Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 19:21   #121
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
To češ vjerojatno saznat naknadno. Kako Alan SP kaže zvanje sila prirode je pošlo nešto po zlu.

Kakve sile prirode?? Šamanstvo ili vradžbina je vrlo blizak pojam, a ove tri monoteističke religije ga strogo zabranjuju jer se najčešće radi o "zvanju" suprotnih sila, a ne neke kobajage prirodne sile.

Nebih se začudio da se radilo i o opsjednuću i ili posjednuću... al to je već teško nagađanje, pa nebih u detalje.

Vidio sam puno puta trovanje bunikom (čak i u vojsci), ali nikada nisam vidio da ljudi masovno završe u ludari ... ovdje se radi o nečem puno ozbiljnijem, samo preko medija vjerojatno nikad nećemo saznat pravu istinu, pošto su današnji novinari u malošto danas upućeni, osim u pljuvanje po drugima.
nije to nikakvo opsjednuće. bunika uzrokuje ludilo kako njoj i samo ime govori
odnosno deliriji a kad si u deliriju onda pravac vrapče kao kad je moj susjed alkoholičar bio u alkoholnom deliriju
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 19:24   #122
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
To češ vjerojatno saznat naknadno. Kako Alan SP kaže zvanje sila prirode je pošlo nešto po zlu.

Kakve sile prirode?? Šamanstvo ili vradžbina je vrlo blizak pojam, a ove tri monoteističke religije ga strogo zabranjuju jer se najčešće radi o "zvanju" suprotnih sila, a ne neke kobajage prirodne sile.

Nebih se začudio da se radilo i o opsjednuću i ili posjednuću... al to je već teško nagađanje, pa nebih u detalje.

Vidio sam puno puta trovanje bunikom (čak i u vojsci), ali nikada nisam vidio da ljudi masovno završe u ludari ... ovdje se radi o nečem puno ozbiljnijem, samo preko medija vjerojatno nikad nećemo saznat pravu istinu, pošto su današnji novinari u malošto danas upućeni, osim u pljuvanje po drugima.
nije to nikakvo opsjednuće. bunika uzrokuje ludilo kako njoj i samo ime govori
odnosno deliriji a kad si u deliriju onda pravac vrapče kao kad je moj susjed alkoholičar bio u alkoholnom deliriju.

a šta se tiče monoteizma upravo je mojsije bio na nekoj halucinogenoj biljci možda čak upravo na bunici kad je vidio goruči grm.

a šta se tiče pogana krščanima su pogani svi koji su druge vjere pa i monoteističke ili čak oni koji uopće ne vjeruju u nadnaravne sile i bića
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 20:05   #123
Quote:
Dilbert_Zg kaže: Pogledaj post
Samanizam na koiji su djecaci zabrijali dio je tradicije Sjevernoamerickih Indijanaca. Nekako mi se cini da se tajne samnizma ne prenose HDZovim nacelnicima opcina. Decki su se igrali Indijanaca I previse su se zaigrali.
I ja se iz vojske sjecam jednog slucaja trovanja bunikom, tako da me ni najmanje ne cudi onaj sto je skocio u vatru, mi nemozemo ni zamisliti kakve je imao halucinacije, tko zna sto je mislio da mu plazi po tijelu.

Mozak I neuroloski sustav je zapravo jedan elektrokemijski reaktor, skopolamin iz bunike je katalizator elektrokemijskih reakcija, ali toliko jak da je overkill, kao npr overklockani procesor na kojem je toliko dignit takt da pregara. To je tajna vradzbina sa bunikom.
a možda su ga oni bacili u vatru samo se ne sječaju
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 22:24   #124
Quote:
ludi šafran kaže: Pogledaj post
svejedno u kojoj je netko stranci ili neznamčemu, i čime se inače taj šarlatan bavi - ali ovo što se dogodilo je bilo zbilja neozbiljno, na razini osnovne škole!
Nije svejedno, jer je tip izjavio (bilo u vijestima, RTL, 18:30) da njegov proizvod trosi i Ivo Sanader (ne bilo koji, vec predsjednik Vlade, tj. hrvatski premijer), a samim time, to znaci da se nas premijer drogira i pod utjecajem halucinogena donosi odluke (ili ne, ali izjava ide u tom stilu), sto opet pak utjece na Hrvatsku. I na gradane iste. Sto meni nije svejedno.

