Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2003., 14:14   #61
Imaš s tuđim kurcem ići u svatove, gloginjama mlatit, po koprivama mahat...
A vezano uz temu sve ti je lijepo luce napisala, a još nije ni brojeve stavila.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:16   #62
Quote:
luca kaže:
kod mene kazu gloginje mlatit
imas pravo, ako se netko pozali, bolje je ne dati savjet (iako on sam zna sto treba napraviti, ja se posavljam kao da ga treba ohtabriti da dobru odluku donosi. ne mislim da nekome nesto novo otkrivam), bolje je samo reci "tako ti je to, treba trpiti...". ako je to ono sto zelis cuti, evo:
tesko je tebi, izlaza nema, svijet je okrutan...

dobro? jel ti to bolje?

meni se ipak vise svidja da ti kazem da je tvoj bunt opravdan, da ti sama znas uzroke i sama znas izlaz. a mi koji sve vidimo iz vana, samo ti pokusavamo reci "ne boj se ustrajati". sama imas sva rjesenja. ne boj se promijeniti stvari.
luca
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:19   #63
Quote:
chiquita kaže:

i onda je počelo...da kaj ti misliš?! kak ti misliš živjeti? tebi nitko ne treba u životu, ti buš sama ostala, nit prijatelja nit rodbine...i bla bla bla...
i onda slijedi durenje do nebesa i vječnosti.

uf.
Ovo ko da moju mamu slušam...al kad sam imala 18 pobogu. Jednom sam ju odjebala usput preokrenuvši očima - i od onda se svima "opravdava" da sam ja "nekomunikativna čudakinja" i "takav je bio i njen djed" i je "bolje je pustit ju na miru" te da ću "sama kad tad uvidjet koliko će mi falit rodbina"..

Screw, jednom im se moraš suprostavit jer će te zajebavat do smrti ak im dozvoliš.

Mene sad pušta na miru ~
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:20   #64
Quote:
walter kaže:
a još nije ni brojeve stavila.
zaboravila a na dusevnim temama i bolje... izgleda text manje racionalnan, vise emotivan

chiki, nisam htjela zvucati grubo. htjela sam da znas da sve to sto mislis (samo sam pretpostavila sto mislis i kako je bilo, naravno da ne znam tocno) da je ok i da se hrabro izboris za sebe
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:39   #65
Quote:
chiquita kaže:
svaka čast pesima, volim ih...
Nisam ni sumnjao
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:50   #66
Quote:
banderas kaže:
Nisam ni sumnjao
ma svaka ti čast.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 14:57   #67
Gle, ne trebas sad primjenjivat logiku svojih staraca i duriti se, jer necu promjeniti plocu zbog toga
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:08   #68
Quote:
banderas kaže:
Gle, ne trebas sad primjenjivat logiku svojih staraca i duriti se, jer necu promjeniti plocu zbog toga
Mala je ušla u mašinu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:09   #69
ma tko si ti da se durim na tebe.
hvala na kritikama.dobro je čuti razna razmišljanja makar me i sa psom uspoređivali.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:13   #70
Quote:
chiquita kaže:
ma tko si ti da se durim na tebe.
hvala na kritikama.dobro je čuti razna razmišljanja makar me i sa psom uspoređivali.
Ti si još dobro prošla... Ovaj moj frend... Šta sam mu ja sve napravio nakon toga... A volim ga ko brata... Ali zajebavamo ga svaki dan. Mislim, s jedne strane, kao da mu nije dovoljno da ga stara zajebava, nego još i mi trebamo... Čuj, sam si se krevet složio, kako već ide ta poslovica.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:14   #71
Chiquita, kad bi barem na pravu adresu poslala ove svoje odgovore
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:21   #72
Ova tema ni nije bila toliko uzaludna koliko se čini na prvi pogled. Taj moj frend više nije u Bj, navrati jednom mjesečno, a sad ga nije dugo bilo, pa sam mu poslao poruku: Šta je, što te nema ovdje, jel te mama ne pusti...

