Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2003., 16:07   #41
Ma, najbolje ti je dobiti dijete prije no što postaneš kvočka poput ovih gore.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:09   #42
Quote:
Rincewind kaže:
Oćeš reć 10 najboljih od 29-30.
mislis potencijalnih
__________________
DVA MUŠKETIRA I JEDNA DAMA
Rapunzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:09   #43
Bez ikakve provokacije, iskreno me zanima ZAŠTO je na RiD-u moderator Septembar??!!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:13   #44
Quote:
Rapunzel kaže:
mislis potencijalnih
Ne mislim na 29 1. put, 29 2. put,....
__________________
Singularly inept and cowardly wizard, who was last seen falling off the edge of the world ...
Rincewind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:13   #45
Quote:
maristella69 kaže:
Bez ikakve provokacije, iskreno me zanima ZAŠTO je na RiD-u moderator Septembar??!!
ja sam ti tu nova
__________________
DVA MUŠKETIRA I JEDNA DAMA
Rapunzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:17   #46
Labrador ili retriver?
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:19   #47
U cemu je problem s tim da je na RiD-u moderatorica Septembar?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:21   #48
Quote:
maristella69 kaže:
Bez ikakve provokacije, iskreno me zanima ZAŠTO je na RiD-u moderator Septembar??!!
Bio je topic kad se birao moderator. Odi lijepo na prvu stranicu ovog podforuma, sigurno je jos uvijek tamo negdje, pa ces doznati iz prve ruke.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:25   #49
Quote:
maristella69 kaže:
Labrador ili retriver?
to bih i ja voljela znati
__________________
DVA MUŠKETIRA I JEDNA DAMA
Rapunzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:26   #50
Quote:
Rajna kaže:
U cemu je problem s tim da je na RiD-u moderatorica Septembar?

A ti vidiš problem u tome?
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:30   #51
Quote:
maristella69 kaže:
A ti vidiš problem u tome?
Po mom pitanju se vidi da ne vidim u tome problem. Dapace, kad se birao moderator, dala sam svoj svesrdan glas za Septembar.

Po cemu je to za tebe problem i zasto si pokrenula to pitanje uopce?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 16:32   #52
hmm, oprostite, a di je tu zelja za klincima?
__________________
DVA MUŠKETIRA I JEDNA DAMA
Rapunzel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 09:44   #53
Sorry, lepi peseku, evo samo da ti kažem da bi dijete trebala imati kada ćeš moći prihvatiti činjenicu da jedno vrijeme moraš drugome davati više no sebi, da se to nužno ne vraća u istoj proporciji (barem u to vrijeme) i na isti način, da je jako teško kada idila male bebe prođe a nastupe iscrpljujuća razdoblja konstrantnih bolesti, nespavanja, plača i borbe za jelo, kada ti ujutro bude cijelu zgradu jer ne žele u vrtić (premda je dan prije bila sasvim OK), kada razumiješ zašto te ne želi poljubiti,pa ti govori da te ne voli, kada naučiš u svemu tome biti korak ispred njih i zaboraviš na ono što je bilo prije jer tako više nikad biti neće.
Nemoj se pouzdavati u svoju opčinjenost slađahnim sličicama njegovanih beba sa reklama, jer po ovom pitanju ipak je najvažnije regulirati u samoj sebi vlastitu sebičnost, tj. zrelo prihvatiti da od sada moraš ipak više davati no ikada.
Ako već sada imaš sposobnost uvida u svoju situaciju, tj. shvaćanja onoga što je bilo prije uzrokovalo sadašnjost i onoga što će temeljem toga biti, kao posljedica sadašnjosti, ako možeš naći smisao u usponima i padovima - još jedan plus za odluku!

Naravno, najpresudnije će ipak biti da to jednostavno poželiš, onako bez nekog specijalnog razloga, a onda se otvoriš učenju i sazrijevanju kroz praćenje razvoja svoga djeteta.

A što se tiče moderatora, zanimalo me zašto (kako) je postala moderator, odgovorile ste i točka. Začudilo me da moderator može biti pristran u raspravama i podsticati mobbing, ali vjerojatno sam ja ulogu moderatora preozbiljno shvatila.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 09:52   #54
Na podforumu Poruke, zhelje, komentari postoji dio pod imenom Zhalbe i prituzhbe ili takonekako. Tamo mozhesh pisati o tome

Na ovaj nachin samo spamash ovaj vrlo kvalitetan podforum.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 10:34   #55
'Pospamati' ću ga još jednom, ionako moderator neće primjetiti.

Gotovo CIJELA PRVA STRANICA ovog topica je spomenik najbezočnijem spamanju i mobbingu, tako da mi nitko nema što za prigovoriti. Uostalom, svoj komentar sam samo ubacila u svoj osvrt na temu.

Ili samo povlašteni imaju pravo na 'spamanje'?!

Sorry, ne provociram, samo mi nije jasno, a voljela bih se upoznati sa PRAVIM pravilima ovog Foruma, ne onim deklarativnim.

Pa mi odgovorite, zašto je to tako?!?!



maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 12:20   #56
Quote:
magic kaže:
Na podforumu Poruke, zhelje, komentari postoji dio pod imenom Zhalbe i prituzhbe ili takonekako. Tamo mozhesh pisati o tome
tacno
maristela izvoli se tamo obratiti pa mozda i dobijes relevantan odgovor
ja se ne mislim uopce pravdati tebi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 21:47   #57
Mogu samo konstatirati da i na ovom forumu maristella fura u svom revijalnom tonu kakav joj je bio na forumu Mame i bebe
Halucinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 00:34   #58
joj, ja šašava mislila da vi pišete o bebema i željom za djetetom...a vi opet jedna o drugoj

ovako, ja sam isto čula da je biološki najbolje negdje do tridesete, a da nakon 27. godine već opada plodnost kod žene...

mislim da to nije neki veliki problem...samo treba znati par trikova

što se tiče psihičkog i emocionalnog razvoja...ja sam čula da je žena emocionalno zrela kad osjeti želju za djetetom...

to može biti neka glupost, ali ja volim vjerovati da je tako...ne treba poiatovjećivati želju za djetetom i ljubav prema djeci...to je česta zamka...

ja sam do nedavno imala jaki strah od imanja djece, radanja i svega toga...mislim da sam u nekih godinu dana brzo emocionalno sazrela...bilo je i vrijeme
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.