Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2007., 11:33   #21
a da pitas u njihovoj referadi?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:59   #22
Quote:
katrin kaže:
a da pitas u njihovoj referadi?
uuu... u referadu nek ulazi samo sa zoljom ili kalašem.. naravno i malo psihičke pripreme

eh..nije da te odgovaram sad...al faks nije tak sjajan ko što zvuči, neorganizacija, dezinformacije, nitko ništa ne zna, ako dobiješ neku informaciju čak i službenu, ne vjeruj.. političke znanosti, a vlada anarhija

http://efpezege.16.forumer.com/viewtopic.php?t=506

ovdje imaš topic o prebacivanju s prava na politologiju, proces je isti i kod novinarstva. nešto malo piše što će ti se priznati..

al dobro razmisli.. sretno
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:06   #23
Kao pravnica uvijek možeš raditi kao novinar (i to kvalitetan, na dobrim temama vezanim uz pravo). Zašto se prebaciti? Možeš nakon prava upisati novinarstvo ili otići na takav poslijediplomski.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:07   #24
Quote:
Vojky kaže:
Kao pravnica uvijek možeš raditi kao novinar (i to kvalitetan, na dobrim temama vezanim uz pravo). Zašto se prebaciti? Možeš nakon prava upisati novinarstvo ili otići na takav poslijediplomski.
Hm... neki shvate da pravo nije za njih.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:20   #25
razmišljam o prebacivanju, jer ne vidim kraja pravnom faxu. svaki ispit je borba, nema opuštanja. sve se ne može naučiti jer je gradivo preopširno, a kad većinu i naučiš nikad ne znaš kakve je profać volje i da li ćete rušit. ma koma. kažu da je novinarstvo ipak puno lakše... Ne znam jel' to istina? kao da se ispiti mogu spremit u par dana. na pravu tak možeš proći jedino engleski!
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:49   #26
tebe izgleda ni pravo ni novinarstvo ne zanimaju previse.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:05   #27
ne. zanima me kako što prije do diplome i VSS-a
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:00   #28
Quote:
tikvatikvica kaže:
razmišljam o prebacivanju, jer ne vidim kraja pravnom faxu. svaki ispit je borba, nema opuštanja. sve se ne može naučiti jer je gradivo preopširno, a kad većinu i naučiš nikad ne znaš kakve je profać volje i da li ćete rušit. ma koma. kažu da je novinarstvo ipak puno lakše... Ne znam jel' to istina? kao da se ispiti mogu spremit u par dana. na pravu tak možeš proći jedino engleski!
predmeti na novinarstvu su pljuga, ali općenito profesori s FPZG-a jako znaju biti nekorektni i ovisi dal je danas vruće il je hladno.. kakav mu je bio ručak itd.... vrlo je relativno dal ćeš proći.. nekad ništ ne učim, prođem bez beda, a nekad se ubijem od učenja i majke mi znam i tip me ruši 3 puta et tako, žurilo mu se na ručak
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:10   #29
Quote:
darkNess(ie) kaže:
predmeti na novinarstvu su pljuga, ali općenito profesori s FPZG-a jako znaju biti nekorektni i ovisi dal je danas vruće il je hladno.. kakav mu je bio ručak itd.... vrlo je relativno dal ćeš proći.. nekad ništ ne učim, prođem bez beda, a nekad se ubijem od učenja i majke mi znam i tip me ruši 3 puta et tako, žurilo mu se na ručak
utješno...
ipak ću morat malo bolje razmislit, jer ako se zeznem, povratka nema...
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:26   #30
Zar je stvarno tako lose na pravu?Ja se jos dvoumim izmedu prava i politologije..pomozite
nocna ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:46   #31
kad si na pravu znaš što studiraš.. za politologiju se ne može to reći.. na politologiji nemaš jednu knjigu za jedan predmet, nego kako gdje... negdje 5, negdje više-manje, naravno odabrane stranice.. i svestraniji je studij nego pravo.. ali vrlo neodređen, zbrkan i neorganiziran
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 23:49   #32
A sto mi preporucate?
nocna ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:30   #33
Quote:
nocna ptica kaže:
A sto mi preporucate?
idi za onim sto te zanima, inace ce ti svaki fakultet biti tezak.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:31   #34
Quote:
darkNess(ie) kaže:
kad si na pravu znaš što studiraš.. za politologiju se ne može to reći.. na politologiji nemaš jednu knjigu za jedan predmet, nego kako gdje... negdje 5, negdje više-manje, naravno odabrane stranice.. i svestraniji je studij nego pravo.. ali vrlo neodređen, zbrkan i neorganiziran
pa nije bas ni da na pravu imas za svaki predmet jednu knjigu ili jedan zakon pa udri po tome
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:56   #35
Prebacivanje sa TVZ-a na fer

Jer se moguće prebaciti sa TVZ-a na fer i kako? Mislim se upisati na tvz završiti tamo tih 6 ili koliko već semestara i nakon tog upisati na fer. Zanima me još smjer informatike na tvz-u što taj smjer obuhvaća?
Huco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:04   #36
neces se morat prebacivati nego ces sa ferovcima i ostalima koji zele studirati diplomski studij na feru pisati prijamni..navodno da ce se i gledati i ocjene..eto, to ti je po mojim zadnjim saznanjima sa fera..pozdraf
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:06   #37
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
neces se morat prebacivati nego ces sa ferovcima i ostalima koji zele studirati diplomski studij na feru pisati prijamni..navodno da ce se i gledati i ocjene..eto, to ti je po mojim zadnjim saznanjima sa fera..pozdraf
Fau, dečko, kak si ti pametan.
 
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:43   #38
Možeš upisat FER , mislim da čak bez prijemnog..ali moraš ići sve ispočetka..tako da si opet na nuli
shaggy000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 20:34   #39
ima jedna simpatična teta koja radi na studentskoj službi (FERovoj), pa ti lijepo nju nazovi radnim danom između 11:00 i 13:00 i pitaj što god želiš. Da ne potrošiš 3 godine bezveze
__________________
točno na današnji dan,prošle subote
Plug_in is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:11   #40
S FER-a na arhitekturu

htjela bih se prebacit..jel to moguce s obzirom da su oba tehnicka fakulteta?
jer ipak na fer-u sam ucila stvari koje na arhitekturi ba si ne sluze...
pozzzzz
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.