Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 01:25   #41
Evo, bas da mi vlastita tema u potpunosti ne "umre"...kod dragog smo rijesili na kraju ipak dosta bezbolno i lako taj problem...pozvati ce samo oba direktora, i direktoricu racunovodstva, (s pratnjama, naravno) i to je to...hoce doci ili ne, vidjeti cemo...mislim da da...super su ljudi, ja ih takodjer duze znam, zajednicki domjenci, druzenja...i, to je to...ima jos dosta ljudi koje smo htjeli zvati, ali to bi bilo nemoguce...prevelika firma...ne mozes odvajati, neke pozvati, neke ne, kako je on voditelj nekoliko poslovnica...to je nemoguce, plus ljudi iz cijele firme koje bi jos, jer tamo dugo radi, i sa svima si je on dobar...ma, strasno...spreher...ne moze!!! To cemo ici pocastiti drugi dan sve, i to je to!!! Rijeseno!!! Vi???
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 01:35   #42
pa da, ne možeš sve zvat...mi ćemo zvat samo jednog dečka s posla jer se poznajemo od prije iako se s njim zapravo ne družimo, al dobro ajde. ostale nećemo zvat, a nisu ni oni nas kad su radili svoje svadbe
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 09:31   #43
ja ću zvati svoje cure - njih 3... a ostale ne iako ih je malo...
a on - još se nije odlučio... nekima je on bio na svadbi pa ih "mora" a najradije ne bi...
tako da još nemamo ni konačan popis gostiju na što sam luda ko šiba...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 10:26   #44
ja upravo rješavem sličnu dilemu, naime dobra sam i druzim se gotovo sa svim ljudima "moje razine" na poslu. ključna riječ je gotovo, jer ih ima 9 s kojima sam dobra i 1 koji mi je dosadan. e sad, da li pozvat silom još tog jednog ili ga ostavit nepozvanog. mislim, na piru neće sigurno smetat, jer se neće ni primjetit. ali, s druge strane, to je baš i razlog zašto mi je dosadan. i tako odoh opet u krug

a što se tiče nadređenih nisam nikoga zvala. mislim da me očekuje briljantan skok u karijeri
__________________
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Roza Smota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 10:31   #45
Ovisi gdje radite, i koliko vjenčanje namjeravate imati. Popis može ići u nedogled. Ja radim u školi, pa sam se malo raspitala kako to ide. Rekli su mi da obavezno ide "predstavnik", jer teško da mi može doći svih 30-40 kolega (ne ubrajajuć tehničko osoblje i administraciju). Računam zvati posebno one kolege s kojima se i privatno družim i od njih svakako očekujem da će doći.
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 10:33   #46
ja ću zvati dvije cure s posla koje mi više i nisu kolegice negu su mi kroz godine postale frendice s kojima si maltene sve svoje brige i probleme dijelim.
Ostale kolege ću počastiti tjedan dana nakon kad dođem na posao i to je to...to je kao neki običaj kod nas na poslu postao.
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:49   #47
[QUOTE=ciganche;18223677]vidiš, lani se udala kolegica i samo je šefa zvala. Cijela firma je ogovarala kako se ulizuje ne valja kad ga pozoveš, ne valja kad ga ne pozoveš

Ja osobno ne namjeravam šefa zvat jer nisam s njim dobra, a i ne želim ga gledati još i na taj dan


U potpunosti se slažem ......ah malo slatko zadovoljstvo
lkolenk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 10:52   #48
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ovisi jel imaš klasičnu djevojačku zabavu ili ne. Ako imaš onda se podrazumijeva ovo što si napisala, a ako ćeš napraviti u kombinaciji s momačkom da to bude jedan veći tulum (za mlađe ljude, da se upoznaju međusobno i zabave, pa će i na svadbi biti bolja atmosfera), onda je to već druga priča

