Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2013., 11:31   #121
Je, koliko sam ja čitala navodno je kod nas 45 žena uklonilo dojke radi prevencije, Sharon Osbourne je to učinila još davno prije Anđe isto zbog tog gena...

Ne znam, hrabro od nje što je učinila kao i svaka žena koja je prošla kroz to... jedino već mi fkt ide malo na kurac to dizanje nje u nebesa da ga jebeš... o drugima koje su učinile to još pre nisu pisali (il su spomenuli usput) ali eto o Anđi svaki dan...
__________________
“When angry, count to four; when very angry, swear.”
Elle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:37   #122
Quote:
Elle_ kaže: Pogledaj post
Je, koliko sam ja čitala navodno je kod nas 45 žena uklonilo dojke radi prevencije, Sharon Osbourne je to učinila još davno prije Anđe isto zbog tog gena...

Ne znam, hrabro od nje što je učinila kao i svaka žena koja je prošla kroz to... jedino već mi fkt ide malo na kurac to dizanje nje u nebesa da ga jebeš... o drugima koje su učinile to još pre nisu pisali (il su spomenuli usput) ali eto o Anđi svaki dan...
svaka čast svima koje su imale petlje za to, ali kako ću druge pohvaliti ako ne znam da su to uradile...
slažem se da je sve stvar prezentacije medija, al tako je u svemu, jbg...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:43   #123
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Odakle sad ovaj zaključak? Pa upravo zato jer je nasljedan i njezina djeca -ženska (ne mislim na posvojenu) će prolaziti isto što i ona, valjda.
Krivo si shvatila Pisala sam sa stajališta onoga tko je gledao kako mu vlastiti roditelj boluje od raka, hoda na zračenja i u vrlo kratkom razdoblju promijeni fizičko naličje te koliko je vremena potrebno da bi osoba ponovno povratila zdrav fizički izgled koji je prije obolijevanja imala.

Gledati nekoga koga voliš kako se bori s rakom-jednostavno boli.
A njezina djeca to s njome, najvjerojatnije, neće prolaziti.
Eto na to sam mislila Ai nisam baš precizirala pa se moglo i tako shvatiti

Quote:
Pa baš i nije zadržala u tajnosti
Hm. Do pred neki dan, o ovome se nije znalo
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:43   #124
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
svaka čast svima koje su imale petlje za to, ali kako ću druge pohvaliti ako ne znam da su to uradile...
slažem se da je sve stvar prezentacije medija, al tako je u svemu, jbg...
Baš to..mediji

Mislim da svaka žena koja je prošla takav pakao je zaslužila da se ju proglasi hrabrom ko sad Anđu, ali eto...svijet je takav,nepošten, neki su manje bitniji...
__________________
“When angry, count to four; when very angry, swear.”
Elle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:56   #125
Quote:
Elle_ kaže: Pogledaj post
Baš to..mediji

Mislim da svaka žena koja je prošla takav pakao je zaslužila da se ju proglasi hrabrom ko sad Anđu, ali eto...svijet je takav,nepošten, neki su manje bitniji...
na kraju, opet ne znači da ona nije hrabra...i mislim da slavni (pogotovo plantetarno slavni) upravo zbog toga što imaju toliki medijski utjecaj, trebaju ga koristiti u korisne svrhe, kao što ona po meni i čini...naravno da će se više znati za njene zdravstvene probelem, nego neke prosječne žene, njoj je lakše doći do medija i zato mi je to ok, jer mislim da pridonosi podizanju svijesti o ovoj opakoj bolesti...

mislim da se ovo ne bi trebalo svesti na prepucavnja zašto se piše o njoj, a ne o drugim ženama, nego gledati na sve to s pozitivne strane jer prije njenog zahvata dosta ljudi nije bilo jasno zašto je uopće takvo što napravila i da se to uopće prakticira...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:23   #126
Quote:
Elle_ kaže: Pogledaj post
Baš to..mediji

