10:00   #3952
Lightbulb Konstruiranje i projektiranje u strojarstvu

Nudim usluge konstruiranja i projektiranja zavarenih konstrukcija, nosivih konstrukcija i raznih proračuna. Crteži i dokumentacija su profesionalno odrađeni. Imam višegodišnje iskustvo u odradi istih poslova.

Dogovori na PP ili e-poštu: maka(at)metalfan.com, (at) je naravno @
maka-metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 11:42   #3953
Stvaram covere za albume i romane, vector printeve za majice, podloge za miševe, šalice itd. te fotomanipulacije i fotografije po želji...

Neki od radova vezanih uz covere možete pogledati na linkovima koje sam ostavio ispod...

99Design...
Coveri...

Što se manipulacija i fotografija tiče, sve možete vidjeti na mom DeviantART i 500px profilima koji su na slijedećim linkovima...

DeviantART...
500px...

I posljednji, vektori/flat ilustracije...
Album...

I naravno, javite se ili u PM ili na [email protected]
__________________
https://www.instagram.com/dark_indigox
Staplen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:33   #3954
Tražim posao na području Zadra, sve osim konobarenja, imam 29 g. , te iskustva u poslovima skladišta, poljoprivrede, rad noću itd.,
vozačku posjedujem B kategorija ..

__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 13:31   #3955
TRAŽIM INFORMACIJE ZA VAS!

Pišete neki rad ali ne možete pronaći knjigu ili neki izvor da Vam pomogne? Želite na odmor ali ne snalazite se među ponudama za prijevoz i smještaj? Želite kupiti neki proizvod ali ne možete ga nigdje pronaći? Želite naučiti ili vidjeti nešto novo ali ne znate gdje? Trebate stručni savjet ali ne možete pronaći pravog stručnjaka?

Javite mi se. Naći cu informaciju na internetu koju trebate, brzo, povoljno i pouzdano. Informaciju Vam odmah javljam na Vaš mail ili po dogovoru. Ukoliko podatak na internetu postoji, budite sigurni da ćete ga i Vi imati.

Obratite mi se s povjerenjem, mailom ( [email protected] ) ili pp-om.
Charmeine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 19:10   #3956
Kreativni pisac - Bongo

Uz Bongo imate priliku raditi samostalno i zarađivati od kuće.
Sve to na zabavnom i jednostavnom poslu na kojem samo trebate primijeniti svoju vještinu pisanja, logiku i humor!

Što je Bongo:
Bongo grupa je australska tvrtka aktivna u više zemalja diljem svijeta. Bongo je specijaliziran za zabavne mobilne aplikacije i nudi mnoštvo različitih proizvoda povezanih sa svijetom mobilne tehnologije. Surađujemo s različitim globalno prepoznatljivim tvrtkama, kao što je MTV.

Tvoj zadatak:
Pisanje zabavnih i kreativnih odgovora na poruke. Raditi možeš bilo gdje, potreban ti je tek pristup internetu, a radno vrijeme je fleksibilno.

Što tražimo?
- Razvijena vještina pisanja
- Izražene komunikacijske vještine
- Online pretraživanje
- Fleksibilnost i dostupnost
- Minimalna dostupnost: 10 sati tjedno, dva sata tijekom vikenda
- Samostalnost

Želiš li:
- Raditi gdje želiš
- Sam/a odlučivati o radnom vremenu
- Raditi s uspješnim timom
- Imati fleksibilnu plaću

Ako je odgovor da, imamo savršen honorarni posao za tebe! Životopis pošalji na [email protected]
BongoCroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:35   #3957
Tražim sezonski posao na području Splita i okolice.
Slobodan sam do 15.10, a sa radom mogu startat odmah.

Ukratko, imam 19 god, student.
Iskustva imam kao telefonski operater, šankerist u disco klubu i konobar (cca 1 godina iskustva)

Životopis šaljem na upit. Vozačku B kategorije cu imat za cca 10ak dana, kao i vlastito auto.
Tražim bilo koji posao, može i noćni rad

Hvala
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 15:07   #3958
Traže se hostese iz Ri i okolice
Inbox
hiesenberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 16:20   #3959
Arrow

Pozdrav,

trazimo spremacicu/cistacicu apartmana na podrucju Sibenika, sve informacije u inbox.

Hvala
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 09:49   #3960
KNAUF-ZAGREB-SAMOBOR-ŠIBENIK-ZAVRŠNI RADOVI

Montiramo Knauf spuštene stropove,pregradne stijene,obloge zidova,obloge podkrovlja,gletanje,farbanje i laminat.
Izvodimo kompletne adaptacije interijera sa cjelokupnim idejnim riješenjem,
dizajnom i sa svim završnim radovima.
e-mail [email protected]
davorinterijer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.