Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2006., 13:34   #21
Quote:
Leona81 kaže:

..e da..Gloria..to je to..ime mi je bilo na vrh jezika
..tamo nisi nista nasla?
Nisam tamo jos ni trazila, ali znam da imaju slatke cipelice.
Ne znam jos. Kako sam vec napisala i u Aniti su mi rekli da ima super cipela i da mogu napraviti i po mjeri.
Ma mislim, meni trebaju neke tipa balerinkice ili nesto slicno.

Racunam da imam jos malo vremena, vjencanje je za tri i nesto mjeseci pa...
Trenutno osmisljavam cvijece, cipele su slijedece ali svejedno intenzivno razmisljam o njima
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 11:16   #22
Flakey,pa gdje si ih našla?Obožavam kristaliće...
Vidjela sam u prošlom broju Vjenčanja jedne predivne (polusandale,ono - otvorena peta i zatvoreni prsti)iz Anite pa se sad spremam otići tamo pogledat ima li tako nešto bez pete. Haljina mi je vrlo jednostavna - A- kroj,bez naramenica, bijela (malo ide na ivory), cijela od (vrlo decentne) čipke, Nažalost nema šlep:/ To je inače bio moj životni san,ali eto...Ne možeš imati sve u životu....
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 11:39   #23
Salon cipela «Anita», Tijardovićeva 20, al znam da je bila i stranica negdje na netu, ali ju sad ne mogu naci :-) Nisma jos tamo bila ali me mama i kuma upucuju tamo, pa.... Ali se ne zamaram previse - ono nek nebudu crvene, nek budu niske i nek ne kostaju ko svetog Petra kajgana. Eto.
Haljina zvuci jako lijepo, moja je slicna, samo ima slep i uska je - mislim, ono nije pepljuga stil, a taman mi je duzine za niske cipele :-)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 12:12   #24
Moja će biti posuđena pa će mi ju skratiti par dana prije svadbe koliko bude trebalo...
Meni samo moraju biti niske (makar mi to nije najudobnije...). Dobro - i da su lijepe i da nisu preskupe.
Možda skoknem danas do Anite jer bi fakat htjela to rješit. Moram ih malo nosit po doma da se naviknem na njih jer imam malo problematična stopala. Ne bi htjela imat krvave žuljeve na vlastitoj vadbi...
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 12:24   #25
I moja ce biti posudjena, ali kao da je sivana po meni, pa ne treba nista. A cipele ce biti tipa balerinki, jer kako sam visoka, nisam navikla nositi visoke pete pa nisam sigurna da bih zdurala u njima cijelu noc
Ajde javi kako je bilo ako odes. Koje su im cijene, mislim ja za svoje cipele racunam oko 500-700 kn. Mislim da cu ja svoje, gdje god ih htjela kupiti morati dati raditi jer mislim da danasnji proizvodjeci jos nisu shvatili da se i cure s velikim brojevima udaju. Mislim ja sam 42/43.
Bez veze. SERONJE!!!

Al javi u svakom slucaju
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 12:39   #26
Da to je stvarno bed...
Ja nosim 38 ,39 dakle najčešći broj,ali imam široka stopala pa mi ne ulaze u većinu lijepih(fancy) cipela...
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 12:44   #27
MA ne pitaj. Mislm da ce moj dragi frknuti u nesvjest kad me vidi u vjencanici, svu sredjenu - pa ne bude me prepoznao.
Ja sam upravo zbog cipela bila osudjena na vjecne traperice i tenisice, jer zenskih cipela nije bilo (govorim za razdoblje do poslije rata), a ja sam u cetvrtom osnovne imala 40. Pa...
Ali mislim da ti je btino kupiti ih nesto ranije da ih razgazis i mislim da ce sve biti super
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 22:12   #28
Što se cipela tiče, ja sam si u Austriji kupila baš lijepe elegantne cipelice, koje rade lijepi oblik nogu! Izdvojila sam za njih popriličan iznos, ali nije mi žao iako mislim da ću nakon ponoći završit u balerinkama. Shvatila sam što mi je za moje vjenčanje stvarno važno i na tome neću štediti!
light blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:24   #29
Pomoć CIPELE !!!

Dakle bila sam u Kamili, Karli i Nami na Kvatriću...u Nami su jedne prekrasne ali mi malo ispadaju sa nožica....nemrem ništa pronaći kaj mi paše .....osim kaj nosim broj 41 trebaju biti lagano žućkaste i sa što manjom petom....još ću ići u Anitu u Prečko.....i ne znam gdje....Kaj ak sad cipele ne nađem....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:26   #30
a kad je svadba?? Ja znam da cu imati sandalice..tak da se oko toga ne zabirnjavam..a buduci da mi je dragi prilicno visok, mogu se igrati i s petom..a da pogledas mozda u importane galeriji gore na katu imas par ducana kaj prodaju svecane haljine, ali sam vidjela da prodaju i cipke..pa odipogledati, nis te ne kosta..ili pogledaj u morandiju ili robertu..tamo sam prije cca 2 mj. vidjela jedne prekrasne cipke s petom od cca 5 cm..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:30   #31
16.09. .... Ma ne smije biti peta viša od 3 cm....nakon 2 sata ne mogu stajati na nozi kak boli...ne onak da pretrpim nego fakat boli ....a dovoljno sam visoka i ovak... 177 cm ....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:34   #32
Aha, joj..a stvarno ne znam..prosvrljaj malo po gradu..a u krajnjem slucaju odi do nekog sustera..za 3 mjeseca ti mora napraviti cipelu kakvu hoces..ili odi u tvornicu cipela Zagreb, odnesi im slikicu cipki kakve hoces i za 200 kn su tvoje..a gotove su za cca 3 tjedna
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:36   #33
Quote:
Mischa kaže:
Aha, joj..a stvarno ne znam..prosvrljaj malo po gradu..a u krajnjem slucaju odi do nekog sustera..za 3 mjeseca ti mora napraviti cipelu kakvu hoces..ili odi u tvornicu cipela Zagreb, odnesi im slikicu cipki kakve hoces i za 200 kn su tvoje..a gotove su za cca 3 tjedna

Di je to , kaj je to i otkud ti to???? Kaj stvarno tako rade???
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:39   #34
Najstvarnije..gledala na telki..doneses im slikicu i oni na temelju nje, po prilici nadju slican materijal i naprave ti cipku..a dodje oko 200kn..ovisi o cipeli..Na Žitnjaku ti je to..ako hoces na pp ti dam br..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:41   #35
Ideš.... a ništ...još ću malo gledat po gradu ....a onda ako ništa ne nađem znam gdje ću.... tenk ju...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:43   #36
Nema problema..fala Bogu, pa ja cipke vec imam..a nemam jos ni vjencanicu
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:45   #37
Topic o Tvornici cipela.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:54   #38
ojda jes vidjela onu koju je ljupka imala na vjenčanju?
mala zlatno-žućkasta sandalica preslatko nešto, ja se odma zaljubila
samo što je pradina, al svejedno moš uzet sliku i odnjet da ti naprave.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:58   #39
Ja nisam vidjela..ali ja cu imati cipku s visokom petom..najmanje 8 cm..da barem budem blize dragom..iako nisam bas niska ni ovak..174cm
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 11:01   #40
Nisam vidla.....al ja bi čvršću cipku...ne sandaličku....ja to nemrem nositi...tj. mogu al onda ne mogu puno tancati.....a vooolim tancat...jedino da cupkam bosa.... a da ja uopće ni ne dođem u cipelama ?!?!? To bi mi bilo najbolje...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.