Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 11:56   #2081
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
ona targarynka ima iza sebe 40 000 ljudi, lannisteri imaju 60 000.. to su realne snage koje pretendiraju na prijestolje
meni se cini da su 40 000 Dothrakija puno jaci od 60 000 "obicnih" vojnika.

Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Nema kraljevske vojske, oni imaju svoje vazale kojim su im više-manje odani i sve ovisi o brojnosti vazala koji su spremni "uskočiti". Ne znam da li si čitao knjige, Stannis se ovdje nije baš previše spominjao, ali ima i on konja za jahanje. Renly je simpatičan narodu, Lannister ima para, a Joffrey je (barem široj javnosti) legitimni nasljednik, ima tu još interesnih strana, ali do sada ih nisu previše prikazivali kroz seriju (a ni u prvoj knjizi) tako da trenutno nisu bitni (jer bi to bilo spoilanje). Ned nema nikog svog u Kings Landingu osim par ljudi, claiming the throne bi bilo vrlo glupo, osim u slučaju da je prihvatio Renlyevu ponudu...
pa znaci da bi mu bilo najpametnije da je isao sa Renlyjem i da je prihvatio njegovu ponudu. al stavio je cast na prvo mjesto; rekao je "I will not dishonor Robert's last hours by shedding blood in his halls and dragging frightened children from their beds." Po meni je to malo glupavo od njega jer u ovom slucaju cilj opravdava sredstvo.
alen76 is offline  
Old 02.06.2011., 12:04   #2082
Za neke ljude, cilj nikada ne opravdava sredstvo. Ned je oličenje časti i odanosti, jedina packa u njegovom životu je Jon.
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
meni se cini da su 40 000 Dothrakija puno jaci od 60 000 "obicnih" vojnika.
Ovisi gdje se susretnu. U otvorenoj bici, definitino su divljaci jači. Ali iza zidova je druga priča.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 02.06.2011., 12:26   #2083
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ovaj kralj nije ni zasluzio nista drugo. Ne kuzim zasto Ned toliko inzistira na nasljedniku koji ima njegovu krv. Brat mu ne bi mogao voditi stado ovaca, a Robert se nije pokazao kao neki uspjesan kralj, barem prema onome prikazanome.

A tko zasluzuje tron.. ccc, Robert ga je osvojio, nije da njegovi nasljednici polazu neko pravo na njega i kako je to pravo jace od Lannisterovog ili bilo cijeg drugog npr

you keep what you kill
Opet Stannis je vrlo sposoban(stariji brat od Renlya) sli i vrlo,vrlo okrutan
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 02.06.2011., 12:30   #2084
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Joj ne želiš njegovu smrt sada. U drugoj sezoni ima jednu scenu koja je tako smiješna da nemreš vjerovati. Trpi ga samo zbog toga. Joj kako se nadam da će to pravilno izvesti (code za čitatelje: sestra )
Joj da

Ma ono da je kralj mrtav, htjela sam reći da bi i to, nekom tko se prvi put susreće sa pričom, trebala biti velika stvar. A po meni i je nekakav prvi veliki pokretač cijele priče. (I Sraza kraljeva )
Pea is offline  
Old 02.06.2011., 12:30   #2085
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet Stannis je vrlo sposoban(stariji brat od Renlya) sli i vrlo,vrlo okrutan
Stannis je... specifičan tip. Ne bih rekao da je zao (ako sam dobro shvatio, tvoj sli je trebao biti zli) ili okrutan, već hladan. No o njemu više s vremenom, nećemo sad o stvarima koje se još nisu dogodile.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 02.06.2011., 14:26   #2086
LOL

__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 02.06.2011., 15:20   #2087
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
pa znaci da bi mu bilo najpametnije da je isao sa Renlyjem i da je prihvatio njegovu ponudu. al stavio je cast na prvo mjesto; rekao je "I will not dishonor Robert's last hours by shedding blood in his halls and dragging frightened children from their beds." Po meni je to malo glupavo od njega jer u ovom slucaju cilj opravdava sredstvo.
Ned je po meni postupio glupavo više nego jedanput, ali to je njegova osobnost...

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet Stannis je vrlo sposoban(stariji brat od Renlya) sli i vrlo,vrlo okrutan
Ja sam Stannisa doživo samo kao vrlo krutog, koji se drži "pravde" (Davos kao najbolji primjer).
Scythe is offline  
Old 02.06.2011., 17:04   #2088
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Jedini razlog zbog kojeg gledam je pojava tih beštija zbog kojih svi drhte, fajt koji će nadam se uslijediti kad Drogo poludi,
Ako nisi jako strpljiv čovjek, gadno ćeš se razočarati, a dijelom i ako jesi.
__________________
Puno čitam, malo pišem
RIMOR is offline  
Old 02.06.2011., 18:04   #2089
kako mi je odvratan onaj Joffrey majko mila...
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Old 02.06.2011., 21:30   #2090
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
kako mi je odvratan onaj Joffrey majko mila...
ni ja ga nemrem smisliti ali mislim da bi za njega moglo biti budućnosti
jawahell is offline  
Old 03.06.2011., 04:12   #2091
Pa kakvo je to spoilanje ovdje?

