Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2003., 14:26   #61
Quote:
NikaZg kaže:


umišljeni vampir

x100000000000000000000000000000000
Bravo!!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 17:13   #62
tarik
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 19:26   #63
Sjecate li se Mise (Mate) Kovaca??? Onaj tik s ustima mu je vrhunski (a Knjaz nikako da mu dokaze), prsten na malom prstu, frizura, ma ne znam...opci dojam je sjajan. I priznajem da Indira visoko kotira. Iako smo krenuli s muskima na mogu a da ne spomenem kreveljenje Maje Suput. Ni 4 asa nisu losi.
__________________
Dobra odluka najčešće je plod iskustva, iskustvo opet rezultat loše odluke.
Yvette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 00:47   #64
Maya Schupputthhh...bljuv, isla samnom u skolu, bila slatka i normalna tada, ili je mirovala jer je znala da ce postati zvjezda, bljuuuv, zvjezda majoneza
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 00:48   #65
Ali meni je Enio iz majstorske nam Legije, i dalje na prvom mjestu, i nemre ga niko zgurat.

Pravi macan
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 00:35   #66
A ja sam se jos sjetila Zeljka Kruslina - KRUSKE -tog dragog, procelavog muskarca kojemu s usana ne silaze stihovi o tjelesnoj ljubavi!!!!!!
__________________
Dobra odluka najčešće je plod iskustva, iskustvo opet rezultat loše odluke.
Yvette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 18:51   #67
He, he, A Djuka Caic? Ljepotan
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 22:31   #68
Quote:
Usagi kaže:
A jel se broje oni klinci, kao i pjesmica "Lijepa naša Hrvatska..."?
E, ako se broji, meni je to za popiz***, automatski dobivam poriv zgrabiti čekič i po televizoru...
meni dodje da odem razbacivat smece po livadi pa da ga odu skupljat umjesto da pjevaju!
Iiiiiiiiiiiii ciiiiiiiiiistoooooooooo plaaaaaaaaaavoooooooo moooooooooreeeeeeee!

meni su gadljivi i svi oni muskici sta se natjecu za voditelje na Nova TV. Strasno! Pogotovo onaj koji uzasno pjeva i vrti bokovima na Coloniju.
A kad smo kod Colonije evo jos jedan:
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 09:08   #69
Quote:
Pink Lemon kaže:
Pogotovo onaj koji uzasno pjeva i vrti bokovima na Coloniju.
A kad smo kod Colonije evo jos jedan:
E ja to nisam mogla vjerovat kad sam vidjela... Kata sa strofom!!
A sin me zbunjeno pitao: "Stara, kaj ti to voliš?!"
Koji me je bio blam...

No, moram priznati, ima izuzetak (isprike na skretanju s teme), Marim Tironi. On mi je nekako onako, cool, kao da mu i nije najbitnije u životu biti Story Supernova.
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 16:16   #70
Quote:
Yvette kazˇe:
A ja sam se jos sjetila Zeljka Kruslina - KRUSKE -tog dragog, procelavog muskarca kojemu s usana ne silaze stihovi o tjelesnoj ljubavi!!!!!
Joj, Kruslina ti ja osobno znam. To mozda vec spada pod topic o tracevima , ali on je fakat jedna odvratna ljiga koja misli da se sve zene pale na njega. Kad mu neka ne uzvrati na njegove odvratne, ljigave, gadljive pokusaje upucavanja, onda joj odgovara da joj se sigurno svidja, ali se srami priznati!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 16:58   #71
Quote:
Princeza kaže:
jedna odvratna ljiga koja misli da se sve zene pale na njega. Kad mu neka ne uzvrati na njegove odvratne, ljigave, gadljive pokusaje upucavanja, onda joj odgovara da joj se sigurno svidja, ali se srami priznati!
aaaaaaaaaa
ne mogu povjerovat, koliko glup moraš bit da misliš da se sve koke pale na tebe, ccc

NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 17:04   #72
Quote:
Princeza kaže:
Joj, Kruslina ti ja osobno znam. To mozda vec spada pod topic o tracevima , ali on je fakat jedna odvratna ljiga koja misli da se sve zene pale na njega. Kad mu neka ne uzvrati na njegove odvratne, ljigave, gadljive pokusaje upucavanja, onda joj odgovara da joj se sigurno svidja, ali se srami priznati!
A ti ne razmisljas tako, Princeza?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 17:16   #73
Quote:
Bercana kaže:
Ali meni je Enio iz majstorske nam Legije, i dalje na prvom mjestu, i nemre ga niko zgurat.

Pravi macan
sta ni Mestar, Davor Mestar ili kako li se zove??? toliko gnjusno, prazno i neduhovito stvorenje unatoc trudu koji ulaze da bi bio duhovit.....jos nisam vidjela!
ruzan je i ljigav-ok, to je subjektivno, smotan je i glup-mislim da je ovo vec malo objektivnije i nikako mu ne lezi voditeljski posao!!!!!
ja bi ga stavila da cisti studio na HTV-u!
lolit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 17:52   #74
[QUOTE]Yvette kaže:
[B]Sjecate li se Mise (Mate) Kovaca??? Onaj tik s ustima mu je vrhunski (a Knjaz nikako da mu dokaze), prsten na malom prstu, frizura, ma ne znam...opci dojam je sjajan. Miso je tragedija,od frizure do muzike preko praznoglavih izjava itd.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 22:26   #75
Thumbs down

Ivica Kovačević - najnovija "uzdanica" Upitnika - iritantan glas i nastup, ružna faca, grozan stas.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 04:19   #76

Gadan si
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:48   #77
Bivsi ministar Cobankovic debelo na prvom mjestu, a onda iza njega Miso Kovac, Jole, Stavros, Toni Cetinski, Tonci Huljic,Arsen Dedic, Borislav Skegro, Canjuga, onaj pijanac pjevac Grdovic (ima prikladno prezime), onaj Žera sa groznom frizurom....
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 12:02   #78
Kak samo nađete teme stare 10 godina?
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 12:20   #79
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Kak samo nađete teme stare 10 godina?
Fakat! Uopce nisam skuzila da je predzadnji upis bio prije 10god... Ali likovi nabrojani prije deset godina i dalje su vrlo aktualni za ovu temu....)
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:00   #80
Go Nutella go!!!
June is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.