Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2011., 14:42   #1001
Zna netko da li sutra radi Supernova? Spar znam da radi, našla na netu, ali ostalo ne mogu naći. A znam da i inače Spar zna raditi na praznike, ali jedino on, drugi dućani ne.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 15:16   #1002
Quote:
mario 05 kaže: Pogledaj post
LUDUS igraonica iskustva?
LUDUS je uredu. Lijep prostor, ok animatorice. Sviđa mi se jer možeš birati različite pakete i što se plaća po grupi, a ne po djetetu. To je super ako je malo više djece.

Djeca vole Ludus.

Imaju i stranicu: http://www.ludus-rodjendan.com/?page_id=10

Da, i na kraju svi dobiju jednu grupnu fotografiju za doma.
koka2004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:24   #1003
i kam se sutra ide na grah, roštilj i dobru pijaču?



ja celi dan delam
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:53   #1004
hahahh sutra ce kisa...
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 21:59   #1005
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
hahahh sutra ce kisa...
Da. I? Nek samo pada, nek bude poplava kaj se mene tiče .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:28   #1006
jel mi možete preporučiti frizera nekog jeftinog a dobrog (ako takav postoji) imam jako dugu kosu i šišanje i bojanje za mene je noćna mora , a pogotovo kad čujem cijene. tako da mi treba nešto jeftino
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:43   #1007
Quote:
LittleGoat kaže: Pogledaj post
jel mi možete preporučiti frizera nekog jeftinog a dobrog (ako takav postoji) imam jako dugu kosu i šišanje i bojanje za mene je noćna mora , a pogotovo kad čujem cijene. tako da mi treba nešto jeftino
10 godina živim u Varaždinu isprobala više salona i vratila se "svojoj" frizerki u rodnom gradu. Zadovoljila bi se i sa jako dobrom frizerkom u VŽ - ne mora biti jeftina
Mijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:58   #1008
A nema jeftino, svugdje je isto ako je duga kosa u pitanju. Nijanse. Ja sam kod svake plaćala farbanje, šišanje, naravno, ide i friziranje, između 250 i 290kn. A bogme, moja šogorica, bog joj taj pileći mozak prosti, ide nekoj u Pušćine koja joj na njene tri vlasi na glavi, (za isto što i meni moja frizerka radi tri sata i potroši brdo farbe i namuči se onak dok me ispegla), računa 250kn. I još dođe doma onak sva lijepo pofarbana po koži.

Ja idem u Čk, u Vž-u imam jedino iskustva s Ivanom, pa ga nisam željela ponoviti. No, o tome smo već pisali.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 21:47   #1009
a i ja sam zadovoljna sa svojom doma, al mi je predaleko i neću još skoro doma pa sam mislila tu nać nešto. al ako toliko košta nema šanse :/
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 11:08   #1010
Quote:
LittleGoat kaže: Pogledaj post
jel mi možete preporučiti frizera nekog jeftinog a dobrog (ako takav postoji) imam jako dugu kosu i šišanje i bojanje za mene je noćna mora , a pogotovo kad čujem cijene. tako da mi treba nešto jeftino
KALOS
mario 05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 16:18   #1011
Ili Kaos? @Goat, s dugom kosom, faranje + šišanje sumnjam da je ispod 200. Nažalost. I ja sam u fazi puštanja, pitam se kak bude to novčanik podnesel.

: Šaljem svima pusu i zakašnjele blagdanske čestitke!
Bolesna sam bila ovih dana, neki trodnevni virus me čopil, nisam se mogla zdići iz kreveta, temp skoro 39! I morala sam otkazat termin kod zubara, sad opet moram čekat
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 09:47   #1012
Hej ljudi, trebala bih da mi preporučite kakvog dobrog ortodonta (aparatićzazube guy) tu u Varaždinu.
Anyone?
__________________
Empire met its end
Katharina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:39   #1013
Koliko sam čula, najbolji i najhvaljeniji su oni oni .
Mislim da bum i ja tam išla, trebam neku korekciju, al prvo penezi na sunce
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:24   #1014
Hvala hvala
__________________
Empire met its end
Katharina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 22:24   #1015
pavate?





http://www.youtube.com/watch?feature...jiPBCsss#at=83
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 23:16   #1016


skoro, zijevam, no moram još jen mail poslat

http://www.youtube.com/watch?v=GDVMvIt2T-0 Ti?
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:03   #1017
Zbog čega je cijena Fm parfema višestruko niža?

Prvenstveno iz razloga jer su troškovi pakiranja svedeni na minimum.

Do svog omiljenog ekskluzivnog parfema možete doći po vrlo povoljnoj cijeni, ne u originalnom pakiranju, ali garantirano vrhunske i očekivane kvalitete.
Miris i proizvodna tehnologija su ORIGINALI!

Ukoliko želite doći do testera svojih omiljenih parfema prije nego se odlučite na kupnju, slobodno se javite na PM! Stojim vam na usluzi / Varaždin i okolica

LP
__________________
Empire met its end
Katharina is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.05.2011., 13:47   #1018
Quote:
Katharina kaže: Pogledaj post
Zbog čega je cijena Fm parfema višestruko niža?

Prvenstveno iz razloga jer su troškovi pakiranja svedeni na minimum.

Do svog omiljenog ekskluzivnog parfema možete doći po vrlo povoljnoj cijeni, ne u originalnom pakiranju, ali garantirano vrhunske i očekivane kvalitete.
Miris i proizvodna tehnologija su ORIGINALI!

Ukoliko želite doći do testera svojih omiljenih parfema prije nego se odlučite na kupnju, slobodno se javite na PM! Stojim vam na usluzi / Varaždin i okolica

LP


A sadaaaaaaaaaa !
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:35   #1019
Nego... kaj vi velite na ove naše gradske poduzetnike? Ko je sljedeći? Mogli bi neke koeficijente postaviti ko na kladionici. Ili telefonsko glasanje ko na big braderu. Ptiček i Fišer su ispali... Doduše Fišer je još uvijek u "big brader kući"...
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 15:45   #1020
Dragi moj filippo, ništ od toga svega.

Tak dugo dok ja ne vidim povrata svega kaj su fkrali i dok ih ne vidim u buksi na par godina, ništ ti ja v tu predstavu za široke mase ne verujem.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.