Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 20:49   #101
Samo mogu reci, svaka cast na hrabrosti, ne mogu ni zamisliti kakav je to udarac za jednu zenu.
Velika zena i humanitarka koja je pokazala da su joj djeca nesto najvaznije i da ne zeli da i oni prozivljavaju ono sto je ona sa svojom majkom.
Gledati dragu osobu kako se muci skoro 10 godina sa tom opakom bolescu, ne smijem ni pomisliti kako je.


A neki komentari ovdje su stvarno za
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:55   #102
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
[
i kakvih sve glupih komentara neću pročitat, stvarno ne razumijem ljude koji ju pljuju radi ovoga,pa jbt ljudi očito liječe svoje frustracije na internetu,pa zar ćeš osuđivat ženu koja želi biti majka što duže svojoj djeci ?
Vidi se da su joj djeca na prvom mjestu.Ona je prekrasna i nevjerojatna žena.. Dobra i plemenita osoba,pokazala je puno puta da ima srce i dušu za one koji su u potrebi...Svako dobro joj želim
Potpis na svaku riječ

I jedan ogroman za neke komentare ovdje
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:16   #103
Žena je ženi vučica.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:20   #104
Quote:
ViG kaže: Pogledaj post
rak se ne liječi hrabrošću. netko ima sreće da se izliječi od raka, a neke žene nažalost tu sreću nemaju. hrabrost je kako se nositi sa time, ne klonuti duhom.

odstraniti obje, trenutno zdrave dojke, je vrlo, vrlo hrabar čin. mogla je to ne napraviti jer postoje i šanse da neće oboliti od raka. mogla je čekati i biti donekle mirna jer ima ogromnu količinu novaca i zna da bi joj bilo pruženo samo najbolje moguće liječenje. mogla je svako malo ići na pretrage prevencije radi.

ali žena je izabrala najdrastičniji način, sa željom da njena djeca imaju mamu. koliko sam ja shvatila, na taj zahvat se odlučila prvenstveno zbog djece. i zato joj svaka čast! nije mislila na sebe nego na svoje malene!
potpis na sve, super sročeno
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:28   #105
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Žena je ženi vučica.
čovjek je čovjeku vuk općenito,ali kod žena je to posebno izraženo.jedna od najodvratnijih stvari na svijetu je kad žena saspe otrov na drugu ženu.muškarci si uvijek drže stranu.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:31   #106
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Žena je ženi vučica.
Nažalost, ovo se i prečesto pokaže točnim.
I osjetim se zahvalnom što se družim sa netoksičnim, normalnim ljudima u RL.
Čovječe, izjave da je rezala dojke da privuče publicitet... žena koja je preko 10 godina u samoj žiži medijskog zbivanja!
Ne znam što progovara iz takvih ljudi- glupost, neinformiranost, zloba...?

Pogotovo danas kad žene masovno oboljevaju od karcinoma dojke, nekoliko majki mojih prijateljica i dečkiju je umrlo od njih, mnoge su prebolile ili se još bore sa bolešću.

Najgore je što najzatucaniji i najzadrtiji komentari dolaze sa najvećom količinom samopouzdanja i tona superiornosti. Ma odvratno, fuj fuj fuj
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:41   #107
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Nažalost, ovo se i prečesto pokaže točnim.
I osjetim se zahvalnom što se družim sa netoksičnim, normalnim ljudima u RL.
Čovječe, izjave da je rezala dojke da privuče publicitet... žena koja je preko 10 godina u samoj žiži medijskog zbivanja!
Ne znam što progovara iz takvih ljudi- glupost, neinformiranost, zloba...?

Pogotovo danas kad žene masovno oboljevaju od karcinoma dojke, nekoliko majki mojih prijateljica i dečkiju je umrlo od njih, mnoge su prebolile ili se još bore sa bolešću.

Najgore je što najzatucaniji i najzadrtiji komentari dolaze sa najvećom količinom samopouzdanja i tona superiornosti. Ma odvratno, fuj fuj fuj
meni je jadno čitajući te komentare. i također ne znam što je u tim glavama da tako razmišljaju. tako mlade, indolentne osobe. baš žalosno...
prvo uvijek polazim od sebe. što bi ja napravila na njenom mjestu?! i tek onda mogu razumijeti druge ljude. danas su ljudi bez ikakve empatije i tolerancije..
Veeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:46   #108
Mene od forumaša/ica više ništa ne iznenađuje, oguglala na sve

Ima gro topica o drugim ženama pa šta se sve piše samo pokazuje elementarnu (ne)kulturu.
Onda opet se tješim da su mladi i da će im se valjda oči otvoriti jednom.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:49   #109
I ja sam se šokirala. Pročitala sam da je postotak 97%, a ne 87%. To jest jako visoko ali ipak je drastično. I dalje može dobiti rak, što ne? Nije da nastaje isključivo u dojkama.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:54   #110
Mislim da sam pročitala (u nekom članku) da je sad šansa da dobije rak dojke ispod 5%. To je ništa naspram 87%
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:28   #111
Svaka joj čast.
Za ovakvo nešto stvarno treba imat hrabrost.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:33   #112
Najrizicniji su bili jajnici sa 50 % mogucnosti oboljenja i dojke.
Negdje sam procitala da je ovaj brca1 rak dojke izuzetno agresivan, brzo se metastazira i skoro se nemoguce izljeciti, cak iako se otkrije u ranoj fazi.