I naravno, i meni je zao covjeka.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 23:15   #125
Quote:
mrgixyz** kaže: Pogledaj post
a možda su ga oni bacili u vatru samo se ne sječaju
Mozda su imali viziju da je susjed cjepanica, pa ga bacili u vatru. Bilo kako bilo, siguran sam da cemo uskoro na Novoj tv gledati opseznu Valdecovu rekonstrukciju.
__________________
Prica o Pelinu
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 07:27   #126
Quote:
Ra-Hoor-Khuit kaže: Pogledaj post
Ma daj molimte.. tip je prvo brijao po hare krišni, a onda je zabrijao na ovo.. kakav prvi šaman europe, o čem ti.. ne kažem sad da u europi ima neznam koliko šamana, ali ipak nije europa toliko nisko da neki se šonjo proglasi šamanom zato što pije buniku a još uz sve to je član HDZ-a proglasi prvim šamanom u europi.
Mala korekcija. Bio je u ISKON-u, potom je prešao u Jogu u svakodnevnom životu, a tek u tećoj fazi je konvertovao u šamanizam i nudio "ono što se religijskim putem postiže za 7 godina, krijama za 3 godine" za svega 6 sati. Prvi šaman definitivno nije, Michael Harner-ova fondacija je imala svoje ljude i nudila obuku još krajem osamdesetih. Ja sam znao u Beču parljudi iz te fondacije, ali koliko znam bilo ih je i u Nemačkoj, a i u drugim delovima Evrope.
Luka Hodak je poznat po promovisanju ustaštva, doslovno tvrdeći da je Krišna takodje bio ustaša. da su ustaše stare 4000 godina i da su uIndiji pripadali kasti kšatrija. Za Srbe je govorio da su sa "nižih planeta", te iz ciganskih indijskih plemena, te ih isterivao iz kuća i tu useljavao članove Hare Krišna. Zbog toga su u Srbiji, na žalost, doslovno gazili Hare Krišna članove, znači prebijali ih i u Hramu i na ulici, a Luka Hodak je dospeo u izveštaj Hrvatskog helsinpkog odbora. On je jednostavno budala, a kad imate budalu imate i budalaštine. Hare Krišna ne piju alkohol, niti uzimaju psihodelike, to je ripu. Konkretno alkohol spada pod Mada ripu. Dakle on je sva moguća pravila vaišnavizma prekršio, počevši od progona ljudi, on čuo nekad za ahimsu, do verovatno prekršenih svih šest ripua.
A činjenica da on posle svega govori da ga to ni malo ne zanima samo pokazuje da tu ni d od duhovnosti nema. Poginuo je čovek, on ni malo nema ni samilosti ni osećaja griže savesti. Nijese dogodiloi nešto apstrakto, desila se smrt, posle čega se on ponaša kao da se ništa nije desilo. Ko god kaže da taj čovek ima bilo kakve veze sa duhovnošću ispašće u najmanju ruku smešan.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 07:29   #127
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, zašto nikome nije palo na pamet da su stvarno nešto dozvali s one strane normalnoga svijeta.

Neki entitet iz Lovecraftove mitologije.
Meni je to palo na pamet. Ali sumnjam da je bilo nešto lavkraftovsko. Mitar Subotić Suba, ko je pratio alternativnu scenu zna ga kao Rex Ilisivii, mi je pričao da se u Brtazilu zainteresovao za Makumbu i kandomble ritmove i da radi sa tim ljudima. Poginuo je u Brazilu požaru i ja sam uvek imao neki čudan osećaj dato nije bio običan požar ...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 07:34   #128
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Nije svejedno, jer je tip izjavio (bilo u vijestima, RTL, 18:30) da njegov proizvod trosi i Ivo Sanader (ne bilo koji, vec predsjednik Vlade, tj. hrvatski premijer), a samim time, to znaci da se nas premijer drogira i pod utjecajem halucinogena donosi odluke (ili ne, ali izjava ide u tom stilu), sto opet pak utjece na Hrvatsku. I na gradane iste. Sto meni nije svejedno.