Meni je skroz odlična ova ideja!
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 15:04   #49
Ajde možda Vam ja pomognem...mi smo radili svadu od 100 ljudi. moj muže je u velikoj firmi i nije mogao neke ne pozvati, a neke ne...a to bi bilo još 40 tak ljudi pa nije zvao nikog već je odnio klope, cuge i kolača i sve 5. U mojoj firmi je privatnik gazda koji ne dolazi nikom na svadbe, a uži krug s kojima radim 3 kolege su bili na vjenčanju. A i ja sam gazdi i ostaloj ekipi poslije donjela klope, cuge kolača.
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:12   #50
Danas mi je bio prvi radni dan, imam probni rok od tri mjeseca da me prime na neodređeno a za šest mjeseci mi je svadba.
Zaposlila sam se u školi, u uredu sam sa računovodkinjom koja mi se jako dopada, ali ravnatelj je neki samotnjak i kao da je između nas veliki zid ali ne oni normalni nego oni bankovni doslovno armirani ili kak se to već veli (uglavnom ful pojačan).
U razgovoru sam spomenula računovodknji svadbu (makar si sad mislim da nisam trebala dok ne prođe probni rok). Uglavnom kad dođe vrijeme pozivanja ja neću znati kog zvati koga ne iz škole.
Imam osjećaj da ću morati ravnatelja jer je on moj šef... računovodkinja mi se čak dopada i nju bi (ali onda moram računati na njenog muža i dvoje djece koje redovito viđam jer idu u istu školu)... a ako se još s kim sprijateljim na poslu to bu čak možda desetak osoba na popisu na koje nikako nisam računala... nemam pojma kaj da radim...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:57   #51
Mozes ti njih zvati ali ne mora biti da ce se odazvati tako da sacekaj da vidis kako ce se situacija odvijati..ja sam radila 3 god sa istim ljudima i recimo oni ce mene doci ispratiti iz roditeljske kuce i tu ce se malo proveseliti s nama uz tamburase ali u salu nece ici...a svi skupa su mi poklonili vjencani album veliki prekrasni i 500kn za svatove jer sam prestala prije 2 tjedna tamo raditi posto selim u njemacku
__________________
~~09.07.2011.~~
slavonka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:59   #52
I samo da nadodam ja sam na poslu pocastila sa klopom i cugom i tako svi koji su se zenili donesu malo meze i cuge i proslavi se to jer znaju i oni da se placa po stolici pa je to i njima trosak a nije da se druzimo izvan posla tako da nece dolaziti u salu vec i meni je to sasvim ok
__________________
~~09.07.2011.~~
slavonka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:44   #53
moj dragi (jer ja ne radim još) je pozvao 3 ljudi iz svog odjela, a igrom slučaja i moja kuma radi u istoj firmi i njen dragi. pa ispada da će doći 5 iz firme (plus pratnje). ali sa njima se inače ok slaže. ostale i direktora neće zvati- em nemamo veliku svadbu em ni njega nisu zvali kad su se oni ženili. riješeno
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:52   #54
mi nikog ne zovemo...ni dragi ni ja!!
njegovi u firmi se ni ne zovu a moji....hm....ja radim u firmi di svoje kolege vidim 1 mjesecno....direktora jos manje....pa ih onda nemam ni potrebu zvati!! i mislim da je to ok!!
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:41   #55
Mi radimo malu svadbu tako da nećemo nikoga, ali mislim se da pravim veliku...bojim se da bi ikoga zvala...doduše imam jednu kolegicu koja mi je svojedobno bila prijateljica godinama..sad smo baš kolegice i ne želim s njom nikakve previše odnose..no ona je mene zvala pa možda nju i muža... ali koliko god smo svi mi skupa na poslu, mislim da je svadba privatna stvar i da ako stvarno privatno s nekim nisam dobra taj nema ni što raditi u posebnom trenutku našeg života s nama....
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:25   #56
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Danas mi je bio prvi radni dan, imam probni rok od tri mjeseca da me prime na neodređeno a za šest mjeseci mi je svadba.
Zaposlila sam se u školi, u uredu sam sa računovodkinjom koja mi se jako dopada, ali ravnatelj je neki samotnjak i kao da je između nas veliki zid ali ne oni normalni nego oni bankovni doslovno armirani ili kak se to već veli (uglavnom ful pojačan).
U razgovoru sam spomenula računovodknji svadbu (makar si sad mislim da nisam trebala dok ne prođe probni rok). Uglavnom kad dođe vrijeme pozivanja ja neću znati kog zvati koga ne iz škole.
Imam osjećaj da ću morati ravnatelja jer je on moj šef... računovodkinja mi se čak dopada i nju bi (ali onda moram računati na njenog muža i dvoje djece koje redovito viđam jer idu u istu školu)... a ako se još s kim sprijateljim na poslu to bu čak možda desetak osoba na popisu na koje nikako nisam računala... nemam pojma kaj da radim...

