Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 09:01   #2501
E jedne naočale sam slomila kad sam torbu koristila kao jastuk dok sam se sunčala u parku.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.10.2017., 09:02   #2502
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
volim oćale i ne štedim na njima
iako mislim da se brže unište držanjem na glavi, stalno su tamo
kad su u torbi onda su u kutiji, na sigurnom
Davno svatih prednost skupljih naocala, njihovu funkciju i trajnost.
Naocale su jako dobro ulaganje.

Obavezno imam tvrdu kutiju za njih.
Maca. is offline  
Old 23.10.2017., 09:03   #2503
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
nisu nova, imala sam ih prije 20 godina. super stvar, pogotovo ako imaš osjetljive oči.
većina baba koje ja znam imaju samo zatamnjena stakla, pa mi bude smiješno u zatvorenom prostoru, onda se sjetim da imaju i dioptriju (koja baba nema )
Ma htjedoh reći da su sad ta fotosenzibilna puno fotosenzibilnija i brzo mijenjaju iz tamnog u prozirno kad uđeš u prostor. Što me iznenadilo i baš je cool. Prije su bila takva da je i u zatvorenom bilo tamnije. Sad su u zatvorenom skroz prozirna, vani tamna. U nekoliko desetaka sekundi se desi promjena. Volim napredak
Jedino što vani na suncu ne skidaju (a tad su tamne) ako sretnu nekog (što je pristojno kažu, jel) pa djeluju nepristojno, a u biti samo žele vidjet pred kim stoje.
Hilda is offline  
Old 23.10.2017., 09:10   #2504
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Da, to bi bilo najpametnije. No uz sve kaj navlačim po torbi....
...navlačim i kutiju za oćale
moje torbe su velike i teške
baja is offline  
Old 23.10.2017., 09:18   #2505
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ma htjedoh reći da su sad ta fotosenzibilna puno fotosenzibilnija i brzo mijenjaju iz tamnog u prozirno kad uđeš u prostor. Što me iznenadilo i baš je cool. Prije su bila takva da je i u zatvorenom bilo tamnije. Sad su u zatvorenom skroz prozirna, vani tamna. U nekoliko desetaka sekundi se desi promjena. Volim napredak
meni su u zatvorenom stakla bila žućkasta, skroz svijetla, na svjetlu siva. i promijene nijansu za max. 10 sekundi.
ona optika kod kina Europa, ako koga zanima.
zadnji put me nagovoriše da to ne uzmem, jer sad imaju nekakav poseban premaz blabla. škiljim već godinama.
kem is offline  
Old 23.10.2017., 09:29   #2506
Ja sam trenutno u fazi kad na daleko vidim super, samo na blizu do 1 m sam ćorava pa mi se progresivi ne isplate. Ako vidite neku kokoš koja na glavi ima i dioptrijske i sunčane, to sam ja. Zaboravim da imam jedne, pa stavim i druge, ili jedne na nosu, druge na glavi...i bmk. A kaj ću si ja
Hilda is offline  
Old 23.10.2017., 09:46   #2507
Forsiranje mesne prehrane bilo gdje i bilo kada, sad na proslavama nerijetko ne bude ni priloga ni deserta, isključivo meso. Znači nema krumpira, tjestenine, palačinki, kolača, samo meso i to više vrsta. Znam ljude koji nisu vege pa se žale na takvo nešto, a ovima je valjda teško guliti krumpir pa udri samo po mesu. Možda to zbog glutenske opsesije koja vlada već dugo?

