Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2004., 15:30   #21
Ja sam zadovoljna svojim zivotom, i ne zavidim nikom jer imam sve sta mi treba
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 15:39   #22
Quote:
maristella69 kaže:
Pogledaj malo oko sebe, vidjeti ćeš te ljude i na ovom Forumu - mali, sivi čovječuljci.



Lijek?

Odmah nalakirati nokte još jačim lakom i kupiti još izazovniji grudnjak. Gledati svijet iz ptičje perspektive.

Budi boja u monokromatskom svijetu.

jebote koji egotrip

i vidovitost kak znash da imam sivi donji vesh? kosulja tak prozirna? idem nokte lakirat, ODMAH

vidim propuhalo te tamo gore na visinama propuh medju ushima?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 18:45   #23
Re: Da li biste rado bili netko drugi

Ne kužim to tvoje maštanje, da li misliš da bi htjela biti neko specifičan ili bi htjela biti neko drugi onako generalno???
A i daj objasni razlog ZAŠTO TO ŽELIŠ, ZAŠTO ŽELIŠ BITI NETKO DRUGI? Što je to s čim nisi zadovoljna kod same sebe?
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 18:52   #24
Re: Da li biste rado bili netko drugi

Quote:
Ona007 kaže:
onima koji prije nego negdje podju uredno poloze sal oko vrata a zatim potrose 4 minute za stavit rukavice.
Zavidim onima koji uvijek imaju kisobran, koji mogu potrositi sate peglajuci i koji lagano hodaju ulicom brisuci rupcem mobitel prije nego nazovu prijatelje.


Meni se tvoj post cini kao vapaj za mirom i koncentracijom. Podsjeca me na moju zelju da ponovno pocnem raditi jogu.

Sretna ti Nova!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 18:53   #25
Ne bih htjela biti netko drugi. Voljela bih biti ja. Uvijek i u svakoj situaciji. (Nekad ne budem ja, od nervoze, nesporazuma, guzve ili neceg drugog...)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 20:41   #26
ne bi zeljela biti netko drugi. Tko zna mozda je toj osobi deset puta gore nego meni samo dobro glumi ?

Mozda se lakse nosim sa svojim problemima nego bi se nosila sa onima te druge imaginarne osobe.

Kako je to Stefitza lijepo napisala - mnogo mnogo vise bi zeljela da uspijem ostati ja bas u svakoj zivotnoj situaciji.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2004., 22:32   #27
Quote:
Shtefitza kaže:
Ne bih htjela biti netko drugi. Voljela bih biti ja. Uvijek i u svakoj situaciji. (Nekad ne budem ja, od nervoze, nesporazuma, guzve ili neceg drugog...)

potpisujem
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 01:04   #28
Ne bi htjela biti netko drugi... dobra sam si sama kakva jesam sa svim sto cini mene
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 04:10   #29
ne bih htjela biti netko drugi ali zavidim ljudima koji zive totalno neorganzirano, tipa: preskacu pobacane stvari po podu i uopce ih nije briga, odloze bilo sto bilo gdje i uopce ih nije briga, kad rade na poslu najvaznije je da se posao obavi a kak ce to izgledati i kakav ce svinjac oko sebe napraviti uopce ih nije briga.

Ja se toliko nazivciram oko tih stvari, nije da bas sve uvijek pospremim, ali me to stalno bode u oci i dize tlak dok god se ne pospremi Navika koju sam pokupila od mame kod koje je sve bilo po spagi.

Kontrol frik
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 14:21   #30
Re: Da li biste rado bili netko drugi

Quote:
Ona007 kaže:
Ja zavidim jednostavnim ljudima, njima je zivot he he tako
nekompliciran..
Zavidim onima kojima se svidjaju GAP sportske jakne bez imalo ekstravagantnih detalja, onima kojima u kuci ima samo par urednih i lijepo slozenih stvari a na kuhinjskom zidu objesen uredno napisan spisak za food shopping.
Onima koji imaju mali sivi uredni auto bez pepela po podu,
Onima kojima je tastatura neisprolivana, onima koji prije nego negdje podju uredno poloze sal oko vrata a zatim potrose 4 minute za stavit rukavice.
Zavidim onima koji uvijek imaju kisobran, koji mogu potrositi sate peglajuci i koji lagano hodaju ulicom brisuci rupcem mobitel prije nego nazovu prijatelje.
Oni nikad ne kasne na posao, nikad ne zaborave sastanke...
Zasto nisam jedna od njih????

