Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 15:36   #21
Jel zna netko gdje bih mogla kupiti obicne staklene vaze cilindricnog oblika pomjera oko 8 cm, visoke oko 25. Mi cemo imati kale u vazi s malo onih uskih visokih trava. Vrlo vrlo jednostavno. I treba nam ih 15 komada.
Samo mi trebaju vaze.
Cvijece za crkvu dijelimo u tri vjencanja pa ne namjeravam puno potrositi na cijelo cvijece.
Mislim koliko me moze doci 15 kala, plus jos nekoliko za buket, posebno na zelenoj trznici
Ah, i to jos moram ici vidjeti.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:38   #22
Quote:
misiz S kaže:
Jel zna netko gdje bih mogla kupiti obicne staklene vaze cilindricnog oblika pomjera oko 8 cm, visoke oko 25. Mi cemo imati kale u vazi s malo onih uskih visokih trava. Vrlo vrlo jednostavno. I treba nam ih 15 komada.
Samo mi trebaju vaze.
Cvijece za crkvu dijelimo u tri vjencanja pa ne namjeravam puno potrositi na cijelo cvijece.
Mislim koliko me moze doci 15 kala, plus jos nekoliko za buket, posebno na zelenoj trznici
Ah, i to jos moram ici vidjeti.
Koliko uopće košta kala? 20-ak kn ako se ne varam
?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 17:03   #23
mislim da je najljepše kad odrediš neku boju u koja će prevladavat, kod mene crvena

par finih cveteka, ljepa rasvjeta i sve je ljepše....

sitnice se uvijek daju sredit.

svijeće su totalno fora

mislim da je efektnije kad nisu načičkane svukud.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 17:06   #24
i da, pazite se peveca što se tiče tih gadgeterija

to se sve dovozi u rinfuzi, nije baš sigurno zapakirano i lako da vam se sjebe prije neg što treba. mislim, ne želim zabrinjavat al je nažalost tako.
naravno ne mislim na onaj pijesak
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:25   #25
Quote:
Marta2010 kaže:
Koliko uopće košta kala? 20-ak kn ako se ne varam
?
Na veletrznici cvijeca su ti sad oko 7 kuna, a vidjet cemo u lipnju
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:46   #26
Quote:
misiz S kaže:
Na veletrznici cvijeca su ti sad oko 7 kuna, a vidjet cemo u lipnju
Kud sreće da su tako i u 9 mjesecu :-) Hvala ti!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:49   #27
Eh, da.. bojim se da ...hm...
Mene je vec za lipanj frka, a rujan.
A mislim, ja sam vjecni optimist. Nikad ne znas, mozda budu
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 08:14   #28
Vidila sam da u Getra ima staklenih posuda, skroz bijelo staklo, malo ovalno ide, nije ni mala ni velika, kosta oko 12kn. Kupih jednu da napravim probnu dekoraciju al ni to nije jeftino kad sve zbrojiš. Kad se kupe kamenčići ukrasni pa plivajuće svijeće opet to doće do 40-ak kn.
I ni kamenje ne znam koje izabrat. Kupila sam neko narančasto i na kraju to kamenje je plutalo Sve u svemu nije mi ispalo kako sam očekivala
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 08:18   #29
Quote:
Ksistina kaže:
Vidila sam da u Getra ima staklenih posuda, skroz bijelo staklo, malo ovalno ide, nije ni mala ni velika, kosta oko 12kn. Kupih jednu da napravim probnu dekoraciju al ni to nije jeftino kad sve zbrojiš. Kad se kupe kamenčići ukrasni pa plivajuće svijeće opet to doće do 40-ak kn.
I ni kamenje ne znam koje izabrat. Kupila sam neko narančasto i na kraju to kamenje je plutalo Sve u svemu nije mi ispalo kako sam očekivala
Ja sam sada u pregovorima da prepustim cvjećarki da mi dekorira sve...no još razmišljam
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:30   #30
I da ja isto razmišljam o tome Jer to će opet biti tu oko 50kn po aranžmanu. Nisam još rezervirala cvjećarnu, to bi trebala uskoro pa ću vidit što će mi reći.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 13:56   #31
Quote:
Ksistina kaže:
I da ja isto razmišljam o tome Jer to će opet biti tu oko 50kn po aranžmanu. Nisam još rezervirala cvjećarnu, to bi trebala uskoro pa ću vidit što će mi reći.

