Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2006., 02:26   #1
Darphin Kozmetika

Bok,ljudi!!!Ispričavam se odmah na početku ukoliko je već bila ova tema,ali malo sam pregledavala,nisam našla,a nova sam tu pa ne znam.
Ovako,ovdje me zanimaju komentari onih koji su koristili darphinove proizvode,što je dobro-loše.Pa nek svak napiše svoja iskustva(i cijene).

Evo ja ću započeti.Dobila sam na poklon darphinovo sjenilo i presavršeno je,imam ga još malo,ali mi je i dugo trajalo i stvarno je genijalna stvar,čak razmišljam da ga sad opet kupim,ali sam čula da je priko 300 kn!?Ali odlično je,uglavnom,pišite o svojim iskustvima...
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 13:29   #2
300 kn? ima da je zlatno!
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 13:58   #3
imala sam priliku probati: fino precijenjeno ne bih kupila
__________________
psihologija - shiatsu - osteopatija - priroda
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 20:33   #4
od dekorativne nisam imala ništa, ali zato imam iskustva s njihovom preparativom. sve je jako fino, baš kao što im slogan i kaže "la haute couture de la beaute".
-day fluid spf 15 all skin types- kao što samo ime kaže, dnevna krema, lagana, predivno miriše, ugodna za kožu, dobra i ljeti i zimi, cijena je mislim oko 600 kn
-intral complex serum- za osjetljivu kožu, isto je super, pogotovo sad zimi kad koža bocka i crveni se, oko 400 kn
-pure balm- noćna krema, ustvari vosak s eteričnim uljima za masnu i nečistu kožu, super miriše i koža bude glatka, ali nije mi pomogao s aknama, oko 400 kn
-ulje i krema za oko očiju protiv borica-fino, ali bez nekog velikog učinka, oko 700 kn
-maska oko očiju- dobra, neznam koliko košta, ali sigurno puuuno više od meni jednako dobre baleine
-stimulskin c krema protiv bora-mama koristila, super joj je, ali cijena joj je nenormalna, oko 1000 kn
-intral creme- hranjiva krema za osjetljivu kožu, fantastična je, dosta masna, super miriše i nahrani, oko 600 kn
-šampon gleditchia- za svakodnevno pranje kose, oko 200 kn
-gel za tuširanje-ima svakakvih, velike boce na pumpicu, jako kremasti i lijepo mirišu
-dezodorans- lijepo miriše i stvarno dugo traje
-parfem-miriše slično kao deo, biljno, jako fino
-pasta za zube-bijela, sasvim prirodna,100 kn
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 13:13   #5
Mislim da su takve kreme precijenjene a učinak im je slab ili nikakav.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 16:41   #6
Mislim da je Darphin precijenjen, čak i za Decleor to mislim ali on još kako tako može proći ali Darphin je definitivno precijenjen. Nema tog sjenila koje bi mi vrijedilo 300 kuna.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 16:49   #7
Quote:
Lela kaže:
Mislim da su takve kreme precijenjene a učinak im je slab ili nikakav.
mene zimi intral complexe i intral creme spase, a njihov dnevni fluid je najfinija krema koju sam probala. skupi? definitivno. ali slabi? nikako.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 00:07   #8
..fini mirisi, predobra etericna ulja

anticelulitni gel, piling i losion za tijelo mirise po mandarini, to mi je najbolji miris od svih krema kaj sam probala ...

etericno ulje kamilice i jasnima ..lagano sa vaticom proc po licu i onda stavit kremu...

...body spray ...bas fino, njezno mirisi, nekak osvjezavajuce

.....sjenila imam dva...kremice za lice su super, nikakve reakcije na nista nisam imala ....inace se znam osipat i dobit alergiju
...sve sam skoro od njih probala i sve je super , skupo je al vrijedi
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 02:46   #9
[QUOTE=res publica]-day fluid spf 15 all skin types- kao što samo ime kaže, dnevna krema, lagana, predivno miriše, ugodna za kožu, dobra i ljeti i zimi, cijena je mislim oko 600 kn