ihihihihihihihi
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:27   #73
Quote:
walter kaže:
Ova tema ni nije bila toliko uzaludna koliko se čini na prvi pogled. Taj moj frend više nije u Bj, navrati jednom mjesečno, a sad ga nije dugo bilo, pa sam mu poslao poruku: Šta je, što te nema ovdje, jel te mama ne pusti...

ihihihihihihihi
ja mislim da mu boljeg prijatelja od tebe ne bih mogla poželjeti.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:29   #74
Jer ja sam FAP masina
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:32   #75
Quote:
chiquita kaže:
ja mislim da mu boljeg prijatelja od tebe ne bih mogla poželjeti.
Daj mi malo popuj sad, plašljivo moje simpatično!
He is papak, I am the cure.
Jebeš prijateljstvo koje nije iskreno. Ti i sama znaš da lažeš samu sebe, ista si ko on, mogao bi vas upoznat, trebali bi na grupnu terapiju krenuti... Imaš sreće što je luca fina, pa moram i ja bit...

MAMA MAMA MAMA
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:35   #76
a ko zna
možda smo od iste mame
MOŽDA SMO BRAĆA!!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 15:54   #77
Quote:
chiquita kaže:
ja mislim da mu boljeg prijatelja od tebe ne bih mogla poželjeti.
Ajmo vidjet slucaj Lebovog prijatelja - nezrelog papka. Ima 2 "prijatelja". Nazove ga mama i pocne mu arlaukat na telefon. Prvi mu kaze, pa daj, moras je razumjet, poslusaj je, odi doma, brine se za tebe, ne moze zaspat ako ti nisi doma... Drugi mu kaze u kurac i ti i tvoja mama ako te s 28 godina zove da gdje si i da dolazis odmah doma.

Tko mu je prijatelj od ove dvojice?
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:00   #78
pa ovaj prvi.
mislim da se agresivom ništ nemre postić.
i kaj nula bodova za odgovor, ha?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:02   #79
Quote:
banderas kaže:
Ajmo vidjet slucaj Lebovog prijatelja - nezrelog papka. Ima 2 "prijatelja". Nazove ga mama i pocne mu arlaukat na telefon. Prvi mu kaze, pa daj, moras je razumjet, poslusaj je, odi doma, brine se za tebe, ne moze zaspat ako ti nisi doma... Drugi mu kaze u kurac i ti i tvoja mama ako te s 28 godina zove da gdje si i da dolazis odmah doma.

Tko mu je prijatelj od ove dvojice?
Ja mislim da mu je mama najbolji prijatelj, jer kad dođe doma, bude mu rekla A koji se ti moj uopće družiš sa lebowskim, njegovi starci su se razočarali u njega, nikad niš od njega, on ti je lezilebović, nemoj se družiti s njim, pogledaj šta je napravio od tebe, više ne slušaš ni vlastitu mater samo dangubiš sa tim propalicama, a i smrdiš po alkoholu, šta sam ti ja rekla za alkohol, pa pobogu, imaš 28 godina, pa zar ti moram takve stvari govoriti, a još si bio vani i nisi obukao vestu, budeš mi opet kašljao dva dana, ts ts ts, sad ti bude mama skuhala topli čaj, a onog lebowskog više ne smiješ viđati, jel tako zlato moje, srce mamino, mama zna šta je najbolje za tebe, jel tako pseto moje dresirano, tako je, tako je, kak bi moglo bit drukčije...
A vidiš chiquita, ima i drugih primjera. Jednom mom frendu su starci prijetili jebenom tužbom da vrati kompjuter koji se on kupio, jer se preselio sa onom koju voli u jedan drugi grad, a mama ne voli tu koju on voli. Ti misliš da ti imaš problema? Pa on voli svoje starce, a došlo je do toga da ga oni žele tužiti!!!!! zato što ih nije poslušao. Zato što misli da mam ne zna bolje od njega šta je za njega dobro. Ti si chiquita sretna osoba koja još može popraviti stvari. Za njega je već kasno... Jer ja nisam tvoooooj siiiiin, zapamti toooo
Otpjevaj to svojim starcima ponekad
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:39   #80
Thumbs up

Quote:
chiquita kaže:
pa ovaj prvi.
mislim da se agresivom ništ nemre postić.
i kaj nula bodova za odgovor, ha?
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.