Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 11:49   #221
Ja sam malo pocela gledati vjencanice..i meni se nista ne svidja..prestrasno..nasla sam neki dan maminu u ormaru..i brijem da cu ju malo preraditi i to je to..imat cu automatski nesto staro na sebi i nesto posudjeno..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 11:53   #222
Pa možeš ako si zadovoljna s tim, al ako nisi traži i dalje. I meni se ništa nije sviđalo i taman kad sam odustala našla sam je
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 12:01   #223
Ksistina, imam male grudi, tak da korzet ne dolazi bas u obzir, jer znam da cu ga cijelo vrijeme dizati, jer cu stalno imati feeling da ce mi pasti..naramenice opet ne zelim imati..tak da stvarno ne znam kak ce to ispasti sve..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 12:15   #224
Pa nemam ni ja velike grudi I nemam korzet nego mi je vjenčanica u jednom komadu al bez naramenica i ok stoji tj.ne pada. Lipo ti isprobaj više modela vjenčanica i sigurno ćeš naći nešto što će ti odgovarati. Ja sam isto tako imala u glavi sliku nečeg što mi se sviđalo al kad sam išla probati vidila sam da mi to ne stoji, stoga probaj sve i onda ćeš naći model koji ti odgovara. Na kraju to može biti ono za što si na početku rekla da ne dolazi u obzir.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 12:28   #225
ja isto imam male grudi. i vjencanica mi je kao korzet--gornji dio---nije, ali je tako rezana gore, bez bretela. i ne smeta mi uopce, to je jako stisnuto i nema sanse da pada. i ja sam se bojala da ce mi padat al svugdje su me uvjeravali da takav kroj bolje stoji zenama s malim grudima jer onima s velim to klizi po grudima...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 14:45   #226
Quote:
molly* kaže:
ja isto imam male grudi. i vjencanica mi je kao korzet--gornji dio---nije, ali je tako rezana gore, bez bretela. i ne smeta mi uopce, to je jako stisnuto i nema sanse da pada. i ja sam se bojala da ce mi padat al svugdje su me uvjeravali da takav kroj bolje stoji zenama s malim grudima jer onima s velim to klizi po grudima...
Imaš pravo...
Ja imam velike, htjela sam korzet i bilo je
Cice do brade, svugdje ih je bilo, ma prestrašno....

Mislim da lijep korzet ( onako zatvoren sa gornje strane), super stoji curama sa manjim cicama.
Samo naprijed
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 21:10   #227
da rezimiramo najbolje je odabrati model vjenčanice koji najbolje paše tvojoj liniji,a da ti se naravno i svidi...i bez straha, u svakoj mlada izgleda lijepo...
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 15:19   #228
Za cure koje nisu iz Zg

A koje se nalaze u Istri ili okolici Pule.
Zaboravite salon Sandra...toliko su se pobahatili da je milina

U Puli, u šijani Salon K-- predivna cura koja će napraviti sve moguće da vam pomogne! Stvarno sam oduševljena.
Meni je bio bed ući u neki salon jer nemam "bogom dane proporcije" i pogledi su bili takvi da sam crvena ispičila van, ali ova žena je divna.

Napokon sam i ja sredila tu slatku muku
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 11:47   #229
Thumbs up

Čini se da svi idu u Zagreb po vjenčanicu... Nisam se udavala (još ) ali znam za jedan odličan salon vjenčanica između Dugog Sela i Vrbovca. Mislim da se zove TANI, nisam sigurna, ali mi je puno ljudi pričalo o njihovim vjenčanicama, uključujući najbolju prijateljicu...

Dakle, imaju fakat ogroman izbor, za sve ukuse, (sama sam se uvjerila ), žene su ljubazne, možeš isprobavat cijeli dan ak hoćeš, čak te i one nagovaraju da probaš još jednom da buseš uvjerena da je to ta!A najskuplja vjenčanica košta 3000 kn za prvo nošenje... Moja prijateljica je iznajmila za 1500, predivnu haljinu, jednom nošenu, uz to dobila rukavice, podvezicu, jastučić za prstene.. Ma, predivno! Haljinu su joj suzile, skratile, sve kaj je trebalo da bi joj savršeno pristajala...
E da, kod njih su skoro sve haljine šivane i, vjerujte, uopće se ne vidi razlika! I iako ju je iznajmila čak 8 mjeseci prije svadbe haljinu su odmah stavile sa strane i više ju niko nije smio gledat

Uglavnom, ja već znam gdje ću ići po vjenčanicu a nemam ni dečka
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 11:52   #230
Quote:
coleen kaže:
Čini se da svi idu u Zagreb po vjenčanicu... Nisam se udavala (još ) ali znam za jedan odličan salon vjenčanica između Dugog Sela i Vrbovca. Mislim da se zove TANI, nisam sigurna, ali mi je puno ljudi pričalo o njihovim vjenčanicama, uključujući najbolju prijateljicu...

