Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 19:48   #61
A što kažeš na kombinaciju hlača širokih nogavica visokog struka od nekog posebno mekanog materijala u nježnoj (pastelnoj) boji, gore košulja ruske kragne ili možda finija dolčevita, a na nogice elegantne salonke...
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:12   #62
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
A što kažeš na kombinaciju hlača širokih nogavica visokog struka od nekog posebno mekanog materijala u nježnoj (pastelnoj) boji, gore košulja ruske kragne ili možda finija dolčevita, a na nogice elegantne salonke...
Baš o takvim hlačama sve više razmišljam, ali gore ću u tom slučaju morat smislit nešto drugo, ne volim ništa uz vrat.

Hodala sam malo po dućanima ovaj tjedan, diktat sezone je nesmiljen. Sve suknje kratke, a majice ili široke ili uz vrat ili ruska kragna. Mislim, ako žensko ima ružne noge i solidne sise, ove godine je baš u problemu.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:56   #63
a ovak nekaj...?


__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 21:04   #64
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
a ovak nekaj...?
E, ovo mi se stvarno sviđa i mogu se zamisliti u tome.

Hvala ti.

Bi li to moglo s dugim rukavima, recimo onako malo na zvono?
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:16   #65
Quote:
Jadviga kaže: Pogledaj post
E, ovo mi se stvarno sviđa i mogu se zamisliti u tome.

Hvala ti.

Bi li to moglo s dugim rukavima, recimo onako malo na zvono?
hm...ne znam, meni je ovako baš lijepo, nebi niš dirala...a i mislim da bi rukavi bili too much
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 20:56   #66
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
hm...ne znam, meni je ovako baš lijepo, nebi niš dirala...a i mislim da bi rukavi bili too much
Vrijeme radnje će biti ciča zima, smrznut ću se bez rukava.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 10:46   #67
Quote:
Jadviga kaže: Pogledaj post
Vrijeme radnje će biti ciča zima, smrznut ću se bez rukava.
a kaputić nekakav preko? ili, ako ćeš šivat, razgovaraj s krojačicom o rukavima
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 10:51   #68
meni je ovo prepredivno za zimsko vjenčanje

http://img296.imageshack.us/img296/8...frontstut6.jpg
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:13   #69
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
a kaputić nekakav preko? ili, ako ćeš šivat, razgovaraj s krojačicom o rukavima
Mislim da ću ipak dati šivati neku jednostavniju haljinu s gornjim dijelom s rukavima.

Hvala curama na preporuci trgovine Nebo. Od svih dućana u kojima sam bila (a dosta ih je), definitivno mi se njihovi modeli najviše sviđaju. Uopće nisam znala za njih. Trenutno nemaju ništa što bih mogla iskoristiti, ali mi je prodavačica dala broj telefona njihovog ateljea (malko mi je smiješno što ga tako zove) - uglavnom, kaže da tamo šiju po mjeri i modificiraju postojeće modele po željama. Mislim da ću se na kraju odlučit za tu varijantu. Dulja svijetla haljina s nečim preko. Vidjet ću još.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:26   #70
A kada ti je vjenčanje?
Možda dobiju novu zimsku kolekciju koja bi ti bolje odgovarala?...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:32   #71
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
A kada ti je vjenčanje?
Možda dobiju novu zimsku kolekciju koja bi ti bolje odgovarala?...
Možda, pričekat ću još malo, stignem. Imam nekih dva i pol mjeseca još, ima vremena.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 16:10   #72
Drage sve!

Čitam vas na "Vjenčanjima" već tjedan dana. Sad više nemrem izdržati:
POMOĆ!
Elem: udajem se 03/11/ - još mjesec i pol dana i jučer sam tek počela tražiti obleku - nisam paničarila ja sam kao kulerica - IT mačka - sve informacije pokupila na forumu i torbica na ramenu veselo u grad.

Sad rezime: AVAJ I KUKU!!! Prošla čitavu Maksimirsku i Langić - Trg vjenčanja Ničeg nema što mi se iti približno svidjelo. Nema haljina niti kompleta... šmrc
Tako sam postala bivša kulerica.
U ovoj fazi vapim:

a) vjenčanje je malo: 34 draga lika + darling (milo moje ) i ja
b) neću vjenčanicu - krinolina klasiku
c) MOŽE: ili jednostavnija elegantnija duga haljina, boja: bijelo u kombinaciji sa zlatnim, vanilija, bež..... može elegantniji komplet sa suknjom (Nikako suknja šantung svila + korzet NIKAKO HLAČE)) da za suknju sa štosnim sakoićem, može haljina s dugim rukavima.

Gdje to naći?? Gdje gledati?? Butici Adrese.... V
Sve mi recite..

Vrijeme mi curi... HELP
Hvala svima unaprijed!!
Aurora 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 16:13   #73
Quote:
Aurora 777 kaže: Pogledaj post
Gdje to naći?? Gdje gledati?? Butici Adrese.... V
Sve mi recite..

Vrijeme mi curi... HELP
Hvala svima unaprijed!!
Linea exclusive na maksimirskoj, mene uvijek oduševi sa modelima
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 16:18   #74
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Linea exclusive na maksimirskoj, mene uvijek oduševi sa modelima
Draga Mala - hvala ti.
To sam vidjela... Modeli su im nekako otužni... valjda su se s vremenom ofucali i oni. To štoo sam vidjela prije tri mjeseca kad mi se frendica udavala je još tamo...