I naravno, i meni je zao covjeka.
Ja se ispričavam, no nisu li Luka Hodak i pokojna Ivana Hodak u relativno bliskim rodbinskim odnosima? Tj, nisam siguran, no nije li mu ona bila sestričina? To bi značilo da mu je i svojevremena potpredsednica hrvatske vlade bila u bližoj familiji, ne? Ako ovo nije tačno ispričavam se.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:09   #129
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Mala korekcija. Bio je u ISKON-u,.
Iskon! Šta je to?
Pretpostvljam da se ne radi o broadband telekomu.
beebop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:58   #130
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
A činjenica da on posle svega govori da ga to ni malo ne zanima samo pokazuje da tu ni d od duhovnosti nema. Poginuo je čovek, on ni malo nema ni samilosti ni osećaja griže savesti. Nijese dogodiloi nešto apstrakto, desila se smrt, posle čega se on ponaša kao da se ništa nije desilo. Ko god kaže da taj čovek ima bilo kakve veze sa duhovnošću ispašće u najmanju ruku smešan.
Hm, pa covjek je ipak u HDZu, sto objasnjava kakav je to covjek u pitanju. Em je on prisao njima, em su oni njega prihvatili objerucke. Meni to govori kakav je on covjek i sve sto je radio i sto radi je sasvim ok za takvog nekog. Ne da se ja slazem s time i ne da sam ja ikad na bilo koji nacin podrzavao HDZ, ili ne daj boze dao svoj glas HDZu.

A sto se tice srodnosti s drugim Hodakovima, ne znam.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 03:00   #131
Quote:
Dilbert_Zg kaže: Pogledaj post
A koji je pravi problem u ovoj prici? Koji je glavni uzrok ove tragedije?
Hrpa nadrogiranih idiota. Onaj sto je izgorio trebao se prvo utopit pa onda zapalit. Kreten nad kretenima.

Ne mogu zamisliti iole normalnu odraslu osobu koja si moze dozvoliti da ga vide u ovakvim krugovima, a jos manje da se ide s takvim majmunima drogirati.

Glupani najobicniji. To je problem, a uzrok je glupost.
VelikiGuzitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 03:10   #132
e zna li itko kada je neka emisija koja govori o ispovjesti luke što se desilo na nov vidio sam u reklamama ali neznam koja emisija
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 20:13   #133
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
e zna li itko kada je neka emisija koja govori o ispovjesti luke što se desilo na nov vidio sam u reklamama ali neznam koja emisija
Dossier.hr- četvrtak- 21.20- HRT1
Sonnenrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 22:06   #134
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Mala korekcija. Bio je u ISKON-u, potom je prešao u Jogu u svakodnevnom životu, a tek u tećoj fazi je konvertovao u šamanizam i nudio "ono što se religijskim putem postiže za 7 godina, krijama za 3 godine" za svega 6 sati. Prvi šaman definitivno nije, Michael Harner-ova fondacija je imala svoje ljude i nudila obuku još krajem osamdesetih. Ja sam znao u Beču parljudi iz te fondacije, ali koliko znam bilo ih je i u Nemačkoj, a i u drugim delovima Evrope.
Luka Hodak je poznat po promovisanju ustaštva, doslovno tvrdeći da je Krišna takodje bio ustaša. da su ustaše stare 4000 godina i da su uIndiji pripadali kasti kšatrija. Za Srbe je govorio da su sa "nižih planeta", te iz ciganskih indijskih plemena, te ih isterivao iz kuća i tu useljavao članove Hare Krišna. Zbog toga su u Srbiji, na žalost, doslovno gazili Hare Krišna članove, znači prebijali ih i u Hramu i na ulici, a Luka Hodak je dospeo u izveštaj Hrvatskog helsinpkog odbora. On je jednostavno budala, a kad imate budalu imate i budalaštine. Hare Krišna ne piju alkohol, niti uzimaju psihodelike, to je ripu. Konkretno alkohol spada pod Mada ripu. Dakle on je sva moguća pravila vaišnavizma prekršio, počevši od progona ljudi, on čuo nekad za ahimsu, do verovatno prekršenih svih šest ripua.
A činjenica da on posle svega govori da ga to ni malo ne zanima samo pokazuje da tu ni d od duhovnosti nema. Poginuo je čovek, on ni malo nema ni samilosti ni osećaja griže savesti. Nijese dogodiloi nešto apstrakto, desila se smrt, posle čega se on ponaša kao da se ništa nije desilo. Ko god kaže da taj čovek ima bilo kakve veze sa duhovnošću ispašće u najmanju ruku smešan.
Imate i vi putra na glavi, lepi.

Godinama ste bajali na senasama "majstora" ezoterije Dragana Dabića koji je trenutno na izvanrednom boravku u Hagu.

