Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2015., 16:34   #841
mi ćemo imati oko 20 djece...organizirati ćemo poseban kutak za njih jer ih poznajem sve i znam kakvi su hahah, u pravilu su djeca na vjenčanju slatka. Mene više živciraju mame koje gledaju svoje dijete kako divlja i to ih zabavlja, tipa bila sam na svadbi i prvi ples, a klinci skaču i divljaju po podiju i umjesto da ih maknu tih 3 minute, ne mame ih lijepo slikaju, smiju se..

u sali nam do 3 godine besplatno, a do 12 ja mislim pola cijene
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 22:36   #842
Evo ovako, za mladjeg brata pitam i molim nemojte sasuti drvlje i kamenje ako bude bilo odgovora... kako na sto kulturniji nacin gostima kad ih pozivate reci da ne mogu povesti djecu? Brat bi pozvao dobru kolegicu s posla i njenog muza, ali dvoje njihove djece su zaista neodgojena derista i ovaj smislja kako pozvati a da se kolegica ne uvrijedi ili ne odbije poziv...
Kunta Sphincte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 08:32   #843
Ako roditelji ne kuže da su im djeca takva da bi smetala, ne znam kako ćete nać način da im lijepo kažete da klince na svadbi ne želite.

Pogotovo ako će neki drugi klinci bit tamo.
Ili pozovite sve ili se pomirite s tim da reakcija možda neće bit bajna kad im kažete da ne mogu doć djeca.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 15:19   #844
Quote:
Kunta Sphincte kaže: Pogledaj post
Evo ovako, za mladjeg brata pitam i molim nemojte sasuti drvlje i kamenje ako bude bilo odgovora... kako na sto kulturniji nacin gostima kad ih pozivate reci da ne mogu povesti djecu? Brat bi pozvao dobru kolegicu s posla i njenog muza, ali dvoje njihove djece su zaista neodgojena derista i ovaj smislja kako pozvati a da se kolegica ne uvrijedi ili ne odbije poziv...
Ja sam ovako: Jel dolazite s klincima? Sve ok samo da si znamo računati i sam da znate da će ostali ostavit svoje na cuvanju pa samo da znate da klincima nece bit ekipe. Jbg, ovi svi to gledaju kao izlazak bez djece i jedva docekali

I jedna je dosla svejedno s dvoje djece i onda komentirala: pa stvarno nitko nije doveo djecu.

Eto, makar sva ta djeca su dobra nego nisam htjela da dolaze s njima jer vecinom onda ranije idu doma i nisu tak opusteni.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 16:24   #845
Možda da im kažeš nešto tipa "Računam na vas dvoje"
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 13:40   #846
Ne kužim zašto se podrazumijeva da se povedu djeca. Ja sam frendici rekla da ću morati dovesti odojče jer još nije tako dugo bio bez mene i ja sam mu izvor hrane i pitala je je li to ok. Kad bude stariji, ići će samo članovima obitelji koji žele da i on dođe.

Meni je bilo svejedno. Na kraju sam s djecom najviše i plesala, ali jedno dijete je uspjelo uzrujati pola uzvanika svojim urlanjem za vrijeme vjenčanja. Nisam ni ja baš bila oduševljena, ali mene je više bend uzrujavao
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 22:24   #847
Zato što kad pozivaš u svatove, većinom pozivaš tu obitelj, a ne samo gospodina i gospođu. Manja djeca se ionako vesele vjenčanjima, a starija su dovoljno pametna da im više ne pada na pamet ići sa starcima. Tko želi baš child free, neka naglasi jer se to ne podrazumijeva.
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 23:04   #848
Exclamation

Na svim svadbama na kojima sam do sad bila je bilo bučno i bilo je pijanih ljudi pa ne mogu svadbe zamisliti kao neke obiteljske događaje
Zato mi ima više smisla da su pozvani samo roditelji.

Meni ne smetaju djeca na vjenčanjima, ali svoje neću voditi jer ga ne želim tome izlagati.
Za ovo na koje idem sam u teškoj dvojbi jer mi je još mali da ga ostavim tako dugo s bakom, a s druge strane mislim da će biti jako nervozan i da mu se neće nimalo svidjeti.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 15:55   #849
Na zadnjem vjenčanju gdje je bila prisutnna beba, par je iznajmio sobu iznad sale i baka je tu čuvala bebu dok je spavala, a majka dolazila podojiti.
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 23:16   #850
Mi se očtio ne krećemo po istim svadbama. Svi moji vode klince na svadbu i podrazumijeva se da su djeca pozvana
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.