Ništa ne poželjeh s onih vješalica.

Hvala Malička.

Curke, znate li neki dućan s finijim kompletarcima (Samo ne Axa moda please - tamo na početku Dežmanovog).

Thanks
Aurora 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 17:16   #75
Na tvom mjestu bih odmah dala šivati nešto što ti se sviđa, pitanje je hoćeš li u mjesec i pol dočekati da se u dućanima pojavi nešto što ti je prihvatljivo. Pogotovo ako imaš zeznut ukus, kao npr. ja, a po ovome što navodiš da bi htjela, čini mi se da bismo mogle imati sličan.

U Frankopanskoj postoji mali butik Olja, čista suprotnost od nakaradne Axe par sto metara niže - po meni rijetka oaza dobrog ukusa u Zagrebu, ali modeli su uglavnom unikatni i trenutno nema ništa slično onome što ti treba (osim jedne haljinice boje slonovače, meni lijepe, ali mi ne odgovara dužina jer je do koljena) - znam jer sam bila danas. Ali mi je žena rekla da će im modeli još stizati, pa svrati tamo ako ti je usput.
Jadviga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 11:47   #76
[QUOTE=Jadviga;10184353]Na tvom mjestu bih odmah dala šivati nešto što ti se sviđa, pitanje je hoćeš li u mjesec i pol dočekati da se u dućanima pojavi nešto što ti je prihvatljivo. Pogotovo ako imaš zeznut ukus, kao npr. ja, a po ovome što navodiš da bi htjela, čini mi se da bismo mogle imati sličan.


Hvala Jadviga...Jučer sam izlizala đonove u obilasku i ništa ne nađoh

Međutoa, vidjela sam jedan kompletarac sa uskom suknjom do ispod koljena - Ferréov - ultra - hiper -nadasve jednostavan. Štoviše, prejednostavan za vjenčanje. No, radi se o veeeeelikom sniženju. Bio je 5.000 (Horor), a sad je oko 1.000. Čini mi se da ću ga kupiti - kao alternativu - za "zlu ne trebalo" -

U njemu izgledam više kao kuma na nečijem krštenju nego na vlastitom vjenčanju...

Ipak, u tom sveopćem mahnitanju po dućanima, jedna me jako jako ljubazna prodavačica natjerala da probam nekakve večernje haljine u boji pudera i nekakvu haljinu od tafta (nježno vanilija) kroja koji koketira s vjenčanicom. Pa još nekoliko takvih "wedding dress like".
Ok, nosim br. 38 i zasad ( i visoka sam 171 cm - glede obleke - si svašta mogu dopustiti.

Mislim da sam shvatila čitavu tu spiku sa vjenčanicama: ONE STOJE SVIMA!!! SVE U NJIMA IZGLEDAMO KAO PEPELJUGE!!! Naročito one s užim gornjim dijelom, a čiji se donji dio lagano širi.

Zato su sve mladenke lijepe - no pomalo i "copy - paste".

Eto drage curke, - zapravo sam se malčice utješila. Ako ne nađem nešto što mi se svidi, bit ću ziherašica: kupit ću si neku takvu večernju haljinu od tafta -
puder ili vanilija boje i bit ću kao i druge....
Aurora 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:30   #77
Quote:
Aurora 777;10196571[U kaže:
Mislim da sam shvatila čitavu tu spiku [/U] sa vjenčanicama: ONE STOJE SVIMA!!! SVE U NJIMA IZGLEDAMO KAO PEPELJUGE!!! Naročito one s užim gornjim dijelom, a čiji se donji dio lagano širi.

Zato su sve mladenke lijepe - no pomalo i "copy - paste".
:
Ne mora i nije uvijek tako, postoje dizajneri i krojačice koje mogu napraviti točno ono što si zamisliš... a haljina, obilika, uskih širokih, ovo ono imaš kakvih hoćeš, mislim možeš izmišljati što god želiš.. možeš ti imati i gore široku, a dolje usku..
Mislim da je kod tebe više problem što se tebi ništa ne sviđa i što vjerojatno nemaš viziju što bi uopće htjela.. probaj prvo sama sebi predočit idealnu haljinu pa onda traži, ako ne nađeš idi kod krojačice Ništa lakše, ja sam svoju vjenčanicu šivala, jer nisam ono što sam htjela nigdje našla..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:32   #78
Mala.. šaljem ti veliku pusu za savjete i podršku!!! CMOK!!!
Aurora 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:37   #79
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
a ovak nekaj...?


Mrzim vjenčanice, a ovo mi se jako svidja. Imate jos neku sliku, ali sa bas uskim bijelim pantalonama? Tnx
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 10:20   #80
Vidjela sam komplet - sad ga vise ne mogu nac! HELP

Kako kaze naslov, negdje na ovim stranicama (bar se tako nadam) vidjela sam sliku jednog kompleta (bijelo-sive boje), jaknica/sako i hlace, kojeg je neka cura stavila i napisala da se ona u njemu vjencala, i cinio mi se zgodan. Nazalost nisam spremila sliku,i sad ga ne mogu nigdje nac, frendica kojoj pomazem je sva tuzna jer sam joj ga nahvalila. Onako hlace su ravne, sako ima malo visu kragnu,matrijal mislim da je ona "zguzvana" svila ili sl. cura stoji naslonjena na neki zid sa buketom u ruci.Ako mozete pomagajte!!!
tiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.