Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 16:15   #21
Imas za kupitu u TNT u Velikoj Goricu svih boja po 100 kn ...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 20:42   #22
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
Dućan Sve i svašta. Imaš to i na njihovoj web stranici.
oni su mi preskupi. ali, hvala na savjetu.
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 20:43   #23
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
Imas za kupitu u TNT u Velikoj Goricu svih boja po 100 kn ...
Thanx!!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 09:30   #24
Meni je slično kao i Brančiki. Imam starog prestrašenog mačka koji zadnjih par dana šepa jer je pao, pa mu treba extra pomoć (nadam se da će se oporavit za tri tjedna), mamu koja je alergična kad joj ljudi ulaze u stan u cipelama, a moj dragi budući muž me bledo pogledo ( i skomentiro da će se kod mene zadržat pola sata, kaj je on lud? kaj da radim pol sata, a vani 35 stupnjeva, a ja nemam klimu, poveća vjenčanica na meni, žbuka na licu, ajme propast) kad sam mu rekla da neka gore dođe s kumom i roditeljima, a ostali neka ostanu dolje, jer ja ne bih htjela dernek u stanu i pobješnjelu mačku i maminu frizuru u zraku
Tako da još nismo dogovorili tu "sitnicu", jer s njim ponekad treba odraditi onaj jedan na dugačko i na široko razgovor.
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 13:45   #25
Samo obavijest da sam neki dan u mandiju kupila lijepe svilene ivory nadstolnjake koje ću staviti doma na stolove. Cijena oko 20kn pa ako nekome treba, zna di ih može naći
__________________
18.10.2008. The day...
Irkre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 10:42   #26
Da li netko ima natpis Dobro došli za posuditi možda? Trebam 2 komada.

hvala
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 10:58   #27
Jesi gledala u Dobrom partneru možda koliko koštaju ti natpisi za kupiti? Ja sam mislila pitati svoju cvjećarku da li ima koji, ako nema išla bi ga potražiti za kupiti, mislim da to ne može biti preskupo
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 11:44   #28
Ima u Starom Pjeru natpis "Dobro došli!" mislim da je oko 150kn i "Dobro došli dragi gosti" oko 170-180kn (ali meni se ćine premali, tj. prekratki...cca 1,5m)...ok za one koji su u stanu, pa natpis stave iznad vrata, ali za dvorište ćini mi se prekratko
__________________
25.04.2009. W Day! http://lbdf.lilypie.com/pHL1p1.png
Andy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:49   #29
Šator za 60 ljudi - 600 kn (Slavonija!) sa svim posuđem - stolovima - stolcima itd. Oni sastavljaju i rastavljaju. Bijeli je.
Cvjećarka mi radi aranžmane za veliki i švedski stol kod kuće. Na ulazu će biti dva stupa na kojima će biti aranžmani s margaretama. Vjenčanje smo dogovorili u 19h, pa smo rekli skup kod mladoženje oko 14.30h. Idu po kuma, ali neće se dugo zadržati,a i blizu je jako. Skup kod mlade u 14.00h - za moje goste će biti ručak kod mene. Kod mene dolaze oko 16-16.30h. Oko 17.30-17.45h krećemo u crkvu koja je inače udaljena 10min vožnje autom, ali pošto će to biti poveća kolona, trebat će nam puno više. A i vjerojatno ćemo napraviti jedan krug kroz grad. Slikanje prije i poslije vjenčanja. U biti, to ćemo još vidjeti s fotografom.
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.

Zadnje uređivanje xantippa : 16.04.2009. at 14:58.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:55   #30
Quote:
xantippa kaže: Pogledaj post
Šator za 60 ljudi - 600 kn (Slavonija!) sa svim posuđem - stolovima - stolcima itd. Oni sastavljaju i rastavljaju. Bijeli je.
Cvjećarka mi radi aranžmane za veliki i švedski stol kod kuće. Na ulazu će biti dva stupa na kojima će biti aranžmani s margaretama. Vjenčanje smo dogovorili u 19h, pa smo rekli skup kod mladenaca oko 14.30h. Idu po kuma, ali neće se dugo zadržati,a i blizu je jako. Skup kod mlade u 14.00h - za moje goste će biti ručak kod mene. Kod mene dolaze oko 16-16.30h. Oko 17.30-17.45h krećemo u crkvu koja je inače udaljena 10min vožnje autom, ali pošto će to biti poveća kolona, trebat će nam puno više. A i vjerojatno ćemo napraviti jedan krug kroz grad. Slikanje prije i poslije vjenčanja. U biti, to ćemo još vidjeti s fotografom.

