Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2006., 08:26   #1
Bruce Springsteen - We Shall Overcome: The Seeger Sessions

Najbolji Springsteen u zadnjih pa...20 godina.

Mrs. McGrath mi je na prvo slušanje izazvao "onaj osjećaj u stomaku" na prvu ,koji sve rijeđe osjetim kod preslušavanja nekog novog albuma....
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 09:08   #2
jeste, jeste....
odličan album !!!!!
trucidare is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 10:53   #3
Kad sam čuo Old Dan Tucker, osjećao sam se ovako , al ozbiljno.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 11:55   #4
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Najbolji Springsteen u zadnjih pa...20 godina.

Mrs. McGrath mi je na prvo slušanje izazvao "onaj osjećaj u stomaku" na prvu ,koji sve rijeđe osjetim kod preslušavanja nekog novog albuma....
sjećas se ti onih sparksa koji su kao za mene a nisam ih nikad dobila? et' ak nije problem dodaj im i ovo, pa mi isto nemoj nikad donijeti , npr. na calexico+iron&wine ako si mislio ići.

np wilco kicking the television na repeatu album od prekjučer
__________________
All my lies are always wishes
ljastfm
rutvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:32   #5
Quote:
rutvica kaže:
sjećas se ti onih sparksa koji su kao za mene a nisam ih nikad dobila? et' ak nije problem dodaj im i ovo, pa mi isto nemoj nikad donijeti , npr. na calexico+iron&wine ako si mislio ići.

np wilco kicking the television na repeatu album od prekjučer
Uredu i jedno i drugo ne dobivaš na Calexicu
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:36   #6
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Uredu i jedno i drugo ne dobivaš na Calexicu
__________________
All my lies are always wishes
ljastfm
rutvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:39   #7
Quote:
ari peka nikkola kaže:
Najbolji Springsteen u zadnjih pa...20 godina.

Mrs. McGrath mi je na prvo slušanje izazvao "onaj osjećaj u stomaku" na prvu ,koji sve rijeđe osjetim kod preslušavanja nekog novog albuma....
jos uvijek nisam nabavio novi album, ali imam ovaj "Hammersmith Odeon, Live '75" i nevjerovatno je kako je boss diskografski eksplodirao u zadnje dvije godine. "davils and dust", pa reizdanje "born to run", onda seeger, pa ovaj uzivo. nije mi jasno da ovaj album iz hammersmith odeona nije prije objavljen. ide mi u sam vrh live albuma svih vremena. snimci sa "Born to Run" turneje, sa fantasticnom e street band svirkom. dokaz da su e street jedan od najboljih bandova svih vremena. tko ovo propusti, propustio je zivot.
parliament is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:45   #8
več jedno tjedan dana gledam taj cd i nikako ga se ne usuđujem poslušati. nisam si imao srca dodatno pokvariti i ovako tmurne dane nekom tako američkom kvazi-patriotskom papazjanijom...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:52   #9
Paučko ne seri
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 12:56   #10
ne serem, majke mi! al budem uskoro, evo, baš pijem kavu!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 16:27   #11
valja ovo!

hopa-cupa op, op, op!

My Oklahoma woman blowed away.
Just as I bent and kissed her, she was picked up by a twister;
My Oklahoma woman blowed away.


Mrs. McGrath jako lijepa
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 18:47   #12
igra
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 19:02   #13
Bruce Springsteen-We shall overcome-The Seeger sessions

Najnoviji Bruceov album sa obradama pjesama Petea Seegera.Boss ponovno u vrhunskom izdanju: pjevački, glazbeno i produkcijski. Izvanredan album koji postavlja standarde koje nijedan suvremeni američki country ili folk izvođač ne može dosegnuti. Da li je itko slušao?
KRAVUN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 07:56   #14
Quote:
KRAVUN kaže:
Izvanredan album koji postavlja standarde koje nijedan suvremeni američki country ili folk izvođač ne može dosegnuti.

Quote:
KRAVUN kaže:
Da li je itko slušao?
ne, nitko, ovaj post je tu bezveze, a ljudi odgovaraju jer nemaju pametnijeg posla (osim paucka )
__________________
There is nothing worse than a harlot turned respectable. A reformed anything is bad enough...but a reformed harlot is the direct wrath of the Devil.
FrankHarrigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 08:46   #15
meni ga se krisom ubacilo u auto, a mislim da upravo zbog toga sretno ustajem vec neko vrijeme te se veselim odlasku na posao

al ne, nisam ga slusala. samo stoji tamo
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 08:50   #16
Quote:
pet kaže:
te se veselim odlasku na posao
nema tog waitsa i wilca zajedno
__________________
There is nothing worse than a harlot turned respectable. A reformed anything is bad enough...but a reformed harlot is the direct wrath of the Devil.
FrankHarrigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 09:24   #17
Quote:
FrankHarrigan kaže:
nema tog waitsa i wilca zajedno
lijenost. morat cu prijavit zloj korporaciji.

eo sad ozbiljno. moram priznat da me, nakon mucnog ustajanja, old dan tucker sad natjerao da malo zivahnije vozim te stoga zakasnim na posao samo dvadeset minuta. korisna glazba
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 09:31   #18
Quote:
FrankHarrigan kaže:
ne, nitko, ovaj post je tu bezveze, a ljudi odgovaraju jer nemaju pametnijeg posla (osim paucka )
Vidi ga sto je otrovan... Kolegin post je bio zacetak nove teme, koju je ovaj otvorio ne znajuci za postojecu. Onda sam ih ja nasilno spojio, pa zato diskusija izgleda blago nakaradno.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 09:51   #19
Quote:
Mr. Wrong kaže:
Vidi ga sto je otrovan... Kolegin post je bio zacetak nove teme, koju je ovaj otvorio ne znajuci za postojecu. Onda sam ih ja nasilno spojio, pa zato diskusija izgleda blago nakaradno.
well...u svijetlu novih spoznaja prilazem ispriku...
al zajedljivi kava smajli ostaje
__________________
There is nothing worse than a harlot turned respectable. A reformed anything is bad enough...but a reformed harlot is the direct wrath of the Devil.
FrankHarrigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 10:39   #20
pih. krivi, predobar si pa sta nije gledao kolega?

moram priznat da mi je jasnije zasto ja nikad ne bih mogla bit moderatorski materijal. prezabavne su mi ovakve stvari.

evo da i brucea spomenem. bruce.
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.