Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 10:10   #1
Isusov drugi dolazak

pozdrav svima!

evo htjeo bi otvoriti temu o Isusovom drugom dolasku....očito je da živimo u posljednjim vremenima jer vidite šta se sve dešava u svijetu...Gospodin sam što nije došao a mi se moramo pripremiti!

Moje pitanje je.... jeste li upoznali Isusa?
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:13   #2
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

evo htjeo bi otvoriti temu o Isusovom drugom dolasku....očito je da živimo u posljednjim vremenima jer vidite šta se sve dešava u svijetu...Gospodin sam što nije došao a mi se moramo pripremiti!

Moje pitanje je.... jeste li upoznali Isusa?
1.) Posljednja vremena su počela prije oko 2000 godina
2.) Još se upoznajem s njim
Jack Frost is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:37   #3
da to sam čuo od mnogih da govore da u vrijeme apostola Pavla su bila posljednja vremena a de mi reci jesu li bili tada ovoliki potresi i poplave....ako si možda čuo za zvukove koji se javljaju u atmosferi (upiši na youtube strange sounds) ribe umiru bez razloga ptice, pčele nestaju ako želiš mogu ti ja linkati jedan video.
Izrael samo što nije napao Iran (pročitaj psalm 83)
Bog nas upozorava na različite načine trebamo se pokajati i ne živjeti po užitcima ovoga svijeta...

Drago mi je što ga poznaješ...Bog te blagoslovio!
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:17   #4
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

evo htjeo bi otvoriti temu o Isusovom drugom dolasku....očito je da živimo u posljednjim vremenima jer vidite šta se sve dešava u svijetu...Gospodin sam što nije došao a mi se moramo pripremiti!
Očto je jedino da ti nemaš pojma šta se sve dosad izdogađalo na ovom jadnom svijetu, pa ti ovo danas izgleda kao 'posljednja vremena'...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:19   #5
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

evo htjeo bi otvoriti temu o Isusovom drugom dolasku....očito je da živimo u posljednjim vremenima jer vidite šta se sve dešava u svijetu...Gospodin sam što nije došao a mi se moramo pripremiti!

Moje pitanje je.... jeste li upoznali Isusa?
Nisam. Barem mislim. Ko svaka rijeka idem kraju svom...ali u more rijeka se ulijeva. Vremena nikad bolja. Zar je u vrijeme proroka raznih i Isusa bilo bolje? Manje se ratovalo?
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:27   #6
Trebao bi ga bolje upoznati jer će te on spasiti...pokaj se za svoje grijehe i moli se njemu da te on vodi kroz sve ovo...pročitaj drugu poslanicu Timoteju 3...Isus je jedini put istina i život....Uzmi 5 min za molitvu...Bog s tobom!
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:28   #7
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Nisam. Barem mislim. Ko svaka rijeka idem kraju svom...ali u more rijeka se ulijeva. Vremena nikad bolja. Zar je u vrijeme proroka raznih i Isusa bilo bolje? Manje se ratovalo?
Trebao bi ga bolje upoznati jer će te on spasiti...pokaj se za svoje grijehe i moli se njemu da te on vodi kroz sve ovo...pročitaj drugu poslanicu Timoteju 3...Isus je jedini put istina i život....Uzmi 5 min za molitvu...Bog s tobom!
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:30   #8
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Očto je jedino da ti nemaš pojma šta se sve dosad izdogađalo na ovom jadnom svijetu, pa ti ovo danas izgleda kao 'posljednja vremena'...
Nitko nezna samo Bog zna...proročanstva se ispunjavaju...ev uzmi 20min i pogledaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=akD_O...SUbjNEDHlQTEuc
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:37   #9
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
Nitko nezna samo Bog zna...proročanstva se ispunjavaju...ev uzmi 20min i pogledaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=akD_O...SUbjNEDHlQTEuc
E, ti si valjda već milijunti naivac koji prorokuje sudnji dan, eto, samo što nije, pa tako već dvije tisuće godinica, minimum. Priča ista, samo se datum pomiče svaki put..

Grow up, plaćaj uredno kredite, jer nema smaka svijeta na vidiku, i banka će ti uzeti kuću ako ne platiš, a to ti je praktički k'o da ti je smak svijeta...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 11:49   #10
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
E, ti si valjda već milijunti naivac koji prorokuje sudnji dan, eto, samo što nije, pa tako već dvije tisuće godinica, minimum. Priča ista, samo se datum pomiče svaki put..

Grow up, plaćaj uredno kredite, jer nema smaka svijeta na vidiku, i banka će ti uzeti kuću ako ne platiš, a to ti je praktički k'o da ti je smak svijeta...
tako je bilo i u dane Noine...jesu li se ispunila proročanstva prije 2000 g.?
sad se tek ispunjavaju...pročitaj Izaiju Ezehijela Joela...
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:16   #11
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
tako je bilo i u dane Noine...jesu li se ispunila proročanstva prije 2000 g.?
Normalno da nisu, nikakva proročanstva se nikad ne ispunjavaju, osim možda vremenske prognoze.

Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
sad se tek ispunjavaju...pročitaj Izaiju Ezehijela Joela...
Ma mogu ja čitati dok mi oči ne ispadnu, ništa od toga, nema smaka svijeta niotkuda, samo u glavama religijskih frikova...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:19   #12
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
Trebao bi ga bolje upoznati jer će te on spasiti...pokaj se za svoje grijehe i moli se njemu da te on vodi kroz sve ovo...pročitaj drugu poslanicu Timoteju 3...Isus je jedini put istina i život....Uzmi 5 min za molitvu...Bog s tobom!
Čovjek se rađa s dobrim i losim osobinama. Dobre su Boždnske... One čovjeka kostaju, materijalno ... Zato ih mnogi izbjegavaju. Boga propovjedaju, zlatne kaleže skupljaju, Bogomolje pozlaćuju, cure umjesto curu žene...čitat neću, ali se pomolit hoću.... Isusov dolazak je vladavina postenja i ljubavi na zemlji. Doživjeti neću!pozdrav
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:24   #13
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
tako je bilo i u dane Noine...jesu li se ispunila proročanstva prije 2000 g.?
sad se tek ispunjavaju...pročitaj Izaiju Ezehijela Joela...
Jesmo pročitali smo.. Ništa se ne ispunjava.
A daj ti sada lijepo malo čitaj i neku drugu zbirku knjiga, znanstveno verificiranu, a ne sam Bibliju. Spoznat ćeš da je zastarjela i brutalna.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:26   #14
Kakav trol!
Lajk Mašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:54   #15
Isus čeka da nas se što više spasi jer je njegova milost neograničena...on želi da se svi spase....ja ne tražim da vi meni vjerujete, vjerujte Bogu, Isusu i Duhu Svetom pitajte u molitvi da vam otkrije pravu istinu pa ćete vidjeti...morate biti strpljivi čekajući njegov odgovor...Crkve više nisu što su nekad bile samo zavode ljude čast izuzetcima...Bog vas blagoslovio!
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:58   #16
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Normalno da nisu, nikakva proročanstva se nikad ne ispunjavaju, osim možda vremenske prognoze.



Ma mogu ja čitati dok mi oči ne ispadnu, ništa od toga, nema smaka svijeta niotkuda, samo u glavama religijskih frikova...
nemožeš miješati religiju i vjeru...ja nisam religijski freak...religija ti je običaj neka tradicija kao što vidiš danas...vjera je u Isusa kad je lječio bolesne hodao po vodi
pretvarao vodu u vino....itd .....to je vjera
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:17   #17
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Jesmo pročitali smo.. Ništa se ne ispunjava.
A daj ti sada lijepo malo čitaj i neku drugu zbirku knjiga, znanstveno verificiranu, a ne sam Bibliju. Spoznat ćeš da je zastarjela i brutalna.
Biblija ti je najprodavanija knjiga u svijetu...samo da ti to kažem....Bog s tobom
Pokaj se za svoje grijehe dok nije kasno...
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:25   #18
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
Crkve više nisu što su nekad bile samo zavode ljude
U pravu si brate, i meni je Isus rekao da je Vatikanom i crkvom zavladao Sotona i da su svećenici najveći grešnici.

Zato molite se izvan crkve, ne idite u crkvu i ne dajte novac svećenicima, to je jedini put da vas Isus spasi. Amen.
Ivan Ahilej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:38   #19
Quote:
Slijarashad kaže: Pogledaj post
Biblija ti je najprodavanija knjiga u svijetu...samo da ti to kažem.....
Eto neka muslimanska sekta je išla tiskati par milijuna primjeraka Kurana u Njemačkoj i da bi ih besplatno dijelili okolo.
Tako se i pošast Biblije širila zemljom.
Religijaši su pokupili novce (varajući ljude da je unutra ispisan spas od Pakla), pa su to iskoristili za bjesomučno tiskanje Biblija - koje nitko ne čita.
A i bolje je tako, jer kad bi čitali, vjeru bi svoju brzo izgubili.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:53   #20
Quote:
Ivan Ahilej kaže: Pogledaj post
U pravu si brate, i meni je Isus rekao da je Vatikanom i crkvom zavladao Sotona i da su svećenici najveći grešnici.

Zato molite se izvan crkve, ne idite u crkvu i ne dajte novac svećenicima, to je jedini put da vas Isus spasi. Amen.
Hvala brate....Isus se javlja da se spasi narod njegov i tko god vjeruje u njega spasit će se...ja sam imao 2 sna o Isusovom dolasku zato znam da on dolazi ubrzo možda se radi o mjesecima tjednima danima nitko nezna...samo znam da će on uznijeti svoj narod kako bi izbjegli velike nevolje o kojima govori prorok Danijel...Bog s tobom
Slijarashad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.