....ajme uzas .....kaj pms?? ....
....a sto vidis lijepo u tome ...zasto biti kao drugi .....najbolje da nas onda
pri rodenju isprogramiraju i da kao roboti ..svi sve isto
....malena pa poanta je u tome da budes drukciji od drugih,
da budes neuredan tak da netko moze tu i tamo vikati zakaj ima tvojih carapa po cijelom stanu i ostalo
.....a osim toga cemu bed, usisaj auto, pospremi stan i nabavi si rokovnik i rijesila si problem
Kaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 23:05   #31
Quote:
Issa kaže:
ne bih htjela biti netko drugi ali zavidim ljudima koji zive totalno neorganzirano, tipa: preskacu pobacane stvari po podu i uopce ih nije briga, odloze bilo sto bilo gdje i uopce ih nije briga, kad rade na poslu najvaznije je da se posao obavi a kak ce to izgledati i kakav ce svinjac oko sebe napraviti uopce ih nije briga.

Ja se toliko nazivciram oko tih stvari, nije da bas sve uvijek pospremim, ali me to stalno bode u oci i dize tlak dok god se ne pospremi Navika koju sam pokupila od mame kod koje je sve bilo po spagi.

Kontrol frik
bez brige neces biti ni prva ni zadnja koju je dolazak bebe u kucu izljecio od toga. Preko noci
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 00:13   #32
..zavidim djeci koja imaju roditelje...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 01:18   #33
Quote:
NoWa kaže:
..zavidim djeci koja imaju roditelje...
Nekima su roditelji uništili živote.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 01:33   #34
kad sam prije Bozica isla na ispovjed, rekla sam sveceniku (s kojim sam si dobra) "Znas, operi me sad sa tristo ocenasa, nek klecim cijeli dan pred oltarom ali ja sam iskreno i iz duse uzasno zavidna zenama koje mogu jesti i ne debljaju se."
Eto, ja bih voljela biti jedna od takvih. A ne se patit ovom postblagdanskom dijetom.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 02:12   #35
Da, ponekad bih bila netko drugi, ali ne za dugo. Previse sam sebe zavoljela. Nedostajala bih samoj sebi.
__________________
Lucy cried, I almost died, U know what we found?
Starfish&Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 07:52   #36
ja bih voljela biti moj macak

kad ga vidim kako se izvali i spava i cujem kad prede - ufff- i ja bi da mi je to sva briga u zivotu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 20:09   #37
Hehehe Margarita, vidis to sam zaboravila I ja bih rado bila moj macak.
__________________
Lucy cried, I almost died, U know what we found?
Starfish&Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 20:34   #38
Quote:
margarita kaže:
ja bih voljela biti moj macak
Ako je to taj s avatara, joj ccc...
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2004., 22:58   #39
Nisam upoznala nijednu osobu kojoj ruze cvijetaju na svakom zivotnom podrucju,da bi joj zavidila i pozeljela zivjeti njenim zivotom.

Bas sam nekidan bila sa skolskom prijateljicom na kavi,kojoj su gotovo sve cure zavidjele,jer su njeni imali brdo love,ima super odjecu,skupo auto,gotovo sve sta se sa novcem kupiti moze.
Ali nije imala najvaznije,ljubav njenih roditelja i mir u kuci.
Kaze da bi dala svu lovu samo da se roditelji vise ne svadaju,i da je bar jednom zagrle i kazu da je vole,sto nisu nikad ucinili.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 12:30   #40
ne bih željela biti nitko drugi. baš sam si nekak super ovakva kakva jesam.
ali ono što bi mi bilo jako zanimljivo je da nekoliko dana budem malo drugačija: jedno 80% pamćenja delete (nešto mora i ostat u ludoj glavi ), drugačiji posao odn. posao gdje ama baš o ničemu ne bih odlučivala (tako da mi cijeli dan mozak može bit na paši), neki manji grad ili može i ovaj, da nemam vozački, da uživam u tračanju, da su mi glavni problem-tudje brige, itd.
e to bi mi bilo jako zanimljivo, baš me živo zanima kako bi to sve skupa izgledalo.
nekoliko dana.
i naravno da se iza toga - kad se vratim svojoj normali, svom normalnom životu - svega sjećam.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.