Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.05.2004., 23:32   #1
Sve o farbama za kosu, bojanju, pramenovima....

Koje najcesce koristite? Ja sam isprobala sve i svasta i nicim posebno nisam bila zadovoljna, sem Redkenom dok sam isla u frizerski salon ali vise nemam novaca za to

Dugo vremena sam se farbala u dosta svijetliju boju i sad nikako ne uspijevam da je potamnim.

Par puta sam dobila zeljenu boju, priblizno prirodnoj ali bi mi se svaki put nakon neka 4 pranja isprala djelimicno, pa tako nakon deset-petnatest dana bi bila daleko od prvobitne i onda opet cekam do novog farbanja, a sve boje su trajne.

Kako se vi farbate, u cjelosti ili samo pramenove izvlacite, sami ili kod frizera, koju marku i nijasnu, stupanj trajnosti (trajna, ton na ton, preljev)?

Ako se farbate same i to po cijeloj duzini kako uspijevate ravnomjerno nanijeti boju.

Ja sad opet idem u malo svjetliju od moje, uzela sam Feria 5.34 Shining Bronze i mislim da pomjesam na onim Color Boosterom (samo tubica sa koncentrovanom bojom) - nijansa je P10 Flash Beige Brown, malo da pojacam posto mi se ispira boja. Ne znam smijem li to uraditi

Inace ova farba se mijesa sa nekim posvjetljivacem od 30 ml (nje dodje 9ml) i plus 80 ml hidrogena, ali ja bih dodala u ovu obicnu bronzu boju iz te tubice. Samo se plasim da ne ispadne preintenzivno


Ne znam one crvene Feria sto sadrze - da li posvjetljivac ili ne?

Zadnje uređivanje Sandalica : 22.05.2004. at 01:33.
Sandalica is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.