Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2008., 14:25   #1
Doček svatova kod kuće: catering, dekoracije...

Kak planirate imat doček kod mladenke, ukrasi, šator...
hardi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 14:27   #2
to i nas muci..
pir ce bit kod njega i sad, di ce doc po mene??
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 14:42   #3
kod mene ce bit malo veca svadba, tako da ce i kod mene doma biti min. 150-170 ljudi....imamo kucu i dvoriste, tako da cemo u dvoriste staviti satore gdje ce biti i svedski stol, poseban stol za nas dvoje, kumove i roditelje, te nekoliko barskih stolova kako bi gost mogli odloziti pice i hranu itd.....bit ce malo muzike i tako.....zadrzat cemo se kod mene max. 2sata, a toliko priprema treba za to.....ali tako je to sta se moze...
__________________
.....divno je biti nekome nesto.....

26.04.2008.
Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:07   #4
I mi imamo malo vecu svadbu, tak da budu i kod mene sigurno dosli puno ljudi i jos onda kad dragi dodje sa svojim moslavcima i tamburom pa ce i kod nas biti svedski stol ,zet bude nesto rostiljao,jer ipak treba do 20sati izdrazati bez hrane,tak da i kod mene bude festica prije svega , sator,muzika, i tak to... dekoracija ce biti crveno bijela, kupit cu til bijeli i ukrasit dvoriste i kucicu s tim i par crvenim balonima...
Posto sam ja inace iz Posavine u Bosni, moj dragi bude dosao po mene u Oborovo ( D.Selo/Rugvica ) jer to je od njega jedno nekih 20km, tako da ja budem kod sestre...
Tko bi isao 300km po mene, ja prva nebi
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:23   #5
Ja imam kuću s dvorištem pa će mojih (40-tak) gostiju biti kod mene malo prije, jest pit i družit se (a oni najbliži će zajedno sa mnom histerizirat u sobi dok budem imala završne pripreme). Onda će doći fotograf pa ćemo imati malo photo-session Dragi bude došao sa svojima (njih isto 40-ak) i vjerojatno tamburicama pa ćemo svi lijepo malo plesat, pjevat, jest i pit, a onda će naši gosti to sve sami bez nas jer ćemo mi zgibat na slikanje...a onda se opet svi skupa nađemo u crkvi
__________________
18.10.2008. The day...
Irkre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:00   #6
Nema dočeka. Da živim u kući, možda bi nešto i bilo, iako sumnjam.
Ovako on sam dolazi po mene (sa roditeljima i kumom), vjerujem da će to biti jedno emocionalno intimnije iskustvo bez puno parade (osim parade ljubavi) .
Neću ništa kititi, samo će ići jedan bijeli vjenčić od kala i margareta na vrata. Ostale dekoracije bi ionak sve bile u opasnosti pred noktićima moje mace.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 09:24   #7
Kod nas je bilo predivno! Mužićevi gosti su se okupili kod njega doma, moji kod mene. Mužić i njegovi gosti došli su po mene! Bilo je toliko veselo i preljepo! Mi smo u međuvremenu otišli na slikanje, a gosti su se kod kuće ostali zabavljati. Tamburaši su svirali, bilo je hrane i pića za vojsku nahranit. Stolove smo složili u garažu i vrt. Pošto sam u kući bilo je i više nego dovoljno mjesta.
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 09:55   #8
Joj Brančika, to je tak lijepo...Ja sam htjela da to bude tako obiteljski i intimno, ali dragi hoće dernek, zastavu, tamburaše...Kompromis, kompromis
__________________
18.10.2008. The day...
Irkre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 10:07   #9
ja sve razmisljam da izbjegnem taj docek kod mlade... i to na nacin da mladozenja i ja odemo na slikanje prije samog vjencanja.... a da goste sretnemo kod maticara
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 10:59   #10
Mi smo htjeli da bude veselo!!!!! Jednom nam je vjenčanje i htjeli smo to obilježit na što ljepši način. A inače smo veseljaci po prirodi!
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 11:53   #11
Quote:
Irkre kaže: Pogledaj post
Joj Brančika, to je tak lijepo...Ja sam htjela da to bude tako obiteljski i intimno, ali dragi hoće dernek, zastavu, tamburaše...Kompromis, kompromis
Irkre, ma eto nama se oboma baš tako svidjelo, pa će bit u skladu s uvjetima i mogućnostima. Čuj, da je i moj dragi htio dernek, sigurno bih i ja pristala na kompromis - ili još luđe, možda bih ja došla s tamburašima po njega, jer on živi u kući (kaj misliš da ga tak iznenadim ).
Uglavnom, kako ja živim s mamom u ne tako velikom stanu, a tu je i moja maca koja bi dobila infarkt da dođe 50 ljudi sa galamom i vriskom, onda smo to tako nekako organizirali.
Nakon toga ionako idemo na dvosatno slikanje u Maximir, a goste u tom slučaju niti imam gdje smjestiti niti ugostiti, čak niti pred zgradom.
Nije mi žao, mislim da će iovako biti lijepo i veselo, samo intimno. Dosta ćemo se naplesati kad dođemo u salu - tj veći prostor od mog stana.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:50   #12
Kod nas to ide ovako.
Njegovi gosti se okupljaju kod njega, moji kod mene negdje oko 14-15 sati (pritom ne mislim na sve goste, doci ce uza rodbina al to kod nas ne znaci 20 ljudi nego negdje oko 100-150 sa svake strane). Onda malo pojedu i popiju pa oni krenu kod mene tako da su negdje oko 17h kod mene.
Kod mene je sator sa stolovima i klupama i odvojenim stolom za mladence i kumove. Na ulazu u dvoriste je okiceni luk sa natpisom dobro dosli a dvoriste je okiceno sa masnama i balonima (moja kreacija, nista pretjerano). Prvo moraju mene "kupiti" sto bi moglo malo potrajati i onda lijepo sjednemo za stol malo nesto pojedemo, ja okitim mladenca i kumove a cure okite goste. Oko 18 h krecemo prema crkvi. Nista specijalno, ali kod nas je obicaj da drugi dan isto dodje rodbina pa je dobro ovo sa satorom i stolovima tak da ih roditelji imaju gdje sve posjest...
__________________
03.05.2008. Joj mene, joj...
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:52   #13
E da, zaboravila sam da muzika dolazi prvo kod njega pa onda idu zajedno kod mene...
__________________
03.05.2008. Joj mene, joj...
Dani 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 18:58   #14
Kod nas će biti ovako:
Gosti od dragoga dolaze kod njega, a ima ih 50-ak, dragi živi u neboderu na 23 katu, kamo će se natiskati, ne znam, nekako će se snaći. Kod njega će doći i muzika, a onda će oni svi doći kod mene. Moji gosti će se skupiti kod mene, isto njih 50-ak, ali kod mene nećemo biti u stanu, jer moja zgrada ima jedu terasu na prvom katu, tako da ću ja izaći na portun gdje će oni doći po mene, i onda ćemo se svi skupiti na toj terasi, cuga, piće i muzika, a onda polako svi prema crkvi!
Ako bude padala kiša, onda ćemo napraviti feštu u portunu, nije bitno gdje ej fešta, bitno je da je glasno, veselo i da nas ima puno!!!
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:53   #15
Nas raspored je: kod njega se okupe njegovi i tada dolaze po mene sa muzikom. Kod mene ce biti veliki vjencani bijeli sator, sa cateringom i koktelima, barskim stolovima, bijelim okruglim stolovima i presvucenim stolicama...Puno dobre hrane, pica i dobre zabave...I naravno predivno vrijeme...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:54   #16
ja cu nesto slicno imati ali dan nakon vjencanja.....

