Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 10:57   #101
ja sam pila neko vrijeme pivski kvasac iz dm-a za nokte i kosu... probaj to mozda
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:58   #102
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja sam pila neko vrijeme pivski kvasac iz dm-a za nokte i kosu... probaj to mozda
da, pivski kvasac je super, samo obavezno uzmi onaj u kapsulama jer je u prahu odvratnog okusa... meni barem
al ak nisi toliko gadljiva na okuse, poklonim ti ja svoj pivski kvasac u prahu
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:27   #103
Ja sam isto grizla nokte cijeli život, do 21. i onda sam stavljala gel. nokti mi narasli, oblikovali se, prestala sam s gelom, 3 mj. pila nutrival za nokte i kosu. nokti su mi savršeni, dugi, čvrsti....rastu ko ludi!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 17:16   #104
Imam 35 godina i cijeli sam život grizao nokte osim u jednom periodu puberteta u srednjoj školi i tada sam ih pustio... i opet neki k.... pa sam počeo opet....
Imam ženu, dvoje djece i prije nekih mjesec dana sam išao zubaru da mi nadogradi milimetar zuba naprijed koji mi svakih godinu dana (i ranije) baš na tom mjestu pukne a znam da mi pukne tu jer nesvjesno odem na baš taj zub i jbg... Rekao sam sam sebi da neću grist nokte jer me košta popravak tog zuba 200 kuna i tako stalno. Sad neki dan skužim da imam jeb volju i da su narasli... Još tražim ženu onu rašpicu da ih izrašpam pa da dobiju pravilnu formu na vrhu i sad sam na dobrom putu da prestanem jer su mi super. Netko je već napisao da je muškima teže jer nemamo takav asortiman koji imaju žene kod pedikera što je stvarno istina, ali sjećam se prije da sam probao sa onim gorkim lakom sa estraktom neke paprike i nije pomoglo (makar je fkt odvratan okus jer ne smiješ hranu niti dotaknut - sve preuzme)...
Netko je i napisao da je ružno kada se pusti nokat jer onaj bijeli izrast na vrhu im ubrzo bude veći od mesa ispod nokta, međutim treba vremena i to meso sa vremenom biva sve veće i veće. Neki kažu da su im nokti mekani, a smatram da je to jer kad se nokti i puste stalno cuclaju najduži nokat pa se omekani zbog sline... Za primjer, nokti su najtvrđu ujutro kad se probudiš jer nisi slinio cijelu noć po njima. Uglavnom, mislim da sam prestao jer treba još koji mjesec da se u potpunosti oporave i dobiju formu ali već sad žena primjećuje da su mi nokti uredni i samo treba vremena. Ne mogu vjerovati da to prije nisam napravio i zbog posla ili neke tekme ili neke nervoze sam stalno držao nokte u ćubama i žderao ih, mislim odvratno. Uvijek sam ih skrivao a sad više ne moram. Najbitnije je kada vidiš rezultat i on ti daje volju da prestaneš skroz. jako sam sretan zbog toga i morao sam to ovdje napisati
Picard_047 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 22:51   #105
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
Ja sam isto grizla nokte cijeli život, do 21. i onda sam stavljala gel. nokti mi narasli, oblikovali se, prestala sam s gelom, 3 mj. pila nutrival za nokte i kosu. nokti su mi savršeni, dugi, čvrsti....rastu ko ludi!
ovo za gel je super ideja, preporučujem svakoj curi koja ima probleme sa grižnjom + moći ćete imati oblik i dužinu koju želite, ionako (ovisno o dugotrajnosti grižnje) su nokti jako slabi i često pucaju, barem su meni takvi, pa je ovo dodatni plus. i nikako ugradnja tipsi, nego čisti gel i oblikovanje na šablonu. kome treba preporuka vrhunske manikerke u ZG, nek se javi u pm
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 12:37   #106
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