Uopće ne moraš kupovati te staklene zdjele! Ja sam se isto odlučila za plutajuće svječice, a zdjele ću iznajmiti! U Đakovu ti mogu preporučiti cvjećarnicu Palmu i Kalu! Ja ću cvijeće uzeti u Palmi

A za balone...imaš u Vinkovcima trgovinu, koja ih puni helijem! Mislim 5kn po balonu. Moja šogorica ima svatove idući mjesec i sve uzima kod njih (imaju trgovinu i u Osijeku!). Ne znam sad kak se zove, ako hoćeš saznati ću pa ti javim!
U toj toj trgovini imaš i svijećice, mislim da mi je ženska rekla da je komad oko 3 kune!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:53   #32
Quote:
Valery kaže:
Uopće ne moraš kupovati te staklene zdjele! Ja sam se isto odlučila za plutajuće svječice, a zdjele ću iznajmiti! U Đakovu ti mogu preporučiti cvjećarnicu Palmu i Kalu! Ja ću cvijeće uzeti u Palmi

A za balone...imaš u Vinkovcima trgovinu, koja ih puni helijem! Mislim 5kn po balonu. Moja šogorica ima svatove idući mjesec i sve uzima kod njih (imaju trgovinu i u Osijeku!). Ne znam sad kak se zove, ako hoćeš saznati ću pa ti javim!
U toj toj trgovini imaš i svijećice, mislim da mi je ženska rekla da je komad oko 3 kune!
Znači u tim cvjećarnicama se mogu iznajmit te zdjele? A jel one onda to dekoriraju ili sami moramo to? A imaš li možda adrese tih cvjećarnica? U Blaže su nam preporučili jednu cvjećarnicu al sad nemam posjetnicu pa ne znam kako se zove, znam samo da je nasuprot salona vjenčanica Isabella tj. tu negdi blizu.
Za sada se nemoj mučit s tim di je trgovina s balonima jer još konačno ništa nisam odlučila.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 15:18   #33
Ma nemaš frke oko toga! Samo odeš u cvjećarnicu, kažeš šta želiš i oni ti to dostave u hotel! Barem tako rade cure u Palmi! Vjerujem da i ostali! Sve ti naprave, od ukrašavanja auta, do aranžmana, bukete...sve!
Ovako, Palma i Kala su u ulici Bana Jelačića, ne znam brojeve, ali nećeš ih promašiti! Njih ti preporučam zato što ove u Palmi znam i cure stvarno imaju smisla, a Kala je najnovija i ima puno odličnih stvari u trgovini!
Cvjećarna koju su ti preporučili je Gardenija, ali ne znam kako ona radi.

Ak te šta zanima, pitaj na pm!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 15:27   #34
Ok, hvala puno. Javim ti se na pm ukoliko me bude nešto zanimalo.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 16:02   #35
Gdje se u Zg mogu iznajmiti staklene zdjele za dekoraciju i koja je cijena iznajmljivanja? Da li netko možda zna? ja bi jako htjela, a kupovanje je katastrofalno skupo!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 07:12   #36
Quote:
Valery kaže:
Ma nemaš frke oko toga! Samo odeš u cvjećarnicu, kažeš šta želiš i oni ti to dostave u hotel! Barem tako rade cure u Palmi! Vjerujem da i ostali! Sve ti naprave, od ukrašavanja auta, do aranžmana, bukete...sve!
Ovako, Palma i Kala su u ulici Bana Jelačića, ne znam brojeve, ali nećeš ih promašiti! Njih ti preporučam zato što ove u Palmi znam i cure stvarno imaju smisla, a Kala je najnovija i ima puno odličnih stvari u trgovini!
Cvjećarna koju su ti preporučili je Gardenija, ali ne znam kako ona radi.

Ak te šta zanima, pitaj na pm!
Pogledala sam podsjetnicu. Nije Gardenija nego Endem. Jesi čula za njih? Kakvi su?
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:11   #37
e cure a koliko prije vjencanja se treba narucit cvijece
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:14   #38
ja sam bila 6 tjedana prije i zena me nevoljko stavila na popis jer kao jos ne zna koje ce cvijece cvsti u to doba godine!? ne znam koliko ranije trebas ic za buketic.......netko kaze 2 tjedna........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 16:03   #39
Ja pitala na veletrznici. Ruze 2-6 kuna, ljiljani 7-0 kuna (grana), brslajn oko 20 kuna bunt...

Rekli su mi da jedno tjedan dana ranije dodjem i narucim da zanju koliko donijeti taj dan da ne dodjem a oni nemaju. I to je to.
Bili su bas OK. Samo treba ici rano prije nego ih pola pozatvara.

E da Marta2010 kala vise nema, one kojih ce biti bit ce uvozne i te su ti oko 15 kuna komad, a u rujnu nisam bas sigurna kako ce to izgledati.
E da rekli su mi da gerbera ima cijele godine pa sad si razmisljajte
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 08:28   #40
Quote:
misiz S kaže:
Ja pitala na veletrznici. Ruze 2-6 kuna, ljiljani 7-0 kuna (grana), brslajn oko 20 kuna bunt...

Rekli su mi da jedno tjedan dana ranije dodjem i narucim da zanju koliko donijeti taj dan da ne dodjem a oni nemaju. I to je to.
Bili su bas OK. Samo treba ici rano prije nego ih pola pozatvara.

E da Marta2010 kala vise nema, one kojih ce biti bit ce uvozne i te su ti oko 15 kuna komad, a u rujnu nisam bas sigurna kako ce to izgledati.
E da rekli su mi da gerbera ima cijele godine pa sad si razmisljajte
Uh, koma... Al dobro, vjerujem da će cvjećarne imati (znam da će biti extra skupe ali kombinirati ćemo s ostalim cvijećem da ispadnu minimalni troškovi uz maksimalno zadovoljstvo)
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.