Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2003., 21:15   #41
Ona di si ocu da ti ispricam moj san,a tebe nema
sigurna sam da je od velike vaznosti
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 22:34   #42
Talking

Quote:
Samantha Jones kaže:
Ona di si ocu da ti ispricam moj san,a tebe nema
sigurna sam da je od velike vaznosti
samo ti kreni sa prichom, drago dijete...


p.s. paw, nisam te zaboravila, al ne mogu sestru uhvatit da mi da neke podatke iz sanovnika... cim je se docepam, evo ti dodatnih infos...
__________________
Da nas od svijeta skrije, blijedi će mjesec zaći,
a ja ću i u mraku, ustašca tvoja naći.
Ona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 23:24   #43
evo ovako...inace imam snove nenormalne,sve avanture tipa indiana jones...pa tako i ovaj mi nesto lici
ne sjecam se svega,al prvo cega se sjecam je da se nalazim u nekoj dubokoj rupi sa nepoznatom djecom,malom 2-3 god.
u blizini se treba dogoditi neka eksplozija i iz susjedne rupe neki nepoznati lik mi govori da bi se trebala zastititi tako da se zatrpam.Ja se ludackim ritmom zatrpavam,al ta mala djeca otrpavaju zemlju.Uvidjevsi da mi nema spasa izlazim iz te rupe i trcim preko nekog tipa gradilista i nalazim neku drvenu barku na suhom i pokusavam se na nju popet,al ne uspjevam jer mi se nesto kao konop saplelo oko nogu.
vise se niceg ne sjecam
pusa
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 08:26   #44
Grozno sam sanjala nocas...Da sam cekala bebu i ja i decko smo bili jako jako sretni zbog toga, a onda sam u 7 mjesecu isla na ultrazvuk a beba je bila mrtva . Obadvoje smo bili stariji u tom snu, kao par godina u buducnosti. E a sad najcudnije kako su bebicu proglasili mrtvom, stavili su joj u nos neku tekucinu, pa ak bi izasla plava to znaci da je mrtva i njoj je izasla plava. Neznam kak su to bas napravili, jer je bebic jos bio unutra ali se sjecam te plave tekucine.

Obicno sanjam tako kakav mi je bio dan. Jako mi filmovi etc utjecu na snove, dogadjaji ...Neki frajer se izdero i htio se tuc tu vecer jer se moj decko stao prije njega u red ( nije ga vidio), pa mozda zato takav san? Ona pliz help .

Luca da je barem meni takav san...obozavam miseve i pingace!
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 09:57   #45
Quote:
Bluegirl kaže:
Luca da je barem meni takav san...obozavam miseve i pingace!
i ja. samo kad ih imas milijun u ladici, ipak ti padne na pamet deratizacija iako, kako mi je to palo na pamet, tako mi se smucilo pa odustah...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:47   #46
sjećam se jednog sna koji sam sanjala kad sam bila mala. mislim u životu sam dosad sanjala tisuće snova, i sve sam zaboravila, ne znam kako sam ovaj mogla tako jasno zapamtit, kao da je bio sinoć. uglavnom, nalazim se u stanu svoje tetke, u njenoj dnevnoj sobi. vrata sobe su zatvorena a tetka je u kuhinji. odjednom se veliki fikus (koji je mene uvijek i u stvarnosti strašio) počinje kretati prema meni i nešto mi govori. ja hoću da potrčim do tetke ali se nemogu pomaketi s mjesta. panično vrištim ali nemam glasa. a kikus je sve bliže i bliže i želi da me udavi. čujem vrisak iz kuhinje i tad se panično budim.
mislim iako se san desio vrlo davno, i vjerovatno nema nikakve veze sa sadašnjošću voljela bih znati šta on znači
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 18:45   #47
ja sam sanjala da pishkim... pred svima!
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:17   #48
Ja sam sanjala da imam kuratz...i drkam...pred svima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:40   #49
Haha to sam i ja sanjala...al ne pred svima
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:47   #50
Jedan moj frend je sanjao da ga je ugrizao komarac, i da su nakon toga dosla druga dva komarca i tog sto ga je ugrizao odveli u zatvor.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:52   #51
cure... cure.... easy...hahaha... prvo pare na sunce, pa cemo onda krenut sa analizama sna...hahaha... salim se.../ma ne salim se, al vidim dzaba ja govorila.../

evo, ako sve uspije kako sam si zamislila... daj Boze, obecavam svakoj, koja je uistinu zainteresirana, analizu njenog sna, samo dok se docepam j.... sanovnika.... , a to bi se trebalo desiti za kojih 10 dana...

