Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 16:30   #121
Quote:
Thai kaže: Pogledaj post
Koji savršen osjećaj
nema intimnijeg odnosa na ovoj planeti od toga kada se u tebi rita malo biće
je obožavam kad se rita i baš me briga koliko me jako ritne-obožavam taj osjećaj
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 22:27   #122
U prvoj trudnoći sa 4mj. ,sad sa 14tj.!!
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 16:42   #123
Mi smo jucer napunili 17 tjedana, i sinoc sam prvi put osjetila svog malog misa.... Poslje je tata stavio ruku, ja sam osjetila opet jednom, a on kaze da valjda je. Nije siguran kakav je to osjecaj. jedva cekam da malo poraste da ju cesce osjetimo!
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:02   #124
ja 19 tjedana, osjetim kao da mi crijeva rade, ali lupkanje ne...
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:12   #125
ja sam prvi put osjetila u 17 tjednu,nisam bila sigurna dal je to to al kad se počelo svaku večer ponavljati isto onda sam zaključila da se moja princeza javila...sad smo 22 tjedan i ponaša se kao pravi minotaur,lupa i po danu i po noći...
jarezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:13   #126
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja 19 tjedana, osjetim kao da mi crijeva rade, ali lupkanje ne...
ja sam svaki put osluškivala crijeva,al mi je ovo kuckanje bilo oko jajnika a bogme tu mi crijeva nisu,stalno sam iščekivala lupkanje oko pupka...
jarezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:32   #127
Osjetila sam bebu prvi put u 15. tj., samo navečer nakon jela kad bih legla i posve se umirila, sad u 24. tj. osjećam kad je budna, neki put lupkanje, škakljanje, a jučer sam i prvi put promatrala kako mi se trbuh izboči na mjestu gdje je lupnula , mm i ja smo se cijelo veče smijali mom trbuhu
Ma fantastičan osjećaj....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 10:32   #128
Leptirići u trbuhu

Trudna sam 7 tj. Ponekad, osjetim nešto u trbuhu, to bi baš mogla opisat kao leptiriće u trbuhu I dosta često me češka trbuh...

Znam da bebicu još ne mogu osjetit... Kakva su vaša iskustva u ovako ranoj trudnoći i da li vam se to dešavalo?

Hajde mame i buduće mame pišite
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 11:13   #129
baby, spojila sam ti s ostalim temama o "javljanju" bebe - a jos malo mozes procitati i ovdje: Koliko cesto beba lupka
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 12:06   #130
Ok, hvala...
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:35   #131
Prva trudnoća- prvi udarac bio je pravo muški, i to točno na pola trudnoće.
Druga trudnoća-malo ranije, možda dva tjedna, isto udarac koji se pamti.
Ranije nisam osjetila baš ništa.
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 08:04   #132
Prvu trudnoču oko 20 tj cura
drugu trudnoču isto dečko
a treču u 17 tj cura
Ženo božja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 16:37   #133
hm, ja već duže vrijeme osjećam neko škakljuckanje, i kao neko lagano zatezanje, prvo oko pupka (u 14/15. tjednu, možda čak i ranije...ne sjećam se..) pa sve niže dole di je bebač (16. tjedan) a npr. sinoć osim što me stalno škakljuckalo par puta me je lupnuo! Sad sam u 18. tjednu i prva trudnoća!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 17:43   #134
Pa Cura je prvi put gurnula u 14tj.... Onda je jedno dva tjedna bilo nekakvo migoljenje, tu i tamo, pa kako kad...
I onda je počeo Rock & Roll
Sad mi trenutno baš paše "masaža"... Gurko me fino gurka i baš smo si 5!
Sama sam se sebi neko jutro na poslu smijala, sjedim ja i pokušavam nešto radit, a Gurko me gura... Rekoh, Gurko me OMETA!
Baš me zanima kakvo će "šutanje" još doći...
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 11:27   #135
Danas!!! Ja cijelo vrijeme čekam mjehuriće, leptiriće i ne znam kaj sve ne a kad se ono moj mali miš već fest okreće, migolji s jedne strane na drugu...
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 11:29   #136
Kayah

Nije li divan osjećaj

Samo čekaj kad još malo naraste
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 11:36   #137
je, je, ma predivan!!!
ja još cijelo vrijeme mislila kak imam kontrakcije a to se beba premještala s jedne strane na drugu pa mi je trbuh na nekim dijelovima bio tvrđi, na nekima mekši...mislim da ću plakati od sreće...
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 18:29   #138
Sa 16 tj. pocela sam osjecati nesto, ali svi su me uvjeravali da je jos prerano!
Sa 17 tj. sam skuzila da je to to, bebek me definitivno lupka!
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:25   #139
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
je, je, ma predivan!!!
ja još cijelo vrijeme mislila kak imam kontrakcije a to se beba premještala s jedne strane na drugu pa mi je trbuh na nekim dijelovima bio tvrđi, na nekima mekši...mislim da ću plakati od sreće...
uf, neznam baš da se može osjećat kako se premješta bebač s jedne na drugu stranu, ipak je još premali za to! mislim oko 12 cm da je velik u toj dobi tako da ima dosta mjesta unutra!

Ja ga osjetim kad lupne nekad iznenada i kao lagano zatezanje, škakljanje i tako svašta pomalo...iz vana ništa još!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:56   #140
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
uf, neznam baš da se može osjećat kako se premješta bebač s jedne na drugu stranu, ipak je još premali za to! mislim oko 12 cm da je velik u toj dobi tako da ima dosta mjesta unutra!

Ja ga osjetim kad lupne nekad iznenada i kao lagano zatezanje, škakljanje i tako svašta pomalo...iz vana ništa još!

pa nije rekla da vidi pokret izvana, već da joj je trbuh tvrđi ili mekši, zavisi gdje je beba. istina, i ja to isto osjetim.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.