Koliko god drasticno izgledalo, ovaj postupak je zaista bio jedino rjesenje da ostane ziva.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:35   #113
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Mislim da sam pročitala (u nekom članku) da je sad šansa da dobije rak dojke ispod 5%. To je ništa naspram 87%
I sad zamisli da ga dobije unatoč svemu. Ali eto, svaka joj čast.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:58   #114
Planira i jajnike izvaditi:

http://www.people.com/people/article...700372,00.html

Quote:
But her medical odyssey is not done. The mother of six is also planning to undergo surgery to remove her ovaries. Because of her "faulty" BRCA1 gene, she still faces a high risk of developing ovarian cancer, which her doctors estimate at 50 percent.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 16:40   #115
Respekt.
Oduvijek sam je smatrala jakom i hrabrom osobom, ali sada se jos jednom dokazala. Iz ovog poteza se jos jednom moze vidjeti koliko obozava i voli svoju djecu, ali i koliko ju je pogodio gubitak majke.
A sto se tice glupih komentara, pa frustrirani ljudi moraju nekako lijeciti svoje frustracije, ali vjerujem da su se javili i oni koji joj jos uvijek nisu oprostili In the Land of Blood and Honey (2011).
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:47   #116
Već je na naslovnici Time magazina !





Quote:
Angelina Jolie has never lacked for influence. When she adopted a baby from Ethiopia, inquiries at U.S. adoption agencies about other Ethiopian orphans doubled. When she named other children Vivienne or Maddox, those names shot up the popularity charts for American newborns. So this week, when a woman known for her powerfully iconic beauty announced that she had undergone an elective double mastectomy to reduce her genetically high risk of breast cancer, it was a cultural and medical earthquake — a revelation so arresting it became the subject of TIME’s newest cover story, which will publish to TIME.com Thursday morning, before hitting newsstands Friday.
Quote:
Angelina Jolie nikada nije nedostajalo za utjecaj. Kad je usvojila dijete iz Etiopije, upiti na američkim posvajanje agencije o drugim etiopskim siročadi udvostručio. Kad je nazvala druga djeca Vivienne ili Maddox, ta imena snimljene do ljestvice popularnosti za američke novorođenčadi. Dakle, ovaj tjedan, kada žena zna za nju snažno kultni ljepote objavila je da je doživjela izborni dvostruku mastektomiju da se smanji njezin genetski visok rizik od raka dojke, što je kulturno i zdravstveno potres - objava kako uhićenje postalo predmet TIME-a najnoviji paravan, koji će objaviti na TIME.com četvrtak ujutro, prije nego udaranje kioscima petak
http://healthland.time.com/2013/05/1...mage-revealed/

prelijepa i ikona u svakom smislu
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:36   #117
Ovo je predivan postupak jer je u mojoj obitelji rak nasljedan i znam kako je to kada ti roditelj vodi bitku sa time i sva sreća da njezina djeca najvjerojatnije neće prolaziti kroz takvo što Ali, je, osvijestila je na neki način taj problem i vjerojatno potaknula masu žena na preventivu, što je neizmjerno bitno. (Mislim da je to nešto najbolje u svemu ovome.) No kada saznaš da su ti veliki izgledi da oboliš od raka i na izbor dobiješ to da se podvrgneš jednoj tako teškoj operaciji ili ti preostaje smrt-smatram da je logično da odabereš prvo. Samo što je njoj nebrojeno puta lakše samim time što si može priuštiti najbolje liječnike i implatante koji će joj u neku ruku nadomijestiti grudi. A većina žena, nažalost, ne može. Ubijte me, ali ja ovo ne smatram nekim prevelikim herojstvom i da ju zbog toga treba uzdizati do nebesa. Makar, da ne bi bilo zabune, divim joj se na svemu tome i zato što je sve to držala u tajnosti i nije radila žrtvu od sebe

Tko bi rekao da će od onakve divljakuše () postati uzor mnogima
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:38   #118
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ubijte me, ali ja ovo ne smatram nekim prevelikim herojstvom i da ju zbog toga treba uzdizati do nebesa.
potpis
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 08:02   #119
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Samo mogu reci, svaka cast na hrabrosti, ne mogu ni zamisliti kakav je to udarac za jednu zenu.
Velika zena i humanitarka koja je pokazala da su joj djeca nesto najvaznije i da ne zeli da i oni prozivljavaju ono sto je ona sa svojom majkom.
Gledati dragu osobu kako se muci skoro 10 godina sa tom opakom bolescu, ne smijem ni pomisliti kako je.


A neki komentari ovdje su stvarno za
Potpis.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:19   #120
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ovo je predivan postupak jer je u mojoj obitelji rak nasljedan i znam kako je to kada ti roditelj vodi bitku sa time i sva sreća da njezina djeca najvjerojatnije neće prolaziti kroz takvo što ]


Odakle sad ovaj zaključak? Pa upravo zato jer je nasljedan i njezina djeca -ženska (ne mislim na posvojenu) će prolaziti isto što i ona, valjda.
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
[Ubijte me, ali ja ovo ne smatram nekim prevelikim herojstvom i da ju zbog toga treba uzdizati do nebesa. Makar, da ne bi bilo zabune, divim joj se na svemu tome i zato što je sve to držala u tajnosti i nije radila žrtvu od sebe ]
Pa baš i nije zadržala u tajnosti, navodno da u RH ima dosta takvih žena koje su to učinile samo kaj se o njima ne govori- osim kaj su usput spomenute nakon "šokantnog postupka A.J."
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
[Tko bi rekao da će od onakve divljakuše () postati uzor mnogima
Svašta je danas "uzor mnogima". Meni se ne sviđa to kaj radi i baš sam se pitala hoće li stati na tome ili nastaviti dalje, kad eto nakon dva dana nova vijest. Doduše, njeno tijelo-njena stvar, kaj me briga
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.