Mislim da svaka žena koja je prošla takav pakao je zaslužila da se ju proglasi hrabrom ko sad Anđu, ali eto...svijet je takav,nepošten, neki su manje bitniji...
ja mislim da nije ok hejtati angelinu jer je slavna pa svi brinu za nju,a za druge ne.a to da bi medije i društvo trebalo biti briga za ovakve teme i da izvještavaju o tome,a da ne mora biti u centru neka slavna osoba,da.al takvo je stanje danas.svi obožavaju glumce i pjevače i stvara se neka zvjezdana prašina oko njih.meni je to glupo skroz na skroz i mislim da bi to oduševljenje trebalo splasnuti i da n ije normalno,al šta ću.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 18:20   #127
Ako se ne varam,to je prva napravila Giuliana Rancic i nitko nije ovoliko pisao da je hrabra itd,kao o Anđi sad...
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:53   #128
prvo grudi,sad jajnici

pa šta ženska misli sebe mumificirat majke ti mile?!
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 13:41   #129
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Pa baš i nije zadržala u tajnosti, navodno da u RH ima dosta takvih žena koje su to učinile samo kaj se o njima ne govori- osim kaj su usput spomenute nakon "šokantnog postupka A.J.
Pa i bolje je da nije zadržala za sebe. Ako će to potaknut i jednu ženu na kontrolu, dobro je napravila

Šta se tiče njene hrabrosti, e tu sam već ciničnija. Jebiga, žena je dobila crno na bilo šta joj se može spremit, usrala se (ka šta bi se usrala i svaka od nas) i otišla na operaciju. Kad se mogla podvrgavat operacijama zbog taštine, može i zbog zdravlja.

Al ponavljan, ako je ovaj self promotion ponuka i jednu ženu da ode na pregled
Mimice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 17:01   #130
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam,to je prva napravila Giuliana Rancic i nitko nije ovoliko pisao da je hrabra itd,kao o Anđi sad...
A normalno bi bilo za očekivati da se jednako piše o nečem što napravi netko za koga je čula svaka šuša na valjda cijeloj planeti s iznimkom urođenika iz amazonske prašume, kao i o nekome tko je otprilike milijun puta manje poznat.

Kao da novinari žive od pravde, a ne od para.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 23:21   #131
podržavam ju, zdravlje joj je važnije od grudi ako je već postojao povećani rizik od raka
nije neka kojoj karijera i budućnost ovisi o grudima pa da riskira.
Thina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:42   #132
Grudi je odstranila i Christina Applegate uz ni približno toliko pompe. Da, neugodan je to zahvat (uostalom, kao i svaka operacija) ali ne smatram ju zbog toga nikakvom heroinom. Što se tiče estetike, rekonstruirane dojke često izgledaju i bolje nego prije.

I svaka čast njenom humanitarnom radu ali Mene živcira i proganja njena osušena kokošja nogica na koju je cijeli svijet svršavao kao da je ona izmislila tu foru.
Liz Hurley je istu stvar isfurala puno bolje i privlačnije još u ranim 90-ima.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.

Zadnje uređivanje Blanche Dubois : 19.05.2013. at 12:48.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 18:47   #133
pa šta nije ona bila ful ismijavana i kritizirana zbog kokošje noge?
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 20:25   #134
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Grudi je odstranila i Christina Applegate uz ni približno toliko pompe. Da, neugodan je to zahvat (uostalom, kao i svaka operacija) ali ne smatram ju zbog toga nikakvom heroinom. Što se tiče estetike, rekonstruirane dojke često izgledaju i bolje nego prije.
Christina je imala rak, nije ništa preventivno odstranila.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 00:34   #135
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
pa šta nije ona bila ful ismijavana i kritizirana zbog kokošje noge?
Ne bih rekla, sad se čak ustalio izraz "pull an Angelina" kad god neka glumica/manekenka/whatever izmigolji nožurdu iz haljine. Meni iritantno da je pobrala zasluge za nešto što rade žene još iz vremena Rite Hayworth a vjerojatno i prije. Neš' ti novosti..

..Znam da sam površna što se kačim na to Ali ponavljam- skidam joj kapu zbog humanitarnog rada. Za razliku od ostalih holivudskih šupljača lijepo je da netko toliko privilegiran iskoristi slavu i bogatsvo da pomogne ljudima.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 22:54   #136
Evo je prvi put u javnosti nakon operacije

http://www.gannett-cdn.com/media/USA...a76a10a837ffd4

http://www.gannett-cdn.com/media/USA...706e982e0d3912

http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/Xc...706700a39e.jpg

http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/7Y...7067006cdb.jpg

Super izgleda!
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 08:11   #137
Izgleda oronulo kao i uvijek
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 08:12   #138
Angie je prelijepa
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 09:15   #139
je, i meni je sada, bez sisa bolja, u faci.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 09:18   #140
Sad kad je prebrodila tu operaciju mislim da je red na Bredu a bome i Piti da je izvede na jedan pošten ručak da proslave
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.