ovo za gel je super ideja, preporučujem svakoj curi koja ima probleme sa grižnjom + moći ćete imati oblik i dužinu koju želite, ionako (ovisno o dugotrajnosti grižnje) su nokti jako slabi i često pucaju, barem su meni takvi, pa je ovo dodatni plus. i nikako ugradnja tipsi, nego čisti gel i oblikovanje na šablonu. kome treba preporuka vrhunske manikerke u ZG, nek se javi u pm
ja sam grizla nokte otkako znam za sebe, i to do zivca.. i onda sam otisla na ugradnju noktiju, ali sam stavila tipse jer nisam imala sta gelirat od svojih prirodnih.. i kada su mi moji izrasli, onda sam nastavila svoje prirodne gelirat i sad su mi savrseni .. iako se zna zalomit pa dok su ispiti malo pogrickam
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 12:50   #107
Znate kako sam ja prestala grist nokte jednom prilikom sam vidjelu u busu jednu prekrasnu curu, a nokti su joj bili izgriženi do krvi....bljjaaakk fuj :/ to mi je izgledalo užasno...nekako imam stav o tome...kad vidim nekog sa izgriženim noktima, izgleda mi totalno živčano i pod stresom...možda ne u faci, al stres se vidi na noktima izgriženi nokti su pokazatelj koliko je čovjek živčan...izvana se to najviše primijeti na noktima...
rulles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:34   #108
eliminirajte iz zivota ako ikako mozete glavni uzrok stresa, to je meni bilo presudno nakon 26g tj grizenja od kako znam za sebe. sad su uvijek nalakirani, ponekad ih pocupam al narastu opet u isti relativno pristojan oblik.
gurajte i mazite kozicu takodjer
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:51   #109
Mene je jedino geliranje spasilo do griženja!!!Godina ipo geliranja,danas imam nokte kao da ih nikada nisam grizla,a grizla sam ih preko 27 godina. Brzo rastu i odlične su kvalitete. Ja zadovoljna. Sada ih lakiram.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:24   #110
Jel zna netko gdje kupiti one lakove od paprike ili nečeg gadljivog da prestanem gristi nokte? Grizem nokte od kad znam za sebe i jako je ružno za vidjeti a ne znam kako da se spasim i odviknem toga....
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:35   #111
sumnjam da ce ti ikakvi lakovi pomoci da stanes s tim. po meni je to ovisnost, isto kao i alkohol ili kocka, naravno u blazem obliku, ali kuzis sto ti hocu rec dok sama sa sobom ne odlucis da je vrijeme da stanes, grist ces ih. sve je u glavi.
eventualno mi geliranje pada napamet kao moguce rjesenje...
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 17:51   #112
Samo geliranje, kad vidite svoje lijepe nokte nećete ih htjeti gristi i tako vremenom ćete se skroz odviknuti.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 18:11   #113
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje kupiti one lakove od paprike ili nečeg gadljivog da prestanem gristi nokte? Grizem nokte od kad znam za sebe i jako je ružno za vidjeti a ne znam kako da se spasim i odviknem toga....
imaš daumexol u ljekarnama http://www.mojaljekarna.hr/njega-ruk...l#.VGTlEWd0zwo

i imaš u kozmu neku vrstu lakova (ne mogu se sjetiti marke, ali osim tog za grženje imaš i kao ulje za njgu i sl. pa pitaj prodavačice da ti pokažu) - mislim da dođe oko 20 kn.

ja sam davno grizla nokte i tada sam bila koristila daumexol koji mi je pomogao, nije me skroz odviknuo, ali sam neko vrijeme nakon njega ipak uspjela prestati. sjećam se da kad sam ih napokon uspjela pustiti na neku dužinu, da su mi bili jako lijepi i da mi ih je bilo previše žao gristi i onda sam se skroz odvikla.

danas imam duge nokte za koje me svi pitaju jesu li pravi

držim ti fige da i ti uspiješ!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 18:51   #114
Na geliranje sam znala ići i kad bi mi nakon neka tri tjedna izrasli,znala mi je smetati ta veličina geliranog nokta jer nisam navikla na nešto tako veliko i onda nakon što sam skinula taj gel opet sam svoje izgrizla,a bili su mi tako lijepi moji....
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.