parti za najblize dan nakon.....

bijeli sator na otvorenom, zelena travica, hrana cuga, mjuza....... ma prava uzivancija
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 12:04   #17
Quote:
Irkre kaže: Pogledaj post
Ja imam kuću s dvorištem pa će mojih (40-tak) gostiju biti kod mene malo prije, jest pit i družit se (a oni najbliži će zajedno sa mnom histerizirat u sobi dok budem imala završne pripreme). Onda će doći fotograf pa ćemo imati malo photo-session Dragi bude došao sa svojima (njih isto 40-ak) i vjerojatno tamburicama pa ćemo svi lijepo malo plesat, pjevat, jest i pit, a onda će naši gosti to sve sami bez nas jer ćemo mi zgibat na slikanje...a onda se opet svi skupa nađemo u crkvi
isto bu tocno tak i kod mene samo sto ce kod mene biti oko 50 ljudi i kod njega...ali isti redosljed al ja sam u zgradi koja ima dvoriste pa ce vjerojatno biti tamo ili ce cekat neki ispred zgrade
__________________
nase malo stvorenje 10.05.2010
levelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 08:47   #18
Dobro Došli

Ima li negdje u Zg kupiti natpis DOBRO DOŠLI, a da nije preskupo!!!
Možda ima već negdje tema, al ne stignem tražiti. Sorry!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 10:01   #19
Znam ja. A koju dimenziju bi trebala? Cijena ti naravno uvjek ovisi o veličini natpisa. Možeš i na pm.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:26   #20
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u Zg kupiti natpis DOBRO DOŠLI, a da nije preskupo!!!
Možda ima već negdje tema, al ne stignem tražiti. Sorry!!!
Dućan Sve i svašta. Imaš to i na njihovoj web stranici.
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.