Zamisli samo tu scenu.
Sučesnik i ideolog masakra tisuća ljudi iz Srebrenice / samozvani duhovni iscjeljitelj podučava okupljeno mnoštvo tome što je to osećanje ljubavi kroz tihovanje u meditaciji...
Okupljeno probrano društvance - sluša u transu...
Potom u tišini meditiraju, a suzice im cure i srdašca trepere od ushićenja.

Kompot od bunike iz Saborskog, mala je beba prema "kompotu" kojim vas je dr.Dabić hranio.

Ovi iz Saborskoj na psihijatriji su proveli 4 dana, oni napaljeni na Dabićevo mesijanje zavrjeđuju barem 4 mjeseca...
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:39   #135
S obzirom na nedavne događaje, mogli bi ponovo pokrenuti ovu temu. Ima li kakvih iskustava?
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:05   #136
Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
S obzirom na nedavne događaje, mogli bi ponovo pokrenuti ovu temu. Ima li kakvih iskustava?
Preko sitea: http://www.luka-hodak.t-com.hr/ ces sigurno naci nekoga za razmjenu iskustva koje te zanima
__________________
Prica o Pelinu
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:27   #137
Quote:
Sonnenrad kaže: Pogledaj post
Dossier.hr- četvrtak- 21.20- HRT1
Gledao, nema novih detalja. On nije kriv ni za sto, bunika je savrsena.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:11   #138
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Meni je to palo na pamet. Ali sumnjam da je bilo nešto lavkraftovsko. Mitar Subotić Suba, ko je pratio alternativnu scenu zna ga kao Rex Ilisivii, mi je pričao da se u Brtazilu zainteresovao za Makumbu i kandomble ritmove i da radi sa tim ljudima. Poginuo je u Brazilu požaru i ja sam uvek imao neki čudan osećaj dato nije bio običan požar ...
Šamanstvo nije bezopasan hobi!

Možemo mi ovdje predpostavljat bilo je tu droge, budale, seljačine, hadezeovci, ali je činjenica da je L.Hodak izašao nakratko pred kamere kao da se nije ništa dogodilo, a dogodilo se nešto strašno i to njegovim poznanicima.

Lik ili je oličenje zla ili ima izgoreni mozak pa mu je svejedno ko gine a tko je živ u ludari. Nebih se čudio da su ga namjerno žrtvovali! Ja znam da čovjek neumire samo tako kad padne u vatru ... pa makar glavu gurnuo u žar.

... nešto tu smrdi!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 00:22   #139
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Lik ili je oličenje zla ili ima izgoreni mozak pa mu je svejedno ko gine a tko je živ u ludari. Nebih se čudio da su ga namjerno žrtvovali! Ja znam da čovjek neumire samo tako kad padne u vatru ... pa makar glavu gurnuo u žar.

... nešto tu smrdi!
Tip je HDZovac i prilog na HRTu zavrsava njegovim rijecima (ne znam doslovni citati, ali odoka ovako nesto) da je on sve svoje sposobnosti (intelektualne, tjelesne...), kao i sve svoje (zena, djeca, ovca, pas, macka) podredio i stavio na raspolaganje HDZu.

Pa ti sad ocekuj da tip ne sece slobodno... A i zasto ne bi, ipak je na vlasti HDZ, a ne vlast prava, reda i zakona.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 11:45   #140
Naime ja sam se tako odvalio od toga da sam imao nevjerovatne halucinacije,ali stvarno nevjerovatne..tri dana mi je trebalo da dodjem sebi..mislim ok ako oces jednom probati ali ne preporucam stalnu upotrebu,jednostavno imam dojam da sam jos koji put to uzeo da bi poludio[/QUOTE]

ja san proba kada san bia nadobudan mladic zeljan iskusenja,a prijatelj javio za neku besplatnu drogu.prebolesno,godinama poslje nisan ni travu zapalia!
Ako se neko odluci (nemojte molin vas)definitivno triba naci nekoga cistog za cuvanje jer se nema niti malo kontrole,kao da nesto drugo upravlja vama,a kada se dode sebi tih najvecih fleseva se ne sicate! Hodak sigurno nije spava(nesto slicno se dogodilo i meni i x drugih ljudi,mislia san da san spava,a u biti je to dio tih najvecih fleseva-informacija od "cuvara") jer je na bunici nemoguce spavati !
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.