Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2003., 18:11   #1
Smile Kresh-shema u Amsterdamu ili ti...zaspamajmo Kikici Z.K. dok je nema... :D

Kaj mislite... da li se negdje sada Kiki praska(ubija od sexa, divljacki rastura) sa svojom novom piletinom?
 
Old 18.02.2003., 18:13   #2
Ja se nadam da da!
Princeza is offline  
Old 18.02.2003., 18:15   #3
Ja mislim da se sada nakon 3 i posatnog divljackog sexa, izlezavaju u kadi i on ju hrani grozdjem i prozdrljivo joj sisa palceve...a ona mu u medjuvremenu gricka usne resice i draska ga po jajcima...
 
Old 18.02.2003., 18:15   #4
ja mislim da ako su imalo pametniji i znaju što valja, da su prvo naručili picu s ludim gljivama
daysleeper is offline  
Old 18.02.2003., 18:17   #5
Quote:
daysleeper kaže:
ja mislim da ako su imalo pametniji i znaju što valja, da su prvo naručili picu s ludim gljivama

a ne, piza s ludim gljivama je za veceru, a onu drugu picu... EL Brasilliero dobije za desert
 
Old 18.02.2003., 18:18   #6
ja mislim da se uopce ne yebu nego da kiki jos trazi cipele. crvene, naravno
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:21   #7
Quote:
luca kazˇe:
ja mislim da se uopce ne yebu nego da kiki jos trazi cipele. crvene, naravno
Ne, ne, ne, ne, ne... Zasto ima muskarca?!? Tocan odgovor: da on trci po gradu u potrazi za cipelama.

Kiki se za to vrijeme usuljava u prvi cyber kafic na koji naidje, ulogirava se na forum i pise detaljan izvjestaj s izleta a la brasiliano.
Princeza is offline  
Old 18.02.2003., 18:22   #8
Quote:
luca kaže:
ja mislim da se uopce ne yebu nego da kiki jos trazi cipele. crvene, naravno
ako je tako... dabogda se onda vise ni neJebala
 
Old 18.02.2003., 18:23   #9
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
ako je tako... dabogda se onda vise ni neJebala
hebemu sta ti nemas razumjevanja
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:24   #10
Quote:
Princeza kaže:
da on trci po gradu u potrazi za cipelama.
a ne, ne, ne... musko u amsterdamu ima da kupuje dijamante. kakve cipele, ccc
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:26   #11
Quote:
luca kaže:
hebemu sta ti nemas razumjevanja
Ne jos bolje dabogda si sve nokte polomila u tim crvenim cipelicama... a onda, dabogda se vise neJebala
 
Old 18.02.2003., 18:27   #12
Kiki nije vidjela a od amsterdama al sam sigurna da ćemo dobiti (ako nas zanima, a ne zanima nas) detaljan insight o izgledu sobe i pripadajuće kupaone.


ako nam krene opisivat amsterdam, ko što reče PBE - dabogda crkla i ne ševila se više nikad


i - ima pravo javit se samo ako ima cyber kutak u hotelu, bude li se nas budala sjetila na vrućem vikendu, nešto ozbiljno ne valja
Sandra October is offline  
Old 18.02.2003., 18:29   #13
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
Ne jos bolje dabogda si sve nokte polomila u tim crvenim cipelicama... a onda, dabogda se vise neJebala
valjda reze nokte na nogama
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:30   #14
Quote:
Sandra October kaže:

ako nam krene opisivat amsterdam, ko što reče PBE - dabogda crkla i ne ševila se više nikad

ma pustite zenu da uziva u blagodatima turizma. mozda je isla vidit kucu od van levenhooka? (to je onaj sto je radio mikroskope)
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:30   #15
Ja sam isto skoro dobio sex u amsterdamu. I to u mjesto gdje namjeravam zauvijek ostati djevac. I to od jednog konobara Hrvata iz petrinje. I to u jednom coffee shopu gdje sam još bio sa pet frendova i jednom frendicom. Konobar hrvat nam je svima platio kavu osim toj frendici. Tada sam shvatio da nešto nije u redu. Malo se osvrnem oko sebe i vidim muške parove. Prijatelj podigne časopis koji stoji u kutu zvan
gay news. Ja i još jedan pobjegosmo u tom času glavom bez obzira. I tako dok sam trčao najjače što sam mogao osvrnem se da pogledam ime tog shopa. Zvao se "the otherside" eto zato uvijek treba sve lijepo pročitati
daysleeper is offline  
Old 18.02.2003., 18:31   #16
Quote:
luca kazˇe:
a ne, ne, ne... musko u amsterdamu ima da kupuje dijamante. kakve cipele, ccc
Da, ali ovo musko je malo... Mlado... Potrosio se na putovanje po Europi i surfanje po Tajlandu, verever.

A to da ce se Kiki ukopcat i brijat po forumu uopce ne sumnjam. Mozda kad procita ovo odluci ne javiti se, ali ziher sam da ce procitat prije nego dotakne sveto englesko tlo.
Princeza is offline  
Old 18.02.2003., 18:33   #17
Quote:
luca kaže:
ma pustite zenu da uziva u blagodatima turizma. mozda je isla vidit kucu od van levenhooka? (to je onaj sto je radio mikroskope)
samo nek proba
sve nas živo zanima koje je atrakcije vidjela, a -ha
Sandra October is offline  
Old 18.02.2003., 18:33   #18
ne daj se kiki ne moras se ti okolo jebavati po svijetu zato jer babe to ovdje ocekuju! budi svoja i pozdravi mi levenhooka ili kupi cipele...
luca is offline  
Old 18.02.2003., 18:35   #19
Quote:
Princeza kaže:
Da, ali ovo musko je malo... Mlado... Potrosio se na putovanje po Europi i surfanje po Tajlandu, verever.
ma baš zato jer je mladac, ta mladunčad ne poznaje riječ 'umor', eventualno' može opet'
hihi bar će smršavit od silnog 'može opet' pa će joj se cice smanjit da mi ne natjerava tu komplekse
Sandra October is offline  
Old 18.02.2003., 18:41   #20
Quote:
Sandra October kazˇe:
ma basˇ zato jer je mladac, ta mladuncˇad ne poznaje rijecˇ 'umor', eventualno' mozˇe opet'
E, moja Sandra. Nemam ja nikakvih primjedbi na njegove godine i izdrzljivost. Dapace. Nego je primjedba o mladosti i potrosenosti isla kupovanja dijamanata.

Inace, mislite da ona ovo sad cita?
Princeza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.