Ej a reci mi čemu je namijenjen taj fluid,krema,jel ima za sve tipove koze,jel to za pristice,ili sto vec?I da,jel stvarno vridi tih 600 kn?
Čula sam neki dan kroz pricu jednu zensku kako prica i hvali taj darphinov fuid ko neko bozanstvo,ali tad se nisam bila toliko zagrijala,sad me stvarno zanima?
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 11:02   #10
Ja sam neki dan u apoteci tražila neku kremu za oko očiju i preporučena mi je baš darphin koja ima 30 ml i košta 300 kn. Znači da to nije tako puno u odnosu na ove cijene druge koje spominjete.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 20:03   #11
Quote:
nellaaa kaže:
Ej a reci mi čemu je namijenjen taj fluid,krema,jel ima za sve tipove koze,jel to za pristice,ili sto vec?I da,jel stvarno vridi tih 600 kn?
Čula sam neki dan kroz pricu jednu zensku kako prica i hvali taj darphinov fuid ko neko bozanstvo,ali tad se nisam bila toliko zagrijala,sad me stvarno zanima?
namijenjen je za sve tipove kože. ja imam mješovitu, i dobar mi je i za suhe i za masne dijelove lica. nije za prištiće, nego obična hidratantna krema sa zaštitnim faktorom. ja osobno nisam probala kremu finije teksture i mirisa (a probala sam i duplo skuplju la prairie koja je isto divna, ali ova mi je ipak bolja). bočica je keramička, s pumpicom. ja za nju imam samo riječi hvale, ali ipak, ne odgovaraju svima iste stvari, zato, pogotovo uzimajući u obzir cijenu, svakako prije kupnje zatraži tester. imaju ga sigurno jer se tako skupe stvari ne kupuju na blef.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 21:03   #12
Quote:
res publica kaže:
namijenjen je za sve tipove kože. ja imam mješovitu, i dobar mi je i za suhe i za masne dijelove lica. nije za prištiće, nego obična hidratantna krema sa zaštitnim faktorom. ja osobno nisam probala kremu finije teksture i mirisa (a probala sam i duplo skuplju la prairie koja je isto divna, ali ova mi je ipak bolja). bočica je keramička, s pumpicom. ja za nju imam samo riječi hvale, ali ipak, ne odgovaraju svima iste stvari, zato, pogotovo uzimajući u obzir cijenu, svakako prije kupnje zatraži tester. imaju ga sigurno jer se tako skupe stvari ne kupuju na blef.
Definitivno cu zatraziti tester jer imam osjecaj da stvarno vridi toliko...
Pa javit cu vam kad isprobam,ukoliko dobijem tester...A ako ne,mozda iza nove padne i kupovina na slijepo...
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 21:09   #13
res publica,reci mi koluko ti dugo traje taj fluid?
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 22:49   #14
Quote:
nellaaa kaže:
res publica,reci mi koluko ti dugo traje taj fluid?
meni traje kao i sve druge kreme, par mjeseci. dovoljan mi je jedan "špric" za cijelo lice. tester ti sigurno imaju (znam po ovoj u kojoj se ja snabdijevam, testera k'o u priči, a testeri seruma,ulja ili pure balm ti komotno traju i po više od mjesec dana) , ako ti ga ne daju u jednoj ljekarni, dat će ti ga u drugoj, samo im lijepo objasni da nisi s kruške pala da tako skupu kremu kupuješ bez testera.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 20:08   #15
Quote:
res publica kaže:
meni traje kao i sve druge kreme, par mjeseci. dovoljan mi je jedan "špric" za cijelo lice. tester ti sigurno imaju (znam po ovoj u kojoj se ja snabdijevam, testera k'o u priči, a testeri seruma,ulja ili pure balm ti komotno traju i po više od mjesec dana) , ako ti ga ne daju u jednoj ljekarni, dat će ti ga u drugoj, samo im lijepo objasni da nisi s kruške pala da tako skupu kremu kupuješ bez testera.

Probat ću,ali mislim da u zadru samo jedna ljekarna drži darphin tako da ako mi tamo ne daju onda sam na nuli...
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:36   #16
Darphin

Jel ima neko iskustva s ovim brandom?

jučer sam u apoteci dobila tester za Intral kremicu i čini mi se super!
thumbelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:01   #17
Imala sam od njih balzam-sjajilo u nijansi Naturel-tj.najsvjetlijoj.Super je!
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 01:34   #18
Ja sam koristila dosta stvari od Darphina i bila prilično zadovoljna. Odličan je za žene s osjetljivijom i zahtjevnom kožom...najdraža su mi aromatična ulja (od ruže, jasmina i kamilice) koja se stavljaju ispod kreme, a najdraža njihova krema mi je Arovita C (s C vitaminom i jako hidratantna). I Purifying Balm (balzam koji pročišćava kožu i kao olakšava koži da "prodiše") mi je jako dobar. Imaju puno stvari, kremica, ulja, seruma itd., pa trebaš izabrat šta najbolje paše tvojoj koži...
To je prirodna kozmetika tipa Decleor, samo, rekla bih, dvije klase iznad njega, kvalitetnija od Decleora.
Nažicaj se za još testera, pa da vidiš šta ti najbolje paše.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:59   #19
opet dižem temu- gdje ima u zg za kupiti darphin ruževa?
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 14:48   #20
ne pronalazim taj day fluid spf 15 all skin types na njihovoj stranici????
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.