Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Pogledaj rezultate ankete: Ovako živi samohrani roditelj
Slažem se u potpunosti 3 21.43%
Večinom je točno 11 78.57%
Večinom je netočno 0 0%
Potpuno netočno 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2003., 13:34   #21
Claire, potpisujem svaku tvoju riječ....
čini mi se da si ti sretna žena...i drago mi je što jesi.
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:35   #22
Quote:
Claire kaže:

ma bile bi sretne da ga ne vide ni ne cuju... pa makar bile gladne, gole i bose... skupa sa djetetom....
E da me ubijesh ja ne mogu razumjeti kako netko tko pishe da je tuchen pred ochima djece, da taj otac i kad ih uzme ne vodi brigu o njima, da im puni glavu gadostima o majci i obitelji, da ih prati autom, da ne dopushta da se jave majci dok su na ljetovanju....i takodaljeitakoblizhe, zheli da takav isti chovjek provodi vishe vremena sa svojom djecom.

Osobno bih bila presretna da se nikad vishe ne javi.Ni meni ni njima.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:36   #23
Quote:
Claire kaže:

ma bile bi sretne da ga ne vide ni ne cuju... pa makar bile gladne, gole i bose... skupa sa djetetom....
...tada bi stvarno majka bila dobra majka kada bi dopustila da joj djeca budu gladna, gola i bosa... i od tebe svašta čovjek može pročitati...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:38   #24
Ne izvrci njene rijechi, zhena je dobro napisala...u sridu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:39   #25
to može razumjeti samo netko kome je "bivši" suprug, drag i ugledan, uništio život-potpuno i nepovratno..tada je glad bolja opcija...
duda, drago mi je da ti to, očito, nisi iskusila i drago mi je što to ne razumiješ..najiskrenije!
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:43   #26
Quote:
duda kaže:
...tada bi stvarno majka bila dobra majka kada bi dopustila da joj djeca budu gladna, gola i bosa... i od tebe svašta čovjek može pročitati...
a da majka ode malo u fushu chistit stanove ili prat stubishta... ili davat instrukcije iz matematike, kemije, fizike...
ili da malo prishpara...

ili je samo jedna jedina solucija... dragi, bivshi muzu... napravijo si djecu... sad izvoli dat lovu...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:43   #27
Quote:
magic kaže:
E da me ubijesh ja ne mogu razumjeti kako netko tko pishe da je tuchen pred ochima djece, da taj otac i kad ih uzme ne vodi brigu o njima, da im puni glavu gadostima o majci i obitelji, da ih prati autom, da ne dopushta da se jave majci dok su na ljetovanju....i takodaljeitakoblizhe, zheli da takav isti chovjek provodi vishe vremena sa svojom djecom.

Osobno bih bila presretna da se nikad vishe ne javi.Ni meni ni njima.
...majka je dobila ono što želi... svoj (kakav takav) mir i djecu... i ne želi više ništa od njega za sebe... ali zar nije tužno što on takav savršen otac koji čak i ne zanemaruje svoju djecu ne želi biti više s njima...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:45   #28
Quote:
magic kaže:
Ne izvrci njene rijechi, zhena je dobro napisala...u sridu.
...ja sam citirala točno što je napisala, nije bilo potrebe za izvrtanjem...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:47   #29
Ja ne bih pozheljela da takav chovjek provodi vrijeme niti s mojim psom

A ako djeca zhele provoditi vishe vremena s njime, onda on najvjerovatnije i nije toliko preuzhasan...jer i njihova ljubav ima granica.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:48   #30
Quote:
magic kaže:
Ja ne bih pozheljela da takav chovjek provodi vrijeme niti s mojim psom

A ako djeca zhele provoditi vishe vremena s njime, onda on najvjerovatnije i nije toliko preuzhasan...jer i njihova ljubav ima granica.


potpisujem...
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:48   #31
Quote:
Claire kaže:
a da majka ode malo u fushu chistit stanove ili prat stubishta... ili davat instrukcije iz matematike, kemije, fizike...
ili da malo prishpara...

ili je samo jedna jedina solucija... dragi, bivshi muzu... napravijo si djecu... sad izvoli dat lovu...
...ne piši što ne znaš... majka vikendom prevodi (kada su klinci kod njega) a ne bi ju bilo sram niti čistiti stubišta ili stanove...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:50   #32
nema granice i nema srama kad je dijete u pitanju....uvjerio se...i previše doslovno...
klinci su...čudo!
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:51   #33
Quote:
magic kaže:
Ja ne bih pozheljela da takav chovjek provodi vrijeme niti s mojim psom

A ako djeca zhele provoditi vishe vremena s njime, onda on najvjerovatnije i nije toliko preuzhasan...jer i njihova ljubav ima granica.
...malena od mora više ne želi ići k njemu i ne ide... a maleni želi ići i ja mu to omogućujem... kada bude stariji i ako ne bude želio ići, neće ići kao što sada ne ide niti sestra...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:55   #34
Ne sjecam se da si nam to napisala na onom tvom topiku gdje smo te zabrinuto pitali kako je zavrshio problem s ljetovanjem...valjda sam propustila
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:03   #35
...vidim da ischitavash taj topik

Da ti pomognem


Quote:
Riješila sam pitanje bona preko VIP-a, bili su vrlo ljubazni... malena mi se javila i rekla da dolaze doma... da im je dosta... tako da su se prošli vikend vratili doma
i spominjesh pripreme za shkolu i tako...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:04   #36
Quote:
duda kaže:
Riješila sam pitanje bona preko VIP-a, bili su vrlo ljubazni... malena mi se javila i rekla da dolaze doma... da im je dosta... tako da su se prošli vikend vratili doma
Sada smo u velikim pripremama za školu...
...evo je bio odgovor na to pitanje...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:06   #37
Super odgovor nakon onog alarmantnog uvodnog posta gdje ti chudovishte od bivsheg muzha ne dopushta kontakt s djecom itditd...

Pochet cu misliti da ipak malo preuvelichavash.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:17   #38
Quote:
magic kaže:
Super odgovor nakon onog alarmantnog uvodnog posta gdje ti chudovishte od bivsheg muzha ne dopushta kontakt s djecom itditd...

Pochet cu misliti da ipak malo preuvelichavash.
...ja se zadovoljavam samo izrazom BIVŠI MUŽ nemam običaj proglašavati ga čudovištem niti na forumu niti pred djecom... za razliku od njega koji ne preza upotrebu svakakvih pridjeva vezanih uz moje ime u društvu i pred djecom... čak i pred socijalnom radnicom koja ga je upozorila da se tako ne izražava i zaključila da se vjerojatno tako izražava i pred djecom...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:25   #39
Quote:
Claire kaže:
a da majka ode malo u fushu chistit stanove ili prat stubishta... ili davat instrukcije iz matematike, kemije, fizike...
ili da malo prishpara...

ili je samo jedna jedina solucija... dragi, bivshi muzu... napravijo si djecu... sad izvoli dat lovu...
Sori, ali meni je ovo grozan stav. Otac mora i financijski sudjelovati u odgoju djece - pa ne daje on lovu bivšoj ženi nego svom djetetu. I baš je jadno to što u puno slučajeva žene moraju istjerivati taj novac, to bi trebala biti briga države, a ne rastavljene žene.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 14:45   #40
verice,

...nije samo taj njen stav grozan... pročitaj još pokoji njen post na ovoj temi pa ćeš se zgroziti...
...ne čitam je pa ne znam ništa o njoj ali nakon ovog što je u par navrata napisala niti je ne želim bolje upoznati... ali svakako je ostavila dojam...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.