Dakle, imaju fakat ogroman izbor, za sve ukuse, (sama sam se uvjerila ), žene su ljubazne, možeš isprobavat cijeli dan ak hoćeš, čak te i one nagovaraju da probaš još jednom da buseš uvjerena da je to ta!A najskuplja vjenčanica košta 3000 kn za prvo nošenje... Moja prijateljica je iznajmila za 1500, predivnu haljinu, jednom nošenu, uz to dobila rukavice, podvezicu, jastučić za prstene.. Ma, predivno! Haljinu su joj suzile, skratile, sve kaj je trebalo da bi joj savršeno pristajala...
E da, kod njih su skoro sve haljine šivane i, vjerujte, uopće se ne vidi razlika! I iako ju je iznajmila čak 8 mjeseci prije svadbe haljinu su odmah stavile sa strane i više ju niko nije smio gledat

Uglavnom, ja već znam gdje ću ići po vjenčanicu a nemam ni dečka
ne brini doci ce i tvoj dan,a tad se opet vrati tu i mi cemo ti biti potpora
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 13:24   #231
Quote:
coleen kaže:
Čini se da svi idu u Zagreb po vjenčanicu... Nisam se udavala (još ) ali znam za jedan odličan salon vjenčanica između Dugog Sela i Vrbovca. Mislim da se zove TANI, nisam sigurna, ali mi je puno ljudi pričalo o njihovim vjenčanicama, uključujući najbolju prijateljicu...

Dakle, imaju fakat ogroman izbor, za sve ukuse, (sama sam se uvjerila ), žene su ljubazne, možeš isprobavat cijeli dan ak hoćeš, čak te i one nagovaraju da probaš još jednom da buseš uvjerena da je to ta!A najskuplja vjenčanica košta 3000 kn za prvo nošenje... Moja prijateljica je iznajmila za 1500, predivnu haljinu, jednom nošenu, uz to dobila rukavice, podvezicu, jastučić za prstene.. Ma, predivno! Haljinu su joj suzile, skratile, sve kaj je trebalo da bi joj savršeno pristajala...
E da, kod njih su skoro sve haljine šivane i, vjerujte, uopće se ne vidi razlika! I iako ju je iznajmila čak 8 mjeseci prije svadbe haljinu su odmah stavile sa strane i više ju niko nije smio gledat

Uglavnom, ja već znam gdje ću ići po vjenčanicu a nemam ni dečka
Bila sam u tom salonu i nije me se dojmilo...zena je bila ljubazna,al haljine mi bas nisu nesto...
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 20:10   #232
Quote:
ayrin kaže:
Bila sam u tom salonu i nije me se dojmilo...zena je bila ljubazna,al haljine mi bas nisu nesto...
to je samo dokaz da su ukusi razliciti i nista vise
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 22:32   #233
Upravo sam pogledala site od pronovias-a i stavili su novu kolekciju na net. Bože što su predivne te vjencanice. Nadam se da nije previše glupo ovo pitanje koje ću postaviti, ali je li možda netko nedavno, ili davno, iznajmio pronovias vjenčanicu, kakvu i za koliko? Jer ako je previše, mislim da ću šivati, ali da je ista takva.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 23:38   #234
Quote:
snjeska kaže:
to je samo dokaz da su ukusi razliciti i nista vise
Bas to!
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 23:44   #235
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Upravo sam pogledala site od pronovias-a i stavili su novu kolekciju na net. Bože što su predivne te vjencanice. Nadam se da nije previše glupo ovo pitanje koje ću postaviti, ali je li možda netko nedavno, ili davno, iznajmio pronovias vjenčanicu, kakvu i za koliko? Jer ako je previše, mislim da ću šivati, ali da je ista takva.
Ja sam bila u sposi i probala sam dvije od pronoviasa.Prva je iz kolekcije glamour,alcora i cijena iznajmljivanja je 4.500 kn ,a druga je bila od elie saab, aida i cijena je prava sitnica,samo 6.000 kn iznajmljivanje...hm da.Haljina je prekrasna i sve super,al kaj je prevec je prevec.
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 21:04   #236
Puno hvala ayrin, upravo tu haljinu - Aida- sam i gledala, ali svakako se slažem s tobom. Što je previše - previše je. Za 6.000 kn sašit će mi netko istu takvu koju ću nakon vjenčanja i zadržati, a za ostatak novaca kupiti sve ostalo što mi treba, počevši od cipela, pa nadalje. 6.000 kuna - MA STRAHOTA!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 07:49   #237
i ja sam probala manuela motu i elie saaba....iskreno, materijal nije bio na razini cijene i puno je bolje haljina izgledala na fotki (tj. meni je super stajala,no materijal je izgledao jeftin i sinteticki)....skuzila sam da se vecina vjencanica radi od sintetickih materijala koji onda izgledaju bezveze i jeftino....najbolje ti je da sama kupis kvalitetnu svilu i cipku jer ce ti se razlika itekako primjetiti!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 08:26   #238
Quote:
lolita11 kaže:
i ja sam probala manuela motu i elie saaba....iskreno, materijal nije bio na razini cijene i puno je bolje haljina izgledala na fotki (tj. meni je super stajala,no materijal je izgledao jeftin i sinteticki)....skuzila sam da se vecina vjencanica radi od sintetickih materijala koji onda izgledaju bezveze i jeftino....najbolje ti je da sama kupis kvalitetnu svilu i cipku jer ce ti se razlika itekako primjetiti!
Istina!
Krojevi su tako lijepi, a kada vidiš da je to sama sintetika....
Ja sam uz pomoć krojačice odabrala materijal, njen kroj i to je to bilo.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 10:24   #239
Cure, oprostite, ne da mi se cijeli topic citat pa ne znam jel vec negdje pise.. Jel mi moze neko reci koliko kosta sivanje vjencanice u zagrebu?
Ne onako jednostavnu vjencanicu tipa vecernje haljine (iako sam tako prije uvijek htjela ) nego nesto tipa nove Koll. Pronovias ili Maggie Sottero itd.
Hvala!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 10:28   #240
pretpostavljam oko 4000-5000 kuna.........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.