btw, za paw ovoliko: sanjanje mora moze znachit bjezanje od problema, povratak u "majcinu utrobu"....



do tada.... Njemu

Dream a little dream of me
__________________
Da nas od svijeta skrije, blijedi će mjesec zaći,
a ja ću i u mraku, ustašca tvoja naći.
Ona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:53   #52
Chesto se, sve shto sanjam, pretvori u lisicu i pobjegne.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 17:34   #53
Da sam rodila dijete veliko, najmanje ,150 cm, do djavola,pa neko bježanje po nekoj bolnici,pa upadnem u neki laboratorij, pa me zatvore.........mislim, ono......bash sam se odmorila
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 22:00   #54
Quote:
magic kaže:
Chesto se, sve shto sanjam, pretvori u lisicu i pobjegne.
Dobro da si u ovom goreopisanom snu drzhala lisicu za vrat, pa nije zbrisala
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 22:58   #55
Quote:
Tila kaže:
Moje tumačenje tvojih snova je... u bliskoj budućnosti ćeš ostati trudna, ali ne sa dečkom koji te vozao autom, već sa neznancem koji ti je rekao da se skloniš ispod limenog krova!
Nedajbože; tip je imao oko 70.g., ...ne bih s takvim, još i trudna ostala!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 23:05   #56
[QUOTE]Ona kaže:

btw, za paw ovoliko: sanjanje mora moze znachit bjezanje od problema, povratak u "majcinu utrobu"....


Hay Ona,
da i ja mislim da je to vjerovatno rješenje toga sna, pronalazak ili povratak u sigurno utočište. Ali da stvar bude bolja ovih dana sam se skoro i vratila "doma". Naime nešto sam se poprčkala sa budučom mi svekrvom, pa sam se skoro iselila iz stana. Ali naravno dragi me malo "utješio" pa sam kao ostala još par dana.
A sad da snovi ne utječu na život, još i kako utječu
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 19:07   #57
Toliko mi je dosadno da sam htjela vidjet koja je zadnja tema na kokošinjcu.
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 20:08   #58
Ha ha i ja, sam malo prebacila. Nego ja kad dođem doma pijana i zaspim, uvijek sanjam da pijem vodu al nikako da se napijem, kaj to znači ?
E da i često sanjam da me cucak grize, vuče za nogavicu, zaletava se u mene,..., kaj bi to bilo?
Baba Jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 00:39   #59
imala sam noćnu moru i uopće je se neću sjećati

__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 10:19   #60
Prvo sam sanjala da sam u svom lokalnom dućanu i hoću kupiti sladoled sam kaj su svi sladoledi već otvoreni i sve je zatrpano sa strganim kornetima pa se nikako ne mogu odlučiti al fakat mi se jede taj sladoled. Onda da sam došla na blagajnu i vidim kak je pult za stavljat robu sav prljav i ja od nekud izvučem (to sam imala sa sobom) spužvicu i arf i krenem trljati zapečenu prljavštinu. Prodavačica oduševljena i donosi nekakav popis sa najboljim kupcima i upisuje me tamo. Onda dobivam sladoled.

Drugi san, kod dede i bake sam na selu i gledam u krošnju starog oraha. Na nebu se skupilo jato debelih rozih ptica, a ja se nalazim u tijelu Scarlet Johanson.
Gledam ja te ptice i vidim da se iz jata izdvojio Kralj ptica. On je bio čovjek ptica. I doleti on do tla prekrivenog jesenskim lišćem i krene bludničit po meni (ja onak kao bespomoćna ).
Uglavnom, bilo je dobro.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.