Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2015., 10:07   #621
počelo mi se događat da me mnoge kreme kad ih prvo nanesem na ruke peku -- ruke su mi se jako osušile zbog zime, hladnoće i stalnog pranja.. baleina kamilica mi je ok, dosta je blaga i ona me ne peče, ali kao da mi nije dovoljno njegujuća za moje trenutno stanje ruku. nivea mi je super ali je jako masna a ja nemam kad čekati da se upije.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:48   #622
meni su sve te mirišljave Baleine kreme bezveze, prevodenaste su i imam osjećaj da ničemu ne služe... imala sam ovu gore rozu, nakon nje sam uzela neku s ureom, ali ruke su suhe čim ih ponovo operem, a nije da su neki teški slučaj suhoće. više ih neću kupovati, u potrazi sam za nekom koja će njegovat i hidratizirat.

čula sam da su od Ziaje i Mixe dobre, ne znam
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:35   #623
I meni su Baleine kreme dosta blage i ne njeguju dovoljno, ali ok su mi za nositi u torbi i namazati usput. Navečer prije spavanja stavim neku bogatiju kremu (trenutno Afrodita karite) i nemam problema za suhim rukama
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 14:23   #624
Super mi je Oriflameova Milk & Honey.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 17:01   #625
Već dulje vrijeme nigdje nisam vidjela svoju omiljenu kremu za ruke, radi se o ovoj od Garniera:



U DM-u si mi rekli da se više ne proizvodi, ali vidim po netu da to nije istina i da je u redovnom asortimanu u UK i drugim zemljama, kod nas su je očito onda prestali uvoziti?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 18:21   #626
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
čula sam da su od Ziaje i Mixe dobre, ne znam
meni je ok bila bijela od ziaje, s kozjim mlijekom
ali NE za zimu, nego za topli dio godine kada koža ruku nije prezahtjevna.
jako brzo se upije, ima dosta intenzivan miris, ali mene ne smeta, cjenovno je vrlo prihvatljiva.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 08:55   #627
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Već dulje vrijeme nigdje nisam vidjela svoju omiljenu kremu za ruke, radi se o ovoj od Garniera:
I meni je ta krema bila ok Prvo je nestala iz d&m-a, a mislim da je sad više nema ni u Mulleru. Očito smo prestali uvoziti
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 12:41   #628
[
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Već dulje vrijeme nigdje nisam vidjela svoju omiljenu kremu za ruke, radi se o ovoj od Garniera:



U DM-u si mi rekli da se više ne proizvodi, ali vidim po netu da to nije istina i da je u redovnom asortimanu u UK i drugim zemljama, kod nas su je očito onda prestali uvoziti?
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
I meni je ta krema bila ok Prvo je nestala iz d&m-a, a mislim da je sad više nema ni u Mulleru. Očito smo prestali uvoziti
I meni je to bila najbolja krema za ruke, iako mislim da je bila u drugoj varijanti ali tako nesto... i isto sam je trazila na sve strane, ali nema. Ove zime sam svasta pokusavala ali najbolja zamjena za nju i opcenito najbolja krema za ruke koju sam probala u zadnje vrijeme je Mixa za suhu i ostecenu kozu.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 15:40   #629
Postoji li kakva dobra krema za ruke, da ima uva/uvb zaštitu
Nisam dosad na nijednu naišla...
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:10   #630
Ima nivea, balea i neka cien iz lidla. Samo sto ti ne pise koji je faktor nego pise da je sa uv zastitom. Koliko me sjecanje sluzi sve redom su neke anti age tipa pa ces ih tako prepoznati
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 22:48   #631
Thumbs up

Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ima nivea, balea i neka cien iz lidla. Samo sto ti ne pise koji je faktor nego pise da je sa uv zastitom. Koliko me sjecanje sluzi sve redom su neke anti age tipa pa ces ih tako prepoznati
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:48   #632
I mene zanima krema za ruke sa zaštitnim faktorom, ali nekim malo jačim jer su mi ruke najizloženije a jaaako brzo primam boju. Meni nije dovoljno ovo gdje piše da ima zaštitu, nego bi ja neku sa zaštitnim faktorom 20 i više.

Prošle godine sam našla Neutrogenu sa SPF15 i Aldo Vandini antiage SPF15 koju sam kupila, ok je, ali ja bi nešto malo jače hranjivo i s malo većim faktorom.

Probala sam i neke kreme za lice s većim faktorom, ali nisu hranjive za ruke. Ili bar ove koja sam ja probala nisu bile (neke koje sam našla povoljno). Nije mi opcija kreme za tijelo sa SPF jer se sporo upijaju i velika su pakiranja a treba mi nešto za torbu.

Ako netko vidi neku kremu s višim SPFom neka javi :-)
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 19:15   #633
Mozes kupit onaj matirajuci fluid za lice od sun dancea. On ti ima spf 30, a brzo se upija. Dodje oko 20kn, a pakiranje je od 50ml tako da je prakticno
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 19:31   #634
to bih mogla i ja uzeti, izbija mi neka alergija na sunce cim proljece dodje, s ovim bih sake bar koliko toliko zastitila kad sam vani.
hvala na ideji
inace, baleina krema za ruke sa ureom je uzela sam je jucer i ostala kad mi je vec nakon dva mazanja sanirala suhe dijelove. nije gusta, cak je dosta rijetke strukture, ali brzo se upije i bas nahrani kozu! i ugodno mirise, nekako slatkasto.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 20:13   #635
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Mozes kupit onaj matirajuci fluid za lice od sun dancea. On ti ima spf 30, a brzo se upija. Dodje oko 20kn, a pakiranje je od 50ml tako da je prakticno
Probat cu :-) metoda pokusaja i pogreski... fora je sto imam jako suhe ruke i onda mi cesto sve koje se brzo upiju ne nahrane ruke pa mi treba i dodatno obicna krema
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 20:58   #636
Paula's choice ima kremu za ruke sa spf 30 ali je prilicno skupa 50 ml 150 kn.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 13:29   #637
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
inace, baleina krema za ruke sa ureom je uzela sam je jucer i ostala kad mi je vec nakon dva mazanja sanirala suhe dijelove. nije gusta, cak je dosta rijetke strukture, ali brzo se upije i bas nahrani kozu! i ugodno mirise, nekako slatkasto.
morat ću ju probati
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 23:33   #638
Odlična krema za ruke Issa s bademovim uljem naše marke Milla. Nije ovakvo pakiranje nego bijelo-zeleno, malo demode, ali njega i miris fantastični. Spada u red masnijih krema pa možda bolje mazati navečer prije spavanja.

I Rosalova od lavande i ona s 5% uree isto obje izvrsne, dobro se upijaju.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 10:56   #639
gdje se može kupiti ova krema marke Milla?
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:27   #640
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
gdje se može kupiti ova krema marke Milla?
Na linku piše:
Distribucija proizvoda Milla d.o.o. kroz trgovine:
Trgovina Milla, Zagreb, Froudeova 9, tel. 655 65 24
Nama d.d., Zagreb, Ilica , Kvaternikov trg
Kaufland k.d.,
Pevec d.o.o., Zagreb,
Gramat d.d., Zagreb, Radnička cesta

A dućan im je na Malešnici u Zagrebu:
Milla d.o.o.
S. Draganića 5
HR - 10090 Zagreb
http://www.milla.hr/kontakt.asp?oppan=3
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.