E da, moje nepopularno mišljenje je da volim gluten i ne smeta mi apsolutno nimalo.
kosjenka- is offline  
Old 23.10.2017., 09:47   #2508
Ja ih nekad držim na glavi, jer skužim da su mi u funkciji rajfa ili trake za kosu, pa mi bude žao spuštati
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 23.10.2017., 09:53   #2509
Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Prepuna torba u koju ne stane ni kutija sa naočalama, zanimljivo.
Ne znam, ja sam naučena da se prema svojim stvarima odnosim s pažnjom. :P
Quote:
ŽuteKravateBaka kaže: Pogledaj post
Moš si mislit'...po toj logici bi isto tako mogla na glavu staviti bilo koji drugi predmet iz torbe...ali to nijedna ne čini...za stavljanje na glavu su isključivo izabrane naočale...zanimljivo, sve one imaju prepune torbe i nijednoj ne stanu etui s naočalama u torbu...
ovo je toliko retardirana rasprava, ali...

ovo je torba koju najcesce nosim. u njoj su stvari koje nosim. ako tu vidite mjesto za naocale (ili jos gore, naocale u kutiji), ne znam sto da vam kazem.

na glavi su mi samo iz prakticnosti, jebala vas moda ne nose sve žene ogromne torbe. plus, znam nositi i ruksak. u tom slučaju mi ih je isto lakse ostaviti na glavu nego svako malo skidati ruksak, stavljati ih unutra, pa opet na glavu kad zatrebam, pa opet u krug

c.c. is offline  
Old 23.10.2017., 10:44   #2510
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Da, to bi bilo najpametnije. No uz sve kaj navlačim po torbi, kutija za sunčane naočale nije u opciji jer mi je dosta ova koju nosim za dioptrijske. Ne mogu sve.
Ja imam jednu kutiju. Kad je vani sunce u njima su dioptrijske koje stavljam kad dođem na posao ili negdje gdje ću se zadržati.
Dok je oblačno u kutiji mi uvijek stoje sunčane.
Koje nosim na glavi za vrijeme sunčanog dana kada obavljam stvari. Svako malo ulazim i izlazim od nekud pa ih po potrebi stavljam na oči/glava.

Koja retardirana rasprava.
Gzena is offline  
Old 23.10.2017., 10:51   #2511
Ama šta kog boli kurac kad ja nosim naočale na nosu, a kad na glavi?

A jebote besposlenog naroda

Nosim ih kad god ima naznaka sunca jer mi smeta i škiljim, dok vozim uglavnom. Boktedao o čem ljudi imaju strastvena mišljenja.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 23.10.2017., 10:54   #2512
osvijesti da si bolesna
Gzena is offline  
Old 23.10.2017., 10:55   #2513
Volim sunčane naočale, volim ih nositi i na glavi (zato biram one koje nemaju ona stakalca protiv žuljanja na nosu) i mislim da super stoje na glavi.

Slažem se da je ljudima koji se zamaraju tuđim načinom nošenja sunčanih naočala dosadno u životu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 23.10.2017., 11:05   #2514
Quote:
ŽuteKravateBaka kaže: Pogledaj post
Odjendom su svi sad ovdje iznimke (mo'š si mislit ), međutim, činjenica je da barem duplo više žena nosi naočale na glavi nego na očima.
Okrenite se oko sebe i pogledajte. To nije nikakva slučajnost.
To je realnost i to je bolesno.
onda sam bolesna, tuzna sudbino jel mogu dobiti bolovanje na temelju toga? nekako mi se ne da na posao
c.c. is offline  
Old 23.10.2017., 11:12   #2515
Ja suncane isto nosim najcesce na glavi.

Na ocima su mi kad sjedim na suncu i kad vozim pa me sunce ubija.

Dobro nije da ih nosim kad je oblačno ali ako je sunce na obzoru onda ih stavim na oci.

Dobro mi dodu i kad hocu kosu maknut s lica a nemam ukosnice.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 23.10.2017., 11:12   #2516
ja ih nekad zataknem za dekolte, ako mi se ne da na glavu. jel to bolesno
NiktaX is offline  
Old 23.10.2017., 11:16   #2517
da, to je isto užas jer onda hoćeš da ti se majca od težine malo spusti i da ti sise ispadnu van.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.10.2017., 11:17   #2518
Hilda is offline  
Old 23.10.2017., 11:19   #2519
u jebote, to je skoro pa kao da si išla dojiti.
Gzena is offline  
Old 23.10.2017., 11:21   #2520
:klap:
NiktaX is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.