Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2005., 12:02   #21
Netko je napisao u stilu; fora je biti barem jedan dan bogat.
Danas se na 8 od 10 vjenčanja fura ta spika, i osobno meni je to bezeveze.
Jer susjedi, prijatelji, rodbina ZNA kako "diše" tvoja obitelj, pa koga zavaravati, ne

No uglavnom to više i nije stvar mladenaca, već roditelja. Na mom vjenčanju, bilo je sličnih "neukusa", ali ja jednostavno nisam stigla sve hendlat pa sam neke stvari doslovno morala prepustiti njegovoj obitelji, i eto ti kičeraja
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 15:28   #22
Quote:
Secundo kaže:
Naše vjenčanje je bilo dosta skupo, a mogli smo lovu upotrijebiti za druge svrhe. Nije to nikakvo po- ili dokazivanje, već nam je bilo gušt. Cijeli dan su nas profesionalci mazili i pazili (slično kao kod margarite), i to je baš lijepo. Uhvatim li se u pomisli da je to loše utrošen novac, samo pomislim što sam dobio za to, i više mi nije žao
isto

nama je prijatelj rekao - par mjeseci pred vjenchanje - gledajte na to kao na jedinstvenu priliku da napravite veliku zabavu za sebe - zato uradite sve da vama bude fino

pa smo si dozvolili male ekstravagancije...

inache sve u svemu nije bilo preskupo vjenchanje - nekako u sredini po ovdashnjim mjerilima

srechom imamo iste principe oko novca tako da nam nije na pamet palo da se zaduzhujemo za svadbu - da nismo mogli platiti radili bi neshto skromnije

iako je sveki pokrila vecheru i otvoreni bar a moji starci brachno i moju haljinu - svejedno smo sve radili kao da sami plachamo (nismo se rasipali - jer smo uvijek ishli po principu kao da mi plachamo pa smo se protegli koliko smo mogli - bez obzira shto su drugi ispisali chekove) - mislim hochu rechi nismo uduplali troshkove vjenchanja jer nam se budzet uduplao kad su se oni ponudili da to plate nego smo samo taj novac koji smo ostavili za vjenchanje preusmjerili na kuchu (da uvechamo polog)
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 16:52   #23
Iznajmljujem limuzinu za svadbu.

Limuzini je ime "Katica"

Ovdje je možete pogledati:

http://www.shocauto.com/Trabant/Inventory/limo_side.JPG

1,1, 8V, 55KS, benzinac, potrošnja 14 lit/100 km, max. brzina 77 km/h, okretni moment 1450nm pri 2300 okr/min.

Price: 220€, s vozačem 270€.

Ovdje možete uveličati sve vaše ljubavne istine i laži.

U stražnjem dijelu možete prileći i obaviti "dužnost", amortizeri kao novi.

U zadnjem desnom dijelu je WC s tušem. U prednjem lijevom dijelu mladenka se može odlučiti za vozača, ako mladoženja zaspi.

Živjeli! Neka svi vaši dani zajedništva budu obilježeni manje lažima, a više istinom. Tako da se u iskrenosti rastanete što prije.
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:23   #24
Auto (i ostali prijevoz) za vjenčanje

U kojem autu se planirate voziti? Cijene iznajmljivanja su bljak visoke!!!!

Zadnje uređivanje mary25 : 16.11.2007. at 19:47.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:28   #25
ja ne bi iznajmila! i zbog cijene, a i ne bi se htjela voziti u nekoj limuzini...to mi je nekako seljački...a i k tome mislim da je to bacanje novaca stvarno.
ne znam tko ce me voziti...pojma nemam....a vjencanje je jako blizu...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:32   #26
Stvar ukusa, ali ja osobno limuzine smatram primitivne i seljačke

Još se sjećam kako su svi ismijavali moju susjedu (koja btw. ima primitivna razmišljanja kao i njen dragi) kada su vidjeli da limuzina dolazi po nju.
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:36   #27
Quote:
icegirl78 kaže:
Stvar ukusa, ali ja osobno limuzine smatram primitivne i seljačke