?????? Ja bas ne kuzim sve to...meni je taj vas raspored "malo cudan", ne kuzim bas najbolje!!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 14:57   #31
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
?????? Ja bas ne kuzim sve to...meni je taj vas raspored "malo cudan", ne kuzim bas najbolje!!!!
Koji dio ti nije jasan?
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:02   #32
Ma, malo sam procitala sada jasnije, neke stvari kuzim...ali, recimo odlazak po kuma??!! To je neki obicaj ili??!! Stvarno, pitam, jer ne znam! I, prolaziti kroz grad, raditi krug...ne shvacam...sorry draga!!! Ja ti ne razumijem bas te neke rituale...Neces biti umorna od cijelog dana??!! Drzim fige! Sretno!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:07   #33
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Ma, malo sam procitala sada jasnije, neke stvari kuzim...ali, recimo odlazak po kuma??!! To je neki obicaj ili??!! Stvarno, pitam, jer ne znam! I, prolaziti kroz grad, raditi krug...ne shvacam...sorry draga!!! Ja ti ne razumijem bas te neke rituale...Neces biti umorna od cijelog dana??!! Drzim fige! Sretno!!
Ja osobno nisam bila u svatovima a da nije bilo tako kako sam sada navela, ili jako slično tome.
Odlazak po kuma je slavonski običaj, iako će se sada naći pokoji Slavonac/Slavonka koji će reći da to ne rade, naravno.
Kum je to poželio. Malo se nazdravi kod njega, ovisno o dogovoru, bude možda i neke šunkice, kulena itd. za gricnuti (Slavonci vole grickati). A prolaženje kroz grad uz ludo trubljenje se uvijek radi, e sad, neki to rade jer im je usput, a neki jer recimo imaju još previše vremena do vjenčanja (ne zaboravimo, ja ću imati 400 gostiju, neka 150 od toga dođe na vjenčanje...zamisli koliko je to auta...a moraš isplanirati sve tako da ti ostane malo vremena do vjenčanja...) pa ne žele prerano doći pred crkvu, pa se malo vozaju po gradu i trube.
Svi su to izdržali, postaneš imun na umor, pa nisam od šećera...
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:09   #34
Ok, nisam znala, stvarno!!! Moj dragi je isto Slavonac, ali imamo ovdje vjencanje, i bez tih stvari...pa, me zanima kako to inace ide, funkcionira...znaci vi ste sve sredili, dogovorili...posto imamo isti datum??!! Ma, bit' ce super!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:11   #35
Quote:
hardi kaže: Pogledaj post
Kak planirate imat doček kod mladenke, ukrasi, šator...
Ja sam oduvijek htjela izbjec da mi gosti dolaze doma, pa sam to i uspjela eskivirat, nasi gosti ce se okupiti sat vremena prije vjencanja ispred crkve (na sustipanu) i tu ce bit catering, muzika i pice..onda vjencanje u 17h..pa iza jos malo feste i u restoran u 19h na veceru...mladozenja, kuma i kum dolaze u 14h po mene i idemo se svi cetvoro slikavat...
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:15   #36
Mi se svi nalazimo u crkvi...nista nema! Niti kod njega (nas), niti kod mojih...samo crkva, prije se ne vidimo, i onda se ide na imanje, gore ce biti prije vecere "prijem"!!! Totalno bezbolno...i, ODMORNO!!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:31   #37
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Mi se svi nalazimo u crkvi...nista nema! Niti kod njega (nas), niti kod mojih...samo crkva, prije se ne vidimo, i onda se ide na imanje, gore ce biti prije vecere "prijem"!!! Totalno bezbolno...i, ODMORNO!!!!
Neka, lijepo! Kod mene to nije bilo pod "mus" ali mislim da bi mom starom srce puklo kad ne bi išlo tim nekim redom. Činim to za svoje roditelje i u ime tradicije. Vjerojatno ćeš se manje umoriti od mene, ali barem ćemo obadvije (na ISTI dan) znati da smo napravile kako smo htjele!
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:40   #38
mojima stalno srce puca pa kaj bi im ja

prvo su bili nesretni kad za prvo vjenčanje nisam htjela svadbu nego večeru, pa su onda bili jako jako nesretni kad sam se rastala...
pa su sad opet nesretni kaj radimo svadbu a ne samo večeru (valjda im se svidjelo prvi put ili prije bit će da nije red)
i to me zaboli

tak, navikli su se

mi isto nemamo nikakve dočeke i na tome sam svom dragom beskrajno zahvalna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:44   #39
Quote:
xantippa kaže: Pogledaj post
Neka, lijepo! Kod mene to nije bilo pod "mus" ali mislim da bi mom starom srce puklo kad ne bi išlo tim nekim redom. Činim to za svoje roditelje i u ime tradicije. Vjerojatno ćeš se manje umoriti od mene, ali barem ćemo obadvije (na ISTI dan) znati da smo napravile kako smo htjele!
Ma, upravo to, draga!!! Vazno je da uzivate, budete sve kako ste si otprilike zamislili, zeljeli...zelim vam svu srecu!!! I, mislim da ce nam taj dan, datum, biti divan!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:46   #40
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
mojima stalno srce puca pa kaj bi im ja

prvo su bili nesretni kad za prvo vjenčanje nisam htjela svadbu nego večeru, pa su onda bili jako jako nesretni kad sam se rastala...
pa su sad opet nesretni kaj radimo svadbu a ne samo večeru (valjda im se svidjelo prvi put ili prije bit će da nije red)
i to me zaboli

tak, navikli su se

mi isto nemamo nikakve dočeke i na tome sam svom dragom beskrajno zahvalna
Draga, Fran, pa dovoljno ste odgovorni, samostalni, ozbiljni da znate sta, kako, na koji nacin zelite...i, bit ce vam savrseno!!! Uzivaj mi sa zarucnikom...puno, puno...!!! A, neke stvari...a, hebiga...nikada, nikome ne moze biti po volji...ali, mislim da to odavno sama znas!! Kiss...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.