ne znam, ja na tvom mjestu ne bi nikoga s posla zvala...
malo mi je to i kratak radni staž na tom mjestu za pozivanje, pogotovo da bi neke morala čisto reda radi zvati..
eventualno samo tu gospođu za koju kažeš da ti se dopada..
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:35   #57
Nas ima samo 5 u firmi.... sa dvoje sam si super, super, s jednom sam si dobra, a sa ovom zadnjom onak.... nisam baš, ali mi je glupo pozvati njih troje, a ovu zadnju ne.... tak da ću ih sve zvati
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:39   #58
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Danas mi je bio prvi radni dan, imam probni rok od tri mjeseca da me prime na neodređeno a za šest mjeseci mi je svadba.
Zaposlila sam se u školi, u uredu sam sa računovodkinjom koja mi se jako dopada, ali ravnatelj je neki samotnjak i kao da je između nas veliki zid ali ne oni normalni nego oni bankovni doslovno armirani ili kak se to već veli (uglavnom ful pojačan).
U razgovoru sam spomenula računovodknji svadbu (makar si sad mislim da nisam trebala dok ne prođe probni rok). Uglavnom kad dođe vrijeme pozivanja ja neću znati kog zvati koga ne iz škole.
Imam osjećaj da ću morati ravnatelja jer je on moj šef... računovodkinja mi se čak dopada i nju bi (ali onda moram računati na njenog muža i dvoje djece koje redovito viđam jer idu u istu školu)... a ako se još s kim sprijateljim na poslu to bu čak možda desetak osoba na popisu na koje nikako nisam računala... nemam pojma kaj da radim...
1. Otkad se šefovi moraju pozivati?
2. Otkad se samotnjaci od kojih te dijele armirani zidovi moraju pozivati?
3. Otkad se ljudi koje si upoznala par mjeseci prije svadbe moraju pozivati?
4. Kog boga bi sve to u jednom radilo na tvojoj svadbi, ne poznavajući nikog i što bi ti poklonilo, rokovnik i memorandume?

__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 17:29   #59
Pa vjerojatno me to sa šefom muči zbog toga jer me uzeo na preporuku i riskiral sa mnom kaj se posla tiče (makar ja mislim dati svoj maksimum za taj posao) a kao drugo u dva dana posla skužila sam da je zapravo jako pažljiv prema radnicima (redovito si ažurira malu bilježnicu u kojoj pišu rođendani svih zaposlenika i osobno im čestita i sl.)...
Iskreno ne mislim da će se odazvati ali više iz poštovanja me kopka to da ga zovem...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 10:09   #60
nas je isto dugo mučio ovaj problem, al smo ga uspjeli riješiti
imamo "malu" svadbu, cca 70 ljudi, a oboje radimo u veeelikim firmama i kad bi zvali samo one s kojima smo si stvarno super dobri i s kojima se i privatno družimo, popis bi premašio broj ljudi koji sad imamo na popisu - a to ne želimo i ne možemo si priuštiti...

tako da smo se dogovorili da ne zovemo nikog (osim moje najfrendice, ali ona neće doći jer ide u NY i vraća se 7 dana nakon naše svadbe), al ćemo sve počastiti mezom i pićem prije svadbe (tako je i inače običaj, pa bi to svakako napravili, jedino je bed jer je to ukupno cca 700 ljudi - s druge strane bit će sezona godišnjih, pa će možda biti nešto manje )
vanjano is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.