Još se sjećam kako su svi ismijavali moju susjedu (koja btw. ima primitivna razmišljanja kao i njen dragi) kada su vidjeli da limuzina dolazi po nju.
slazem se, UZAS!

moja jedna prijateljica je dosla u kočiji!!!!!!! heheheh, mozete si zamislit tu katastrofu....barem je meni bilo seljacki...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:50   #28
po moju frendicu je dosao dragi u spačeku... bilo je baš slatko i simpa.... ja idem brodom do matičara
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:53   #29
Kočije su ok, ali već su pomalo isfurane! Al tako barem ja mislim!
Limuzinu nema šanse! Mislim da je oko 1000-2000 kuna iznajmljivanje, a vozit ćemo se samo nekoliko sati! Ako i toliko! Za tu cijenu mogu kupiti puno važnije stvari! Ne planiram sav novac potrošiti na samo vjenčanje! Ima života i nakon njega! Treba kuću opremiti!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 14:51   #30
Mucim isti problem, limuzina mi je seljačija, a rent a car je skup za poludjet, a na zalost nitko od blizih mi nema neki auto koji bi mi mogao posluziti u te svrhe. Neda mi se bas zicat ljude za auto, neugodno mi je. Sad nesto kemijamo, pa cemo vidjeti sta ce od toga biti.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 14:51   #31
Mi ćemo se voziti u oldtimeru, jer i dragi i ja obožavamo stare aute, a ovaj je prekrasan, očuvani Opel iz 1963....Vidjeli smo ga prije par mjeseci ispred Vijećnice na Gornjem gradu (baš je čekao mladence), bio je ukrašen i izgledao je predivno...svi su se zaustavljali da ga slikaju....i to je bilo to...cijena nam nije bitna, za nešto što oboje volimo i želimo....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 14:53   #32
http://foto.spullenbank.nl/common/im...50/_T35090.jpg

nema boljeg
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 15:31   #33
Mi smo se vozili u našem autu. Bio je star 4 mjeseca na dan vjenčanja (KIA Cerato).
Auto nam se sviđa, a za ta 3 - 4 sata nije nam se davalo par tisuća kuna.
Bilo nam je super.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 15:33   #34
A zanima me kako cure koje imaju velike vjenčanice tj.one sa obručima, kako se sjedne u auto? Jel se ima problema?
Jer moja će vjenčanica isto imati obruče pa ne znam koliko je zgodno s tim u autu Jel se popuni cili auto
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 16:10   #35
Raspitaj se tko od gostiju ima malo bolji (veći) auto i zamoli ga da šofira. Na svadbi na kojoj sam nedavno bio, mladoženja i kum su došli po mladu u crnom Alfa Romeu 147 od kuma, a mladenci nastavili dalje u Mazdi 6 od vjenčanih kumova mladinih roditelja. Sasvim pristojno, nije seljačija, ne košta ni lipe ekstra.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 17:07   #36
o bože mercedes......... i to 91 godište.......

mislim da bi to trebo bit malo kao veći autić fino ga opereš i naglancaš i udri.
ne sad da se voziš u micri ili yarisu.....
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 12:43   #37
Pa vjerovatno netko od rodbine ili gostiju ima neki noviji i bolji auto (zavisi o željama!) i nek voze oni! To je kod nas nakako normalno!
Ima onih koji žele nešta posebno,kočiju il limuzinu, ali većinom su to obični auti, posebno ukrašeni! I to je to!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 13:49   #38
Hm, limuzina mi je također bezveze (nek se ne uvrijede oni kojima nije - tko voli nek izvoli) a po nekim običajima mladence bi trebao voziti kum..i malo je vjerojatno da će ti netko dati auto da ga vozi netko drugi. svi se nude, ali da oni voze
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 16:24   #39
otkad ja znam kumovi voze mladence.
oni bi trebali ić na početku kolone, iako negdje sam vidjela da idu zadnji, što mi je apsurd.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 19:54   #40
da, i ja znam za obicaj da kumovi voze mladence, al sta ako kum ima bez veze auto? ili nema? i sumnjam da bi netko dao kumu auto da vozi, a ja to ne bi ni trazila od nikoga...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.