Uglavnom da epizode su bile dobre i tako ti i da još sam uvijek iznervirana spoilanjem ljudi ovdje tako da budem postala samo par slikica pa budem sutra sve lijepo natipkala. Valjda. Uglavnom ljudi nemojte zaboravit ovo je spoiler free tema.

E da Maloprsti je kralj.

I da najbolji gifovi su već postani i malo mi je kasno da ih das idame tražit pa se nadam da sutra budem našla na reprezentativan broj
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 03.06.2011., 10:26   #2092
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Joj ne želiš njegovu smrt sada. U drugoj sezoni ima jednu scenu koja je tako smiješna da nemreš vjerovati. Trpi ga samo zbog toga. Joj kako se nadam da će to pravilno izvesti (code za čitatelje: sestra )
jedna od najboljih scena druge knjige... a*** mi je definitivno jedan od najboljih likova...
ivan204 is offline  
Old 03.06.2011., 11:25   #2093
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Pa kakvo je to spoilanje ovdje?

Uglavnom da epizode su bile dobre i tako ti i da još sam uvijek iznervirana spoilanjem ljudi ovdje tako da budem postala samo par slikica pa budem sutra sve lijepo natipkala. Valjda. Uglavnom ljudi nemojte zaboravit ovo je spoiler free tema.
ti iznervirana? zamisli kako je meni a lijepo imaju temu na knjizevnosti. mogli bi poslat poruku Jayu il nekom ak se stanje ne popravi

gifs









"You're in pain" - to nije mogla hladnije izgovorit
alen76 is offline  
Old 03.06.2011., 11:31   #2094
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Pa kakvo je to spoilanje ovdje?

Uglavnom da epizode su bile dobre i tako ti i da još sam uvijek iznervirana spoilanjem ljudi ovdje tako da budem postala samo par slikica pa budem sutra sve lijepo natipkala. Valjda. Uglavnom ljudi nemojte zaboravit ovo je spoiler free tema.

E da Maloprsti je kralj.

I da najbolji gifovi su već postani i malo mi je kasno da ih das idame tražit pa se nadam da sutra budem našla na reprezentativan broj
ček ovo je mene išlo? Pa kaj ja morem spojlat, knjigu čitam sa epizodom zakašnjenja upravo da si seriju ne upropastim.
A kaj sam nekaj pogodil
jawahell is offline  
Old 03.06.2011., 12:21   #2095
Ne znam o kakvim spojlerima pričaju, možda misle da su predviđanja što će dalje biti spojleri?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 03.06.2011., 12:35   #2096
Ne vidim ni ja nikakve spoilere.

OK, ako netko napise "lik X ce u buducnosti biti bitan" to donekle jest spoiler jer znas da ce taj lik dozivjeti neku buducnost a nece crknuti u sljedecoj epizodi. Ali tesko da je to razlog za panicarenje.
Nex is offline  
Old 03.06.2011., 12:41   #2097
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
OK, ako netko napise "lik X ce u buducnosti biti bitan" to donekle jest spoiler jer znas da ce taj lik dozivjeti neku buducnost a nece crknuti u sljedecoj epizodi.
U većini serija se nekako podrazumijeva da su likovi tu 'za stalno', samo se u Game of Thrones očekuje da će lik umrijeti, jedino pitanje je kada.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 03.06.2011., 13:02   #2098
http://www.youtube.com/watch?v=w3Aux...&feature=feedu

Sneek peek za 8.-u epku. Nema spojlera
VK Girl is offline  
Old 03.06.2011., 13:14   #2099
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
OK, ako netko napise "lik X ce u buducnosti biti bitan" to donekle jest spoiler jer znas da ce taj lik dozivjeti neku buducnost a nece crknuti u sljedecoj epizodi. Ali tesko da je to razlog za panicarenje.
nekima jest.

i spominjanje nečije sestre i tako to.



/judging you/

alene, odlični.

i onaj where is rickon tumblr je genijalan.
deedeedee is offline  
Old 03.06.2011., 13:23   #2100
Super mi je Kalishi oliti ova Drogina mala. Bas me zanima sta ce bit s tom spikom o zmajevima
Okata is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.