Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2011., 19:15   #201
http://eu.leagueoflegends.com/board/...d.php?t=257765
twisteddevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 19:34   #202
ej bok vidim da je ovo jako popularno pa bih rekao da igram i ja

Najdraži likovi su mi Fiddlesticks (s kojim ownam) i Renekton.
15sti sam lvl i za sad o championa imam samo Fiddla, renektona, Nunu-a, Ashe i Master yia.

Ako me tko želi dodati: Random14
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:00   #203
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
ej ma izgleda da nije to to.. sta radim s tim kad skinem
Neznam kak ti neradi. Ja samo pokrenem easymode i prebaci me na us.
101439856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 04:45   #204
pozdrav ^^ nevjerojatno puno ljudi koje poznam i upoznam igra LoL, pa sam i ja zamijenila WoW s LoL-om. igram s Singedom i Warwickom, a počela sam s Evelynn [koja je sad smeće neusporedivo sa svojim zlatnim danima :P], Shacom i Cho'gathom. nick mi je ScolexSensimilia, pa me dodajte ako želite, veselim se ekipi s foruma na LoL-u :]
__________________
The world is like a ride in an amusement park, when you go on it you think it's real because that's how powerful our minds are. We can change it anytime.No effort, no work, no job, no savings of money.Just a choice, right now between fear and love. Turn on, tune in, drop out.
Weedkeepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:09   #205
Quote:
Weedkeepa kaže: Pogledaj post
pozdrav ^^ nevjerojatno puno ljudi koje poznam i upoznam igra LoL, pa sam i ja zamijenila WoW s LoL-om. igram s Singedom i Warwickom, a počela sam s Evelynn [koja je sad smeće neusporedivo sa svojim zlatnim danima :P], Shacom i Cho'gathom. nick mi je ScolexSensimilia, pa me dodajte ako želite, veselim se ekipi s foruma na LoL-u :]
eve je skoro cielo vrieme bila smeca. shaco je nerfan i zbagiran. tako da ih mozes zaobic u sirokom luku.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:19   #206
treba neko mozda acc lvl 30. puno champa..?
paci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 18:05   #207
e da, zaboravio sam....
ime u igri mi je Mlaggi0 pa me dodajte tko zeli da zaigramo koju partiju...
__________________
You know what your problem is? I'm too good looking.
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 13:32   #208
Ako ste level 30 sa barem 300 pobjeda, a na spolni organ vam idu quitteri koji odustaju jer ih mamica zove na palačinke ili zbog neuravnoteženosti hormona moraju ići raditi drkicu svakih pola sata, igrači koji neće gledati izbor heroja u timu i slično dodajte me, nick je Youloseiwin.
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 23:12   #209
Također ako netko zeli imati dobrog igraca lvl 21 (trenutno) u partijama neka me doda

Nick: Crni Gavran
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 14:22   #210
jel se zna kolko otprilike ljudi igra ovu igru?
031ivann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:30   #211
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
eve je skoro cielo vrieme bila smeca. shaco je nerfan i zbagiran. tako da ih mozes zaobic u sirokom luku.
Shaco i nije tako los makar su ga nerfali ko ludog, 3 jack in the boxs mogu ubit neprijateljskog championa, puno su bolji od recimo teemovih gljiva ili heinerdingerovih topova. Njegov E napad kolje i Q za bjezanje. Jedino sto josmtrebam rec je da igrat AP shaco jer je bolji
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:11   #212
ej ekipo ligaši, imam problem s učitavanjem igre pa dal mi neko može pomooć ?
kada sam prije ušao u igro, sve se ljepo očitalo i ja bi izabrao championa i klao sve, a sada mi je ne pocelo srat da su mi video driveri out of date, dal mi neko može dat kakav savjet il link na kojem bi to downloadao, unaprjed hvala
__________________
Heavy Metal will never rust
ajaxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:34   #213
Quote:
ajaxo kaže: Pogledaj post
ej ekipo ligaši, imam problem s učitavanjem igre pa dal mi neko može pomooć ?
kada sam prije ušao u igro, sve se ljepo očitalo i ja bi izabrao championa i klao sve, a sada mi je ne pocelo srat da su mi video driveri out of date, dal mi neko može dat kakav savjet il link na kojem bi to downloadao, unaprjed hvala
Drivere updejtaj
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 15:33   #214
problem riješen, ako me netko oće ko frenda ime mi je slayer4955 level 14
__________________
Heavy Metal will never rust
ajaxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 23:30   #215
Quote:
ajaxo kaže: Pogledaj post
sada mi je ne pocelo srat da su mi video driveri out of date, dal mi neko može dat kakav savjet il link
Quote:
Jashinist kaže: Pogledaj post
Drivere updejtaj
Quote:
ajaxo kaže: Pogledaj post
problem riješen
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 16:09   #216
evo riot napravio split, idem se ulogirat i vidi koje iznenadenje opet queue od 10 minuta.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:28   #217
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
evo riot napravio split, idem se ulogirat i vidi koje iznenadenje opet queue od 10 minuta.
Ma to je bilo i meni, prije 2 sata sam se opet ulogiro direktno bez queuea
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 13:36   #218
e ljudi jel ima tko ovaj problem...od eu splita nemogu igrat vise, ili se igra srusi na loading screenu, ili se srusi kada umrem u igri (zamrzne se sve)...u biti, sto vise pokusavam igrat, vise skupljam leavova, pa ak je netko to imao ili ima da kaze kako to rijesiti..
__________________
You know what your problem is? I'm too good looking.
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 22:55   #219
što kažete da otvorimo grupu na fejsu league of legends hrvatska ?
__________________
Heavy Metal will never rust
ajaxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 00:01   #220
Quote:
luka m. kaže: Pogledaj post
e ljudi jel ima tko ovaj problem...od eu splita nemogu igrat vise, ili se igra srusi na loading screenu, ili se srusi kada umrem u igri (zamrzne se sve)...u biti, sto vise pokusavam igrat, vise skupljam leavova, pa ak je netko to imao ili ima da kaze kako to rijesiti..
Pokusaj reinstalirat , meni se jedan put desilo da se ruši kad pokušan uć igru i nakon reinstalacije sve ok.
__________________
"There is nothing like a dream to create the future."-Victor Hugo
SimeST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.